• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
teda Sanu se Ti líbila ta postel ve špitále vid.Jinak prodejnu v PC nemáme. :wink: Tessi když né dnes tak třeba zítra.Já měla u syna termín 19.9.a byl 12.9.a taky říkali 10.9.jak to nebude dřív.. :wink:
9. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
Ahoj kočky,
tak vážení dle představ paní doktorky, nikoliv dle představ mých :unamused: Já myslela čtyřky a trojky v tomto pořadí: 4300, ale výsledek jsou čtyřky a trojky takto: 4 030 g, 57 cm.
Se mi to zdá málo... Sari, Soni, kolik měly Vaše holky ve dvou měsících??

Sari, v pátek přeju dobré pořízení, na to myslím, ale ještě jsem Ti to nenapsala. Tak ať je to OK :wink:

Agi, jo, ta vysoká paní, to byla ona - tak to je moje spolupracovnice z práce... informace na prd, já vím :grinning: :grinning:

Jdem ven. Večer kouknu :slight_smile:
9. zář 2009 v 15:05  • Odpověz
Tý jo,holky,mě snad švihne!!! :fearful: Právě jsem otevřela leták Kauflandu a v nabídce mají čokoládové mikuláše,čerty,adventní kalendáře atd... :confused: Tak to si myslím trochu přehnali... :confounded:
9. zář 2009 v 15:29  • Odpověz
Zdravím všechny :slight_smile:

Věru bříško máš už teda pěkný a 35tt to to uteklo co :wink: s těma mikulášema jsou teda něk moc rychlí :sweat_smile:
Sanu tak oni si tě tam nechali?? No aspoň ti tam špuntovou nějakou chvíli přidří :wink: a tu klepavku tu máš určitě z gynipralu, to znám jak se mi po ránu klepalo bílé kafe v ruce :sweat_smile:
Neli se taky drží tak to je bezva :wink:
9. zář 2009 v 15:48  • Odpověz
dani tobe se to zda malo??? tak karli mela ve dvou mesicich... 3250g a 52cm :grinning: :grinning: :grinning: tomu se rika prcek... :grinning: :grinning: :grinning:
veru ted koukam v telce je superman a jsou tam vanoce, tak asi proto... :grinning: :grinning: :grinning:
jinak holky ja dnes karli koupila prvni nextovou vec... :sweat_smile: ale zjistila jsem az doma ze je to next... :grinning: krasny polo svetrik polo bundicka dzinova... :sweat_smile: v sekacku... pani vcera dovezli veci z anglie a teda holky bozi dopusteni, co tam ty zenske pry vcera delali... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. zář 2009 v 15:59  • Odpověz
Soni,já jsem dneska malé koupila taky Next (a taky v sekáčku :wink: ) Ale já růžový kožíšek na zimu. :dizzy_face: Tak to budou holky frajerky. :wink:
9. zář 2009 v 16:15  • Odpověz
Soni, no uvidíme, já jsem měla poslední jaterky v pohodě, teď Kubík prostě musí vydržet do toho 20.9., abych mohla rodit tady v Pardubkách :slight_smile:

Sanu, koukej odpočívat, ať jste co nejdříve fit :wink:

Andi: však on si ten náš klučina nějak poradí, ale jo, třeba se podívá na svět už zítra :wink:
9. zář 2009 v 16:29  • Odpověz
jj verus to budou a i na sekacek to bylo dost, ale prodala jsem prebalovak tak jsem ji to vratila :sweat_smile: a jeste neco zbylo, tak bude nocnicek a nejake drobnustky :sweat_smile:
ale je to moc hezke, staroruzovy scetrik ve predu jakoby bundicka :sweat_smile:
9. zář 2009 v 16:31  • Odpověz
Gab jo jo perou do mě gynipral :grinning: Klepavka je už lepší..... :wink:

A těším se na véču, ale ta bude asi až v 6 :angry: :confounded:
9. zář 2009 v 16:43  • Odpověz
Věru tričo je fajne :wink:
9. zář 2009 v 16:43  • Odpověz
Sanu stejně jak má člověk v nemocnici napládovanej den podle jídla co :sweat_smile: :wink:
9. zář 2009 v 16:47  • Odpověz
Věru hezkej kočárek :wink:
9. zář 2009 v 16:50  • Odpověz
Děkuju za pochvalu,Gabi. :wink: A ve skutečnosti je ještě hezčí. :dizzy_face:
9. zář 2009 v 17:06  • Odpověz
Tesi, ono to může být ráz na ráz... :wink:

Soni, díky za uklidnění :slight_smile:
9. zář 2009 v 17:22  • Odpověz
dani deti nejsou stejne aby jsme je mohli skatulkovat :wink: kazde je jine, :wink:
dulezite je ze pribyva a nic ji nechybi :wink:
9. zář 2009 v 17:40  • Odpověz
Ahojda kočky,

tak máme za sebou kadeřnici..Anetka má mikádo a moc jí to sluší, konečně už to není mimino, ale holčička :dizzy_face: ale scéna u kadeřnice byla taky moc hezká :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Věru, byla ses dívat ve fotoateliéru ve Sladkovským? maj krásný fotky za výlohou :dizzy_face: maj tam vyfocenou nějakou těhulku s klukem..moc pěkná fotka :dizzy_face: je to tam teda dražší, ale t fotky za to stojej :dizzy_face:

Dani, přírůstek míte pěknej :dizzy_face: ty váhy jinejch dětí se nedaj porovnávat, když každý mělo jinou porodní váhu :wink: třeba Anetka měla ve 2 měsících přes 5 kg :wink: ale narodila se taky jako 4kg :wink:

Holky v nemocnici držej, to je super :dizzy_face:
9. zář 2009 v 17:42  • Odpověz
Ahoj Luci! Jo,dívat jsem se byla a ta fotka je fakt krásná.Bohužel,u mě je to o těch financích... :frowning2: Ale určitě někam dojdem.Asi taky do Sladkovskýho,je tam jeden naproti Paříži a pak jeden ještě o kousek dál.Tak tam.
9. zář 2009 v 17:51  • Odpověz
Věru, to je jasný..my tam nechávali fotit Anetku před rokem a taky se mi protočily oči, když jsem byla platit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 v 18:07  • Odpověz
autor
Andi- já tam mrkla něco po 10. hod a pak až po 12. hod

Dani- tak držím kolegyňce palečky u Šilhána. Mě teda v laborce nabízely ať zkusíme IUI s dárcem :confused: :confused: ,ale Šilhán s tim nesouhlasil, že nevidí důvod. jsem z toho zmatená , protože nevím ,když spermie jsou a ještě k tomu né zas tak špatný proč bych měla jít do dárce.
Jsem se vykecala no.... :pensive: :pensive:
9. zář 2009 v 18:52  • Odpověz
autor
Věru- to je teda sado maso s těma vánocema fakt.Tohle nesnáším, ze všech možných svátků udělali hon na prachy bleeeee.
9. zář 2009 v 18:53  • Odpověz
agi tak to je divny... :confused: a nerekli ti v laborce proc? ale rozhodne bych to skusila bez, kdyz vysledky nejsou spatne... :wink:
9. zář 2009 v 18:57  • Odpověz
ahoj trochu nestíhám. Lítám kvůli práci a pak jsem úplně hotová. Jinak dnes jsem se byla domluvit na gyndě kdy mám přijít na krev a kontrolu tak prý na konci měsíce a jsem blázen, že už jsem v práci. já to vím, ale holt musím. Jdu s rodinkou na pivko tak papá
9. zář 2009 v 19:18  • Odpověz
Holky, já už fakt nemám sílu s tímhle bojovat :frowning2: , dneska šel manža podepisovat poslední papír k hypotéce a tam mu paní řekla, že musíme znova do Prahy ještě pro jeden papír :angry: , když jsme se jich na to ptali jestli je to v té Praze všechno jak jsme tam s manžou byli v pondělí tak říkali že ano a teď tohle :angry: takže další tisíce dopryč :angry: :angry:
ještě nemáme nic a už to stálo 65 000,- :pensive: a teď ještě zase snad do 5 tisíc :confounded:

jsem ráda, že jsem doma, protože už je mi z toho zle, břicho se mi otočilo snad desetkrát - tak jsem si postěžovala, co taky jiného mi zbývá a jedeme dál :grinning:

Agi a proč vám navrhli dárce??? vždyť já jsem myslela, že máte spermio good?? :confused:
9. zář 2009 v 19:19  • Odpověz
Agi tak já tam byla ráno a pak před 11 pro výsledky.No nám zase šilhan svolil ten AH a v laborce nám řekla,že se uvidí,že pak domluvíme.No jestli to bude teda na čem dělat.Protože šilhan řekl,že mám hodně vajíček ale jsou malá a že ho to teda dost mrzí.Ale na OPU jdu tak uvidíme.OPU je zítra ráno tak snad to bude dobrý. :wink:
Luci tak jsem zkoukla ty stránky a zas jsem se nalákala... :sweat_smile: holky máte saténové povlečení? a nestudí? já mám teda jen damašek a krep, že bych si udělala radost :sweat_smile: a ta modrá košilka je taky pěkná.
Jé Andi tak na zítra držím pěsti :wink:

Very je to na zbláznění co :angry: honěj Vás od čerta k ďáblu, jen platíte a kde nic tu nic,se ti ani nedivím, že jsi z toho hotová :unamused:
9. zář 2009 v 19:23  • Odpověz
autor
holky- je to proto, že máme už tolik ketů(přece jen 8 transferů a ani ťuk) tak prý, že zkusit změnu no. :pensive: :pensive:
9. zář 2009 v 19:30  • Odpověz
autor
Ale my se nedáme , mudr říkal, že uděláme IUI se svýma spermoníkama a je to.
9. zář 2009 v 19:31  • Odpověz
hoj hol činy,

tak jukám ale nemám doče teno.... jdu na to...

jo jestli chcete tak jukněte jak už malá špacíruje :grinning: , jak se m á čeho držet tak je k neudržení :grinning:

http://jagrovi.rajce.idnes.cz/Zari_2009/

a pro budoucí maminky.. kdybyse vám něco náhödou hodilo

http://jagrovi.rajce.idnes.cz/Zari_2009/

jdu vás t rošku přelouskat :wink:
9. zář 2009 v 19:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.