• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Evi, ještě jedna věc...brácha nesnáší kuřáky :wink:
2. čer 2009 v 07:53  • Odpověz
týjo, holky, chudák žofi si asi užila :confused: píše, že je pěkně sešitá, motá se jí šiška, je ještě celá od krve a ještě ani pořádně neviděla Vašíka :astonished: Ale ona se zmátoří a bude OK :slight_smile:
2. čer 2009 v 07:55  • Odpověz
Luci- domluvení jsme s dokym tak, že pokud to nestihnu dříve- tak 9.6. poradna..No, jinak u dvočat to prý vyvolávají po ukončeném 38.týdnu..Teoreticky bych tedy nejdéle kolem 20.6. měla rodit...
2. čer 2009 v 07:55  • Odpověz
evi neboj to bude v pohode... za chvilku mas holky u sebe a budou te kopat do briska z druhe strany... :grinning:
jinak teda zofce se nedivim ze to oddalovala co to slo, kdyz ji tak poslali domu... :confounded: ale hlavne ze to stihli a zvladli a vasik je v poradku a zofka snad taky... :wink:
2. čer 2009 v 07:56  • Odpověz
Luci- tak to je O.K.- nekouří :wink: ....
2. čer 2009 v 07:56  • Odpověz
Evi, já myslela, že půjdeš na císaře :confused:

Evi, neposlala bys mi její fotku na mejl, že bych jí ukázala bráchovi :wink:
2. čer 2009 v 07:58  • Odpověz
Agi určo pošlu, když se tam dostaneme :grinning: myslím tím, že nebudou žádné velké komplikace :wink:

Žofi moc moc gratuluji, jsi statečná a šikulkaaaaa, tak at jste oba v pořádku :grinning: :grinning:
no jo s takovym cvalikem si to asi uzila, ale ona se oklepe a za chvilku uz bude vysmata mamina... :dizzy_face: chudak mala ale asi ji vasik potrapil... :sweat_smile:
Jj, Váša jí dal asi řádně zabrat..Můj brácha měl 4,10Kg- to je skoro to samé a mamka říkala, že myslela, že umře :confused: ...
2. čer 2009 v 07:59  • Odpověz
Luci pošlu, tak mi písni maila do IP..Ještě ti oskenuju jednu, co mám doma, na té je s Kubíkem, když byl malinkej..Tahle, co jsem měla v albíku je sice aktuálnější časově, ale ona se vůbec nezměnila, takže v poho... :wink:
2. čer 2009 v 08:00  • Odpověz
jinak dobré ráno všem, máme tu hned vzrůšo, ale kráááásný :grinning: :grinning:

nám montují na střechu solární elektrárnu
2. čer 2009 v 08:01  • Odpověz
žofik, je statečná a rychle se z toho oklepe :wink: Vašík jí to vynahradí :slight_smile:
2. čer 2009 v 08:01  • Odpověz
Vaším je kus chlapa, já když se narodila tak jsem vážila 3900 :grinning: :grinning: , jsem byla špekounek :grinning: :grinning: a mamce jsem potrhala pupíka :unamused:
2. čer 2009 v 08:03  • Odpověz
já se těším na fotečkyyyyy :grinning:
2. čer 2009 v 08:06  • Odpověz
holky tak jsem vasikovi poprala na diskusi v snidani s novou... :grinning: jsem zvedava jestli to na konci snidane nevyberou a neprectou, to by byla prdel.... :grinning:
ja teda mela 3450g a 50cm :sweat_smile: takova akorat... :grinning:
2. čer 2009 v 08:10  • Odpověz
majer: máš pěknýho manžu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tobě to taky moc sluší :dizzy_face:
2. čer 2009 v 08:20  •  2 děti  • Odpověz
krasne dobre ranko!
tak mi aj slzicka ukapla, ked som si precitala radostnu spravu, ze zofka uz porodila....blahozelam!!!! taky chlapisko, teda......super!!!!! Zelam Vela zdravicka!!!! :slight_smile:

Pomalicky sa nam to tu rozrasta o mimca....kto je dalsi? danca....evi......juj, tak VAm holky drzim palce!!!!! :slight_smile:

ozaj, rozinka predsa testovala a ma slabucke dve? tak sa drz! :wink:

krasny den vsetkym!!!!!!!
2. čer 2009 v 08:20  • Odpověz
Siss- díkanec- :slight_smile: :wink:
2. čer 2009 v 08:22  • Odpověz
majerovi: žasnu, jaký máš bříško po jednom dítěte +dvojčata..já ho mám jak po 5 dětech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 v 08:26  •  2 děti  • Odpověz
evi, fakt krasne fotecky, teraz som kukla..ty si taka chuducka..... :slight_smile:
2. čer 2009 v 08:28  • Odpověz
holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ono to precetli..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
Siss- to je taky to jediný, čím se můžu chlubit a ještě prsa docela ujdou.. :grinning: :grinning: ..ovšem měla bys vidět zbytek- to je jak reklama na "Spojené rosolárny" :grinning:
2. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
soni, jéééé, já na to nekoukala :frowning2: co tam říkali????
2. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Co to slyším???
2. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
Culi- díky- holky- vy jste tak milé, že mě z toho snad přestanou bolet i záda :grinning: :grinning: :sunglasses:

Soni- no vidíš-paráda- akorát Žofi asi spíš podřimuje...Ale ono se to dá pak zpězně myslím shlédnout na netu, tak si to pak Žofajz bude moci pustit :wink: :slight_smile:
2. čer 2009 v 08:32  • Odpověz
Evíku, seš fakt kočka :wink: bříško máš jak s jedním prckem a zbytek seš hubendíra...žádný rosolárny :grinning:
2. čer 2009 v 08:32  • Odpověz
Evi ty toho nakecáš, bych řekla, že to zdaleka nebude tak horké :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 08:33  • Odpověz
2. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
Holky- já vás nebudu přesvědčovat, ale je to fakt....Jen to dokážu úspěšně maskovat a pak z ložnice couvám pozadu jako rak :grinning: :grinning: ...To si dělám srandu, samo- ale k "vypracovanosti a pevnosti" mají moje kritické partie opravdu daleko :pensive:
2. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
Luci- ještě k tomu mému porodu- na 90% bych měla jít na sekci (říkal Hodík)- jenže nikdy nevíš, co tam bude za doktora a o čem tě bude přesvědčovat..Já strach nemám- jen chci, aby to bylo co nejbezpečnější pro kočule a o tom se klidně budu dohadovat..No- uvidíme.. :confused: :sweat_smile:
2. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.