• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
čím?energií pozitivnía silou vůle
8. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz
Siss, hezký :dizzy_face: nechceš mě čas od času nalíčit, bylo by to fajn :wink: :grinning:
8. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz
Siss, hezký, bych se taky chtěla umět takhle vystínovat, na tohle jsem fakt střevo. :grinning:

Jezi, já mám určený pouze jeden termín 18.9., a pak mi bylo jen řečeno, že je Kubík o týden větší :sweat_smile:
8. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz
jezinko, aha, jj znám silou vůle, jedna paní takhle dostávala ségru z problémů a myslím, že dost úspěšně :wink:

Kristýnka je krásný jméno :dizzy_face: i já bych zvažovala
8. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz
very, tes: no ted jsem mrkla na první stránku a děsný :sweat_smile: :sweat_smile: fakt se člově čím dál tím víc vymalovává k lepšímu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..jinak nevím, jestli bych uměla někoho jinýho :confused: to jsem nikdy nezkoušela..ale pokusné králíky beru všema deseti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz
Very, no u mě o těch jménech bylo rozhodnuto hned. U nás v rodině jsou teda dost vybraný, líbí se mi i Nikola, Natálie, ale ty jsou už fuč, takže Kristýnka byla jasná a doufám, že ji použiju příště :wink:

Siss, myslím, že bys to zvládla i u ostatních :wink:
8. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz
tak děvčátka v průkazce máte tel.č, na sanitku,je to převozová sanita a k porodu vás odveze i mimo Pce,když bude zavříno,čerstvé zprávičky :sweat_smile:
8. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz
jinak v albu mám nový fotky, ale je to furt na jedno brdo..Tygr nic světoborného nepředvádí :sweat_smile: :sweat_smile: ...a je ostříhanej asi na 2mm, vypadá jak skin :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 ve 14:25  •  2 děti  • Odpověz
Uff... jsem tu a mám dočteno. V mezičase balím k našim... no a jako na potvoráka jim nejde net :angry: :angry: :angry:...

Sanusinko... myslím na tebe :dizzy_face:... manža bude muset na pokojíku máknout sám, coo?...

Neli... super zpravodajství :wink:

Jezinko... ahoj, si tě vůbec nepamatuju :confused:

Very... Eliáš srdíčko pouští :wink:.

Siss... :astonished:... to je barviček :astonished:. Jsem asi divná, ale vůbec nevím, co jsou pigmenty a vůbec, jejich rozdíl od obyč malovátek...
8. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz
Jezinko, no to právě prý ne, je to prý nějaká spádová sanitka, která funguje na principu ÁRA a těhotný tam volat prý nemají. Zjišťovala mi to sestřička, pokud se zítřejší termín nakonec povede, voláme taxíka :wink:
8. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
Sarii, z toho si nic nedělej, já jsem v oblasti malování taky téměř nepolíbená :grinning: :grinning:
8. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz
sarii: no barviček mám asi milion a podobných věcí, jsem trošku úchyl..investuju do toho spoustu času i peněz :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tak každej má nějakýho koníčka :slight_smile: no a rozdíl je ten, že v obyč stínech je toho barevného pigmenty o doooost mín, a nejsou tak lesklé :wink: a pigment je většinou práškový, ne slisovaný..i když taky se to dá vyrobit :wink:
8. zář 2009 ve 14:31  •  2 děti  • Odpověz
Nakukuju kvůli Sanusce. Tak jo. Takže preventivně do nemocnice (po kolikáté už??). Ale třeba to není na dlouho. Sanusko, ať to utíká!! :wink: Jste tam tři, holčiny, tak si aspoň můžete volat, když už nic, nebo Vás může Muchlík navštěvovat, ta toho asi nachodí nejvíc :wink:

Tesi, dobré řešení jste vymysleli :wink: Kubík si vybere datum sám a to je nejlepší :wink: A s tím odvozem - ono to dopadne dobře, neboj! No a splašený hormony... víš co, to Tě teprve čeká, tohle je slabý odvar šestinedělí....

Žofi, pěkná váha :wink: A informuj o reakci...

Zítra hlásím váhu já, ve dvou měsících, tipuju 4300 g, tedy, přeju si 4300 g :wink:

Bery, volala bych a řešila bych to. Tohle není normální!

Sari, užij si u Vašich a nasepsanou až se vrátíš :wink:
Přidávám se, malování nením můj obor...

Tesi, Jezi, ať Vám to čarování vyjde. Já patřím k těm "úchylům", kteří na to věří. Mám několikrát osobně potvrzeno, takže slovo úchyl škrtám :wink: :grinning: :grinning:

Pěkné odpolko všem. Taťka je doma, jdem ven :wink:
8. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz
Siss šikulka :wink:

Tygr na 8 m? si už nepamatuju kolik Luci říkala, že měla Anetka...
8. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz
Tesi... pokud nemáte auto, taky bych taky volala taxi nebo souseda...kór když vidím, jakej by to s tou sanitkou byl problém...
8. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz
Čaaaaaaaaaaaau, tak se hlásím :grinning:

Jdu dočíst.
8. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz
hele Tesi já teda nevím, ale podlě mě máš právo si zavolat 155 ne? každej vožrala nebo feťák může a ještě je pak dokope, tak proč ty mys nemohla???
8. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz
Ahoj Dani, no, já na to čarování taky věřím, Jezinka mi takhle posílala už energii na // a já pak byla ještě u kartářky, to byl teprve vejvar, takže taky se za úchyla nepovažuju :grinning: :wink:

Sari, po Pardubicích bysme volala určo taxi, i když kdybych to vzala s tasškou přes Vinici, jsem v nemocnici za 10 minut :slight_smile: , sousedy tady máme jen důchodce, ale zkusili bychom tchána nebo v tom horším případě tu naší 120tku, lepší než se doprošovat :unamused: .
8. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz
čus Sanu, odkud píšeš?
8. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz
Žofi... odhaduju, že Váši nýnější váhu budem mít nejdřív v půl roce :wink: Ještě dotaz? Kam se ta Hexa píchá???
8. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz
my měli půjčený auto do šrotu od babičky..ale dala bych to i MHD v pohodě :sunglasses: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

zofik: Anetka měla nějak nad 6kg tuším :wink: ve 3m :wink: do roka to byla docela buclík..a ted je hubendíra :grinning: :grinning: :grinning:

sanu: čau :slight_smile:
8. zář 2009 ve 14:39  •  2 děti  • Odpověz
dostal ji do nožky, stehno myslím...
8. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz
Žofi... aha :confused:
8. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
Žofi, no sestřička mi včera říkala, že když mě v případě, že budeme fakt sanitu potřebovat nebudou chtít na těch 2 číslech, co jsou v průkazce pomoct, mám zavolat 155 a ten vyšškolenej pracivník na druhý straně drátu by měl být povinnen mi pomoci, případně říct telefonní číslo, kam mám volat, aby pro mě sanita přijela. Ale jestli to tak bude opravdu fungovat, že nezaručuje, tak pak na něco spolíhej :sweat_smile:

Čus Sanu :slight_smile:
8. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz
Sari vy jste ještě nebyli??? :astonished:
8. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz
vidíš Tesi, šlusnej člověk jako ty chudák má nerva jak se dostane do porodnice a přemýšlí o tom a kdejakej pobuda si udělá klidně falešnej výjezd....já si teda myslím že jsou povinni pro tebe přijet, myslím 155...
8. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz
tes: nejlepší asi bude taxík :wink: my měli takovou rachotinu, že jsem se bála tím vést Tygra domů :rolling_eyes: ale tam bych fakt v poho dojela MHD..záleží, kdy tě to chytne no :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jak silně :pensive:
8. zář 2009 ve 14:50  •  2 děti  • Odpověz
Sis ono tím MHD záleží v jakým je člověk rozpoložení, taky by mohl být za velkýho exota :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz
Žofi, no, já si taky myslela, že to nebude problém, ale vidím, že jsem se spletla. Ale aspoň, že se na to člověk informuje trochu dopředu, protože bych pak koukala jako puk, takhle alespoň budu připaravená na všechny varianty. :sweat_smile:
8. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz
zofik: no dyt píšu, jak silně..mně nic nebylo.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen jsem musela mít vložičku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale kdybysme neměli to auto, tak bych si zavolala taxíka :sunglasses:
8. zář 2009 ve 14:51  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.