• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
tak jsem se vrátila z města, nabaštila se, rohlíčky s medem a kakao :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a teď bude k obědu koprovka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sanu, jsem zvědavá co to bude, ale snad nic a všechno bude v pořádku, má špuntová ještě chvíli čas :wink:

Nelčo, no vypadá to stejně, tak snad jo :grinning: , ještě budeme mít toho Eliáše, tak to bude 3 dr., tak uvidíme jestli bude shoda :wink:

Rozi ahoooooojjjj :dizzy_face: , no jo manža chtěl holčičku, ale co si udělal to tam má - jak píše Woblu :grinning: třeba příště :wink:
Jinak závidím ten poslech, my ještě neslyšeli srdíčko :frowning2: , nevíte jestli Eliáš pouští srdíčko???
věřím, že na prcky koukáš, já včera asi desetkrát na dvd koukla a vždycky objevím něco nového a říkám si, jak jsem to mohla přehlédnout? :confused:

Woblu, Gabi holky jedny do utz daleko, ale budete to paráda a jsem fakt zvědavá kolik jich tam budete nakonec mít, těch mimísků :dizzy_face:
8. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
Věrko, jinak s těma bazarama souhlas, ale něco co je na MMB zase není nikde jinde, tak proto třeba :wink: , mě se strašně líbí 2 svetry, jenže jak píšeš přičteš poštovné a už tak výhodné nejsou a když se mi nic jinýho v albu nelíbí, tak mi to přijde zbytečné :unamused: , ale něco stejně koupím, je to první tak je to jasný :dizzy_face:
8. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
Woblu-tak to je dobře :slight_smile:
Gabi-16. den ráno jsem měla 1150HCG, gže :grinning:
8. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
Veru-to ti určo pusí, stejně takhle kontroluje počet tepů za min. tak aŤ ti tam pustí i zvuk :dizzy_face:
Pepa by byl nadšenej, chtěl by aby tam byl alespoň jeden kluk, asi se bojí doma převahy ženskejch :grinning: :sweat_smile: :grinning:
Ta Sanu nás natahuje-určo to nic nebude, ale ať už napíše.
8. zář 2009 v 11:30  • Odpověz
Sanu ještě běhá po dr.. Před chvílí za mnou byla, poslal ji dr. ještě sem. Tak musíme vydržet.
8. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
Nelčo, děkujeme za info, jste si holky teď vyměnily role :grinning: , hlavně ať to nic není :wink: a jsou se špuntovou v pořádku a můžou jít v klidu domů :slight_smile:

Rozi, určo si o to řeknu :wink: a s těma vašema dvojkama, třeba to budeš mít jako Péťa - páreček, moc bych ti ho přála ať máte s manžou oba radost :dizzy_face: a nebo to budou kluci dva, už tu máme 2x holčičky, 1x páreček ale kluky tu nepamatuji, teda aspoň doufám :sweat_smile:
8. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz
Díky Neli.
Veru-páreček by byl super, tak uvidíme, zatím bojuju s celou rodinou, chtěj to všichni vědět, jediná já ne:grinning: :grinning:
8. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
Hezké popoledne sanusky :slight_smile: ,
tak jsem v rychlosti dočetla.

Sanu, držím palce, abyste byly se špuntovou v pořádku. :slight_smile:

Neli plní roli vzorné informátorkya Kubík je pořád tam kde má, takže taky super :wink:

A koukám, že Verýsek čeká chlapečka. Very, obrovská gratulka, holčička vyjde příště :wink:

Rozi, u nás to bylo opačně, nikdo to vědět něchtěl jenom já a nakonec to chtěli vědět všichni :grinning:

Gab, gratuluju k hezkému HCG :dizzy_face:

Dani, jsi hodná, nakonec jsme se rozhodli, že Kubíka nebudeme pokoušet a necháme ho ještě v bříšku. Koneckonců je to jenom datum a každý datum pro něj bude hezký a až se mu bude chtít, vypustí bazének sám, takže pokračuju v odpočívání a domácích pracech jen v nejnutnějších případech :wink:
8. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz
Rozi, ty to fakt chceš jako překvapení??? z tebe by měl ten Dr. včera radost, nám taky až na konci řekl: správně se neptáte na pohlaví (protože my sa fakt neptali), chcete být překvapeni a já na to že ani ne??? :sweat_smile: , tak tam najel s tím svým přístrojem a říká úplně suše: no je tam pinďour :grinning:
8. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
Very, tak tomu se říká romantika :grinning: :grinning: :grinning: To u nás se manža zeptal hned a doktor tam najel a nechal nás hádat, ale Kubík se tak vystavoval, že to bylo poznat hned a on to jen potvrdil :slight_smile:
8. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
Podle dosud neověřených informací to bude vypadat na rizikovém oddělení takto. pokoj 13 - já, pokoj 14 - Sanuska, pokoj 15 - Muchla. (pokoj 15 je vyhrazen pro maminky s malýma dětičkama)

Ale je tady hroznej blázinec, málo míst, strašně moc lidí, hodně se rodí a to se bude malovat.

Teď Sanuska volala, je doma, balí věci a přijede. Jsou ale v pořádku, tak je to spíš observace kvůli tomu krvácení. Pozdravuje všechny.
8. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
Tesi, ty jsi pořád 2in1 :confused: :sweat_smile: , Kubík se opravdu tohoto servisu nechce vzdát :grinning: , ale to jsou chlapi, proč z pohodlíčka viď? Asi to ještě nemá být, jak píšeš až bude chtít tak půjde, určo tě mají doktoři pod kontrolou takže nic nehrozí a když tak budeš rodit u nás v Chrudimi :wink: , ale oni by tě stejně vezli nejspíš na Hradec- kdy že to mají tu pauzu v Pce
8. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
Nelčo, teda to je obložení Sanusek, hlavně ať ještě obě vydržíte, ono vám to fakt vyjde :wink: , ty vaše ratolesti budou jako sourozenci :grinning: , určitě nás informuj - pokud to bude možné, jak na tom jste (všichni) :slight_smile:
8. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
Ahojda holky,tak se mě mrcha rozjela,jdou ze mě pěkný kusy,tak budu po 14h. volat do sanusu,že tohle určitě nemůže být slabé krvácení během ovulace :frowning2: . Mě už z toho picne.

Sanu myslím na vás ,at jste obě v pořádu a ještě chvilku vydržíte :wink: .

Very fotečka supr,gratulka ke klukovi,to se bude nakupovat :wink:

Rozi já bych to asi nevydržela,jak by to bylo vidět ,co to je, chtěla bych to vědět :sunglasses:

Neli s Kubíčkem porád 2v1,paráda :wink: ,dík za info

Gab to jsem ráda, že je zas Ejminka ve svém živlu :wink:

Tesi taky porád 2v1,jak se cítíš?
8. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
Bery, ty teda máš pech, se fakt divím, že včera tu IUI provedli :unamused: , špinění při ovulaci je přeci úplně jiné, ale příroda je mocná, někdo otěhotní právě při menstruaci - je to samo slabá útěcha, ale i tak to je :wink:
odpočívej a nic nedělej

kde máme tu Luciiiiiiiiiiiiiii????????????????? :astonished: :astonished: :astonished:

jak asi Dabli? snad taky dobrý
8. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
Very, jj, pořád 2v1, na porod to prý nevypadá ani z rychlíku, od minula máme pořád CS 3. S Kubíkem máš pravdu, tohle jsem říkala včera, že má full service, tak ho využívá dokud může, protože tak, jak se má teď už se nikdy mít nebude. A je to chlap, takže co bych chtěla, že jo :grinning: :wink:
No, k doktorce codím 1 za týden a pak ještě jednou týdně na monitor, takže kdyby se něco dělo snad by to zjistili včas :confused: . Já právě nevím, jestli se námk podaří sehnat tu sanitku a kam by mě vezli, protože mi včera sestřička říkala, že není žádná sanitka ani telefonní číslo, kam bych mohla zavolat a oni mě naložili. Zkusíme zavolat v případě nouze, poptat se a uvidíme, na chodníku mě snad rodit nenechají a já bych než HK volila CR. Manža říkal, že když bude nejhůř vytáhne tu naší škodovku a odveze mě i v ní, když nebude jiný východisko. Tak uvidíme, teď budeme Kubíka přemlouvat, aby u mě vydržel do 20.9.. Pardubice mají omezený provoz od 11.-19.9..

Neli, tak držíme palce, ať je vše OK, obě moc pozdravuj a očekáváme pravidelné infošky :wink:
8. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
zdravím...

tak máme po 1.hexe, váha na 3 měsících 6990 g, takže asi nejvetší buřtík ze Sanusátek je Váša...
8. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
Bery, určo tam brnkni, ale jak píše Very, tak někdo otěhotní i během MS, máme jeden takový unikát i v rodině :wink: Jinak po včerejší depce, že se Kubíkovi ještě nechce už je líp. Manža mě uklidnil a řádně mě hýčkal a mě to fakt pomohlo, nějak jsem se srovnala s tím, že Kubíkovi se prostě ještě nechce a já budu mít splašený hormony o pár dnů dýl. :sweat_smile:
8. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
Bery, určitětam zavolej, to je fakt divný. :angry:

Tesi, držím ti palečky, ať vám to vyjde, jak potřebujete. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
Tesi a tak zkus zavolat do Chrudimi, jak to tady funguje jestli by pro vás zajeli nebo ne? Třeba úplně v pohodě, když nejhorší je, když chceš něco konkrétního vědět a nikdo ti na to nedokáže odpovědět, teď se to stává snad v každém odvětví :angry:

Žofi, hlavně ať je Vašíkovi dobře a nemá nějakou blbou reakci :confounded: , to neva že je pořádnej, chlap má být, teda aspoň mě se líbí pořádný chlapi :grinning: , holky můžou být drobínci, ale mužskej ať je chlap a to Váša je, počkej se ti o něj malé sanusky budou prát :grinning: :slight_smile:
8. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
Nelco, dík, nějak se s tím poperem :wink:

Very, no za zkoušku nic nedám, ale minulý týden tam volala sestřička od mý doktorky a řekli jí, že CR nemocnice má nasmlouvanou nějakou soukromou sanitku, ale ta vozí pouze lidi s dialýzou, chemem a tak, že těhotný jako ee, tak pak si vyber, by se jeden fakt picnul, tomu se říká zdravotnictví :angry:

Žofi, je vidět, že Váša je kus chlapa :grinning: :wink:
8. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
Tesi, no tak to jo :confounded: , dneska jim je to prostě fuk, musel by manža říct, že už vidí hlavičku, ale to už by stejně asi sanitka nestihla, takhle rodila známá doma - respektiva manžel odrodil a malej má v rodným listě trvalou adresu :slight_smile:
8. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
Very, to je pravda, sanita by prý přijela v případě, že bych krvácela nebo by se jednalo o překotný porod, ale jinak prý těhotný nevozej nebo by je prý "vozili velmi neradi". Manža si taky pro případ nouze nastudoval porod, kdyby bylo potřeba, prý mě když tak odrodí v kuchyni na linu, ale já doufám, že to teda nebude :grinning: :sweat_smile:
8. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
zofik: dobrý, to měl Tygr v 8m :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

tes: myslím na tebe :wink:

Luuca si užívá u rodičů...se někdo má :dizzy_face:
8. zář 2009 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz
čau siss, nj, když je tygr po tobě, není se čemu divit, vždyť jsi taková hubeňoučká, že je přes tebe i vidět :wink:
Jinak díky, pozitivní myšlenky potřebuju :slight_smile: :wink:
8. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz
tes: no o tom bych polemizovala..já žrát jak chci, tak mám tunu...ale jako malá jsem teda byla chrt :wink: ...jinak u nás fakt nemá cenu chodit ven s nikým jiným než s Anetkou...dneska jsem byla se spolužačkou, co má o 8m mladší holku a Tygr z ní měl úplný šoky...vždycky, když se přiblížila..tak se úplně klepal a lezl po mně :rolling_eyes: a když se začla vztekat a ječet..tak to byla konečná :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........jinak Tess, máš ještě času dosti...sice je to už nepříjemný takhle ke konci...ale třeba tě čeká i 14dní ještě...jsem ti pomohla co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. zář 2009 ve 13:44  •  2 děti  • Odpověz
Tak Sanuška se stěhuje. Budem držet pěsti a mířit pozitivní energie oběma holkám, tedy všem čtyrem, stejným směrem k nemocnici. Holky držte se obě!!!!
Bery- moje kolegyně dvakrát takhle při krvácení otěhotněla, tak uvidíš. Každopádně tam zavolej!
Tesi-někdy jsem taky nahlodaná, ale pak druhej den se zas šprajcnu a nechci nic vědět :grinning:
8. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
cooo? Sanu je v nemocnici? :astonished: :confused:
8. zář 2009 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz
moc vás všechny zdravím a držím palečky,ať se vám vše vydaří
8. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
Siss, to víš, že bys neměla tunu, máš určitě dobrý spalování, to bych taky potřebovala :grinning: S tou procházkou sis teda musela užít, co? :confused: Já vím, už jsem se s tím smířila, že Kubík ode mě nechce, ale nerada bych rodila 5ti kilový mimčo, no :sweat_smile: a pokud bych přenášela, mohla bych se toho možná i dočkat :confused:
8. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.