• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
sanusko, jak se máš ty moje zlatíčko? doufám, že je vše v pořádku! přejeme ti s Anetkou dobrou noc a sladké sny :wink: :grinning:
7. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz
Zofi,to teda mám.A klesá,klesá... :confused:

Zofi a jakpak se zkamarádil váš čtyřnohý miláček s tím dvounohým???
Sari mám panadol baby sirup, nurofen sirup, paralen čípky a nurofen čípky....stačí ne?
no zatím si ho nevšímá Věruško,,,ale uvidíme až Vašík začne lézt jak se na něj bude tvářit.....
7. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz
Sanu... třeba už se uvolňuje hlen. zátka :confused:

Holky jdu taky chrupat... zítra odpolko odjechám k našim, budu až ve čtvrtek večer a v pátek jedeme směr Praha, Motol.
7. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
Žofi... stačí :astonished: :grinning: :wink:
7. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz
Hezký večer,
holky nestíhám číst natož psát ale tohle hoří.Jak je to při odsávání vajíček před IVF? Když je všechno OK tak je to krátkodobá záležitost co se týká pobytu v CARu,že jo?
7. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz
dnes už asi nedočtu :pensive:

tak zítra ahoj, všem hezkou dobrou noc :slight_smile:
7. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz
Very, dobrou.
7. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz
takže jsem přetáhla spaní a né a né chtít jít spát :confounded:
aspoň jsem dočetla :wink: , holky, kde byla Luci celý den???? - to se dovím až ráno :grinning:

pápá
8. zář 2009 v 00:27  • Odpověz
jo a vložila jsem foto z UTZ mě řekněte jestli tam vidíte chlapa nebo ne??? náš taťka doma povídá - to je kus slepého střeva ne? :grinning: si počkám až to vyleze :grinning:
8. zář 2009 v 00:28  • Odpověz
No Very ty ponocovalko, chlapečkovi to moc sluší :wink:

Já jsem se šla najíst, páč mám hlad jako vlk.

A byla jsem před tím na toaletce a měla jsem na toaleťáku světle červenou krev???????????????!!!!!!!!!!!! Hm, tak nevím, jestli mám ráno cinknout sestřičce.......... Uvidím, možná jí cinknu co na to myslí.
Třeba tady budu mít nějakou radu do rána......... :wink:

Takže brou, jdu si pro druhou půlku rohlíku a zase zalehnout :slight_smile:
8. zář 2009 v 01:52  • Odpověz
verysku tak to je fotka jak ma byt... :dizzy_face: vybava v plne parade... :grinning: :grinning: :grinning:
sanu no a ty jsi radsi vazne zavolej, vytok je v pohode, ale ne barevny :sweat_smile:
8. zář 2009 ve 04:35  • Odpověz
Dobré ráno, tak jsem si myslela, že budu otvírat, ale Sonča mě předběhla :grinning:
madli, je to cca na dopoledne :wink: někdo to má sfouknutý i za 2 hoďky, záleží, kdy jde člověk na řadu a jak snáší narkózu :slight_smile: Já tam přišla asi po sedmé, asi hodinu a půl jsem čekala na výkon, který je tak na 20 min, ale bylo mi špatně po narkóze, tak jsem šupajdila domů až v poledne.
Very, ten pinďour je úžasnej :dizzy_face: myslím, že se můžeš bez obav vrhnout na nákupy :slight_smile:
8. zář 2009 v 07:18  • Odpověz
Bré ránko...

Very... já si počkám na UZ od Eliáše :wink: :wink: :wink:

Sanu... :confused: naklusni k Dr. :confused:
8. zář 2009 v 07:31  • Odpověz
Bréé ránko,

Sanu, určo zavolej k dr. ať máte jistotu, teda vy to s tou Nelčou myslíte snad fakt vážně, že do toho půjdete spolu :sweat_smile: :confused:

Šári, já taky počkám radši na čtvrtek :grinning: , co kdyby náhodou :sweat_smile:
8. zář 2009 v 08:00  • Odpověz
Dobré ráno.

Tak my jsme pořád ve stejném stavu, takže paráda. :slight_smile: Včera nám poklesly jaterní testy, tak máme další důvod k radosti.

Sanu, určitě navštiv dr., může to být jen prasklá cévka, ale vždy by tě dr. měl vidět.

Verýsku, myslím, že to máš úplně jasné!!! Moc ti gratuluju k Mišánkovi. Aspoň rozšíříš naše řady. A na tom ultrazvuku je to zcela zřejmé. Máme pinďourka vyfoceného mnohokrát, tak mám s čím porovnávat. Mám nafocenou fotečku od dr. Elijáše - koukni,
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2823523&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F, je to to samé, co ty. :wink:

Gabi, paráda, že je Ejmince dobře.

Věrko, máš krásné bříško a nádherné výtvory, jsi fakt moc šikovná.

Evíku, ty teda máš záhul. Obdivuje tě, jak to zvládáš. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. zář 2009 v 08:01  • Odpověz
tak neli v celku, to je dobre ,navic lepsi vysledky, supr... :dizzy_face:
no jsem zvedava co sanu... zeby sla delat nelce spolecnost,.. ne jen navstevu... :sweat_smile: doufam ze ne... :sweat_smile:
8. zář 2009 v 08:07  • Odpověz
Ahoj při úterku!

Teda sanu,co to čtu? Doufám,že si hned ráno zavoláš doktorovi a přeju ať to není nic špatného. :wink:

Jinak včera jsem zapomněla na jednu strašně důležitou informaci.A to tu,že jsem nastoupila na mateřskou dovolenou! :wink:
8. zář 2009 v 08:17  • Odpověz
Bré ranko :slight_smile:

No tak toaleťák je zase bělostnej, tak to je ok, jen cejtím podbřišek když se třeba zvedám nebo se ohnu.... tak tam asi cinknu nooo. Ale teda nechce se mi, páč zase budu za plašana.....
Věřím, že trápení s tím, že cejtím podbřišek teď holt budou, přece jen špuntová už není pěticentimetrová no.... a jsem po té konizaci čípku.....

Tak tam zkusím pípnout.
8. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
Tak to je dobře,sanu že tam zavoláš.A že budeš za plašana...to vůbec neřeš.Lepší být za plašana,než si potom něco vyčítat. :wink:

Holky,vy co kupujete na mimibazaru - já vám nevím... :unamused: Když tak na to tam koukám,říkám si,že je asi jedno jestli nakupuju tam,nebo třeba někde v sekáčku.Když si sečtu cenu ještě s poštovným,nevychází to nijak levněji a ještě pak člověk čeká,v jakém stavu to doopravdy bude,protože ty fotky můžou zkreslovat. Co myslíte? Jak to vidíte vy? :confused:
8. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Maralko - OPU - odsátí vajíček - je asi na 15 minut. Ale po narkoze ležíš 2 hodiny, takže celkem počítej 3 hoďky, asi.

Sanusko, slipovka celé těhotenství - to znám :wink: Je to normální. Ale ta krev se mi nelíbí. Hele, jestli je to fakt hlenová zátka (což nevím, jak vypadá, to jsem nějak "přešla" :grinning: :grinning:), tak určitě volat. No, koukám, už voláš, tak to je dobře.

Verčo, nevidím tam nic, ale toho kluka Ti věřím :grinning:

Přeju krásné úterý, my jdem ven, musíme si s Anežkou ty dvouměsíčniny užít :dizzy_face: :wink:
8. zář 2009 v 09:15  • Odpověz
Neli je v celku, zapomněla jsem pochválit :slight_smile:
8. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
Jsem teď zjistila, že jsem otěhotněla první cyklus od začátku svého sexuálního života, kdy jsem neměla sex ani jednou :grinning: nejdřív jsem měla břicho plné kamení a sotva jsem seděla, pak zase zákaz :grinning: no mažel má největší radost z konce ,,hájení", takže na něj už budu muset být hodná :slight_smile:
8. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
Tak zdravííím všechny a dočítám, co se tu dělo.

Neli- taky pochvala, že jste furt po kupě a za ty jaterňáky.
Sanu-ty koukej zajít k Dr. a plašan neplašan!
Gabi-krásný číslo, to asi budou dvě :grinning:
Bery-to tvoje trápení s Dr. musí jednou přstat, fakt!
Evi-obdivuju tě, kamarádka měla bloklej krk a to měla jen jedno, no nedalo se na ni vůbec koukat, jak trpěla bolestí, ještěže tam měla mamku.
Dani-já počítám, že taky asi budu lehce bojovat se skorotchyní. Všimla jsem si, že pokaždé, co tam jsme na návštěvě, tak se ptá rejpe, jestli necháme děti pokřtít, už mě z toho . . . !
Věru- taky plánuju zajít do nějakého sekáče časem, někdy po tom 23 tt.
Veru-toto letí, ty už jsi 20tt a bude to chlap, tak to je paráda, i když neříkalas na srazu, že manža by chtěl holčičku? :dizzy_face:
8. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
rozi - holku, neholku, udělal kluka, tak má smůlu, né :grinning:
Rozi, a jak ty se cítíš a co je nového :slight_smile:
8. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahoj holky tak teď jsem koukla na pořádnýho chlapa :wink: :grinning: Very moc moc gratuluji k chlapečkovi :wink: ty jsou taky kouzelní milujou jen maminku :wink: teda aspoň u nás to tak je :wink: Tak na holčičku píjde ředa příště :wink: Aspoň ti dá na ni velkej brácha pozor až vyrostou :wink:

Neli a Kubík se drží to je dobře :wink:
Sanusko lepší, že voláš :wink:
Rozi jaký jsi měla hcg ty?
8. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
Woblu-Já se cítím dobře, bála jsem se genetiky a je vše OK, tak teď už jen ta velká KO měření v 21 tt.
Uvidíme. Mám nahraný DVD, tak se kochám miláčkama, jak se tam mrskaj :grinning: když mi Dr. pustil srdeční ozvy, tak jsem byla naměkko :sweat_smile: fakt krásnej pocit. A jakpak se cítíš ty? :wink:
8. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
Gabi a co bráška, zlepšuje se to? Snad si už svou dávku životní smůly vybral :wink:
Rozi, cítím se vcelku normálně :slight_smile: takže fajn, děkuji za optání :slight_smile:
8. zář 2009 v 10:42  • Odpověz
Woblu určo je mnohem lepší, ale pořád je posmutnělej.Teď je zase doma, třída jela na soustředění a on nesmí ..
A ta naše Ejmi lítala venku jak rapl :sweat_smile: už jí otrnulo, koza jedna zas mi chtěla sežrat kámen :sweat_smile: tak jsem jí hned spucovala a dobrý :wink: ráno žrala jak prorvaná...no jsme rádi.Za 10 dnů jdem na stehy...
8. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.