• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
tak to je manzel a tatinek jak ma byt chvalim a jen pokracuj v podavani pikosek a infosek... :wink:
moc je vse pozdravuj a neboj uz bude jenom hur... :grinning: :grinning: :grinning: teda s tim rvanim... :grinning:
tak at holky hezky pribyvaj... :wink:
jdu se na ne hned juknout
6. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz
jo a ted maji holky "věk" 33+1 nebo tak nejak
sorry ale tohle fakt nevim presne, tohle si "manzove" obvykle napamatuji :slight_smile:
kdyz to prepocitam na obvykle jednotky manželů, tak porod byl první týden osmého měsíce těhotenství... na to vase tyden+den to opravdu nevim :frowning2:

manža :sunglasses:
6. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz
Agi... já nevím...

Táto Muchlů... opět pochvala!!! Líp to napsat nešlo :wink: . Tipuju to na nejdelší příspěvek od Muchli :grinning: :grinning: :grinning: Holčulky jsou drobítci, ale oni to doženou :wink: :wink: :wink:
6. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz
to jsou drobecci, a muchlik je docela v pohode v akci... :grinning:
to uz neni pravda, kdyz mi meli tech 2600g :sweat_smile:
moc je pozdravuj... a holkam uz neni 33+ neco, uz jim je par dnu... :grinning:
6. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz
agi na co? ja to taky asi prehlidla... :sweat_smile:
very ty jdes zitra na kontrolu? tak at poradne roztahuje nozicky... :grinning:
6. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz
Šári, zítra k Peršínovi a ve čtvrtek k Eliášovi :wink: :sweat_smile:

Manžel od Muchíka - super, tomu říkám zprávy :wink: , děkujeme za info :wink: Jsou boží holčičky :dizzy_face: , velký pozdrav pro Muchlu a o fotečky a informace určitě stojíme :grinning:
6. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz
Soni... oni to v nemocnici počítají dál... k propuštění musí dosáhnout 36. tt a váhy 2 300 g... nebo tak nějak :wink:
6. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz
Myslím, že holky rychle začnou přibírat, když jim to jde tak pěkně od začátku :wink:

Agi a co??? :sweat_smile: :pensive:
6. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz
Very... tak zítra předběžný ortel a ve čtvrtek bude 100% :wink:
6. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
no sarii asi je to zas jak kde... tady k propusteni 2500g anebo tesne kolem ale musi pribyvat,o tech tydnech nikdy nikdo nic nerikal, ale tady se vlastne muze rodit az od toho 36tt :sweat_smile:
6. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
Šári :grinning: no uvidíme co se rozhodne ukázat prďolka :dizzy_face:
6. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
Holky moje takřka vlastní... jdu do hajan... Dobrou noc...
6. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
jojo
36 tt pro propusteni a vaha 2,3 kg je minimum. Aby mohly z inkubose, musi mit 2 kg a drzet vlastni teplotu. Tak nejak to rikala doktorka.

manža
6. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
v každém případě "maminka" má nervy na pochodu :grinning: , ale to znáte každá :confounded:
6. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
tak at to holky naberou co nejrychleji, at muzou honem k mamce a pak domu... :wink:
very, aby te jeste neprevzl mazlik jeden... a nozicky neroztahl az na sale... :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
Soni, no právě, to by mě asi švihlo, mě která už má všechno předvybrané a jen čekám na tu barvičku :grinning: , ale stát se může všechno :grinning:

Bery, Gabi na zítra hodně štěstíčka :slight_smile:

Neli, ty se ještě drž :wink:

jdu pomalu asi zalehnout, kdybych se už nehlásila, tak přeji všem hezkou noc :dizzy_face:
6. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
Já se taky pomalu odporoučím do hajan.
Zítra mě čeká docela náročný den,tak abych se na to v rámci možností (jak břuch dovolí) vyspala. :sweat_smile:

Tak pá a dobrou! :pensive:
6. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz
verysku tak nedel na barvicky, me stejne nejvic bavili zluta, cervena, oranzova, hraskova... :dizzy_face:
no ja jdu taky padnout, tak papa zitra...
6. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz
jo uz vim co agi... :sweat_smile:
agisku normalne se objednej k dr. a skonzultujete to, a kdyz bude potreba tak i prohlidne... :wink: a podle toho uvidite co dal... :wink:
6. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
autor
Soni- dík, já jedu s manžou v to úterý tak se rovnou objednám. No a ms stále nikde a test je negativní. Tak já tomu teda nerozumín. Měla přijít ve středu,kdybych byla těhu tak by se měla na testu ukázat viď??
6. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz
no taky zalezi podle ovulky, nemusi se jeste ukazat, hele kdyz tak si nech v utery nabrat krev a budes mit jistotu... :wink:
6. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz
Věrko, moc pěkné bříško :dizzy_face:

Agi, žádná konzultace, hned UTZ před IUI. Není na co čekat. Co bys chtěla konzultovat, všechno znáš, tak rovnýma nohama, si myslím :wink: Nooooo, ale když čtu o tom zpoždění... možná bych testovala každý den a jak radí Soník, nech si vzít krev.

Manžel od Muchli je super zpravodaj. :dizzy_face: Fotky jsou moc pěkný, holčičky to doženou. :wink:

Už to není pravda, kdy byla Anežka takový drobeček (nejmíň 2,3 kg)...
Dobrou.
6. zář 2009 ve 22:42  • Odpověz
Krásné ráno!!!
Zatím je chládeček, to je paráda. Kubíček opět zůstal vzorně, tam, kde má zatím být. Včera večer jsem měla kontrakce po 6 až 8 minutách, ale zrychlila jsem infuzku a je klid.

Všem, kdo jdou dnes na krve a kontroly držím palečky. :wink:
7. zář 2009 v 07:02  • Odpověz
Gabče tipuju 876 hcg. :slight_smile:
7. zář 2009 v 07:05  • Odpověz
Krásné ránko, neli ranní ptáče :wink:

Muchli manžel je hodnej, jdu kouknout na holčinky :wink:
7. zář 2009 v 07:10  • Odpověz
Áááááááááááááááááá, tady holky nemohly dospat...

Neli... zas den k dobru :dizzy_face:

Gabi... netipuju, držím pěsti :wink:

Dobré ráno, dneska má být jasno, 20° C :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. zář 2009 v 07:47  • Odpověz
Ahojky všem!
Tak nám pomalu vykukuje sluníčko. :dizzy_face: To je fajn.Jsem dneska jako spráskanej pes.Mám už za sebou jedno nepříjemný jednání u soudu a tak nějak mě to rozhodilo... :frowning2: Tak aspoň že to sluníčko svítí - hned je svět kolem veselejší. :slight_smile:
7. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
Dobré ráno všem "Pnormálně vstávajícím" :grinning: :grinning:
To už je dávno, co jsem před sedmou otvírala diskusi :grinning: :grinning:

Těším se dnes na dobré zprávy.

Neli, z Tebe mám radost!! :wink:

Užijte si den, bude nádherně a zítra ještě líp. Do středy prý nemá ani kápnout a bude jasno, bomba :dizzy_face: :dizzy_face:
7. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
Věrko, drž se!
7. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
Děkuju Dani! Je to fakt náročný a někdy už mi docházejí všechny síly... :frowning2:
7. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.