• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
i když mě ta ulice jako nepardubovákovi nic neřekne :frowning2: :frowning2:
10. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
Věru, je to děsný, jak to letí, ještě dneska počkám na UTZ a pak fakt už začnu pomalu střádat výbavičku :wink: , teda jestli budeme ladit do modra :grinning: , protože já mám výbavu komplet růžovou :slight_smile:

jediný kdo od začátku nakupuje do modra je mamka, ta se nevzdala :grinning:

ale, že to máteněkteré za pár :confused: :sweat_smile:

Jáji, Verunce už bude půl roku? :confused: :astonished:, tý brďo

Holky, já jméno taky nemám, psala přeci, že až zítra to hodí do IP :wink:
10. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
ale než tam půjdeme zkoušet další mimi to bude za dlouho tak snad do té doby nezkrachují :slight_smile:)
10. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
Jáji :grinning: , ty určitě nezkrachují, vidíš co mají miminek :dizzy_face: , lidi je potřebují čím dál víc :wink:
10. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
very ty budeš mít kluka to je hezké, ted jsem si toho všimla, no jo letí to hrozně už se verunka učí líst ale zatím jí to moc nejde..je s ní sranda :slight_smile:)
10. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
jj máš pravdu já jen žertovala no zkusíme to za 2 roky třeba se nám ještě jedno mimi poštěstí, moc bych si to přála aby Verunka nebyla sama
10. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
no jdu dělat verunce obídek a pověsit prádlo tak zatím pááá
10. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
very mám v albumu fotečky Verunky tak se můžeš juknout .. :wink:
10. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
Kouknu na Verunku a jdu chvilku ven.Vypadá to opět na nádherný den,tak ať "nesmrdím" zbytečně doma. :slight_smile:
10. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
ahoj holky :slight_smile: :slight_smile:
Dani- zastávám stejný názor :slight_smile: :slight_smile: :wink:

Maru- tak co je s tim jménem??? :confused: :confused: Jsme všechny napnutý jak kšandy. Hlavně, že jste v pořádku :slight_smile: :slight_smile:

Jinak teda ms se mi rozjela v dost velkém stavu a pátřičně mi to dává najevo. :confounded: :confounded:
10. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
bré ranko, jdu vás dočíst...

holky chtěj snížit porodné, mateřskou i rodičák....fíha,,,to je teda pro nás nic moc :astonished:
10. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
Jáji, teda, krásný jak spinká v postýlce s dudlinem na polštářku :dizzy_face: , ale letí to hrozně, musíme si užívat každý den naplno :slight_smile:

Žofi, to si snad dělají z lidí blázny :astonished: :angry: , oni už nevědí jak těm mladým rodinám znepříjemnit život :frowning2: , je to smutný, ale co by jsme taky chtěli že, volit už není koho, každý si tam nahrabe jen pro sebe v té vládě a ostatní ho nezajímá :confounded: , tohle radši ani nevnímat
10. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
Dobré ráno :wink: Tak se nám miminko opět rozbilo. Celou noc jsem cca po 30 - 60 minutách vstávala a zastrkávala Anežce dudlík, anebo krmila a nosila, chjo. Asi tím, že svítil měsíc? Nebo už nevím... Ale co, není to často, tak to jde. :wink:

Luci, jasně, miminka se nedají srovnávat. Proto jsem se právě ptala jen Soni a Sari, jejich holčičky měly podobnou porodní váhu jako Anežka. Ale ještě jsem to počítala, 400 g za 3 týdny není tak málo, tak jsem asi spokojená :wink:

Jo, jo, Very a Věrce ty týdny přibývají...

A Maruško, vydrž, bude líp :wink: Prosím jméno do IP. A změníš si profil??

Jaji, půl roku :confused: :confused:
10. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
holky nejsem komunistka, jak tu kdysi padlo :grinning: neříkám že dluhy státu jsou dobrý, ale tohle teda od vlády není moc pěkný....
10. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
Jaji Verunka je moc pěkná :wink:
10. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
Žofi, dluhy státu nejsou dobrý, to máš pravdu, ale nakonec si za ně můžou jen oni, to se pořád veřejný zakázky dávají ze známosti, tam si chce každý nahrabat a práce je nekvalitní, tak se to dělá znovu a pořád dokola, jejich platy jsou neúnosný :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tuhle měl prezident nějakou akci jen tak na čumendu tady po okolí a jelo s ním 5 aut po 2 lidech, samé audiny - to je šetření???? musela bych být sprostá ať jdou do pr... a konec....

Dančo, jéé, tak to měla Anežka jeden ze svých špatných dnů, jinak je hodňoučká :dizzy_face: ať je dneska líp :wink:
10. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
no jo Very tak to vemou mámám s dětmama viď, jak jinak :unamused:
10. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
Nelušák je v cellkuuuuu a byla i na UTZ, vše ok, teda jako ne, ale jo :grinning: Prostě se Kubajzovi chce pomalu ven tak si to chystá, ale Nelouš bojuje, kapačkou, hodila se na bok, je v poho a vysmátá, už maj i krásný kilča. Ona se určo pak ozve až změnkne :grinning:

Tady začíná bejt pěkný teplinko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a do soboty tady budu určitě i když mi chtěj pomalu vysadit infuzi a přejít jen na prášky...... Tak třeba v pondělí už dom pomažu......... :wink:
10. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
Žofi, jj, maminy s dětma, těm můžou vzít všechno, oni si poradí :unamused:

Nelča je teda kabrňák, ale co ji taky zbývá, ale teď už to zvládnou :wink:

Sanu, týjo, až do pondělka, to mi přijde docela dlouho, ale samo lepší aby na tebe dohlédli :wink: ať ti to tam pěkně utíká

my máme v troubě kuřecí ptáčky :grinning: a teď jdeme nakládat dýni, respektive umývat sklenice :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže se pak nějak ozvu
10. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
Hoj! Jsem zpět z prochajdy.
Koukám - je tu trošku dusno kvůli těm co nám "vládnou". :confused: V každém případě by to chtělo změnu a proto já určitě půjdu volit. :wink: Jestli se teda ti nahoře dohodnou a volby vůbec nějaké budou... :sweat_smile:
10. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
Jo a u nás bude na přání Terky rajská s těstovinama.Mňam! Už se taky těším. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
Jo tak to je tedy mazec a já teda zase nejsem rasista to né, ale co berou cikáni peněz to je do nebe volající. A jakýma jezděj autama, jenže tohle se prostě nezmění .Nevěřím tomu, že nová vláda napomůže tomu ,aby pracující byli ohodnocení tak jak mají podle práva a ,že těhotným, či nemocným ,maminkám, samoživitelkám atd.. se dají takové peníze které si zaslouží. :pensive: :pensive:
10. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
Já věřím tomu,že to neudělají ti co tam jsou teď. :wink:
10. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
Věru- i já si včera dala rajskou mňam, tu můžu taky. :slight_smile: :slight_smile:
10. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
Agi,a já si ji dám dneska,zítra a klidně i pozítří. :grinning:
10. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
Ahoj holky,

tak my jsme po 4 dnech u našich zase na chvíli doma :slight_smile: U našich bylo jako vždy bájo :dizzy_face: zítra tam vezu jen Anetku, pže máme školení z práce a konečně se dozvím, jak to s tou mojí prací vypadá :confused:

Agi, já stála před váma na semaforech :wink: všimla jsem si vás už když jste vyjížděli od Sanusu, škoda, že ne dřív :unamused: Do toho dárce bych taky nešla, kor když má manža spermio lepší :wink:

Těhulky držej, to je dobře :dizzy_face:

Very, jsem zvědavá na tvoje dojmy z Eliáše :wink:

Venku je příjemně, byly jsme na poště a pro rohlíky..ted jsu vybalit a prát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2009 v 11:13  • Odpověz
Ahojky!!!

Tak Sanuska Vás už informovala, ta je hodná. Kubík dnes vážil 2368 gramů. Je hodně narvanej v pánvi, už by asi s chutí vykukoval ven.
Jen tak mimochodem se tady včera Sanuska postavila a řekla, že si myslí, že Kubíček bude dnes vážit 2365 gramů, no tomu říkám odhad!!! Je dost dobrá. :slight_smile:

Na boku a se zrychlenou infuzí si dává děloha pokoj, tak snad vydržíme dál.

Jdeme si dát obídek, dneska to vypadá, že to dokonce bude k jídlu. :dizzy_face:
10. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
luuci- tak snad někdy příště no. :wink: :wink:
Už jste dohodnutý s Mudr. kdy jdeš na IUI????

Tak já taky poklidila a teď jdu péct štrůdl, protože přijede manžova babička. No jen těch hub se už letos asi nedočkám. :confounded: :confounded: :confounded:
Jeden starý děd houbař :sweat_smile: :sweat_smile: mi povídal,že letos už houby né. To by prý muselo aspoň týden pršet a být teploučko v lese. Už je to fakt podzimní.

Jo a když jsme jely do tý Prahy tak jsme se stavovaly na oběd v Poděbradech a v restauračce vedle nás seděla celá partička i z Cejnarem -Stavíme sen.Tam hulákali nahlas , že to zítra předávaj tak,aby to stihli.
10. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
Neli- Sanuska je pěkná vědma co??? To je super, že jste s Kubíkem v pořádku a máte se dobře. :dizzy_face: :dizzy_face:
10. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
agi, dr říkala, že si mám zavolat na UZ až budu 11.DC :wink: počkám až to dostanu a zavolám...vychází to tak nějak zhruba za měsíc :wink:

Holky, jak se to dělá, dkyž IUI vychází na víkend? :confused:

agi, štrůdl jsme včera večer pekly s mamkou :sweat_smile: je mňam, mňam :dizzy_face: a o těch houbách mi to ani neříkej :unamused: já se taaaak těšila :frowning2: letos je to s nima fakt bída :frowning2:
10. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.