• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
autor
ahoj Věru- máš už teda krásný bříško a šíleně to utíká.

Já se dnes dám do čištění oken a pak vyrazím za kámoškou se mrknout na dvojky co má z umělka. :slight_smile: :slight_smile:
7. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
ty brďo, to je informační servis :sunglasses: moc pěkný holky máte pane muchlík :sunglasses:
Věrko, ty poslední měsíce jsou vždycky náročný :wink: ale ty to zmákneš, jako všechny ženský :slight_smile:
Agi, jen ať na Tebe dr. pěkně mrkne, tím nic nezkazíte :wink:
Gabčo, jsem jak na trní, co to bude za cifru :slight_smile:
7. zář 2009 v 10:15  • Odpověz
Ahoj Agísku! Utíká to fakt šíleně a dík za pochvalu bříška. :wink:

woblu,já to mám náročný cca od dubna a zcela jiný problémek,ale to tady nechci rozmazávat. :wink:
7. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
woblud- ty už jsi byla na krvi ,že????? A když jdeš na UTZ??
7. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
Agi a co Ty máš teď vůbec v plánu? :wink:
7. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
Věrko, mě to potom napadlo, když jsem to odeslala :pensive: každopádně držím palce :wink:
Agi, jj už v pátek, 135 jednotek 12. den po ET :slight_smile: na UTZ mě objednali až cca za 14 dní, nevím přesně, protože ten papírek má u sebe manžel :sweat_smile: já nevypadala tehdy moc důvěryhodně :grinning: tak snad bude všechno v pořádku a pomalu uvidíme srdíčko. Nebo 2.
Když jsme u těch kusů, tak v pátek jsem si říkala, jak by mi bylo líto, kdyby nebyly 2... a pak jsem zase přes víkend dospěla k názoru, že to jedno bude mnohem lepší :grinning: takže myslím, že teď mi to je úplně upřímně jedno :slight_smile:
7. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
Věru- no manža jede zítra na kontrolní sp zda se něco zlepšilo a já bych teď asi zkusila IUI.Uvidíme teda jaký bude sp. Ale hlavně čekám na ms a bez toho se nemůžu nikam objednat. Měla přijít už ve středu a nic a testík je bílý.
7. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
Agísku,kéž by to bylo to co si tak strašně přeješ! A my Ti to přejeme taky! Je to divný s tím testíkem :confused: Nezkusíš si dojít na krev?
7. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
Tak už jsem tu...

Agi... tak ať na tebe Dr. jukne, podle sliznice pozná, co se děje... případně dostaneš pigáro Agolutinu :wink:
7. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
sarii- no pochybuju ,když zítra příjdu do sanusu neobjednaná , že mně mudr. vezme hned. :confused: :confused:

Věru- na krev si asi dojdu ,ale to můžu i sem ke své gyn. Mám teď dovču a ještě počkám zda se ms nepřihlásí a nebo se mi nezbarví testík :sweat_smile: :sweat_smile: .
7. zář 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
sarii- ta barevná fotečka přitom koupání je krásná. :slight_smile: :slight_smile:
7. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
Tak kéž by to byla ta druhá varianta!!!!! :wink:
7. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
Agi... noo, tak tam cinkni :wink:
7. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
agi neodkladej, dojdi si teda ke sve, jukne, veme krev a muzete dal... :wink:
7. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
Agi... jinak bych to taky ráda viděla na to druhý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...
7. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
soni- ta moje nemá UTZ.

Holky nechám to do zítra a ráno se s nima v sanusu domluvím.Přece jen to bude jen týden, tak abych nebyla za plašana. :sweat_smile: :sweat_smile:
7. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
Pěkné pondělní poledne :slight_smile: ,
tak já přišla z KO, jsem pěkně naprdnutá, Kubíkovi se ode mne prostě nechce, CS pořád na 3, porod prý ani v dohlednu a to jsem si dělalal naděje na toho 9.9.. Prý můžeme max. zkusit "pošťouchnout" Kubíka sexíkem, ale ani potom není výsledek zaručenej. Ach jooooo.

Jinak Muchli, holčiny jsou krásný a manža vztoný informátor :slight_smile:

Neluš, super, že se Kubík pořád drží :wink:
7. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
Ahojda tak jsem dočetla.

Nešel net...

Gab já nevím kolik tipnout, třebaaaaaaaa hm, 843 :wink:

Sar dneska to bude venku asi náááááádhera, takhle by mohlo být až do vánoc :dizzy_face:

Nelčo tak se mi to líbí, jen rozlepíš oko a už podáváš zprávy :grinning: Ještě že si ty s těma infuzema umíš sama manipulovat :grinning: A teda ty až budeš mět rodit, tak to bude určo fičák, vysadíš infuze, zajdeš si na záchod a během cesty bych to viděla, že se ti to rozjede po 2 minutách......

Tesi neztrácej hlavu, takovejch už bylo co jim dr říkal, že na porod to vůbec nevypadá...... cha chááá. A co ten Hamilton????????????????????????????? Na toho jsi se neptala? Třeba by to píchlo, určitě je to razantnější než sexík......... teda aspoň si to myslím :grinning: :sweat_smile: :wink:
7. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz
Tesi Hamilton gynekologický hmat ne závodník F1 :grinning: :grinning: :wink:
7. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
A já mizím, odpol juknu.
7. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
Zdarec Sanu :slight_smile: ,

Musím se přiznat, že na Hamiltona jsem si ani nevzdechla a neymslela jsem závodníka :grinning: , ani nevím, jak na něj, ale to musí dělat doktor, ne? :confused:
No, nevím no, už jsem taková sama sobě protivná, na každýho jenom řvu a už bych to chtěla být za sebou, protože i s tou sanitkou je to nějaký na prd...
7. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
tesi- neboj, až to bude mít přijít tak to příjde. :wink:

Holky dala jsem se do praní záclon a čištění oken ,ale to je teda masakr ty okna bléééééééééééééééé.
7. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz
Tesi vydrž, však on i mladej řekne a dlouho to trvat nebude :slight_smile:
agi, já bych taky měla :frowning2: jenže já jich mám hodně a ke všemu veliký :confounded:
7. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
agi, já vím, máš pravdu, prostě to neuspěchám, ale tak nějak jsem doufala, protože mám opravdu mám splašený hormony, až hrůza.

Okna, to bych taky potřebovala umý, nechceš se stavit? :grinning: :wink:
7. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
woblu, toho se právě bojím, nějak se mu podezřele u mě líbí, je prostě línej po tatínkovi, u mě má full service a asi si dobře uvědomuje, že tak jak je mu teď mu už asu nebude, takže abych ještě nepřenášela. :sweat_smile:
7. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz
Ahojda jen nahlížím za chvíli pádím zas do práce.Agi dneska brali v Sanusu i neobjednaný a dávali je k šilhanovi nebot štěpán operoval.Takže za zeptání nic nedáš.Já jdu zase zítra na UTZ se z toho picnu.
7. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
autor
woblud- já mám taky hodně a jedny jsou třídílny a jedny dvojdílný. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To jsme si dala no. Kdybych měla malý okýnka tak by s tim nebyla taková práce. :sweat_smile:
7. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
andi- ty máš dlouhý protohol viď?????
7. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
autor
Proč se vůbec dává dlouhý protokol????
7. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
Tesi, tak se vrhni na ta okna! To spolehlivě vyvolává porod, natahuje se totiž děloha :wink: Jinak jestli chceš, pošlu Ti recept na nápoj proti přenášení (od porodní báby), jsou to bylinky. No a mě pomohla deci červeného výna, ale pravdou je, že jsem byla 40+0, ten den.

Holký, zabít, normálně - Anežka pročůrala papírovku (pampers). No, to by nebyla taková tragédie. Dala jsem jí papírovku proto, že přes moji masáž vozila tchyňka, tak aby neremcala, že Anežka řve, protože má látkovku. Horší je, že dostala do zálohy mlíko (moje, odstříkaný), kdyby nebylo zbytí, ať jí lžičkou dá. No, co myslíte - tchyňka je dětská sestra - vrátila se s tím, že byla Anežka hladová, že ze lžičky jí krmit nelze :confused: :confused: a tak že jí to dala z lahve. To jse teď zvědavá, jak bude malá tahat z prsu.... :unamused: No, uvidíme. Přitom vím, že ze lžičky jí krásně, dávám jí na lžičce s mlíkem kapky nebo uklidňující 2, 3 lžičky svýho mlíka aby líp zabrala.... No co už, jsem si potřebovala postěžovat. Jdu krmit.

Gab nikde... čekám :wink:
7. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.