• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
no luci vis nasla jsem i presne podle barvy ke kocarku, ale kdyz jsem narazila na tyhle, tak proste predse jen zima bude trosku veselejsi... :dizzy_face:
ono v nenastavitelnych maj vic na vyber, tak by bylo rozhodnuto hned, je tam uzasnej cervenej s bilymi kytkami, ale tady je jenom tehle par, tak asi vemu trojku a mame vystarano... proste se mi moc libi, a navic se mi povedlo prodat prebalovak s vanickou, tak me to ani nebude tak bolet... :sweat_smile:
5. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
To jo, jsou takový veselý :slight_smile: :slight_smile: proti nim je ten Emitex fakt obyč :unamused:
5. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz
to jo, no cekala jsem porad jestli se tam nezjevi na mimaci jeste nejakej jako byl ten cervenej ale prd, tak jdu do tohoto, vzdyt ho pak taky muzu prodat, ze? :grinning:
5. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
brý den,

MUchli holčinky jsou krásné :slight_smile:

jinak probíráte fusaky, já mám emitexovej, zatím se mi vejde i s Veňdou do hluboký korbičky,no jsem zvědavá jak dlouho :astonished:
5. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
Cožeeeeeeee... rostou houby :wink: :wink: :wink: ????????????

Agi... tak ať Vám neprší a jsem zvědavá, kolikátí se umístíte :wink:

Soni... je hezoučkej. Taky vybírám a zatím nevím jakej :fearful: Jak jsou na výběr víc jak dva, jsem v koncích :grinning: ...

Normálně mně je doma zima, snad zatopíme v kamnech :confused: A mám na něco chuť, tak jdu něco vymyslet...
5. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
žofi, já měla taky Emitex a byla jsem spokojená :wink:

Sarii, taky mi je kosa..mám teplý ponožky a udělala jsem si horkou čokoládu a mám polomáčený sušenky :dizzy_face:
5. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
no my uz v zime budem ve sportaku, takze to me neomezuje,
chtela jsem jen aby nam uz vydrzel dokud bude potreba... :sweat_smile:
sarii ja v noci prvne musela zavrit okno, docela mi zustalo zima a mlada se odkopava jak se probouzi, tak aby ji nebyla zima... :sweat_smile:
5. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
Pěkné odpoledne přeju :wink:
Jéééé, Muchliny holčičky jsou krásné :dizzy_face: :dizzy_face: a komentář od tatínka je na úrovni, děkujem za informace. Ty krevní skupiny mě pobavily, občas se říká "nemusím mít všechno", tady někdo musí mít všechno :grinning: :grinning:

Nás Anežka nechala vyspat do půl desáté, takže teď nestihám. Večer dočtu. Mějte se :slight_smile:
5. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
Jo a Neli nerodí. Tak bezva. To je hlavní důvod, proč jsem koukla ještě před návštěvami u babiček. :wink: Tak se drž, Neli!

A jsem ráda, že mi ten úplněk nevyšel. :slight_smile:
5. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
Zdravím,

tak jsem dočetla, samo velké díky manžovi od Muchlíka :wink: , holčičky krásný :dizzy_face: a celý popis nemá chybu :wink: :slight_smile:, řekla bych, že by jsme z manži dostali mnoho víc infošek než od Muchli, může přijít častějc :grinning:

Soni, fusaky krásný, našla jsem jednu stránku a tam jich je taky moc barevných:

http://www.webroucek.cz/detail.php?zbozi=620726

chtěla jsem ty květy, ale pak jsem si říkala, že vezmu emitex, kvůli tomu, že není tak barevný, protože asi příští rok by nám už kočárek stejně nebyl, tak kdoví jaké bude barvy ten příští :wink: , ale výběr boží :dizzy_face:

Luci, o aukci ani nemluv :grinning: , jsem ji vzdala jelikož jsme asi 4x prodlužovaly a ještě k tomu někdo chytrý přihazoval po větších částech a pak odešla, tak nevím proč to tam kazí??? asi aby jsme se nenudily :angry:
5. zář 2009 v 15:26  • Odpověz
Nelča drží s Kubíkem v kupě, tak držím palečky ať vám to vydrží :wink:
5. zář 2009 v 15:27  • Odpověz
Ahoj jdu dočíst.

Jsme zpět, už máme i přebalovák, tak můžu rodit :grinning: Neee to ještě ne....

Jud dočíst..
5. zář 2009 v 15:31  • Odpověz
Tak k ponožkám a topení v krbu............já mám žabky na noze a otevřené terasové dveře :grinning: Ale to jen díky tomu, že manža teď odjel :grinning:

Fusaky jsou super!!! Já teda mám Emitexák, stejně si říkám, že fusak bude schovanej pod tím "poklopem" kočárkovým...... Tam mám vrch černej a vnitřek béžovej fleece.

Na houbičky jsem zvědavá jestli něco najdete. Já se asi nedostanu, manžu to docela k smrti nebaví a mamka pomáhá tenhle týden kámošce v krámku, tak jedině, že by rostly ještě pak.....
Ale dej Luci echo jeslti rostou.

Sar to zase pojedeš na tajné místo k babi viď. To bude houbiček....
5. zář 2009 v 15:55  • Odpověz
Holky takový dotaz: v kolikátém týdnu se berou odběry na toxoplasmosu?
5. zář 2009 v 16:06  • Odpověz
no jo very, ja vim, to jsou ty vzory jak jsem rikala ze jsou u tech nenadstavovatelnych, ty co jsem tam dala odkaz ja, jsou prave ze se muzou jak emitexy nadstavit az na 110cm a tam uz tech vzoru tolik neni... :confounded: coz je skoda... :confounded: ja proste myslim ze ten nadstavitelnej bude lepsi... ale treba ne... co mamky? luci? :sweat_smile:
5. zář 2009 v 16:07  • Odpověz
Very oni se takové odběry berou?? :grinning: :sweat_smile: To vůbec nevím. Ale vzít ti to můžou asi kdykoliv ne????
5. zář 2009 v 16:16  • Odpověz
Soni jj, má tam dvoje rozměry holčina, ale víc jsem to ještě nezkoumala, půjdu do emitexu, akoráde nevím do kterého??A jinak barva není tak podstatná, hlavní je aby to splnilo účel :wink:

Sanu, já myslím že jo, je to docela důležitý vyšetření, ale právě nevím kdy, no zeptám se mudrcky.
5. zář 2009 v 16:24  • Odpověz
very no ja prave nasla od toho womaru berankovej bezovej, ktery by byl akorat ke kocarku, ale tyhle se mi proste libi tema barvickama...
no a jak se to combi, nadstavetelne jak u toho emitexu, tak se mi to i libi, samotny emitex, mi prijde fadny... :confounded:
akorat by se mi moc libil ten cerveny s bilymi kytkami a ten v te verzi combi neni... :frowning2:
very myslim zrovna toxoplazmoza se nedela bezne... delaj se nejake kde je i na HIV, ale uz si nepamatuju v kterem tydnu to bylo... :sweat_smile:
5. zář 2009 v 16:29  • Odpověz
Soni, aha, nači mamce právě kdysi dělaly tyhle testy a já se přiznám, že bych byla klidnější, protože doma těch koček, nebo né doma doslova, ale u baráku, máme plno koťat, no zeptám se na to a uvidím :wink:
5. zář 2009 v 16:49  • Odpověz
Very určo se to nedělá, jak píše Sonča je to na různé pohlavní nemoce...... a mě to brali někdy v 11tt a teď ve 31tt :wink:
Toxoplasmosa bude extra.

Zase projíždím na MMB recepty a uložila jsem si pangaciusa - primitivní, ale bude to dorbé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2009 v 16:54  • Odpověz
very no ono ale toxoplazmozu chytis spise ze spatne tepelne opracovaneho masa, nez od kocek... :wink: to bych musela zbirat ho... holyma rukama a pak si je snad strcit do pusy... :sweat_smile:
ale klidne se na to zeptej a nech si je udelat, ale uz je to zbytecne, toxoplazmoza je nebezpecna na zacatku tehu, spusobuje potraty, pak uz myslim tolik nevadi... taky jsem to resila kvuli holkam... :sweat_smile:
5. zář 2009 v 16:54  • Odpověz
Ahoj, akorát jsme se vrátili z chaloupky, hodila jsem spršku a válím se s Utrošem :slight_smile: manžel mi tu přidělává police, tak ho z leže diriguju jak vysoko :slight_smile:
Muchli holčičky jsou krásný :slight_smile:
Jakpak je Gabči štěňátku :confused:
5. zář 2009 v 17:14  • Odpověz
Ahoj holky jdu Vás dočíst, dnes jsme měli den plný strachu a nervů.Doufám, že se už nervuju naposledy :sweat_smile:
Tak Ejmi je po operaci, měla ucpaný tenký střevo, prý docela velkým kamenem.Operaci zvládla bez komlikací a začíná se probouzet.Večer máme ještě volat a dostane napít.Když to půjde dobře tak v pondělí navečer nám ji dají...
5. zář 2009 v 17:57  • Odpověz
Taky už jsem tu...

Sanu... na žabičky to teda není :rolling_eyes: A co ještě jste pořídili???

Very... běžně se toxoplazmosa nedělá.

Woblu... jééé, police. U nás už se přidělávají rok :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2009 v 17:57  • Odpověz
Tak jsme doma z hub...našli jsme 4 houby :angry: a ty jsem ještě všechny našla já :angry: ale po cestě jsme potkali lidi, co měli 2 plný koše :astonished: nevím, proč nám něco nemohli nechat :angry:

Very, tyhle lidi mám při aukcích "nejradši" :angry: přihazujou a pak stejně někoupěj :angry:

Very toxoplazmoza se v těhu nebere :wink: stejně by se s ní nic nedědalo a jak píše Soňa, způsobuje potraty..takže u tebe už je to na nic :wink: Já jí prodělala, dělali mě odběry před otěhotněním, pak už ne :wink:
5. zář 2009 v 17:59  • Odpověz
Jinak Mauchli holčičky jsou pěěkňoučký :dizzy_face: :dizzy_face: moc gratuluji :wink: s tou krví je to teda dobrý :wink: každej máte něco.

Soni fusáček mi teda padl do oka :wink:
5. zář 2009 v 18:00  • Odpověz
Gab tak fajn, bude se to jen lepšit. Jen aby chuděře nebylo špantě jako tomu našemu drobkovi :pensive:

Sari čavec, co jsi vyváděla v tomto ošklivém počasí? :grinning: A co jsi ddělala dobrého, když tě honila mlsná???

No máme přebalovák jako jen to lehátko z Kika (bleděmodré), matraci do postýlky a dva polštáře pro nás. Toť vše. Všude tisíce lidí, to jsem v Ikee ani v Kika nezažila, tak jsme to prolítli a jeli dom.
A dali jsme si Ikeácký kuličky.

Jdu pověsit prádlo udělám pangasa a jsem tu.
5. zář 2009 v 18:01  • Odpověz
Gabi, týýýbrďo :astonished: chudák Ejmi..hlavně at už je jí líp :dizzy_face:
5. zář 2009 v 18:01  • Odpověz
sanu, hod okdaz na recepis na pangase :wink:
5. zář 2009 v 18:02  • Odpověz
Holky a to jsme si mysleli, že je to ten plevel :frowning2: no myslím na celej den.

A já mám teda doma fusak s berana po Důšovi a manželovi a brutálně velkej, těžkej a výhřevnej, jsem ho sotva nacpala do kočáru.

Sanu ty jsi byla v Ikee?Co jsi pokoupila?
5. zář 2009 v 18:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.