• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
autor
Very- kdybych měla napsat já, jak my se dostaly k naší hypotece tak by tady jen sprostý slova lítaly. Braly jsme si úvěr u Čes. spoř a to co nám předložily v RK a s čím pak na nás vyrukovaly to byla katastrofa a nakonec, že nám jí nemůžou schválit a to už měli nastoupit řemeslníci k nám na demolici. Bych se z nich normálně pos.. :angry: :angry: :angry: :angry:
Tak jsme si vzaly úvěr sice u České Spoř. znovu ,ale v jiném městě- Ústí nad Orlicí a tam to najednou šlo. Stejná banka a naštěstí jiní zaměstnanci.
9. zář 2009 v 19:40  • Odpověz
Agi,člověče,já Ti už nevím... Já už to pomalu vidím na ty schránky tady u nás ve vchodě.To už jinak není možný !!!! :wink:
9. zář 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
Andi- mě ještě řekli v laborce ať zkusíme stimulovat s něčím jiným, tak nevím no. Doufám, že už to nebudu potřebovat.Všichni jsou z toho paf, že tolik transferů a ani ťuk. :pensive: :pensive:

Gab- já miluju povlečení a můžu říct, že máme saténový a je to super, krásně se v tom spí.
9. zář 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
Věru- víš, já už se tomu fakt začínám někdy i smát. Já prostě nevím , nevím . Kdybych měla někde něco ,třeba špatnou hematologii a nebo nedorůstala sliznice ,ale ta je vždycky jak duchna .Prostě nikdo to nechápe a já už nevím co si myslet.
A ta moje ms je taky dívná. Dnes mi je zle jak psovi, v noci kapička krve a dnes zase nic. Se z toho fakt picnu.Ale jedu dállllllllllllllllllllllllllllllll. :slight_smile:
9. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
autor
holky mám chuť na smažený vajíčka tak jdu na ně.
pááááááááááááááá
9. zář 2009 v 19:48  • Odpověz
9. zář 2009 v 19:50  • Odpověz
Agi a to jsi stimulovala pořád tím stejným a i stejným protokolem?Já ted stimulku s tím stejným jenom s dlouhým předtím byl krátkej.Chtěla jsem něco jiného ale že jsem dobře na tenhle minule reagovala tak mi ho dal opět .No uvidíme hlavně aby ta opu už byla za mnou no aspon se konečně pořádně vyspím. :wink:
9. zář 2009 v 19:51  • Odpověz
Tý jo pěkný trio teda. :slight_smile:
9. zář 2009 v 19:53  • Odpověz
verko ty ja obcas koukam, jsme se na zacatku potkali v nejake diskusi... :wink:
ale rostou krasne... a na trojcatka byly krasne velke... :dizzy_face: ale nosit je musela byt sila :sweat_smile:
9. zář 2009 v 19:57  • Odpověz
autor
jéééééééééééééé ty jsou krásný, ale souhlas se Soni, nosit to musela být síla.

Andi- měla jsem oba protokoly krátké a stimulovala jsem i 2x s puregonem. Po prvé jsem měla 24 vajíček a po druhé 15 vajíček.
9. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
V tý televizi je dnes úplný prd.
Jdu dát sprchu a půjdu si číst. Tak brou noc všem
9. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
holky koukali jste na to? to byl narez... jeste ani nezacali a uz to vypada ze se pozabiji... :grinning: a bydlet bych se tam normalne bali, vzdyt neumeli udelat ani jednoduchou formu... :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jo,koukala jsem.Mám z toho rozporuplný dojmy...Trošku přitažený za vlasy a chvílema mi připadalo,že i ty hádky a emoce (stejně jako nadšení z lokality pozemku) jim režisér prostě přikázal. :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
veru no nevim zavrit lidi na uzavreny prostor bez moznosti komunikace dela divy... :sweat_smile:
ale dobry je ze jeste ani nezacali a uz na sebe rvali jak tigri... :grinning: a pritom nakonec se nadrou a jen dva budou bydlet... :grinning:
9. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz
No kdyby to bylo po nějaký době a v tzv.ponorce,tak to je jasný.Ale hned v prvním díle...?!?! :confused:

No,uvidíme.Jestli to vůbec vydržím sledovat. :unamused:

Tak a pro dnešek se taky odpojuju.Jsem nějak K.O. A to mám zatím ještě relativní pohodičku.Co budu dělat až se malá vyklube,to nevím... :confused: :sweat_smile:

Tak dobrou! :pensive:
9. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
Very, vydrž!!!! Pak na to budeš vzpomínat, že to dalo dřinu, ale přineslo to krásnou budoucnost - myslím byt :wink:

Agi, na dárce kašli. Na dárce je vždycky času dost :wink:

Andi, držím MOC pěsti!!!

Přeju krásnou dobrou :slight_smile:
9. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz
Ahoj,tak se ozývám jak jsem slíbila a chci jen napsat,že se máme skvěle:slight_smile: Jen teda trpíme na koliky a v noci nespíme vůbec, jen brečíme,tak je to trochu náročnější, PC nepouštím vůbec, když přes den spíme,tak je to samá návštěva nebo jsem ráda,že jsem ráda:slight_smile:
Jinak to strašně rychle letí, měníme se před očima a tak se snažím užívat si každý moment s malou...
Holky, nemám sílu dočíst, jen jsem zaregistrovala,že Sanu leží v nemocnici,tak ať je vše o.k, Neli stále 2v1 a Muchlik má dvojčátka na světě:slight_smile:
Gab a Woblu těhule, super zprávy, jen tak dále...
zbytek dočtu snad později,ale kecáte strašně a stránky mi přibývají no... :unamused:
Jo a jméno vám pošlu do IP, i s malým vysvětlením:slight_smile: Snad zítra:slight_smile:papa
9. zář 2009 ve 23:21  • Odpověz
no koukam maruska se prihlasila ale jmeno jsme se zas nedozvedeli, asi nam ho maruska nechce rict... :frowning2: anebo me, protoze ja ho v IP nemam... :frowning2:
marusko, ono se to ustali, najdete si nejaky rezim a ono to pujde... :wink: drz se holka, ty prvni dny byvaj narocne... :wink:
my dnes az takhle pozde krmime a to vecer mi odpadla uz v sest, sice v osm se probrala, ale to jen na mliko a zas byla spinkacek... :sweat_smile: tak jsem zvedava dokdy to ted potahne... :sweat_smile:
10. zář 2009 v 06:36  • Odpověz
Ahojky!
Jé,maruska se tu objevila! Maru,to věčný brečení jsem si zažila na vlastní kůži a je to opravdu strašně těžký.Takový trošičku psycho... :confounded: Ale podívej se že žiju (a terka taky :grinning: ),tak jen přeju pevné nervy a ať se malá brzo srovná.A to jméno bych si taky prosila do IP Ty tajnůstkářko! :wink:
10. zář 2009 v 07:55  • Odpověz
Ahhoj zkusím dočíst
10. zář 2009 v 08:09  • Odpověz
zdravím všechny
tady je novinek
sanu v nemocnici, maru už má malou já nějak nestíhám dočítat :unamused: :unamused:
lucíku a sanus pce je stále tam jak byl nebo ne? a je tam ještě dr. provazník? nevíte?
držím pěstičky luci at to iui vyjde, když jsme měli na poprvé to štěstíčko tak třeba bude zas :slight_smile:
jinak verunka je hodná, už má 6 zoubků a snaží se líst, to je sranda, příkrmy chutnají, kašičky taky tak jsem ráda, mlíčko má jen ráno a večer. .
no už jí bude 6 měsíců hrozně to letí

čekatelkám na mimi hodně zdaru a maminkám hodná miminka :slight_smile:)
přeji všem hezký den, jdu kouknout na mmb na rifličky té naší slečně :slight_smile:
10. zář 2009 v 08:22  • Odpověz
Gab saténové nebrat, teda mě nevyhovovalo, pořád jsem ho honila po zemi, jak je to hladké, tak mi to pořád klouzalo dolů a manžovi taky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Agi já bych do toho taky nešla, když má manža normoš svoje spermoníky........

Maruško držte se.

Já jsem v poho, břicho dneska ztvrdlo 4x, ale teď už budu ležet v úplným klidu, tak to bude ok........ :sunglasses:

A jdu zase natáhnout ručky, ještě se mi trošinku třesou, ale už je to pohoda.....
10. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
jajinko sanus je prestehovanej, ale i s provaznickem... :wink:
teda holky, vi nekdo to jmeno? :confused:
10. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
Dobré ránko,
tak snad dnes vstávám k lepším zítřkům :grinning: , manža odjel do Prahy pro jeden papír tak snad jim to bude stačit :confounded:
ještě, že jdeme dneska k Eliášovi, doufám, že aspoň ten bude mít dobré zprávy a prďolka se pěkně ukáže :dizzy_face:

Maruško, ty tajnůstkářko :astonished: , budu čekat na IP, ať se vám daří a malá krásně prospívá a ty kolika at brzy ustoupí, ale ségra řvala snad 3 měsíce :frowning2:

Sanusko, ty hezky odpočívej, nebuď akční, ale hoď pohodu klídek :wink: , jen co Nelča s Kubíkem???drží,drží???, ale snad jo :slight_smile:
10. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
Jaji,Sanus je v Rokycanově ulici.Chodím tam k Provazníčkovi. :wink:

Soni,já ho nevím a teda napnutá jsem jako kšandy. :confused: :grinning:
10. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
soníku a kdepak je ted , prosím ..
jestli víš adresu či tel.číslo, mám to staré , to už asi neplatí ..
10. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
Tý jo,Veru 21tt ! Je to vůbec možný ??? :confused:
10. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
vm díky moc, tobě ty těhu týdny naskakují a verýskovi taky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
jaji - 464 007 701
10. zář 2009 v 09:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.