• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Holky... loučím se... :slight_smile:

Jen prosím, těhule, vyjma Tesi, neroďte!!! :wink:

Sbohem a šáteček...
8. zář 2009 v 16:46  • Odpověz
Zofi protože jsem v noci zakrvácela, tak mě sem dr odporoučel. Ale tak jen jako na pozorování.... :wink:
Mi teda od včera víc tvrdne břuch, ale tak nic tragického jen když se hejbu.....

Sari užij si to!!!!!

Jo a špuntoová má 2 kilča :wink: A jinak nic nového, stále odpovídáme pár dnům dopředu.....

Jdu natáhnout břuch před večeří. Večer juknu, protože nemám TV, tak abych zabila čas.....

zatím
8. zář 2009 v 17:19  • Odpověz
Sanusko, ještě jednou: ať Ti to utíká!!

Sari, v pořádku se vrať :wink: a užij si výjezd :wink:
8. zář 2009 v 18:52  • Odpověz
hele co ta maruska? ta nam to jmeno snad nechce prozradit... :confused: :confused: :confused:
8. zář 2009 v 19:05  • Odpověz
Ahojky,prosím mám dotaz jak probíhá první návštěva v sanusu,jedná se jen o pohovor a nebo už se dělá i prohlídka,na co se nás budou ptát,vzpomenete si ještě někdo?
8. zář 2009 v 19:15  • Odpověz
ahojky neboj... nic hrozneho to neni, si sednete, vyzpovidaj vas, co a jak dlouho se snazite, jestli uz mate nejake vysetreni, na vasi anamnezu... a podle toho treba v jaky fazy cyklu budes ty, tak na te mozna i koukne a chlapa si objednaj na kontrolni spermio, oni chtej svoje... :wink:
8. zář 2009 v 19:21  • Odpověz
Ahoj holky,
tak se taky po pár dnech hlásím :slight_smile:

Koukám tady jsou velký změny :slight_smile:

Gabi, moooc gratuluji ke krásnýmu čísílku :dizzy_face: opatruj se :dizzy_face:

Very, gratuluju k chlapečkovi...já to věděla :dizzy_face: konečně vypukne nakupovací manie :grinning: :grinning: :grinning:

Sanu, vy ještě vydržte :dizzy_face:

Nelča drží, to je super :dizzy_face:

Mimča přibíraj :dizzy_face:

My jsme u našich, včera jsem byly s Anetkou na očkování MMR, tak se děsím reakce, minule měla hroznou...5 dní horečky :pensive: uvidíme za 7 dní, co bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No a dneska jsem byla za Šári..udělala mi prevenci a domluvily jsme se co a jak dál :slight_smile: Nabídla mi IUI už tenhle měsíc, ale to se nám nehodí, tak až to dostanu, zavolám si na UZ a spácháme IUI :dizzy_face: Já se taaaaak těším :dizzy_face: Hezky jsme si pokecaly a v novým Sanusu je to moc hezký a sestřičky jsou moc fajn :dizzy_face:

Jdu si dát do profilu snž :dizzy_face:
8. zář 2009 v 19:29  • Odpověz
Ty vogánku, Luci už má snažilku zase :sunglasses:

Ahojko, nic hrozného, záleží jaký den cyklu jsi, většinou se povídá když máte už nějaké výsledky, tak je vemte sebou, dr na to jukne.
Když budeš třeba nějak 4DC tak třeba ti naberou krev na HP :wink:

Už se těším na ráno, až nás vzbuděj, teď večer to je o ničem.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 v 19:41  • Odpověz
Ty jo Sanu jak je ostřílená nemocniční matadorka :sunglasses: Tak tam udělej trochu vzrůšo a pak ještě pošupajdi domů nabrat síly na porod :wink:
Sis, ty brďo, to muselo dát takový práce :astonished: :astonished: :astonished: hele a to jsou všechny takhle lesklý :confused: já totiž používám jen matný šminky...
Luci, to je paráda :dizzy_face: tak snad bude reakce v pohodě u Áni i u Vašíka :slight_smile:
8. zář 2009 v 19:50  • Odpověz
Pokud nás objednají tak jak mám v plánu,tak budu mít týden před mrchou.Jinak žádná specoš vyšetření jsme neabsolvovali,žádné imuno,genetika zatim nikdy nic,co bych tak měla požadovat a na co se ptát?Děkuji předem za odpovědi,ale už už budu patřit mezi vás,sanusajda se všim všudy. :wink:
8. zář 2009 v 19:54  • Odpověz
jee luci je doma... :grinning:
8. zář 2009 v 19:55  • Odpověz
luci:moc velká gratulace,trošku ti i závidím...woblu:jsou i matný pigmenty,zrovna mam jeden na prodej...já jsem straka hrozná,mne jde právě o ten třpyt,ale chápu,že na každýho to není...
8. zář 2009 v 19:55  •  2 děti  • Odpověz
Ahojko asi nic moc nepožaduj, spíš to proberte co by za vyšetření navrhovali požadovali....... asi bude nejdřív SPG a HP s UTZ dle toho se bude rozhodovat dál, halvně podle SPG...... si myslím já :wink:

Woblu hele bez poznámek jo :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
luci to je supr a hlavne kdyz mas z toho radost... :dizzy_face:
8. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
ahojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :slight_smile:
tak jsem na chvíli zde. Dnes byl teda nabitý den. Zvládli jsme, teda manža SPG ,které je dobré či lepší než minule :dizzy_face: :dizzy_face: , takže v říjnu jdu na IUI. Jelikož teď to nestihnu kvůli té dovolené. No a koukl na mne Šilhán ( sestry byli v pohodě a vzali mne), na UTZ nic není , prý bych musela být hodně krátkodobě těhotná , když MS nikde.
Pak jsme to vzali do Prahy na černý most a tam trochu nakoupili ,aby bylo zas co nosit. :sweat_smile: :sweat_smile:

Pokusím se něco dočíst.
8. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
Tyjo já mám dneska tu dceru rozběsněnou :grinning: Teda krom doby kdy jsem seděla na monitoru....
Ale teď mi zase zkouší projít ven pravým bokem :fearful:
8. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
luuuci- koukám nová snažilka. :wink:
Jo a dnes jsem zahlídla tvýho bráchu jedním okem.

Very- týýýýýýýýýjo ,tak čekáte chlapečka . Už přemýšlíte o jménu???

Jinak teda v tý Praze to je fakt ráj nakupovat. Manža si koupil krásný trička v Kenvelu za 199 kč a super svetřík. Já na podzim kabátek pod zadek - károvaný. Mám jemný kostky moc ráda.

Sanu -ty jsi v nemocnici???? Ale oni si tě pěkně ohlídaj, aby si nešmajdala zbytečně. :slight_smile: :slight_smile:

Bery- to teda nechápu, že ti udělali IUI, když si krvácela.
8. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
autor
Jdu si dát vínko s manžou a asi to trochu poštouchnem, by mě zajímalo kde se tak dlouho fláká ta ms. :fearful: :fearful:
8. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
kuk...já jsem cvok, furt měřím Vašíkovi teplotu, už toho nechám....

čusík všem kdo jsou zde...
8. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
Zofi a proč mu ji měříš? Jako po tom očkoování??? A není to jak píše Luci, že ta reakce může být až dýl.....?

Agi tak tak vanu víno vibrace :grinning:
8. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
zofi a dobry? jestli jo bud rada... ona stoupa na vecer a jestlli nema tak je to dobry... :wink:
8. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
sanu- na těch vibracích si dám dnes obzvlášť záležet. :sweat_smile: :sweat_smile:
8. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
Agi jo jo, to musíš :wink:

Jdu koukat do zdi, fuj to bude noc.

Mějte se zítra se nějak nahlásím.
8. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
Sis, já se musím přiznat, že tomu prd rozumím, ani pořádně nevím, kam si to na to oko matlat, ikdyž v Sanusu tam vždycky pouští vymejvárnu na toto téma :grinning: Ale pamatuju si z toho jen že bez řasenky z domu nevycházet :grinning:
Agi, no vidíš, zase nějaký posun :wink:
ahojkyholko, ty chodíš ještě ke svému gynekologovi? Máte příčinu, nebo teprve budete hledat?
Věrko, ty máš odvoz do porodnice :confused: kdyžtak se neostýchej si říct :wink:
8. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
zatím dobrý, ale říkám zatím...
8. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
woblud- já vím, jsem moc ráda a uvidíme co ta moje mrška ještě vyvede. :slight_smile:
8. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
čusik holky,odpolko jsem v sanusu chytla dr.,vyblekotala jsem mu,že mi přišla pořádná mrcha,říkal že ojediněle se to může stát,prostě smůla,takže bude nové IUI,příští týden jdu na UTZ.

Sanu at vás co nejdřív pustěj dom a obě jste OK :wink: , netrápěj tě zas tam hlady?

Sis téda seš holka šikovná,pěkný pěkný pěkný :sunglasses: a fotečy tygra supr je to borec

Luci jůůů snažilka,tak at je to zas taková rychlovka jak minule :wink:
Anetka ,Váša at reakce je v poho :slight_smile:

Agi hezky prošťouchávej te :grinning:
8. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
Jen ještě vkládám infošku od Marušky:

Zítra by se měla ozvat, stále to odkládá, maj koliky, tak si holky taky užívaj..... :sweat_smile: Tak snad to zítra stihne a potěší nás svou "návštěvou".

Tak boru
8. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz
Tak jsem tu a tady nikdo :sweat_smile: :confused:
8. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
jo už jsem tady
8. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.