• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
bré ranko...

Luci díky za odkaz na next, ale už nemůžu :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky pořídila jsem si novej mop a jsem blbk,a že už jsem ho neměla dřív, s ním mopovat je jedna báseŇ...

včera mě Váša nahodil...jsem mu pomáhala malinko rourkou se vykandit a přikrčeně se koukám zda už to jde a najednou se ozvala rána a prd a vylítlo to ven...obličej a celý pyžamko od h.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no promiňte snad vás to nepohorší....jsem vám to musela říct...snad je, však je to malé mimiinko..

WOblu já nebyla brána po IVF jako rizikové těhu...
6. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
snad ne, jsem chtěla napsat :wink:
6. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
jeee maruska, tak sup nejakou fotecku... :grinning: a taky to jmeno chcem vsichni vedet... :grinning: a uprav si profil... :wink:
zofi :grinning: :grinning: :grinning: sikula... :grinning: :grinning: :grinning: no proste ser... na to... :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
No, nakukuju...

Maru................... vítej mezi nás, maminy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Žofi... jsi mě rozesmála :grinning: :grinning: :grinning: , bych chtěla vidět, jak ses tvářila :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
zofi bud v klidu me taky prtka par krat ohodila, jednou dokonce, tak ze jsem mela nocni kosily posr... jenom z vnitrni strany, nevim jak se ji to povedlo... :grinning:
6. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
Ahojdaa, tak já mám pro dnešek odpracováno, tak jukám.

Maruško ahoooooj :slight_smile: :wink:

Zofi, nooo taky bych chtěla vidět tvůj výraz :grinning: :grinning: Asi trošku překvapenej byl cooo :grinning: :grinning:

My jedem po o k ségře, neteř měla svátek..... udělala jsem sebou zase slehačkovou roládu..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sar našla jsi recept na vdolky??? Na MMB jsou výborný ty Babiččiny :wink:

|Venku je krásně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
holky u nás se hovínka oslavujou, takže dobrý....spíš jsem nevěděla co dřív :dizzy_face:
6. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
Kde je Nelouš???????????????????????

Mě v noci párkrát tvrdlo břicho při otáčení ze strany na stranu a ráno mě zase chytla křeč do lejtka :angry: Asi mám magnezko na bodě mrazu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
Nikde nikdo, tak si jdu namontovat jinou hlavu, aby se mě na návštěvě rodina nelekla :sweat_smile:
6. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
No, Maruš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Čekáme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sanu, na MMB v receptech jsem žádný se strouhaným bramborem nenašla :frowning2: . Tak jsem zvědavá, jaký budou ty, co se pečou v troubě...

Žofi... taky mně teď udělá radost, když se Mari vykandí sama, bez rourkování :wink: :wink: :wink:
6. zář 2009 v 11:47  • Odpověz
no jo nelus se jeste nenahlasila... :confused:
maruskooooooo
6. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz
Ahoj holky, tak koukámMaruška je tu. :slight_smile: A pořád tají jméno holčičky :confused: tyty......

Holky Ejmi je líp už byla na procházce, zatím nejedla ani nepila až dnes večer.Já sem sama doma, kluci jeli na pouť.
Jinak jsem testla a čárka je pořád, jinak mě začlo pobolívat v podbřišku, tahat a pálit.Tak asi začíná pracovat děloha, hlavně aby nezačla zlobit. :sweat_smile:
6. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
Sanu křeče v lejtku taky znám.A mám na ně dobrej fígl :wink:

Sarii ty máš tu Márinku takovou hodnou :wink:
Venku a krásně ????spíš zima já už chodím v roláku :sweat_smile:
6. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz
Gabi, sem s fíglem :wink: ...

Jo, jo... je hodná. Říkám, že takové bych brala i dvě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
A Gabi... děloha ať pracuje, ale ty si dej voraz :slight_smile:
6. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz
Tak hlava vyměněná, zase člověk....

Gab no tak sem s ním neeee!!!! To by mě zajímalo. No možná nezapomínat to a když se protahuju, tak nenapínat špičku.... :angry:
6. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
gab no krasa, to jsem zitra zvedava na tu hodnotu... :grinning:
6. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
Sarii teď jsem koukla na fotky a pěkně teda povyrostla :wink:
No já když mám tu křeč tak si hned na tu nohu stoupnu, ale na špičku a přenýst váhu celého těla na tu nohu a ono to hned přestane,fakt, to mě radil jeden starší pán a ještě u toho pil slanou vodu.Vždycky mi to pomohlo sice bez tý vody, ale zabírá to :wink:

Holky taky Vás to břicho pnulo???Já to teda cejtím fest, nejlepší je to to pro mě v noci, bych to těhotenství potřebovala celý prospat :sweat_smile:
6. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
a ejminka je sikulka... :wink:
sanu me zabiral na krece banan... ma hodne drasliku... :wink: ale to je pak zas o zacpu... :grinning:
6. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz
sanu fakt nejhorší je ráno se protáhnout a ta křeč hned do tý nohy vleze :angry: Mě to dělá jen pravačka.
6. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz
Gab starej trik, to dělám pokaždé, rotože bych měla křeč ještě teď. Akorát nemůžu tu špičku ještě protáhnout - jinak by se mi ta křeč ještě zhoršila, tak tu špičku táhnu jakoby k sobě hore :wink:
Ale dík.... :wink:
Břicho mě pořád tak píchalo a táhlo většinou jedna strana...... si tam špuntě - špunťata dělaj místo...

Soni banán nemůžu jako dietářka je v něm jakoby 6 kostek cukru, tak si na něj nechávám zajít chuť..... :wink:

Mě to nikdy Gab nedělalo, jen teď dýl v těhu....... Jinak jsem měla naposledy křeč někdy když mi bylo 7 roků... :sweat_smile:
A že je Ejmi líp, to ráda čtu :dizzy_face: :dizzy_face:

CO ta Nelča :angry: To je nezodpovědnost se takhle nehlásit.... :sweat_smile:
6. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
no jo sanu ja zapominam, ze u tebe je jeste tento duvod proti bananu... :sweat_smile:
no tak uz jedine magnezko :sweat_smile: a vitaminy kde je i draslik... :sweat_smile:
6. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz
Jéééééééééééééé, mám černýho puňťu :slight_smile:. Jsme vcelku. :dizzy_face: Dnes mám samej průšvih, dr. mě chytla na chodbě, jak povídám se ženskýma z vedlejšího pokoje. No, už mě otrnulo... :wink:
6. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz
Sooni na magnezko už prdím, někdo říkal (ne na srazu?), že zůstává ještě 6 týdnů v těle, tak ho ve 34tt vysadit..... no tak na defacto týden už na to házím boba.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dotaz:
Na seznamu mám napsáno jako do porodnice - vodu, to je asi zbytečný ne, stejněě mě nenechaj napít.... (což teda nevím jeslti přežiju) a pak třeba nějakej hroznovej cukr nebo co jako kvůli energii. Měli jste něco takového???
Nebo jste všechny byly o žízni a hladu?????????????????????????????????????
Dík.
6. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
Nelčo no sim těěěě taková nekázeň!!! Pěkně po ránu při snídani, otevřít noťasa a hlásit stav :wink:
A taková nekázeň, až na chodbu, ty teda dneska jedeš :grinning: Aby jsi neměla ještě nějakej výletovej šok - až u sousedních dveří :grinning:
6. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
Nelčo na monitor se chodí k tobě na patro nebo na porodnici???
6. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
Okay nikdo si se mnou povídat nechce, tak já se jdu ustrojit a jedem.

Mějte se, pak nějak juknu :wink:
6. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
Sanu, na monitor se hlásí na ambulanci a pak točí, kde je volno, na porodním sále, u nás a na ambulanci.
6. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
sanu proc by te nemeli nechat napit??? ja teda vodu mela sebou, jediny pokyn byl, jenom po trosickach, nepit moc... :wink: a vim ze nekde te v klidu nechaj i najist... neco maleho... :wink: ale u me, za sebe muzu rict, jenom, ja bych to hned vyhodila... :sweat_smile:
aaa nelca se ohlasila, :wink:
6. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
Tak jedem do HK. Žofi, nebudeš venku s kočárkem?? Že bychom se mohli potkat :wink: Jsem Vašíka ještě neviděla.... a můj drahý taky ne, zná ho jen z vyprávění.

Maruš, dlužíš informace. :wink: a vítej zpět.

Neli, bezva, že si OK :wink:

Ta rada na křeče, dočtu později, taky bych něco potřebovala.

A jedu. Jinak pěkně jsem se pobavila na Vašíkovým výkonem :grinning: :grinning:
6. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.