• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahoj holky...

Táta Muchlů má pochvalu :dizzy_face: , takhle se tu ani Muchla nikdy nerozepsala :wink: . No a rozdělení dětí má vymyšleno pěkně :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2009 v 08:19  • Odpověz
Dobré ránko,

jééé, holky Muchlíkovi jsou krásný :dizzy_face: děkujeme manžovi za info :slight_smile:

My jsme se konečně pořááádně vyspali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Anetka jedla v 6:30 a ještě spala do 8 :dizzy_face:

Dneska nemáme žádný plán, dopolko se půjdem projít, na poště mám batůžek pro Anetku a odpolko možná zase na houby..dala bych si je obalovaný :dizzy_face:

Míšo, teda to mě mrzí s tou sliznicí :frowning2: snad dr něco vymyslej, aby už byla jako peřinka :slight_smile:
5. zář 2009 v 09:02  • Odpověz
Dobré sobotní nádherné ráno :dizzy_face:

Jdu dočíst.
5. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahojda tak mi kolegyně z pokoje podepsala reverz tak tam jednu starší ženskou takže žádný zázrak. Jinak mám problém s nafouknutým břichem, jelikož nikde jinde než doma si prostě neulevím a aby toho nebylo málo tak jsem se včera večer vyděsila. Při stolici najednou všude krev. Začali mi hemeroidy.Pardón, že to tak všechno píšu, ale jsem už z toho na nervy.

míšo vlasy začali padat i mě, je to docela haluz. No nic nebudu tady otravovat tak se mějte hezky

Muchli holky jsou krásný
5. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
Krásné ráno, hlásím, že jsme vcelku. V noci jsem nemohla spát, tak dočtu později a ještě to asi doženu. :slight_smile:
5. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
Neli teď si uvědomuju jak je těžký být v nemocnici a ležet. Já sice můžu chodit, ale i tak je to opruz. Fakt tě obdivuju
5. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
Taťko Muchlů, super, moc děkujem za rychlou spoluprácí a holčinky nám sem vložil :slight_smile:
A teda s informačníma zprávama předčil všechny taťky co sem kdy psali. Teda jeslti sem nějací taťkové vůbec psali :grinning:

Dabli tak se přihlaš, oni ti něco dají, aby se ti střeva rozhýbala, nebo zkusit švestky, kefír, nektarinky..... lactulosa, snad by ti něco pomohlo, je to protivný, když to nejde na záchod....

Nelčo copak že jsi nemohla chrupat? V noci byla krásně zima, že by tě hlodaly myšlenky...??? Jukni k Muchlíně jak už je Kubajz veeeeelikej a možná ještě větší, teda asi spíš určitě :dizzy_face: (to je neuvěřitelný!!!)

Luci, kdyby jsi se nudila, tak můžeš k nám přijet, dneska potřebujem začít přebírat hadry a domontovat skříň, tak každá ruka bude potřebná.
Zatím máme ruce jen 4 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale odpolko se chystáme ven s trhačema už se těším.

Venku je nááááááááááááááááááááááááááááááááádherně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:

Jdu začít vytvářet hodnoty a pak připravit pana Pangaciusa :wink:

Nějak juknu.
5. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
Dabli, moc na tebe myslím. Nemáš to děvče jednoduchý, opravdu pobyt v nemocnici s sebou přináší spoustu nesnází. Je to cizí prostředí, nemáš soukromí, stýská se ti, máš nervy co bude dál, atd.
Víkens bývá dlouhý, nic moc se neděje, neutíká to, ale i ten víkend se překulí a půjdeš domů, hlavně, že budeš v pořádku. :wink:
Tak se drž, myslíme na tebe tady všechny. :slight_smile:
5. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
Muchli má teda nádherné holčinky. Manželovi velká pochvala za zprávy.
Sanu, přesně to jsem si říkala, že naši drobečci už jsou taky tak velcí.

Nemohla jsem spát kvůli těm játrům, otravovalo svědění a nohy. Magnézko mě vysadili kvůli těm průjmům a tak se to nožičkám nelíbí.
5. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
Neli, zase další den k dobru :wink: :wink: :wink:

Fůůůůůůj, tady děsně fučí :unamused: a je zima :unamused: . Jdu žehlit.
5. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahojda,

krásné holčinky Muchli, berušky

snad ten Menopur bude v pohodě děvčata, jen mi vadí to věčné čekání, čím déle to trvá, tím je to horší, jsem nervozní a mám strach, že to zase k ničemu nebude

Dančo já vím, jsem zvláštní úkaz, doktor říkal, že by mi museli udělat tuším histologii nebo něco takového, ale že hrozí poškození sliznice ještě větší, takže nic

a mizerná reakce na léky je u mě normální at už jsou to hormony nebo něco jiného :zipper_mouth:
5. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
dabli no mě sem tam upadl vlas i před tím, ale ted stačí abych otočila hlavu a na zemi jich je, to je hrozný

naštěstí mám vlasů dost, ale jestli to nepřejde, tak začnu mít strach :grinning:
5. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
dobré podzimní dopoledne :slight_smile: :slight_smile:
řekla bych ,že je tam zima jak v Rusku.
My máme zrovna dnes gulášové soutěžení na hřišti . Soutěží čtyřčlenná smíšená družstva o nejlepší uvařený koltíkový guláš. Samozřejmě, že mi s manžou a ještě 2 jedinci z divadla se účastníme taky ,ale v týhle zimě se mi teda vůbec nechce. Přihlášených je 6 družstev , prezenčka je od 13.hod a vaří se zhruba do 17.Hod. U toho je vždy kupa soutěží pro družstva a je to dost dobrá sranda. Každý z toho držstva zastává nějaku funkci, jeden je kuchař, topič, nosič,zásobovač.
Dám se do vaření grogu a upekla jsem štůdl ,aby nám to lépe utíkalo. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
jeee nelca s kubikem jeste spolu, to je dobre, ale neli co ty jaterky? :sweat_smile:
agisku a co ty? neco noveho? :wink:
no venku je zima, ale ta by nebyla az tak hrozna, horsi je ten vitr... :confounded:
5. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
autor
jéééééééééééééééééé Muchlík má fotečky holčinek.

Jo včerá jsem si koupila luxusní burčák,ale ten byl.
Dani- byl od Drašnara co je v Helu dole v tom sklípku asi víš o koho jde.
Jo a taky jsem zjistila, že jdeme za 3 týdny na svatbu a manža nemá vyčištěný oblek :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: . To je průser teda!!!!!! Kdyby to zjistila tchýně tak by mi teda dala.
Šaty jsem nekoupila i ségra mi řekla, že za takový prachy by museli vypadat úplně jinak.

Dabli- to je mi líto ,ale neboj vše se srovná a zase bude líp. :wink: :wink: :wink: :wink:

Miso- ta sliznice to je teda potvora fakt, nechápu ,že ani po těch lécích se nezmátoří. Ale neboj však ono to dopadne. :wink: :wink:
5. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
autor
soni- nic :slight_smile:
5. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
holky mě taky padaj vlasy ,ale to je i obdobím. Je teda fakt, že vloni po tý stimulce jsem měla strašný vlasy.Nevím jestli se jim dalo říkat vůbec vlasy.

Miso- já měla zase sliznici vždy ok i bez prášků,ale taky nic no. Taky si někdy říkám, že to čekání na mimi je fakt už do nebe volající ,ale nedá se prostě nic dělat musíme doufat, že se taky dočkáme. :slight_smile: :slight_smile:
5. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
Holky tam je tak krásně, už se těším na podzimní bundičky :slight_smile:

A změna plánu, jedeme do IKEA, pan Pangacius bude k véče nebo zítra.

Večer budu....
5. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
agi? :sweat_smile:
no gulasek a kotikovej hmmmmmmmmmmm na ten byl machr muj tata, a ja doufam ze jsem od nej neco chytla, al :sweat_smile: e uz je to daaaaavno co jsem ho delala :sweat_smile:
5. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
autor
soni- tahle akce je u nás už čtvrtý rok,ale nikdy jsme nevyhráli. Ono jde spíš o tu děsnou srandu. Účastní se i fakt gulášový profíci ,ale pokaždý zvítězilo družsvo z vedlejší vesnice . Řekla bych , že to je opravdu tím, že se říká v jednoduchosit je síla. Oni pasírujou cibuli a zahušťujou chlebem.
My jsme vždycky měli nějaký super receptyy a nějaký spešl koření a bylo nám to k h.... :grinning: :grinning: :grinning: .Letos máme obyč. koření tak uvidíme. A taky je hlavně důležitá porota jaký má jazyky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , vždycky se vybírá z lidu dobrovolně. Vloni bylo 9 družstev a , když má porotce chutnat 9 gulášů tak toho musí mít po chvíli plný zuby.
5. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
agi ja vim, my tahle delame volejbalove turnaje, ktere se obvykle zvrhnou na trenink slovenske hazene... :grinning: :grinning: :grinning: ale je tam desna prca... :grinning:
jeeee hele tak to my musis priste ric, ja klidne a dobrovolne budu ochutnavat... :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
Soni- beru tě za slovo :wink:

Včera večer jsme vyráběli čupr kuchařský čepice. Škrobili jsme plátno jak divý ,ale v tomhle větru nám asi brzo pěkně ulítnou. Jsou totiž dooooooost vysoký. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz
ahojda kočky,všem příjemnou sobotu :wink: Já se placatím doma,milda je víkend v práci,tak se ani na chaloupku nepodívám,večer mám teda výlet na pohotovost,bude píchanec.

Agi jůůůůůůů,to máte supr akci,tohle zbožňuji,parta lidí, hromady standy a ještě papu :slight_smile:

Muchlí a manžo krásný holčičky,manžovi pochvalka za infošku

Míšo já vím ,taky si pak říkám,kde už tu sílu mám pořád brát???????? a slzavé údolí se nedá jen tak zastavit....,ale my jsme holky bojovné a my se jentak nedáme,protože víme,že nám to nakonec se podaří.

Dabliku vydrž,hlavně at máš vše v pořádku

Luci ségra byli ráno na houbách a našli skoro plný košík

Sanu co jste si přivezli pěkného z Ikei?
5. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz
agi tak jo... :wink:
hele tak cihlu nahoru a budou drzet... :grinning: :grinning:
juuu houby rostou? tak to taky budu muset vyrazit, reknu kamosce a pujdem, mame krasne mistecko, kde je hezka asfaltka lesem, krasne se tam jezdi s kocarkem a z obou stran hluboky les plny houbicek... :sweat_smile:
5. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz
holky to je nuda. Chvílema mě bolí hlava, ale dala jsem si v automatu kafe a bylo to lepší. V nemocnici fouká meluzína, tak taky super.
5. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
dabli to zvladnes :wink:
5. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
Soni, jak to na konec dopadlo s tím fusakem??

Dabli, drž se :wink:

Very a jak aukce skončila??

Sanu, užij si Ikeu :wink: my dáme asi ty houby, jestli nezačne pršet
5. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz
Dabli, hlavu vzhůru, já jen ležím a jediné zpestření je cesta na wc ( 2 metry tam a 2 zpět, ještě s sebou musím táhnout stojan s infuzi ). Jsem sama na pokoji, takže pokec taky 0. Děvče, musíme to vydržet, tak mám puštěnou telku, aby tady někdo mluvil, listuju knihama, brouzdám po internetu a těším se na něco dobrého k jídlu.
Prostě to musíme vydržet, zase lepší, než nějaké drama, kdyby s námi bylo něco moc vážného.
Tak vydržať!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
luci no jak, jsem se nakonec rozhodla, ze jestli mam dat za emitexovej pouzitej cca sedm stovek, anebo dolozim jeste ctyri a budu mit takovej co se mi fakt libi, tak proste vyhrava tenhle:
http://gobaby.cz/?p=productsMore&iProduct=808 :sweat_smile:
5. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
jéé, Soni ty jsou krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.