• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
autor
no tak já ať to počítám jak chci, tak stejně tenhle měsíc IUI nestihnu, protože jedeme příští týden na tu dovču.
Ale to neva, tak si zase počkám.
7. zář 2009 v 17:08  • Odpověz
autor
Bery- jinak teda máš to fakt trápení to ti povim. :angry: :angry: :angry:
Ale ono bude dobře, musí!!!!
7. zář 2009 v 17:10  • Odpověz
Evi... jo, jo... já jen, že ten odboj nemaj holky v plánu :wink: . Ale vyčerpání a náročnost tvý situace chápu...
7. zář 2009 v 17:12  • Odpověz
Ahoj holky tak mě konečně propustili, i když by si mě tam zřejmě nechali jěště pár dní. Ze 680 mi to kleslo tuším na 475 a to se jim moc nezdálo, že je to málo. Ráno jsem začala i krvácet. Mám dojem, že si nejsou jistí zda mi vzali všechno. No prý kdybych začala krvácet o hodně víc nebo cítila bolest mám okamžitě přijet. Mám trochu strach a pořád se hlídám, ale zpátky už nechci. Zítra jdu zkusit do práce. Na kontrolu jdu v pondělí.

Jinak velká gratulace Gab moc vám to holky přeju a závidím, ale já v prosinci začnu od znova
7. zář 2009 v 17:47  • Odpověz
dabli holka hlidej se hlavne, opatrne a kdyby neco tak fakt vyraz, i kdyz verim ze by se ti spatky nechtelo...
7. zář 2009 v 17:51  • Odpověz
autor
holky mám skvělý receptík na studený, lehký dortík. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 máslo a může být i více
3žloutky
15 dkg cukru a to vše ušleháme

2 dc teplé vody a v tom rosmixujem 3/4 balíčku kakaa
nakonec ze 3 bílků sníh a to vše spojíme a zamícháme a nakonec do toho vysypeme balíček až 1/2 bal. piškotů . Dáme do dortové formy zchladit.

Dabli- opatruj se ať tě manža opečovává.
7. zář 2009 v 18:09  • Odpověz
Koukám dablik je doma.Hezky lež a odpočívej, určitě bude líp, uvidíš.Tělo si odpočne a začnete znovu :wink:
7. zář 2009 v 18:33  • Odpověz
Dabli, já tenkrát s hcg přes 700 krvácela měsíc... Ale odešlo to. Hcg mi celý ten měsíc klesalo na nulu. Tak se neboj, ono to odkrvácí dřív nebo později, nemyslím si, že by ses musela vracet... Opatruj se!

Agi, vejce miluju, ale takhle syrová??? :confused:

Tak jsem koupila dětskou lžičku od Canpol. Usoudila jsem, že ta kovová není úplně ono. Hm, asi se vrátím ke kovové, protože do té plastové se nic nevejde. Jak z toho někdo může jíst?? Mi Anežka ty kapky nechtěla... No, zkušenost :grinning: :grinning:

Užijte si večer. Možná ještě kouknu. Anebo zítra. Mám volný den. Půjdu na kafe a na dortík, ať je sladký mlíko - zítra jsou Anežce 2 měsíce :dizzy_face: :dizzy_face:
7. zář 2009 v 18:37  • Odpověz
Ahojda holky,

dočtu déle, protože jsme se teď vrátili z Prahy :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jdu chystat večeři a pak ještě našim pustit UTZ :grinning: a pak snad dočtu.

jinak my jsme naprosto v pořádku UTZ krásný, takže radost obrovoooooská :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Gabi, dneska už jsem ti asi 3x gratulkovala po sms, tak ještě jednou, GRATULUJI!!! :dizzy_face:

Nelču jsem zahlédla, takže super - další den :wink:

Dablik, už je doma, tak to je super, všude dobře doma nejlíp, nech se pěkně obskakovat :wink: :slight_smile:

a jdu mám hlad, že už ani nevidím :grinning:
7. zář 2009 v 18:39  • Odpověz
Gab tak gratulka a neboj to uteče do 21. :slight_smile: Agi mě dal ted dlouhej před tím jsem měla krátkej ale teda na ten krátkej si myslím,že jsem reagovala líp no nevím.Zítra jdu opět na UTZ :wink:
7. zář 2009 v 18:49  • Odpověz
autor
Dani- taky jsem se divila, že takhle syrová,ale je to fakt dobrý. Mám to přímo od dietní sestry. :sweat_smile: :sweat_smile:
7. zář 2009 v 19:05  • Odpověz
verysku tak to je supr a uz vime??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. zář 2009 v 19:06  • Odpověz
Verýsku,tak šup,šup,povídej! Copak to čekáme???

Gabi - ohromná gratulka !!!!!

dabli - ach,jo.To je trápeníčko.Tak na sebe hlavně dávej pozor a kdyby něco,hned jeďte za Mudrcema.
7. zář 2009 v 19:24  • Odpověz
Jo,holky a řeším šíííílenej problém. :fearful:
Musím mít do porodnice noční košili,nebo můžu jet bez ní s tím,že si řeknu o erár??? :confused:
7. zář 2009 v 19:25  • Odpověz
Jsem tu, ještě na terásce s kafíčkem... :slight_smile:

Věru daj ti erár, teda ještě tak před měsícem dávali :wink:

Very tak cooooooooooooooooooo??????????????????????????????? Napínáš :angry:

Dabli no hlídej se, tím nic nezkazíš, ale snad se to ustálí a bude to pěkně klesat.....

Já odpol trochu poležela, pak přebrala jednu skříňku v kuchyni a vyluxla si automobil.
7. zář 2009 v 19:36  • Odpověz
Věru ale já teda přemejšlím, že si sebou do porodky koupím nějakou levnou bavlněnou nebo obr bavlněný tričko (aby to mělo kraťoučkej rukáv a ne moc dloouhé), protože v těch erárních košilích se cejtím jak ve skafandru a je mi v tom hic..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak když mi třeba nebude nejlíp, tak aby mi to ještě nepřihoršovala ta protivná košile.... :sweat_smile:
7. zář 2009 v 19:37  • Odpověz
Dani tak myslíš, že když mám okolo 450 a ode dneška jsem začala středně krvácet, že nemusím zpátky?

jinak zítra jdu na 4h do práce tak uvidíme
7. zář 2009 v 19:42  • Odpověz
Tak kde jsteeee???

Věru teda myslím jako k porodu, pak po si budu brát eráry, protože holky se většinou prej potily jak dvéře od chlíva, sem tam nějaká ta krev........... a tolik teda košil doma nemám a ani nehodlám kupovat, protože je stejně nenosím :sweat_smile: :wink:

Sakra komáři, jdu dom
7. zář 2009 v 19:46  • Odpověz
Tak jsem po dobré véče :stuck_out_tongue_closed_eyes: hurá

víme,víme holky :grinning: , ale jestli se to ještě změní tak někoho praštím :grinning: , ještě jsem zvědavá co řekne Eliáš ve čtvrtek, ale když jsme si to dvd pěkně zpomalili a krokovali tak je to samo vidět jak kdysi psala Sonča, jako na kopírce :grinning:

je to kluk :dizzy_face: , takže v tipování se trefila pouze Luci :wink: :slight_smile:
7. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
teda pokud se trefil dr. a i my jestli dobře vidíme :grinning:
7. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz
Very tak huráááááááááááááá další chlap :dizzy_face: A že bych netipovala kluka, hm to se divím :grinning: Tak super!!!!! :dizzy_face:
Tak teď začnou teprve nákupy cooo, teda asi až po Eliášovi :wink:

A copak jsi dělala k véče, hoď inspiraci...
7. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
Nákupy ty už se těším, už mám reservé na kompletek a ještě zvažuju jeden :sweat_smile:

Dělala jsem špagety+ osmahnuté na cibulce kus točenýho, vepřová konzerva, rajčata a sýr :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď se chystám na termix a sušenky :grinning: , po tak náročném dnu si to zasloužím

jo a Sanu, chtěla jsem usínáčky a oni tady neměli :cry: , tak jsme se stavili na Čerňáku a tam jsem hned 2koupila :slight_smile: :grinning:
7. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
7. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz
nic jdu hodit sprchu a pak dočtu, doufám :wink:

ještě zvažuju ten druhý komplet tak té holčině budu muset napsat :sweat_smile: :pensive:
7. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
very no tak to je supr... dalsi chlapak... :sweat_smile:
http://www.tortyodmamy.sk/?q=na-krstiny/pokus-o-babatko
holky rizli by jste do tohodle? :sweat_smile:
7. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
Very,tak taky gratuluju ke klučíkovi. :wink: Já tuším,že sis ho přála,viď? :slight_smile: A tipovačka mi nějak ušla,ale já bych asi tipovala holčičku,takže bych stejně byla vedle...

Soni,ani náhodou! A docela mi to připadá morbidní. :confounded:
7. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
no ona tam ma dortiky luxusni, to je ta pani, od ktere mela karli ke krtu dort, ale tohle mi prijde, no nevim, jen ta predstava to riznout... :confounded:
7. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz
do sprchy jsem ještě nedošla

a dort bych neřízla, ten Karličky byl luxusní :dizzy_face: , ten bych taky neřízla, ale dala bych si ho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

jinak děkuji za gratulky, Věru před otěhotněním jsem chtěla holčičku a pak jsem čula chlapa :slight_smile: a tak jsem si na to zvykla, že když mi dr. řekla tenkrát hned z kraje, že tam toho má víc než normálně, že tipuje kluka, ale že je brzo něco určit- tak jsem s ním prostě počítala :wink: , ale samo hlavně ať je to zdravé, holka-kluk úplně jedno, protože když vidíš některá ty neštěstí kolem, tak je to fakt fučík
7. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
very taky ho museli riznout holky, ja nemela to srdce... :sweat_smile: a boticky jsou porad v mrazaku... :dizzy_face:
a co jmeno? uz se na nem pracuje?
http://www.tortyodmamy.sk/?q=ostane-torty-pre-deti/slniecko-10
a co tohle? :dizzy_face:
7. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
http://www.tortyodmamy.sk/?q=narodeninove/kosik-s-dubacikmi
tak jeste jednu pro mlsne jazycky a uz toho necham... :grinning:
7. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.