• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sanu, bych se byla stavila, to víš že jo, ale já mám G-Med skoro za barákem a do nemocnice jsou prý docela čekácí doby, tak mi Lucká doporučila G-Med. :slight_smile:
9. zář 2009 v 08:32  • Odpověz
No, nic, musím se jít kulturnit, už to není tak jednoduchý, jak to bejvalo :grinning:, mám tam být v 9.30, pak se ozvu, jak jsme dopadli. :slight_smile:
9. zář 2009 v 08:34  • Odpověz
Holky,já když jsem poprvé rodila,tak mi klistýr dávali když jsem ještě bolesti neměla.Akorát mi odtekla plodovka.Takže těch cca 10min se dalo vydržet celkem v pohodě.A myslím si,že to ani přesně 10 min být nemuselo.A jak psala Sanuska,možná je to na to pročištění fakt lepší.Tak já teda vůbec nevím... :rolling_eyes:
9. zář 2009 v 08:36  • Odpověz
Holky no nevím, a to nemůžu se nechat frknout klistýr a když to nevydržím, tak pak ještě pro sichr yal??? To není špatnej nápad neee????

Ale teda včera jak mě chtěli nejdřív uložit na porodnici na pokoj, tak jak jsem slyšela hekat tam paní, tak mi teda moc dobře (spíš do smíchu) nebylo.
Jsem byla happy, že mě šoupli dolů na rizikáč..... :confounded:

Tesi tak to jo, já mám dneska taky pana monitora i UTZ.
9. zář 2009 v 08:37  • Odpověz
No jo,sanu,ale kdyby jsi zůstala na porodnici,tak by jsi nám mohla zjistit jak je to s tím Yalem versus klistýrem... :grinning:
9. zář 2009 v 08:40  • Odpověz
Třeba to bude vědět Neluša, až teda se vypovídá, ji zase slyším i přes zavřený dveře :grinning:

Věru to jsi kooupila to obr triko u ťongů????? A vypadá aspoň trochu k světu?????
9. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
sanu no hele skusit to muzes, uvis, treba na tom budes jak muchla, nic hrozneho... :grinning:
ja v podstate ani ten YAL nepotrebovala i jsem to asistence rekla, ale chtela ho dat pro jistotu a nase vrchni kdyz jsme se o tom s ni bavili tak uz 10let pouzivaj tohle a k vsestranne spokojenosti... :wink:
neboj i ten YAL te procisti... a teplou vodou si muzes ulevovat stejne, ja stala pod horkou vodou snad trictvrte hodiny... :grinning:
9. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
Sanu,já jsem byla už tak nasr....,že jsem to přestala řešit. Je to prostě dlouhý triko,u krku dokulata,kousek légy s knoflíčkama,na stranách rozparky a celé je to námořnicky pruhované,ale červeno-bíle.Měli i klasicky modro-bílou,pak zeleno-bílé a černo-bílé.Za 55Kč ho potom klidně hodím do koše,když se zničí.Kdybych nebyla debža a konečně se naučila vkládat fotky,mohla jsem Ti ho cvaknout.Takhle budeš muset zapojit fantazii. :wink: :grinning:
9. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
Dobré ráno, tak Sanu už vlastně sdělila, že držíme pohromadě. :slight_smile: :slight_smile: Taky už víte, že rozhodně nepatřím mezi zakřiknuté osoby, pokud je mi dobře, tak potichu teda nejsem. :wink:
Taky se mi můj dr., vrátil z Ostravy už včera večer, tak se mi hodně ulevilo. A dnes jsem dostala fusak do autosedačky od Emitexu, přesně takový, jaký jsem celé těhu chtěla, jupíííííí.

S tím klystýrem, je to tak, jak píšete. Záleží na tom, jak na to jsme, když jen teče voda, je voda v poho, při velkém nálezu a kontrakcích je rozhodně příjemnější YAL. Ten vliv té vody na uvolnění je pravda. Někomu by ale velký klystýr hodně vadil, takže každý, jak to cítí. YAL do tašky a rozhodnout se podle aktuální situace v porodnici a poradit se s asistentkou, co navrhuje. Když to sama můžu porovnat, YAL jsem měla před HSG a klystýr před laparkou a klystýr mě teda vyčistil lépe. Já osobně se budu snažit pokud možno využít raději klystýr.
9. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
Jo,kdybych věděla,že průběh bude stejný jako porvé (odtekla voda a až za 3 h teprve přišly první bolesti),tak bych zůstala u klasiky.Ale......... :confused: :sweat_smile:

No nic.Jdu do toho města.Až dorazím,zase se nahlásím. :wink:
9. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
Hezký den,

včera už jsem se nestihla nahlásit, chvíli mi blbnul net a pak jsme na otočku jeli s manžou na Vysočinu :wink:

jdu dočíst
9. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
Dočetla jsem vše :wink:

Tesinka, drží stále, ale třeba dnes u dr. bude pozitivní zprávička :wink:

Nelča je ok, takže úplně v pohodě + se vrátil její doktor :slight_smile:

Sanuska, v nemocnici těžká pohodička :grinning: , ty seš flegmouš, ale je to moc dobře.

Luci už je snažilka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , krásný a držím pěstičky :wink:

Agi, tobě taky samo, je dobře že spermio je ok ba ještě lepší :wink: :dizzy_face:

Žofíku, ať je Vašíkovi líp :wink:

a co se týče YAL, tak mě před laparkou teda taky nic moc nepomohl :confounded: , takže bych volila stejnou variantu jako Nela a Sanu, do kabele s sebou, ale kdyby to bylo možné tak klasiku :wink:
9. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
Ahoj holčiny,

tak Anežka jedla ráno v 5 a musela jsem jí budit :confused: :confused: Podezřívám burčák, že ta jedna sklenička k večeři, před posledním kojením, přešla nějak rychle do mlíka :grinning: :grinning: Nu co, aspoň se vyspala, při spánku se sílí, dnes bude vážení, tak jsem zvědavá.

Neli, hurá, doktor zpět a Ty stále v kupě :slight_smile:

Sanuska se chodí do nemocnice vyspat. Tak to je gól :confused: :grinning: :grinning:

U nás v porodce doporučují klasiku, že uvolní místo všemu ostatnímu, zlepší nález, zrychlí porod. Ale každý jak chce. Já měla klystýr po císaři, jak už jsem psala, nooo, moc mě neuvolnil...

Jdu na masáž, pak na to vážení, odpoledne asi s manžílkem ven. Ale večer budu. Pa a hezký den :wink:
9. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
hoja, hoj :slight_smile: ,
koukám, že tady se nic neděje, nu což venku je hezky :slight_smile:
tak já jsem zpět z monitoru, ale prostě Kubík se prostě nehodlá vzdát svého full servisu, křivka na kontrakce je téměř rovná laina, takže dneska to prostě prý nebude.
KO na gyndě máme v pondělí a další monitor v úterý a příští pátek už ofiko TP, tak jsem zvědavá, jestli se to někam pohne :sweat_smile: .

Sanu, tak tfuj, tfuj na monitor a UTZ :wink:

Nelča, taky drží, super :wink:

Jej, to jsem nějak přehlídla, Luci je snažilka, tak ať je to stejně rychlý, jako při Anetce :wink:

A Very se výletníčí jak může, to se někdo má :slight_smile:
9. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
Hoj!
Jsem zpět z města.Je tam teda nááááááááádherně! :dizzy_face:
Pochodila jsem,něco pokoupila...
V Kenvelu jsem si udělala radost. :dizzy_face: Ve výprodeji jsem si koupila roláček a triko s dl.rukávem obojí po 59Kč! Mají tam výprodej a stojí to za to! Koupila jsem i kalhotky do porodnice (teda jako kalhotky to na první pohled vůbec nevypadá),poptala se kde by mě vycvakli s pupkem.Je to ale docela síla... Za jeden záběr od 90 do 120 Kč,jak kde... :confused: No,ale co se dá dělat...Někam s Terinkou určitě zajdem.
Když jsem přišla domů,otevřela jsem dopis od správy nemovitostí,kde mi oznamují,že nám město opět od ledna zvedá nájem. :frowning2: Od ledna letošního roku to bylo o 700,- a od toho příštího to bude o dalších 500,-Kč! :angry: :frowning2:
Tak to mě teda docela dostalo... :frowning2:
9. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz
Věrko,
jj, ty ceny jsou úplně normální za toho fotografa, ale je to teda nehorázný.
Nám přišlo to zvýšení už někdy v pondělí a o nějakých 1100,- za rok a příští rok zase znova. :angry:
9. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz
Tesi a vy teda taky bydlíte v městském bytě? Já jsem se kácela,když nám přišlo loni to zvýšení o 700 a teď znova o 500... Už mě to fakt s... Kdyby nám to aspoň prodali i když stejně nevím,kde bych na to měla vzít...?!?! :unamused:
9. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
Věru, my nebydlíme v městském bytě, ale v bytě, který vlastní soukromý majitel, máme to regulovaný nájemný, ale je to vlastně stejný jako princip městských bytů. Navyšuje se nám to pravidelně každý rok, poslední dva roky je to ale vyšší než v letech předcházejících, v průměru o 1000-1500,-. Je to teda ale síla.Jsem zvědavá, kdy to skončí.
S tím odprodejem je to na prd, ale pořád to vyjde levněji než kupovat byt přes realitku, kdysi jsme to tak chtěli a teda, když jsem viděla, kolik si bere realitka jen za zprostředkování, myslela jsem, že půjdu do kolem, tomu se říká podnikání :unamused:.
9. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
Tesi,to je děs! :frowning2: :angry:
9. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
verus uz :wink:
9. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
To jo :angry:
no nic, jdu si natáhnout tělo a odpolko ještě mrknu :wink:
9. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
SANU - můžeš ke mě do albíka juknout na to triko. :wink:

A já jdu naproti terince. :slight_smile:
9. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
tesi hele stat se muze porad cokoliv, ja byla na monitoru den pred porodem, pak me kvuli jaterkam lifroval provaznik hned v ten den do porodky, druhy den na vyvolani a krivka uplne nic, mlada pokazde jak slysela svoje srdicko, tak si usla a spinkala tak ze ani sestricka nemela sanci ji vzbudit a hele o pul noci si rozmyslela ze jde ven... :sweat_smile:
a do te doby zadny naznak... :wink:
9. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz
Já jen že jsem na kapačce a nesmím si teď sedat, tak jen nakukuju.

A neuvěřitelně se mi klepou ruce po té kapačce, tak tukám jedním prstem....
9. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
no sanu? :confused: kvuli cemu kapacka? :confused:
9. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
hoj
Dani- no seděla tam taková vysoká slečna či paní v bílý haleně a měla hnědý dlouhý vlasy v culíku.
Jinak ms stále nikde ani prošťuch nepomohl. :confused: :confused: :confused:
9. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
autor
luuci- joooooooooooooooooooooooooooooo to jsme byli my. Manža měl bílý rifle a fialovou košilí a já bílý triko a žlutý kraťasy a ta oktávka sedí. :slight_smile: :slight_smile:
9. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
autor
jinak teda všechny zdravím, ale už zase musím letět, čeká na mne ségra jdeme něco pokoupit.
Dočtu později, všem krásný den. :slight_smile: :slight_smile:
9. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
Tesi, Věru, jednostranné zvyšování nájmů - dopis o zvýšení nájmů pro rok 2010 by měl být poslední, pokud nezmění vyhlášku.
A i u nás na vesnici to bylo o 500 Kč, takže na město jste nedopadli zase tak nejhůř.
Já vím, slabá útěcha.
9. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ahojda-Agi a v kolik hod.jsi tam byla včera?Tý jo já byla první v čekárně hned ráno se mi to povedlo. :wink:
9. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.