• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Já koukám na Primu..sice už jsem to viděla, ale je to prča :grinning: a koukám na tu novou kolekci Nextu :dizzy_face:
5. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz
čus holky,
pohotovost mám za sebou,ted s miláčkem ležíme v posteli a čučíme na fočus :wink:

Gab at už Ejminku máte co nejdřín doma :wink:
5. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
Bery čusik, tak co ta tvoje vyoperovaná radost na pozadí, je to už v poho?

Luci pak sem šoupini, co Anetce objednáš :wink:
5. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
Ahoj berušky!
Tak KONEČNĚ jsem zase tady s váma. :dizzy_face: Tak strašně jsem se těšila,jak si vás budu zase užívat,po té 2 měs.odmlce a celý týden nám nešel internet! :angry: :angry: :angry:

Co zde nového? Naposledy jsem stihla zaregistrovat,že Maruška má už holčičku...?!?!
5. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
Věru ahoj :slight_smile: Muchla už má taky holčičky, Nelča se drží stále pokupě a jinak niiic. Teď se čeká na Tesi, tebe, Nelču a pak mě :grinning:
5. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
A jak ty? A co školačka, ještě ji to ve škole baví nebo už by brala prázdniny? :sunglasses:
5. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
Bery, co jsi dělala na pohotovosti? :astonished:

Ahoj Věru, teda tobě ty tt utíkají :astonished:

Sanu, mě nedávno přišlo pro Anetku hodně věcí, tak ted už toho moc objednávat nebudu :wink: ještě počkám :wink:
5. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
Luci myslíš? :grinning:

Bery byla na pregnylovce ne???!!!
5. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
Tak máme po návštěvách. Dnes to Anežka odnesla... celé odpoledne nespala a večer pak vyváděla, asi z přetažení. Ale teď už spí, tak je to dobré.

Dočetla jsem jen kousíček, víc později.

Dabli, vydrž....

Agi, zima jak v rusku, přidávám se. Sanusko, tohle se Ti líbí??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kdyby bylo slunečno a dvacet, to jo, to je počasí pro mě, ale deštivo a 14, to je hnus, velebnosti :wink:

Jdu za manžílkem. Užijte si večer. Ještě kouknu :slight_smile:
5. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
jo taaaak, já už se lekla, že se něco Bery stalo..uf :slight_smile:

Sanu, no zatím si to myslím, pže toho má fakt až dost, ale některý věci jsou tak kouzelnýýýýýý :dizzy_face: no uvidíme
5. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
Dančo u nás nespadla dneska ani kapka, takže já jsem spokojená. Bylo pod mrakem, sice foukalo, ale šlo to, a teď navečer svítilo i sluníčko.......takže spokojenost :wink:
Na prochajdu jsme se ustrojili a bylo nám fajn :slight_smile:
Tak hlavně, že Anežka zabrala :wink:

Já si jdu natáhnout kostru, zítra se nějak nahlásím.

Pa a brou :slight_smile:
5. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
Holky, od pondělí má být babí léto :slight_smile: tohle počasí je na mě taky moc velká kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak dobrou
5. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
Bery, já taky koukám na fotbal, mám to ráda :slight_smile:
Holky, co máte nebo čekáte děti z IVF+ISCI - chodily jste automaticky do rizikové poradny, nebo se k vám přistupovalo jako při přirozeném těhotenství?
5. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz
Teda holky,to jsou novinky!!! Tak Muchlik už to má taky za sebou... :astonished: :dizzy_face: To je ale měla o dost dřív,ne? Nebo jak je to vlastně u dvojčátek...? Tam je to možná takhle dřív normoš,že jo,ne jako Evik... :confused:
A jak se holčičky jmenujou? A maruščina...?
5. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
Jo,jinak - letí to teda šíleně. :sweat_smile: :confused: A já už pomalu chystám tašku do porodnice.Pro klid... A peru věcičky a skládáme je s Terkou do skříňky,postýlka stojí,pomalu už dám i nebesa a mantinelky... Pořád přemýšlím,co ještě nemám,ale nic mě už nenapadá a tak to nechám už být a bude se holt kdyžtak dokupovat po narození...Obchoďáky jsou všude kolem... :sunglasses:
5. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
Jo,a Terka... Tak ta byla tenhle týden ještě v pohodě,protože jenom fasujou učebnice a nadepisujou sešity,ale příští týden už to začne naplno a to bude teda mazec i pro mě... :confounded:
5. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
Luci jak psala Sanu na včeličce pregnylu, v pondělí jdu na IUI :slight_smile:

Sanu ten můj zadek to je mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,moc dlouho nevydržím sedět,ale už se mi aspon líp chodí(už nechodím jak připosraná :grinning: ),dnes jsem vydržela se psem venku přes hodinu.

Agi jak dopadl gulášek?

Danča dneska návštěvní den :sunglasses:

Věru ahoooj.¨Co Terezka,tešila se do školandy?

Woblu jj,já vždy sleduju,většinou chodíme s partou čučet do hospůdky,ale ted nevydržím dlouho sedět,tak se hezky válíme u telky doma.
5. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
Ahoj bery!
netěšila se ani trochu a já se jí vůbec nedivím. :confounded: Sama z toho mám málem mdloby,když si představím zase ty nervy nad úkolama a věčné honění: Jdi se učit,jdi se učit,jdi se učit...A pořád dokola! :unamused:
5. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz
Agi, guláš bych si dala hned!! Že si nedala vědět :grinning: A dík za tip na burčák. Už jsem letos měla z kasáren (mňam) a potom na jarmarku, ten jsem vylila, ten byl hnusnej, tak Drašnara vyzkouším.... hm, těžko, tam se nedá s kočárkem... no, nějak to vymyslím. Burčák fakt můžu :slight_smile:

Fusaky pěkný. My máme slíbený od tchyňky, ten prodlužovací Emitex, kombinaci zimní a letní. Jak chce, přeci se nebudu bránit :wink: http://www.emimco.cz/?p=productsMore&iProduct=68&sName=emitex-fusak-combi-exclusive--r%F9zn%E9-barvy barvu nějakou vyberem, možná oranžovou...

Jinak dnes jsem dělala skvělou čínu:
cca 700 g vepřové kýty nebo plece na nudličky, marinádu z 2 lžic oleje, 2 lžic sojovky, 1 lžíce worcestru, trochu sladké papriky, trochu kari, pepř, 2 lžíce mouky. Marinovat přes noc v chladu (ale stačí i 2 hodiny v teple). Pak hodit na olej na pánev a opéct. Ředila jsem to vodou, aby bylo víc omáčkx. Je to mňamka s rýží. A fakt jednoduchá, doporučuju.

Musím najít recept na plátky na zítra...
5. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
Jo škola už to nastane od příštího týdne fest.Dneska mi dcera hlásala z čeho všeho příští týden píšou to bude přesně tak jak psala Věrka jdi se učit. :wink: Bery tak pondělí to jistí.Já doufám,že už v po taky půjdu na pregnylovku už je to dlouhý ta stimulka.Ale zatím to jde :wink: Sanu zítra dám vědět jestli ta naše prodejna je i v Pardubicích. :wink:
5. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
Gabi, ať je pejskovi líp :wink:

Věrko, 34. tt :dizzy_face: Hele, koukni na str. 352 dolů, tam jsou Muchliny holky i s komentářem.
A další novinky: Woblu a Gab mají // , ale zatím psssst. Tedy... u Wobludky už je i hcg z krve (135, tuším), ale gratulujeme až po UTZ. Tak to jsou ty NEJ zprávy, co si mohla po prázdninách číst, ne, Věrko??

Tak a já pádím. Krásnou dobrou přeju :wink:
5. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz
Dani,super zprávičky a holkám strašně MOC držím palečky. :dizzy_face:
A na muchliny holčiny jdu juknout. :dizzy_face: :dizzy_face:
5. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz
Tak jsem se pokochala. :dizzy_face: Jsou to berušky krásňoučký.Jsem ráda,že to muchlík takhle hezky zvládla.Je to šikulka.
Jméno maruščiny cácorky jsem buďto nenašla,nebo je ještě tajné... :confused: Tak snad později.

Teď se pomalu loučím a jdu zalehnout.
Včera jsem byla na svatbě sestřnici a šla spát po 1h ráno.A i když mi jaksi mé tělesné proporce nedovolily "křepčit" jak mám ráda,stejně mě to nějak unavilo...

Tak pá,dobrou a ahoj zítra.Doufám,že už se mnou správce internetové sítě nebude "laškovat" jako celý týden. :wink:
5. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz
Brý večer,
jsme byli v globusu, pak večeře, návštěva a padám :grinning:

Holky, tak jo no s tou toxou, já jen že jí jako někomu dělají a někomu teda né, ale děkuji za infošky :wink:

Sanu, za receptík děkuji :slight_smile: , otevřela jsem to až teď proto žádná reakce :wink:

Luci, nedávej sem ty odkazy :grinning: se pak neudržím :grinning: , ale né udržím, ale krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

zdravím Věrku :slight_smile:

Gabi, ještě že jste s Ejminkou jeli, hlavně ať se rychle z :slight_smile: taví a máte doma zase veselého pejska :wink:
5. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz
nikde nikdo

dobrou noc všem :dizzy_face:
5. zář 2009 ve 22:50  • Odpověz
Ahoj při neděli...

Neobvykle byla poslední Verča :astonished: :astonished: :astonished:

Dani... tak už pomalu fusak pořizujte, ta letní vložka bude potřeba co nevidět :wink:

Věru...ty, hoď nový foto, bříška, pokojíčku a tak :wink:

Sanu... pátrám po receptu na vdolky... mají být na "o" spolu s držťkovou pol. :wink:
6. zář 2009 v 07:38  • Odpověz
Ahojda při neděli!
Sari,neboj,už se na to chystám (s Tvojí pomocí :grinning: ). Bříško cvaknu a pokojíček taky,ale nebesa ještě musím hodit do pračky,tak to potom někdy v týdnu. :wink:
6. zář 2009 v 07:49  • Odpověz
Věru... jasně :wink:
6. zář 2009 v 07:51  • Odpověz
To všichni ještě spinkají? Krom pravidelných raních návštěvnic Sari a teď už i Věrky?

Manžílek šel poprvé sám s kočárkem, tak jsem zvědavá, jak to zvládnou :wink: A já jdu vařit, zamést, sundat prádlo, ustlat a tak... však to znáte.

Odpol. jedem asi do HK do Carrefouru a pocourat po Hradci, protože nákupy, to máme tak na půl hodiny, dýl tam nevydržím... a Anežka taky ne, vzpomínám tady v tom Tesco, jak vřeštěla :grinning: :grinning:

Užijte si neděli :wink:
6. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahojk holky:slight_smile: Jdu vás dočíst a zjistit co nového:slight_smile:Paaa :wink:
6. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.