• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Gabi... a jeli jste do H.K.??? Tak proto ty obtíže, chuděrka malá, hlavně, že na to přišli... teď už jí bude hej :wink:

Sanu... odpolko jsem vytáhla paty z domu a docela fajn prochajda. A mlsnou jsem si nechala zajít, bych jen kynula a to nepotřebuju.
5. zář 2009 v 18:11  • Odpověz
Kolik stojej normálně Huggies???
5. zář 2009 v 18:53  • Odpověz
Ahojda ,Gab tak at je Ejmi líp ale určo ted bude.Hlavně že přišli na to co jí je.Nás ted čeká taky operace s králindou zřejmě má abces tak se toho děsím aby to zvládla. :wink: Muchli holčičky jsou krásný :slight_smile: Sanu my máme ted Huggies v akci za 199 ale ted Ti nevím kolik je tam kusů se zítra schválně mrknu. :wink: Musím jít žehlit se mi nechce ale není vedro tak to půjde.
5. zář 2009 v 19:09  • Odpověz
5. zář 2009 v 19:10  • Odpověz
5. zář 2009 v 19:11  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

já už mám cosi vybráno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2009 v 19:12  •  2 děti  • Odpověz
luci co myslis ty fusaky, nadstavovanej, nebo v kuse, ktery je lepsi? :sweat_smile:
5. zář 2009 v 19:13  • Odpověz
siss, to jsem zvědavá, kdy to daj na net :wink:
Soni, určitě ten nastavovanej :wink: aspon mě to vyhovovalo :wink:
luuci: to já taky..ale mohli by to tam dát až dýl, páč v říjnu chci jít nakupovat na sebe..a jak se znám, tak jestli to tam už bude, tak zas neodolám..líbí se mi tam asi troje džíny, pár triček a mikin, a bunda...jinak čepice blbý :confounded:
5. zář 2009 v 19:14  •  2 děti  • Odpověz
luci ja si to myslela, jen me laka proste dizajn... :sweat_smile: no jo, no ... nemuzem mit vse, co? :grinning:
siss medvidek je supr... :wink:
5. zář 2009 v 19:15  • Odpověz
Andi a kde pracuješ?

Luci to je krááásnýýý, ale mě je to líto kupovat teď dražší nové věci na takového cvrčka..... Ale už se těším až spontová bude jak Anetka, to se vyřádím :dizzy_face:
5. zář 2009 v 19:15  • Odpověz
luuci:ha..mikina je na 219 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sonica: to jsem ráda, já ted musela prodat noční plíny, Tygr už v nich nechtěl bejt a celou noc se budil :rolling_eyes:
5. zář 2009 v 19:16  •  2 děti  • Odpověz
ja zacla na noc davat papirovku, jak se v noci mele v postylce tak se kroutila i plinka... :grinning: a rano se budime na zvatlani a to uz vim ze je tam naloz a dnes byla teda luxusni... :grinning: :grinning: :grinning:
jo fakt je to supr, prijemne voni, jemnoucce a prdku ma jemnouckou od toho... :slight_smile:
5. zář 2009 v 19:19  • Odpověz
ty jo, co budu až do pondělí do večera dělat..fakt opruz :rolling_eyes: jsem sama doma10h...a už si připadám jak kůl v plote :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nechcete jít zítra někdo na kávu? :grinning:
5. zář 2009 v 19:20  •  2 děti  • Odpověz
sanu, ty miminkovský věci jsou fakt krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale jak píšeš, na tyhle prcky to ještě nemá moc cenu :wink:

siss, jako fakt krásný věci :slight_smile: ale Anetka už toho má až až :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2009 v 19:20  • Odpověz
siss, proč si nešla cvičit?
5. zář 2009 v 19:21  • Odpověz
luuci: no mě to zas tak nenadchlo, tahle mi přijde lepší..ale něco se tam najde :slight_smile: já ted spíš zas brousim po MMB a MMA, páč tam se to dá sehnat fakt hodně levně ted :slight_smile:
5. zář 2009 v 19:21  •  2 děti  • Odpověz
luuci: se mi ani trošku nechce :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: radši jsem se malovala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. zář 2009 v 19:21  •  2 děti  • Odpověz
siss, mě se docela chtělo, ale bude tam asi narváno, dkyž je to zadarmo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zítra zkusím pilates :wink:
5. zář 2009 v 19:27  • Odpověz
luuci: já jsem líná svině :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: radši bych se šla někam nažrat a popít :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. zář 2009 v 19:28  •  2 děti  • Odpověz
Jé Gabi to jeholka nešťastná :frowning2: ale teď už jí bude dobře :wink: Ono štěňátka zdlábnou kde co, naši pejsani už sežrali několikatery ponožky, spodní kalhotky, posmrkaný kapesníky, punčocháče... oni jak to žužlaj a hrajou si s tím, tak to kolikrát omylem spolknou. Ale u nás to vždycky prošlo a vela škody nenarobilo, za dva dny to bylo na zahradě :grinning: Znám pejsky, co rádi nosí kameny, asi si s ním hrála a omylem ho spolkla - to je prostě smůla, tomu nezabráníš...

Dani, povečeřela jsem rajčátka dle Tvého receptu a chrochtala jsem si :dizzy_face:
5. zář 2009 v 19:30  • Odpověz
Luuc, Siss... šla jsem kolem a asi je tam fakt narváno, tam mířily davy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2009 v 19:54  • Odpověz
sarii, ani mi to neříkej nebo zítra nepůjdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak je někde něco zadarmo, tak se tam lidi hrnou :sweat_smile: ale dát 40kč za hodinu cvičení to neeee :sweat_smile:
5. zář 2009 v 19:57  • Odpověz
hlavně je září, tak jsou zas všichni plný toho, jak budou celej rok cvičit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. zář 2009 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz
Kde je narváno?????????????????????????????

Jdu si asi udělat strašně malilinko sladkou krupicovou kaši. A dám si ji Asteroxovi (miluju jak to hraje Depardie - nevím jak se to píše tak soráč....)

Holky ty věci na MMB teda recepty, to je věc. Jen jsem zjistila, že v oblíbených můžu mít uloženejch jen 20 receptů :angry: :angry: :angry: :angry:

Very jukala jsi na tu šlehačkovou roládu jak jsem ti dávala do IP?????
5. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
Sis to oni budou teď chtít do vánoc zase zhubnout to grilování, aby se zase mohli narvat na vánoce.... :grinning: A tak pořád dokola....
5. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
siss, to spíš v lednu tam je narváno a pak lidi postupně odpadaj a v březnu tam je prázdno :grinning:

sanu, ve Sportlifu na Dubině :wink:
5. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
sanu: tam je vždycky narváno v září a po Novým roce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no nic, aukce ukončena a jdu se válet k tývce, dobrou :slight_smile:
5. zář 2009 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz
Jo aha, tak to jde mimo mě. Prozatím.... :unamused:

Sis čus.

Já teda jsem stále, sliním na ten MMB recepty. A jukám sem a na Novu.

Jo a jdu na tu krupicovou kaši :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.