• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Soni, tam je to jasný :grinning: bude po taťkovi, ikdyž dnes manža když dr. potvrdil kluka říkal, že nemusí být po něm, že dáme klidně jiný, ale ani nevím jaký??? Co se mi líbí, jsou cizí jména a dost exotický proti našemu příjmení, takže česká klasika vyhrává :wink: manža má teda vybrané jedno, ale já fakt dám asi po něm
7. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
very tak to jsem zvedava... jeste mate dooooost casu premyslet... :grinning:
a co se ti teda libi?
7. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
Soni, fakt nevím - a proto to bude Michal :wink: :dizzy_face:
7. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz
Jdu dočíst...

Věru... to jsi vyráběla ty :astonished: :astonished: :astonished: ???
7. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz
Šári,prosím Tě,ještě jedna fotečka mi unikla.Už ji máš v meilíku.Prosííííím :fearful:
7. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz
Very tak se jménem uvidíš, ještě můžeš padnout na jíné, které se zjeví na netu.................... :wink:
Taky jsme byli nejdřív rozhodnuti pro jedno a pak najednou jsme viděli jiné a asi je rozhodnuto definitivně, protože už to jméno pořád používáme a přijde nám divný když by jsme začali používat jiné...... (včera jsme ještě pátrali...)

Do dortu bych neřízla, protože mě přijde jak z umělé hmoty a já takové dortíky nerada noooo - mimino nemimino :sweat_smile:
Já ráda šlehačičkové dortíčky... :sunglasses:
7. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
Holčičky,tak než bude ten pokojíček,hodila jsem vám fotečky mých výtvorů,když byla Terinka ještě malá.Tak jukněte. :wink:
7. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
Jedna fotečka ještě chybí,ale Šári dodá. :wink:
7. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
holky jen narychlo nakukuju teď jsme přijeli z Pardubic.Ejmikaje domáááááá a blázní jak dřív.Je to dobrý :wink: :wink:
Další kámen nám spadl ze srdce a hlavně z břicha , máme ho doma je teda parádní :sweat_smile:
7. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
Gab tak hurá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Takže druhorozená je v pořádku, to ráda slyším :wink:

Věru tedaaaaa, ty jsi to zručná žena, ty méďové jsou úžasný!!! :fearful:
7. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz
Věru, dám... ale ještě než se na to vrhnu....

... Very... no to je prda :astonished: :astonished: :astonished: . Tak gratulka k hošíčkovi :wink: :wink: :wink: ... Vzhůru do nákupů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
Věru... já můžu nechat oči na oslíkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Gabi... tak to je dobře, si ho teď pořádně rozmazlujte :dizzy_face:

Dabli... konečně doma! Hele mně HCG taky klesalo měsíc :wink:. A to už chceš jít zítra do práce? Měla bys hodit voraz...
7. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz
Já si myslím, že by to taky chtělo trošku klidu po té revizi............ :pensive: Ne kvůli psychice, ale kvůli fyzické stránce.....

Jsem první břišní tanečnice bez jediného mého přičinění, to je sranda :grinning:
7. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz
brý večer, gratulace Gab k hcg :wink:

zítra jdeme na 3 měsíční kontrolu a na hexu...
7. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
Dabli, jasně, že zpět nemusíš. To odejde samo, neboj. Kdyby tam něco hrozilo, tak Tě nepouštějí :wink:

Very, gratuluju k chlapákovi :dizzy_face: :dizzy_face:

Košili do porodnice - možná jednu, aby se neřeklo, ale myslím, že budete chodit v eráru a i tu jednu povezete dom. Protože jak píše Sanuska "sem tam krev", tak to není sem tam, ale furt a kdo by se pral se svýma. Navíc (asi) budete chladit prsa mokrým hadrem a kdo by se sušil se svýma košilema. Možná jsem rozmazlená, ale ideální bylo vzít, použít, vyhodit anebo střídat dvě, jednu mokrou, jednu suchou (rodila jsem v červenci ve vedrech).

Věrko, krásný :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak a jdu. Dobrou :slight_smile:
Žofi, držím palce ať Vašík dobře zvládne očkování!!
Děkuju za pochvaly. :dizzy_face: Ty kapsáře jsou ve skutečnosti mnohem hezčí,ale tohle jsou jenom přefocený fotky a tak to tak hezky nevynikne... :unamused:
7. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz
Zofi čauky, dneska bez nové fasády??? :grinning:
7. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz
Věru, to je bomba, ty jsi šikulka, oslík je skvělej :dizzy_face: , ale i ten bílý méďa akapsáře taky, no prostě všechno,jsi borka :wink:

Sanu, no uvidíme se jménem, ale myslím, že u kluka se nehnem, u holčičky bych vybírála, mohla bych jich mít 20, abych se uspokojila-se mi jich líbí :grinning:

Gabi, tak to je moc dobře, že Ejminka blázní :slight_smile:

Žofi, fujjj očkování, ať máte dobrou reakci :wink:
7. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz
a další chlapák, Very to je super :slight_smile:
7. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz
Sanu :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz
dneska jsme nekandili :angry:
7. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz
Fuj, tak jsem si dala druhou večeři (svestky a broskve) no a jako dezert si jdu dát Rennie - žáha to je svinstvo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zofi i když bych chápala, že by fasáda nevadila, halvně, že Váša nebude zabetonovanej..... :pensive: :wink:
7. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
Aha, tak zase dneska pauza, tak snad zítra...... to je neuvěřitelný, jak můžou mít některý drobci problémy s kadíkováním :fearful: :fearful: :fearful: :unamused:
7. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz
Jo,je to věda! :wink:
7. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz
A jen tak na okraj dotaz: V těhu, měly nebo máte taky takovej výtok?????? :sweat_smile: :confused: Já bez slipky ani ránu :pensive:
7. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz
jo jo Sanu výtoky jsou v těhu, to je ok...

Věruška má už velké bříško :slight_smile:
7. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz
Sanu,já už si připadám jako úchyl furt s tou slipovkou. :angry: Dr.jsem to ani neříkala.Bylo mi tak trochu trapný o tomto diskutovat zrovna s Provazníčkem. :sweat_smile: A dneska jsem senormálně už musela máznout krémečkem na opruzeniny,co tady mám koupený pro malou.Asi z těch slipovek. :unamused:
7. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz
Zofi tak to jo, jsem se dneska normálně lekla, jesstli mi nepraskla voda...... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

Jdu se natáhnout.

Všem přeju dobrou noc!!!!
Žofi... tak ať očkování proběhne o.k. Máš vybavenou lékárničku??? My jdem na 1. očko až za týden :wink: . Jo a dneska mi Dr. říkala o tom Synflorixu... já do něj asi půjdu.

Věru... jak psaly holky, košilku si svou můžeš vzít, ale budeš ráda za erár. Já ty svý ani nevytáhla... a to jsem do nich zrovna investovala...
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.