• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Siss nextovej tygřík? to je z nové kolekce?
8. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz
zofik: ee :wink: ta košile je z jarní, čepice už z minulýho roku..a ty lacláče jsem vyhrála na MMA..to vůbec nevím z jaký :wink:
8. zář 2009 ve 14:54  •  2 děti  • Odpověz
aha :slight_smile:
8. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz
Siss, o tom je rozhodnuto už dlouho, že po Pardubkách to bude taxík, ale kdyby ten zítřejší termín nevyšel a já musela do Chrudimi nebo do HK, bude to problém, no :unamused:
8. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz
zofik: nová se nám suší ve skříni, vzala jsem už 92..a to mu bude bůh ví kdy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

tes: v Chrudimi rodí Lucká, tak to by bylo fajn, kdybys na ni narazila :slight_smile:
8. zář 2009 ve 14:55  •  2 děti  • Odpověz
Siss, jj, já vím, rodilo loni kámošku :slight_smile: :wink:
8. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz
tes: a dobrý? Jako doktorka je teda skvělá :dizzy_face: i když na Brycha si já taky stěžovat nemůžu..mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
8. zář 2009 v 15:04  •  2 děti  • Odpověz
siss, no, ódy na ní teda nepěla, prý ji nějak šparně vyčistila a pak ji dělali kyretáž. Ale já kdybych rodila v Chrudimi, nedala bych na ni dopustit, tenkrát jsi mi dala dobrý typ a já jsem s její péčí spokojená, úplně něco jinýho než Kučera :wink:
8. zář 2009 v 15:06  • Odpověz
tes: no s tou kyretáží to má hodně holek, ono se to asi vždycky poznat nedá...jako já s ní nemám zkušenosti jako s porodníkem, tak to taky může být jiný..občas se mi zdá taková neosobní :confused:
8. zář 2009 v 15:08  •  2 děti  • Odpověz
siss, to si taky myslím, že s tou kyretáží se to stát může. Ono je to podle mě těžký siss, nemůže se podle mě vybavovat s každým, jako s kamarádkou, neosobní bych to nenazvala, spíš prostě profesionální a k tomu pokec prostě nepatří. Ale je pečlivá, hodná a když to srovnou s péčí, co jsem měla předtím, to bys teprve zažila neosobní přístup a ještě jsem si připadala jak největší de... :unamused:
8. zář 2009 v 15:13  • Odpověz
tes: no já jsem tam taky spokojená, akorát si tam fakt nic neřekneme nikdy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. zář 2009 v 15:20  •  2 děti  • Odpověz
siss, to my taky ne :wink: , na všechno, když mě něco napadne tak se ptám, i o YAL jsem si řekla, ale tak co, když mě něco zajímá nebo mám nějaký problém, tak mi odpoví a poradí, takže dobrý :wink:

Jo, holky rodičky, jinak mi zbyde jeden YAL, takže kdyby některá potřebovala, ráda přenechám :wink:
8. zář 2009 v 15:25  • Odpověz
Jsem měla takovej dlouhej příšpěvek a ono to zmizelo :angry: :angry: :angry: :angry:

No tak nic, no jsem ok, vstupní prohlídka za mnou, půjdu na vstupní monitor a pak nic.

Nelušák tam má vedle pořádně živo :grinning: :grinning:

Tady klasika nuda špitálová...

Psala mi Lůca, tak žije je to dobrý, infošky ze sanusu vám písne sama.

No jinak nic.

Jdu bloumat po netu......
8. zář 2009 v 15:49  • Odpověz
Sanu, jsem myslela, že se tu ani neukážeš. Tak super, že je špuntová i ty OK :wink:
8. zář 2009 v 15:52  • Odpověz
Sanu a proč jsi vešpitále?
8. zář 2009 v 16:04  • Odpověz
siss stiny nadhera, teda pigmenty, vypadaj fakt supr, ale jednu poznamku si neodpustim... :sweat_smile: co ta zmolkova rasenka? :confused: to mi k tomu nesedi... :sweat_smile: ale jinak barvicky nadherny...
taky miluju barvicky na ocickach... :sweat_smile:
8. zář 2009 v 16:06  • Odpověz
sonica: já to bez žmolků neumim :confounded: se mi ještě nepovedlo najít řasenku, která by mi je nedělala..normoš to vidět není, ale takhle zblízka na fotáku jo :pensive: a to mám i ten kovovej rozdělovač řas..a stejně :rolling_eyes:
8. zář 2009 v 16:11  •  2 děti  • Odpověz
sonica: a to mám ted Diorshow od Diora... :confounded: Lorealka mi to dělá taky, hlavně ta Lash Architect...to jsou řasy alá pavoučí nohy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. zář 2009 v 16:17  •  2 děti  • Odpověz
siss ono zas ta draha nemusi byt nej... a kazdemu sedne jina... jam mam z oriflamu a skvely... ale jenom jedna z nich, ta s tim gumovym kartackem... :sweat_smile:
8. zář 2009 v 16:25  • Odpověz
Sis mně se to líbí, já se teda takhle nalíčit neumím....
8. zář 2009 v 16:26  • Odpověz
sonica: já jsem vyzkoušela snad všechno...docela mi vyhovovala ta růžovo-zelená od Maybeline myslím..ale pak ji nějak zparchantěli, hrozně zlevnili...a už pak vůbec nemalovala..ale zase nedělá žmolky..ale nebarví :confounded:
8. zář 2009 v 16:26  •  2 děti  • Odpověz
zofik: mě ty žmolky teda serou, ale čím víc to opravuju, tak tím to je horší :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. zář 2009 v 16:28  •  2 děti  • Odpověz
holky dneska mi moje doky tvrdila že příkmy až od 6 měsíce...hmmm já myslela, že už můžem teda dřív...
8. zář 2009 v 16:28  • Odpověz
zofik: no ted se tvrdí až od 6m, ale když Vašík pěkně papá, tak fakt není důvod :wink:
8. zář 2009 v 16:29  •  2 děti  • Odpověz
zofi jesti jste na UM tak od ukonceneho 4teho :wink:
siss tak skus treba tuhle, me fakt vyhovuje, krasne kryje a nezmolkuje, kdyz to neprezenes :wink:
8. zář 2009 v 16:33  • Odpověz
soni: ted se tvrdí, že i děti na UM, pokud přibírají a neodmítají mléko mají mít první příkrm od 6m...je to docela novinka, za nás to ještě nebylo :wink:
8. zář 2009 v 16:34  •  2 děti  • Odpověz
siss no pribiraji... :confounded: to je taky takove jak ktery... ja bych to zas tak nehrotila a klidne bych od toho 4teho zeleninku klidne davala, kasi pozdeji... :sweat_smile:
8. zář 2009 v 16:36  • Odpověz
sonica: Tygr nepřibíral vůbec, pro mě to byla záchrana..ale kdyby ted měla normálně pijící mlíčný dítě, tak taky počkám do 6m..kam spechat :wink:
8. zář 2009 v 16:37  •  2 děti  • Odpověz
ja nerikam pospichat, ale kdyz jednu davku nahradim zeleninou tak nic neskazim... :wink: my sice pili mlicko krasne, ale stejne to nestacilo... :sweat_smile:
8. zář 2009 v 16:39  • Odpověz
sonica: no předčasný zavádění příkrmů není taky dobrý, nejsou na to připravený..Tygr se u toho jídla kroutil bolestí..ale jedl a přibíral..tak to bylo důležitější..ale jinak bych fakt čekala do těch 6m, pak už bych začla..protože kdo začne pozdě, tak pak maj většinou děti dost problémy s přijímáním jinýho jídla než mlíka :unamused:
8. zář 2009 v 16:43  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.