• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sanu už dorazila, už ji přijímají dole na ambulanci.
8. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
tes: no to teda mělo, v 18 jsem měla o 13kg víc než ted :stuck_out_tongue_closed_eyes: já se musím pekelně hlídat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..no Kubík bude obřík..mně taky každej tipoval obra...a pak vylezl 2,9kg vážící Tygr :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

co je s tou Sanuskou?? Já nic nevim :cry:
8. zář 2009 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz
tesi,neboj ,dočkáš se!ještě si pamatuji ,jak jsem posílala energii na 2 čárky a už je tu termínek porodu,toto utíká...
8. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
ahoj Siss, děkuji za info o Luci :wink:

Tesi, nezbývá než doufat, že si to Kubík rozmyslí v tu pravou chvíli :wink: a chlapi jsou pohodlní, takže určitě-jen tě napíná :slight_smile:
8. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
No, Rozi, je to jenom na tobě, já bych to ale teda nevydržela to nevědět :grinning: :wink:

Ahoj Jezinko :slight_smile:

Neluš, teda ty jsi rychlík v infoškách, jsi se minula povolání :grinning: , tak holky tfuj, tfuj :wink:
8. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
tes doporučovala jsem ti ten čajík z maliníku,piješ ho?
8. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
Siss, no, u nás je to víc jak jasný, doktroka to spočítala někdy na 32 týdnu, že má 2 kila a včera mě podle velikosti mýho břuchu ujistila, že mrňousek to rozhodně nebude, no on vlastně nemá být ani po kom, maža je vysokej a já široká, no :grinning: :grinning: :grinning:

Jezi, to máš pravdu, strašně to uteklo, už máme tern´mín za dveřma :grinning: :sweat_smile:

Very, to máš pravdu, můžeme jen doufat, zbytek je stejně na něm, jednou vylézt musí :grinning: :wink:
A co vy pro prcka, už máte jméno?
8. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz
dozvím se, co je s tou Sanus? :confused:
8. zář 2009 ve 13:57  •  2 děti  • Odpověz
Jezi, jj, piju, sice teda nepravidelně, cca. od den, ale prostě na mě nezabírá, vypiju tak 1litr někdy víc, když ho udělám, ale posun žádný :sweat_smile:
8. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
musí se teď psát i jméno na opačné pohlavý,když se ví co to bude?
8. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
Siss, kuk na str. 364, příspěvek od Sanu v 1:52
8. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
Jezi, jj, musí, já mám papírek, kde musí být vyplněná obě jména
8. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
Tesi on je spíš ten ajík až na porodní bolesti ne na vyvolání porodu
8. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
tes: díky :wink: já moc nedočítám :wink: ...tak snad to bude v pohodě :confused:
8. zář 2009 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz
Jezi, no já si myslím, i když jsem četla, že některé holky se po něm začaly i dřív a rychleji otvírat
8. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
tak komu se líbí termínek 9.9. O9?zkusíme zase čarovat?
8. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz
Tesi, no pro kluka je to lepší, pro holčičku bych vybírala až do porodu :grinning: , bych musela mít 20 dětí, abych uspokojila své tužby :grinning: a kluk bude po taťkovi - bude to Michal :wink: aspoň teď si to myslím :sweat_smile: :grinning:
8. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
Jezinko, já chtěla termínek 9.9. :grinning: , ale prostě ho prý nestihnu :sweat_smile:

Siss, no, držíme palce, uřčitě to bude OK, Neluš psala, že ji tam přijali jako spíš preventivně, jestli jsem dobře pochopila, je to na minulé straně, obě jsou jinak v pořádku :wink:
8. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz
týjooo, čáry máry, hezký - Tesi třeba se ten termínek povede
8. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
Very, tak 20 dětí, bys teda kvůli uspokojení svých tužeb řádně zvedla porodnost :grinning: :wink: Michal je hezký jméno, já jsem teky přemýšlela, že by se Kubík jmenoval po manžovi, ale byl zásadně proti, přitom má hezké jméno :wink:
8. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
zkus teplou vodu osprchuj si bederní páteř a bříško aspoň 5-10min večer a já si na tebe po Ordinaci udělám chvilku ,tak ve 21 20h tady ju?
8. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
kdo chce vidět, jak mi to dneska slušííí? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. zář 2009 ve 14:08  •  2 děti  • Odpověz
Very, no byla bych ráda, kdybych zítra porodila, ale uvidíme, jak to dopadne :wink: Ale já si to vybrala už jen tím, že čekáme zdravého chlapečka, to je víc než dost, tohle by byla jen třešnička na dortu.
8. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
tesi,a jak by se jmenovala holčička?
8. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
Tesi, manža si na tom prvně zakládal, že jako kdyby to byl kluk tak že musí být po něm, ale pak hodně vyměkl a řekl, že nemusí ať dám klidně úplně jiné, ale upřímně mě se ani nechce moc přemýšlet o jiném, líbí se mi sice některý, ale třeba k našemu příjmení by fakt nešlo :grinning:
8. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz
Jezi, tak jo :slight_smile: , před ordinací si hodím teplou sprchu a pak se tu po ní sejdem :wink:
8. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz
jezinko, čím čaruješ? jestli to teda není tajný

Siss, házíš fotečku do alba?
8. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz
very: do alba nééé..by zas měly kydy :wink: hííír..http://pigmenty.ic.cz/viewtopic.php?p=23189#23189 dneska jsem duhovááá vííííla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. zář 2009 ve 14:13  •  2 děti  • Odpověz
tesi,ještě kdy máš první termín porodu?
8. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
Siss, ukaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaž :slight_smile:

Jezi, kdyby to byla holčička, byla by to Kristýnka :slight_smile:

Very, no u nás to naštěstí nebyla fuška, mě se líbil Matyáš, to u manži neprošlo a odjakživa se mi líbil Jakub, k našemu příjmení to jde, musím se pochválit, příjmení máme hezký, alespoň mě se líbí a když jsem mažovi řekla, že by to mohl být Jakub, kupodivu neprotestoval a bral to jako hotovou věc :wink:.
8. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.