• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
ahojky, tak jsem poctivě nahřívala bříško a manža záda :wink:
8. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz
a jak ti je?
8. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
tak příjemně, Kubík se probudil a vyvádí, teď se trochu zklidnil, odpolko mě trochu bolela záda a tlačil podbřišek, ale jinak nic.
8. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
Holky dobrou,já zítra zas po delší době nastupuji do práce,jen doufám,, že vydržím sedět,snad už zadek bude v poho :grinning: ,takže mi zas začne kolotoč,už se těším, doma mi už šibalo, no depky, asi nebudu každý den na netu,ale jak bude čas, budu vás sledovat
8. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
Wobludko,právě mě předal do péče sanusu,jsem dvakrát po mimoděložním,jednou odebrán vejcovod,po druhé laparka neúspěšná HCG záhadně stoupá,nikde nic a pak zvrat a velmi pomalé klesání zhruba měsíc a půl z necelé 1000 na nulu.S mrškou problémy nemám přichází pravidelně.Tak uvidíme co nám řeknou.
8. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
Bery, brou, brou, tak hodně zdaru v pracovním procesu :wink:
8. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz
Taky ještě nakukuju...

Woblu - díky moc za nabídku.Moc si toho vážím. :wink: Odvoz se nějaký najde.Předběžně jsem se domlouvala se ségrou,že by se mnou jela a zůstala i jako "společnost" při porodu.A taky mám tchýni v důchodu,kdykoliv použitelnou a mamku. :wink: Tak tohle by mělo být v pohodě.

Dnes jsem opět obcházela ťamany kvůli nějaké té noční košilce,ale usoudila jsem,že všechny ty jejich "modely" by mi nejvíc slušely od 70 ti let výš... :confounded: Takže jsem nakonec koupila mega pruhovaný červeno-bílý triko za 55Kč a mám vyřešíno.
Ještě se chci zeptat maminek,které už to mají za sebou,jestli si mám do porodnice pořídit ten šetrný klystýr.Myslím že se to jmenuje JAL,nebo tak nějak... :confused:

Sanu,tak ať Ti to v tý nemocnici v rámci možností utíká a je moc dobře že tam jsi,protože si Tě pořádně pohlídají. :wink:
8. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
na cvičení pro těhulky jsi chodila?tak se učej polohu při porodu,kterou můžeš cvičit od 38týdne.až budeš ležet,zkus to, chytni se pod kolenama ,přitáhni si nohy co nejvíc a zkus mírně zatlait do konečníku,hlavu přitom na prsa s výdechem.Jinak mám u sebe i virgulku a ta mi říká,že by to zítra mohlo vyjít ,tak to zkusíme,podle barviček co vidím já,to ale vypadá na 14 nebo 16.no tak se zhluboka nadechni a začnem,bubu ti posílat pozitivní energii,máš ještě tu knížku omoc podvědomí?Zkus se podle ní soustředit a moc si přej ať váš Kubíček má zítra svůj den D
8. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
Věruško YAL je super, je na předpis od gynekologa, já ho měla na laparku, v porodce už jsem to nestihla :confused:
8. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
na cvičení jsem bohužel nechodila, měla jsem kontrolku, takže se to nedalo. Knížku pořád mám, tak to zkusíme a uvidíme, přinejhorším si na Kubíčka ještě počkáme :wink:
8. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
Dík zofiku.Já jsem ho tenkrát taky měla na laparku a bylo to fakt v pohodě.Jen jsem něvěděla,jestli si ho do porodky mám vzít,nebo jestli trvají na svých klasických klistýrech. :wink:
8. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz
v HK je to tak, že se tě zeptaj zda ho máš a pokud jo, tak ti ho aplikujou....
8. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz
Tak to doufám,že v Pardubicích je to taky tak.
8. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz
já je prosila že chci YAL, pač jsem předtím snědla asi kilo a půl třešní ale už bylo pozdě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :dizzy_face:
8. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz
Jééé, Luci už je zas snažilka :slight_smile:

Agi, dobrý! Pěkný spermio se hodí :wink: A nepotkala si v Sanusu nakovou mohutnou mladou paní - nemyslím tlustou, ale mohutnou. Ta moje kámoška z práce, co tu o ní občas píšu, už není u Dejmka, ale u Šilhana. Z 1. IVF mají za sebou 2 nebo 3 KET a nic, tak teď jde na tu laparku. Byla dnes u Šilhana, proto se ptám, zda si ji neviděla, byla by to dobrá náhoda, kdybyste se třeba daly do řeči...

Sanusko, ať noc uteče :wink: a díky za info od Marušky.... chjo, začátky jsou těžký... a další fáze prý taky. Od zkušenější kámošky jsem byla upozorněna, že řvoucí kojenec je stokrát lepší než vztekající se batole (má chlapečka 2,5 roku a holčičku teď z 1/6 - Žofi, jen o pár hodin starší než Vašík :slight_smile: )

Bery, ať se daří v práci!

Ahojko, hodně štěstí, věřím, že Ti v Sanusu pomůžou!

Tesi, tak ať to vyjde!!

Přeju krásnou dobrou. Radši jdu. Kdyby nevydržela do čtyč, ať se vyspím. :slight_smile:
8. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz
Tak slova Danči můžu z vlastní zkušenosti potvrdit! Tereza byla jako mimino fakt na zabití.Furt jen řvala,řvala a řvala,ale jako batole už potom byla celkem v pohodě a nějaké vztekání naštěstí vůbec neznám.

Holky a už je odtajněno jak se vlastně jmenuje Marušky beruška??? :confused:
8. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz
Tak koukám nikdo zde. :confused:
Tak půjdu taky do hajan.Tak dobrou noc všem a ahoj zase zítra. :wink: :pensive:
8. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz
Věrko, odtajněné to není. Maruška je tajnůstkářka :wink:

... jsem si dala burčák na kuráž. Mňam. A do tří to určitě spálím, nebojte, Anežku neopiju. Na kuráž proto, že jsem procházela texty, co mám za 10 dní :confused: :confused: přednášet. Tak to bude maso.... že já do toho lezla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
No co, ráno moudřejší večera, jdu zalíst do postele. :wink:
8. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz
Tak ještě nakukuju než půjdu spát :wink:

Taky potvrzuju slova Věrky...Anetka byla do roka zlatíčko, neznali jsme, co to je, když dítě brečí a když náhodou fňukala 5 minut, tak jsme z toho byli vedle a ted :stuck_out_tongue_closed_eyes: uvztekanec jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes: každou chvíli leží na zemi a vzteká se a kope kolem sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: doufám, že jí to brzo přejde :unamused: jinak už mě odvezou :confounded:

Agiiiiiiiiiiiiiiiii, já vás asi dneska viděla, když jste odjížděli ze Sanusu :wink: Byla jsem si jenom něco vyzvednout na recepci :wink: Máte světlou oktávku???????????

Nás čeká zítra velký den..jdeme Anetce ostříhat vlasy a to radikálně, má to jak santus :stuck_out_tongue_closed_eyes: sice všichni cizí lidi ty její lokny obdivujou, ale má to takový urousaný :stuck_out_tongue_closed_eyes: ráda bych nějaký mikádko, takl uvidíme, jak se to Anetce bude u kadeřnice líbit :sweat_smile:
8. zář 2009 ve 23:10  • Odpověz
Bré ráno jdu dočíst :slight_smile:

TO je hrozný, 8 hodin a já si přijdu jako by bylo už 10. :sweat_smile:

Noc super, mě se sice ve špitále na prd usíná, ale spí se mi krásně. Bych takovou postel asi potřebovala dom :grinning:
9. zář 2009 v 08:07  • Odpověz
čus Sanu, jak dlouho tam budeš?

jinak nám reakce dorazila, v 11 se divně chrul v postýlce, tak jsem ho změřila, a měl 38,6 takže po odečtu horečku, takže jsem mu dala paralen čípek a teď už dobrý.ale nijak neplakal, ani nevyváděl...
9. zář 2009 v 08:15  • Odpověz
No vidíš,Sanu.To já spím doma,ale převaluju se z boku na bok celou noc jako prdlouš. :rolling_eyes:

Jinak všechny zdravím! Dneska se chystám do města.Chci se zeptat někde ve fotoateliéru,jestli by mě necvakli i s Terkou s pupkem.Pardubandy - nevíte kam mám zajít???
No a potom se stavím v lékárně a dokoupím co ještě chybí v mé pohotovostní brašně.Kalhotky,vložky,Yal...
A pak ještě pokuoknu po nějakých polodupajdách.Včera mi mamka vyžehlila celou kupu věciček,tak jsem to zrevidovala a tohle jediné ještě trošku chybí. :slight_smile:
9. zář 2009 v 08:16  • Odpověz
sanu priznej se ze ty se chodis do te nemocnice vyspat... :grinning: :grinning: :grinning:
zofi no tak to zvladnete... :wink:
9. zář 2009 v 08:18  • Odpověz
Téma Yal a klistýr. Já nevím, asi sebou yal vemu, ale četla jsem, že ten klistýr jak je ta voda teplá nebo aspoň vlažná, tak udělá dobře i tomu "stahujícímu se" vnitřku. Že to uleví celkově prostě břichu.
A můj pocit je takovej, že to i líp klistýr pročistí...... :sweat_smile: Akorát si nedovedu představit, že bych někde s vodou v břiše pochodovala 10 minut :sweat_smile: :grinning:
Ale počkáme na zdravotnice co nám řeknou.......
9. zář 2009 v 08:19  • Odpověz
Soni ti admini mažou foto viď?
9. zář 2009 v 08:23  • Odpověz
Taky přeji dobré ráno :slight_smile: ,

Já za hodinku mám být na monitoru, tak uvidíme, jak se Kubík předvede :slight_smile:

Věrko, tak osobně s žádný fotoateliérem zkušenosti nemám, ale něco je ve Smilovce a pak na 17.listopadu, mají tam za výlohou fotky a vypadají docela hezky.

Jinak já teda YAL mám, prodává se to v balení po 2 lahvičkách, jak jsem psala, kdyby někdo chtěl, mám jednu volnou. Jak psala Sanu, to se snad ani nedá pochodovat 10 minut s klistýrem :grinning: :sweat_smile:
9. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
Tesi kam chodíš na monitor?????
9. zář 2009 v 08:28  • Odpověz
Sanu do G-Medu :slight_smile:
9. zář 2009 v 08:29  • Odpověz
zofi jo, zrejme se nekdo hraje s tim ze na me upozornuje... :angry: vzdyt vime... :wink: no a prislo mi od nich i hezke IP varovani, tak jsem se pobavila a odepsala jim at nemaj peci... :angry:
sanu no reknu ti klystir, mozna by ti treba ulevil, mozna by te lip procistil, ale v tech bolestech vydrzet to tech 10 minut drzet stejne nevydrzis, takze YAL to udela lip... :wink:
Ahaaaa, jsme s Nelčou myslely, že by jsi se mohla zastavie.... :grinning: :slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.