• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
autor
ahoj hojky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
tak jsme přitáhli domů z gulášů cca ve 24. hod. Skončili jsme 4 ze 6,ale bylo to super. Suda jsme sice nevyhráli,ale za to jsme dobře zapařili, protože tam byla díza. Vyhrálo to rychnovsyký automobilovácký družsvo. Gulášek měli dost ostrý , mě teda chutnal ,ale kdo nemá rád ostrý tak by mu nešmakoval. Jde fakt o to , že v porotě byla jedna žena a zbytek chlapů a je jasný ,že chlapi rádi ostrý.
Ti co vyhrálli už před tím 4x tak letos byli poslední , jelikož ho měli sladký.

Holky poraďte mi, když jede manža v úterý na sp tak já jedu s ním a myslíte, že se mám nejdřív objednat na komzultaci k Mudr. a nebo rovnou na UTZ před IUI????
6. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz
Ahoj ohlky tak střeva se mi uklidnili tak jsem docela v pohodě jsem akorát na nervy jestli mě zítra pustí. Budu doufat. Tak zítra se ozvu
6. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz
autor
Marusko- a co fotečka??????
6. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz
autor
dabli- bude to dobré a půjdeš domů :slight_smile: :slight_smile:
6. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz
Dani koukám čtu pozdě, no my máme dneska doma zedníky, takže čumákuju doma...tak příště....
6. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz
Agi... slabina byla v porotě :wink: .

Dabli... už jenom jednou se vyspíš :wink:

Žofka... co u vás zedničí?

Sanu... vdolky se povedly. Příště budou ty pravý, babičkovský :wink:

No, Maru.................................................................................................................. :angry:
6. zář 2009 v 16:35  • Odpověz
autor
sarii- myslím, že nebyla. Náš byl jemný a musím teda říct ,že jsme ho měli za ty poslední roky teď nejlepší ,ale málo ostrý. Sranda ,ale byla.
6. zář 2009 v 17:21  • Odpověz
Ahoj holky,
my dnes s manžou trochu pracovali na zahradě, uskladňovali jsme jablka a chystali na hruškovici :stuck_out_tongue_closed_eyes:, jen já z ní mít asi nic nebudu :grinning: a teď po velkém nacpání a všeho smíchání (si připadám trochu jako mixér :grinning:) se válím u telky

jsem ráda, že vidím Nelču stále v pohodě a plnou sil :wink: , vydrž Neli, vydrž :slight_smile:

Maruško, co ty nedostatky????? :astonished:

Žofíku, krásný fotečky Vašíka :dizzy_face:

Šári, Marinka je taky krásná a co se týče fotek - opět nezklamaly :wink: , super, ve vaně bomba - profifotečka :dizzy_face:

Gabčo, ať žije těhotenství :grinning: , řikám ti já mám 2+ a zbytek mínusy :grinning:

Sanu, užijte si oslavu a vdolky bys mi taky mohla hodit do IP, děkuji :wink:
6. zář 2009 v 18:04  • Odpověz
jsem opět zde....

jo jo Sari, krásný fota...

ale dodělávaj nám cihličky kolem oken, aby nám mohli natáhnout finální fasádu...
6. zář 2009 v 18:12  • Odpověz
sarii no beruska je uzasna... :dizzy_face: me na ni uplne fascinuje ta bozi pusinka... :dizzy_face:
very tak mixer? :grinning:
neboj hruskovici zakop a az budete delat mazlikovi svadbu tak ji vykopete a das si taky... :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2009 v 18:39  • Odpověz
Soni, u nás a zakopat jo??? :grinning: u nás se všechno vypije :grinning: , slivovice hruškovice nemá šanci, ale třeba se někdo slituje a trochu mi uschová :wink:
6. zář 2009 v 18:44  • Odpověz
Soni... to je škoda, že blondýnku nemáš v albíku :frowning2:
6. zář 2009 v 18:45  • Odpověz
very prave proto ze se to nevypije, zakopat a zapomenout pod kterym kerikem a pak za 20-30 let budou vsechny stromky okopane, jak ji budou vsichni hledat... :grinning: :grinning: :grinning:
me se takovahle slivovice stala osudnou... jednou na kamaradciny svadbe... :grinning: ale ta byla... :dizzy_face: fuj od te doby ji nemusim... :grinning: :grinning: :grinning:
sarii vis jak to je... :angry:
6. zář 2009 v 18:55  • Odpověz
Ahój, dneska jsme byli na chaloupce dlouho, jsem úplně ko :slight_smile: ale už jsem dala nohy na trnož a manžel kuchtí večeři :wink:
Sanu, ono ke konci je ,,tvrdnutí" bříška už jakoby žádoucí, aby se děloha připravila na porod, nebo ne :confused:
Žofi, díky, to je fajn :slight_smile: A Vašík je úplně normální - každý z nás se někdy pěkně zesr.l :grinning: alespoň mu budeš mít co vypravovat :grinning:
Dabli a nález je lepší?
Gabi, držím palce na zítra, budu hlídkovat, a pochopitelně i berykovi :dizzy_face:
6. zář 2009 v 19:14  • Odpověz
Helou helou

Tak nakukuju, jestli není žádná novinka a bohu dík není :grinning:

Jsem se nacpala jednohubkama to byla ňamka... :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A od zítra zase bude režim a taky jsme řekli s manžou, že do konce týdne doděláme tu hůru sakum prdum, aby jsme to měli vše z krku..... Tak se těším.
Jen asi pak požádám mamku, jestli by mi nepíchla se žehlením..... :pensive: Mám tam obr kupu a když stojím chvilku na místě, tak mám nohy jak z olova, pak se přidaj ruce a jsem ufuněná jak sentinel.....

Very šoupnu ti ten recepis do IP a šlehačková roláda sklidila u ségry obr úspěch, tak jsem zvědavá, co na to řeknete vy :slight_smile:

Dneska se loučím, chceme juknout na jména a na sušičky.

Pa nějak zítra
6. zář 2009 v 19:30  • Odpověz
No Sanu... jen letem světem, joo??? Tak zítra tady za trest budeš od rána do večera :rolling_eyes: ... Sušičku jako na ovoce nebo prádlo??? Asi to druhý, co...
6. zář 2009 v 19:38  • Odpověz
Ahoj holky!
Dneska jsme byly od rána u ségry na chatě - tu starou dřevěnou milovanou chatičku bourají a budou stavět baráček... Tak jsme byly pomáhat.Teda spíš Terka,já jen "radit" a dohlížet. :sunglasses: :grinning:

Koukala jsem - ukázala se tu maruska,ale pořád se nějak nechce pochlubit jaké že to vymyslela své dcerušce jméno...?!?! :confused:

Jo a Šári - máš to v meilíku. :wink:
6. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
Jsme zpět. Vykoupáno, uloženo.
Jinak příjemný výlet, příjemné počasí a má to takto pokračovat :dizzy_face: :dizzy_face: Ještě prý 3 dny bez deště! Ale plavky jsem nekoupila...

Dabli, to víš, že tě pustí, vždyť co by tam s Tebou dělali, ne?

Žofi, jasně, příště :wink: A dám vědět dřív...

Sari, Márinka je krásná. A ukázala jsem manžílkovi "styl" fotek. Hodnotí to velmi kladně. A říkal, že by se měl taky snažit. My na focení fakt kašlem. A navíc, jsme amatéři, proti Vašim fotkám... :wink:

Jo a recept na křeč mi je "k prdu". Mívám křeč v ruce a na tu protahování špičky nezabere :grinning: :grinning:

Sanu, tedy, Ty si užíváš a na dietu kašleš.... Ale co, si musíš trochu vyhodit z kopítka :wink:

Držím palce Gab a Berykovi. Gabi, tipuju 333 hcg :slight_smile:

Přeju všem krásnou dobrou noc a pracujícím ať to utíká :wink:
6. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
Věru... doplň si tt :wink: , jinak bříško akorát :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... Klaudinka obr nebude :wink:

Dani... biudu muset manžílka zmáčknout, ať fotí častěji... tyhle okamžiky hrozně rychle letí a dítě roste a roste...
6. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz
Děkuju sarii a ostatní - můžete juknout na můj pajdoch. :wink:
6. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
Jo,a řekla bych že pomaličku klesááááá :fearful: :sweat_smile:
6. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz
jeee no jo tipovacka na gabcu... ja rikam 1278 :grinning:
6. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
Gabčo, já tipuju 296 :wink: :dizzy_face: , ať je jakékoliv bude krásný :wink:
6. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz
Věrko, krásný bříško :slight_smile: a přidej ještě ten koutek pro Klaudinku :wink:
6. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz
verus brisko je teda nadherne, ale taky mam pocit ze je nejak moc dole... :sweat_smile:
holky vy se drzite nejak pri zemi u te tlustice... :grinning:
6. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
Přidám,nebojte,ale až to doladím. :wink:

Tipovačka : 587 :wink:

Jo a Veru,co to vlastně bude u vás??? Už to víte?

Soni,u jaké tlustice? :sweat_smile:
6. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
Věru, nic nevíme možná zítra, ale při našem štěstí se zase nic nedovíme :grinning: , ale hlavně ať je miminko v pořádku a pohlaví už může být jen jako bonus :wink:

a na fotečky pokojíku se budu těšit :slight_smile:
6. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
Veru... zítra jdete k Eliášovi???
6. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
ahoj-tak dík , že jste mi odpověděly :unamused: :unamused:
6. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
Nazdar Sanusky :slight_smile:
Přidal jsem do alba tři fotky - Monču s Nikčou teď ze soboty a jednu Muchly z "oné noční akce". Nebojte, není to žádná divočina...
Další informace k holčičkám i k manželce jsou následující:
- pobudou si v nemocnici nejméně další tři týdny (než holky naberou tu správnou váhu)
- jsou zdravé a všechno je v pořádku
- mleko maji od maminky, ale dokud nevylezou z inkubatoru, tak jsou stale odkazany na odsavacku - a to prece jen neni ono :frowning2:
- už se začínají vztekat obě, takže Muchla :slight_smile: neví kterou nakonec budu mít na starosti já :grinning:
- obe uz sjizdeji dudlika
- dneska POPRVE uz nemely ubytek na vaze (Monča teda trosku jo, ale to jen proto ze se tesne pred zvazenim stihla cela poprdět :slight_smile: ... takze uz jen doufam kdy uslysim vetu, ze holky zacinaji pribyvat na vaze
- zloutenka je lepsi, uz nevypadaji jak pomerance z Kuby :slight_smile:
- vic fotek nemam protoze jsem fotil na fotak na ktery nemam USB kablik do pocitace - to napravim v nejblizssi dobe
- pokud budete stat o dalsi fotky ci info, rad dodam - prece jen se taky rad pochlubim :grinning: :grinning: :grinning:

manža
6. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.