• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Holky nechci Vás napínat za půl hodky budu teprv volat.
7. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz
Agi, ten dlouhý protokol je údajně šetrnější, ale někdo má po něm slabou reakci - ono i těch dlouhých je víc druhů, ale tak dalece se v tom nevyznám :slight_smile:
Dani, někdy se to holt nepovede - tchýně jsou na zabití, ale říkej si, že když se manžel přes její péči dožil dospělosti, tak to Anežka zmákne taky :grinning:
Gabi, já jsem si říkala, že budeš volat ve 2 :slight_smile: Mně dali na vybranou - buď v deset za stovku, nebo ve dvě zadarmo, já jsem si připlatila, protože dojíždíme a musela jsem tam osobně kvůli tomu receptu, tak abychom tam netrčeli celý den, ale nevím, jestli je to v Pcích možné. Prý to normálně vozí do fakultky, nebo to udělají přímo v Sanusu, což je hned, ale neproplácí jim to pojišťovna - říkala sestra teda :confused: Tak držím palce :slight_smile:
7. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
gab, jak az za pul hodky? ve dve ne? my tady cekame... :grinning:
danco no na zabitim co? ale neboj jednou ji to neublizi... :wink:
7. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
holky tak se hlísím je to 780 Hcg.
7. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
no parada gab, tak supr, gratulujem... :dizzy_face: kdy jdes na ult? :dizzy_face:
7. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
Ahojda holky,
ráno jsemm zjistila, že pro změnu zas krvácím ,pěkně mě bolej vaječníky,přitom mám od začátku MS 14 den,tohle se mi ještě nestalo,zas premiéra,řekla jsem to doktorovi,on říkal, že se to může stát a že to snad MS není a at se připravím na IUI a šli jsme na to. :sunglasses: Jdu se natáhnout,zatím porád špiním.

Gab myslím na tebe tipuji 976HCG

Dani někdy to chce s babčou fakt silný nervy,at ti Anežka pěkně papká
7. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
Soni až 21.9. to si počkám.. :sweat_smile:
7. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
Gab velikánská gratulka :wink: :wink: :wink:
7. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz
gab to utece... :wink:
7. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
Gabi, to je krásné číslo :dizzy_face:
beryk, holt všechno je někdy pemiéra no :sweat_smile: tak zkusit se to musí :slight_smile: jaký byl spermiogram?
7. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz
Bery a co ty, dnes klapla ta IUI tak moc držím pěsti :wink: Jsem na tebe myslela, když jsem tam dnes čekala ....
Woblu jak ty jak je ? Kdy máš UTZ?
7. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz
Gab, tak někdy jako ty - někde to mám napsaný :sweat_smile: je mi vcelku normálně, tu a tam lehce nějaký ten příznak, ale nic velkého :slight_smile:
7. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz
Gabi... mám obr radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Beryk... to máš nějaký rozhašený a krvácet v půlce cyklu není normální :confused:

Woblu... ty večer dodej info, kdy jdeš na UZ :wink:

Dani... mně teď po 2x taky protekla Pamperska. Jako né úplně, ale dupajdy byly mírně vlhký :confounded:. A neboj, po jednom pití z flašky se Anežka prsu nevzdá :wink:... Já, když hlídá manža, tak mu pro sichr taky chystám lahvičku, ale zatím mu vždycky šlo krmit přes prst stříkačkou... Mě se tchýňka taky ptala, kdy už začnu krmit z lahvičky... :astonished:
7. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz
Tož nakukuju, jak Gabča a posílám velkou gratulku- paráda :dizzy_face: :dizzy_face:

A protože jsem ostuda a absolutně si nepamatuju, jestli jsem gratulírovala i Wobludce, tak pro jistotu ještě jí :grinning: :wink:

Jinak, naše děvčata zahájíla třetí fázi defenzivy, ve snaze mě zlikvidovat.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: ..Tento turnus, co byl Petr pryč, to bylo snad nejhorší a já jsem se zablokovanými zády (jak je obě nosím a už jsou těžké) lezla po čtyřech, brečela a ptala se "za co"...To bych tedy fakt nikomu nepřála.. :pensive: :pensive: ..No, ale už jsem se zase oklepala (jako vždy, když přijede Petr) a funguju dál :wink:
7. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
Holky myslíte si ,když krvávím má , to vůbec ňákou šanci na uchycení????Já když jsem se vrátila ze sanusu a viděla jsem vložku....... :frowning2:
7. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz
A hlásím, že jsme se snad během 14 dní "vysoukaly" z velikosti 62 (alespoň té od cherokee) a opět jim musím obměňovat garderobu,je to děs.. :sweat_smile: Ještě, že existuje MMB, protože to všechno pořizovat nové x2 by byl fakt masakr...
7. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz
Gabčo, skvělě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A neboj, ještě to neznamená, že tam budou dvě :wink:

Woblud, pěkně napsané - když se přes její péči dožil dospělosti :grinning: :grinning: :grinning:
S krmením v pohodě, tahala jak o závod, takže OK :wink:

Evčo, moc na Tebe myslím!!!! Drž se!
7. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz
Bery, šance je vždycky, si myslím. Ale že je to divný, to tedy je...

Evčo, velikosti letěj, to vidím doma... :wink:
7. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz
Bery a ty krvácíš bezprostředně po IUI?..Nemohli ti to tam nějak "počochnit" tou zaváděcí kanylou? :confused:
7. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz
Dani, díky :slight_smile:
7. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz
Evi máš to pěknej záhul,drž se ,holky jsou krásnoučký :wink: ,hned bych se s nima chtela pomazlit
já už jsem zašla krvácet ráno před IUI :frowning2:
7. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz
Bery- v tom případě mi není jasný, proč ti ji (IUI) dělali... :fearful:
7. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz
Beryk... i mně se to zdá divný :unamused:

Evi... holky za to nemůžou, se na ně nezlob :confused:
7. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz
My jsme s chlapem taky mysleli,že doktor to zruší,že mě třeba jen vyšetří,ale řekl, že to provedem IUI
7. zář 2009 v 15:09  • Odpověz
Sari- ty moje věty ("za co") odrážely výhradně míru mého zoufalství a vyčerpanosti..myslela jsem, že tohle snad na pravou míru uvádět nemusím ,ale asi je nesmysl po někom chtít, aby to chápal... :unamused:

Tak se tu zatím mějte, kočky a držím všem palčáky.. :dizzy_face:
7. zář 2009 v 15:18  • Odpověz
Holky díky za gratulace :slight_smile:
Evi i já jsem se kolikrát ptala když jsem měla Dušánka za co ? a co jsem komu udělala?A pak to zase přešlo. :wink: Ty záda to je bolest viď to jsem taky měla tenkrát mi nakonec pomohl léčitel z Náchoda..

Bery taky se mi to nezdá :confused:
7. zář 2009 v 15:25  • Odpověz
Hoj

Jeeeee a nebyla jsem s tipováním 853 nejblíž Gab??? :grinning: :dizzy_face: Super gratulka!!!! A do UTZ to uteče, no i když asi se ti to potáhne, teda soudím dle mně, než jsem začala mít pohyby, teď to nějak naopak začíná letět :sweat_smile: :fearful:

Maju věřím, že to musí bejt psycho, a věřím, že bych si taky říkala, "za co"......... myslím si, že je to nermální reakce :sweat_smile: :pensive: Vydrž Prťka vydrž.

Dančo, já si taky myslím, že když se jednou dá z lahvičky, že si špuntě neodvykne prsa. Ale jeslti tahala z lahve, tak to je šikula, některý holky mi říkaly, že to byl někdy boj na začátku, aby špuntě začalo tahat z flašky....

Já bych měla jít něco dělat, ale jsem nějaká na spinkání. Hůru nemůžu dodělávat, páč manža je mimo domov a k přebírání potřebuju i jeho, tak tady na mě smutně kouká nádobí a trhači.
Trhači až večer a nádobí no to by šlo, ale asi až se na chvilku natáhnu.
7. zář 2009 v 16:21  • Odpověz
Jo a Bery ani dr neřekl, z čeho by to mohlo být..... nebo jako jsi "zblblá" z těch hormonů......????? Třeba když to není mrchovské krvácení (zase jaké jiné by to mělo jako být....), tak to neva.... No ale je to stejně divný. No to je fučík, třeba to fakt nebude vadit.... a když se to nejmíň čeká...... :wink: Držím pěst!!!
7. zář 2009 v 16:22  • Odpověz
Jééééééééééééé, Gábi, moc a moc ti gratuluju. Mám takovou radost. Buď na sebe opatrná a přeju ti, aby ti to do ultrazvuku rychle uteklo. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. zář 2009 v 17:01  • Odpověz
autor
ahoj

Gab- superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Bery- jaký jste měli spermio?????

Tak jsem po návštěvě 14 měsíčních chlapečků dvojek a teda řeknu vám záhul , záhul, záhul...... :pensive: :pensive:
7. zář 2009 v 17:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.