• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
autor
Luuci- tak já bych měla jít taky teď ještě v září, jenže kvůli tý dovče a do toho ta svatba, takže to odložím na říjen.Luuci a manža má dobré spg??
10. zář 2009 v 11:49  • Odpověz
agi, no nám to vychází spíš na začátek října :wink: to jsem ráda, pže Anetka má narozky, měla bych jít do práce, tak na to nebudu tak myslet :slight_smile:

agi, manža měl spermiogram naposledy dělanej, když jsem otehotněla a to měl 8% morfologii, takže nic moc :unamused: a počítám, že ted bude ještě horší, pže má náročnější prácí, stresy,...uvidíme za měsíc
10. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
Hoj, hoj,
tak já hlásím, že jsme pořád vcelku :slight_smile: Jen je mi od včerejška nějak slabo, asi tlakem a bolí mě nějak celej podvozek :confused:

Neluš pořád drží, to je dobře a Kubík má pěknou váhu :slight_smile:

Sanu, ty koukej odpočívat a dát se do kupy :wink:

Agi, já si teda taky myslím, že ten dárce je na prd, když máte spg lepší :wink:

Luci, mě když dělali IUI a jednou to vycházelo, že by měla být ovulka o víkendu, dělali mi ho už v pátek. Ale jestli je to takhle i teď, nevím. :sweat_smile:
10. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz
dýně zavařená, uff, ale bude to mňamka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
rajskou tu taky můžu a celá naše rodina, ale já jsem celkově omáčková :grinning:

sanuska je opravdu vědma :slight_smile:

Neli, super, že zatím držíte, Kubíček je první chlap, který se vzdá servisu u maminky, viď Tesi??? :grinning:

Tesi, takové to slabo a trochu jiné cítění by mohlo být dobré znamení :dizzy_face:

Luci, nevím jak to je, ale mě to tenkrát vycházelo na sobotu a kdyby se folík vyvíjel dobře tak by mě to normoš v sobotu udělali, v neděli asi ne, ale sobota byla ok :wink: je to jen na domluvě a kruciš tobě jako staré známé by mohli i v neděli :slight_smile:
10. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
Very, nj, i když by Nelčin Kubík mohl ještě nějakou dobu využívat servisu u maminky v bříšku, už by se ho chtěl vzdát. I když Nelča ho ještě určitě předvědčí, aby ještě zůstal tam kde je. :slight_smile: Ten náš se ode mně prostě hnout nechce :sweat_smile:. A to zítra už nám naskočí 40tt.
Bylo by fajn, kdyby se konečně začalo něco dít, ale Very, to víš, dokud mi neprdne voda, tak tomu neuvěřím :sweat_smile: , i když je teda fakt, že podbřišek a čípek cítím o dost intenzivněji než jindy. Tak uvidíme :wink:
Já teď razím s kámoškou na kafe, tak pak zase mrknu :slight_smile:
10. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
mizíme k Eliášovi, tak jsem na to mocinky moc zvědavá :sweat_smile: :pensive:
10. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz
Holky, díky za info :dizzy_face: já myslela, že když to vychází na víkend, tak se to nedělá vůbec..to jsem ráda, že jo :dizzy_face:

Very, držím pěsti na UZ :dizzy_face:

Tesi, to snad není možný, že už budeš rodit :astonished: mě to vaše těhotenství nějak rychle utíká :grinning:
10. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz
Jsem tu :dizzy_face: U našich bylo úžo žůžo... Naši se divili jak je Mari hodná :dizzy_face:

Dani... jen pro info... Mari měla 3 700g :slight_smile:, a 55 cm má teď, to Anežka je teda žížalka!!!

Věru, kdyby jsi ještě stála o to focení, můžu říct manžovi... tak kdyby jo, tak dej vědět a já to domluvím :wink:

Maru???? Chci IP :grinning: :grinning: :grinning:

Zdravím klientky nemocnice, Neli a Sanu :wink:

Jdu vybalovat a balit na zítra do Prague :wink:
10. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
hele holky zizalkove... stejne vedeme my... :grinning: jsem moc zvedava kolik to bude v pul roce, uz je to za par... :sweat_smile: a ted se natahla, tak jsem zvedava... :sweat_smile:
10. zář 2009 v 15:12  • Odpověz
jo a sarii vitej spatky... :wink:
10. zář 2009 v 15:12  • Odpověz
Vložila jsem pupíka, tentokrát poprvé vestoje :slight_smile:. Sanu chudák pořád tvrdne, malá špuntová se s Kubajzem předhání, kdo bude zlobivější. :grinning: :grinning: :grinning: To jsou zlatíčka. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. zář 2009 v 15:18  • Odpověz
hele se davaj dohromady uz pred porodem, to je sila... :grinning: co se to tady deje... :grinning: :grinning: :grinning:
neli tak to je zmena... :grinning: krasny... to je pokojicek... :dizzy_face:
10. zář 2009 v 15:23  • Odpověz
Čuuuuuuuuus Sari, mamahotel je mamahotel viď....... :wink:

Neluuuuuu tsssssse ani mi nedáš echo, že jsi se fotila ve stoje :confused: Já bych měla fotit teď v neděli, tak uvidím jak to vymyslím.......

Very tak jsem zvědaváá, s jakou se vrátíte :dizzy_face:

Luci tak přece ty jako zaměstnanec by jsi se s nima mohla domluvit neeeee.......???!!!!! Ale podle mě to taky dělaj normoš...... kor když maj transfery, tak tam stejně bejt musej.......... :wink:

Dneska tady je divná nuda.......
10. zář 2009 v 15:23  • Odpověz
Sanu, aha, to mě nenapadlo, že tam stejně dělaj o víkendu transfery a OPU :wink: uvidíme, uvidíme, nebudem předbíhat

Neli, krásnej pupík :dizzy_face:

Sarii, vid, u rodičů je bájo :dizzy_face: to znááááááám :dizzy_face:
10. zář 2009 v 15:27  • Odpověz
autor
Neli- fíha to je už pěkný bříško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
Holkýýýýýýýýýýýýýýý já chci taky takový :pensive: :pensive: :pensive:

tak já upekla štrůdl a pořád chodim okolo stolu a nějak ubývá a ubývá.
10. zář 2009 v 15:34  • Odpověz
Nela se ozve, až změkne, to mě pobavilo :grinning: :grinning:

Luci, babičky jsou (občas) fajn - tedy pobyt u babiček, viď :wink: Já mám teď volno, tchyňka vozí, a doháním u počítače to, co pořád odkládám... zatím marně, neubývá to. Mále jsem měla infarkt z vkládání fotek :confused: :confused:

Průběžná zpráva o plínkách - červená plyšovka drží, teď udržela i velkou stranu načí malé kočky. Takže OK. Ale kdybych teď začínala látkovat, nerozmýšlím se a koupím toto:

http://www.ditevbavlnce.cz/a-plinky/eshop/1-1/19-2/5/1625-Pop-in-MULTIPACK

nemyslím přímo v tomto obchodě, já bych objednala ze Slovenska na www.plienka.sk ale tahle plína zkrátka nemá konkurenci!!! Můžu jen doporučit. K tomu bych vzala ze Slovenska nějaké S-XS organic a svrchní kalhotky a na noc tohle: http://www.plienka.sk/product_info.php?products_id=1295 a bylo by vystaráno. Ty malé proto, že ta pop-inka vypadá přece jen tak do dvou měsíců příliš "mohutně", aspoň na naší malé prdelce :grinning: :grinning:

A jdu něco dělat, kouknu později.
10. zář 2009 v 15:37  • Odpověz
Jsem se zasekla:

Neli, je dobře, že držíš. A hezká váha... tyjo, Kubík to dotáhne na větší váhu než Anežka :confused: Ale to je dobře :wink: A bříško pěkný. Teď už je to zkrátka pohoda, vzpomínám na květen, červen, to byl boj... Jsi statečná, že si to takhle zvládla!!

Sari, dík za ulidnění :wink: A držím MOC palce na tu Prahu zítra!!

Tesi, třeba je to dobré znamení. Ale víš co, kdyby Ti naskočil 42. tt, tak to bude divné, ale 39+, tedy 40. tt je ještě pořád týden do termínu... Přesto, přeju, ať už to je. :wink:
10. zář 2009 v 15:46  • Odpověz
Tak jsem zpět, kafíčko teda mňamy, mňamy, preventivně jsem k tomu přihodila i sachr, a jako spokojenost veliká :grinning: :grinning: :grinning:

Nj Luci, příští pátek máme ofiko termín :astonished: :sweat_smile:

Dani, já vím, že ještě máme čas, ale už začínám být nervózní, ještě když vím, že teda budeme muset do Chrudimi, pokud Kubík od zítřka do příští soboty se rozhodne a vypustí si bazének, nejraději bych to už měla za sebou :sweat_smile:

Neli, pěkný bříško :wink:
10. zář 2009 v 15:58  • Odpověz
hoj,hoj...jsem zpět

UTZ a prof.Eliáš byl super, konečně doktor, který vše pěkně vysvětlil, byl milej a šetrnej a hlavně maminka byla pyšná jako páv, protože povídal: že je to úžasný chlapeček :dizzy_face: , že to by byl UTZ pro medika, bylo všechno krásně vidět, krásně natočenej, fakt bomba, jak bude chvilka tak to hodím na youtube :wink:

Sanu,Neli - ty vaše ratolesti opravdu budou jak dvojičky :grinning: :dizzy_face:

Neli, pupíček ve stoje krásný :dizzy_face:

co dělají naše čerstvé těhulky???

a jak Míša, jsem ji tu taky dlouho neviděla
10. zář 2009 v 17:43  • Odpověz
very takze tri kluci, tak to uz musi byt jistota... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takze misanek? :dizzy_face: gratuluju :dizzy_face:
10. zář 2009 v 17:44  • Odpověz
Very tak to je super, a teda muž je potvrzen!!!! :slight_smile: Tak hurá do nákupůůůůůůůůůůůůůůů :dizzy_face:
Na video se těším.

Aaaaaaaaaaaaaa opět slyším Nelušáka :grinning:
10. zář 2009 v 17:47  • Odpověz
takk já jdu trávit po večeři.

Tak zatím pa asi zítra, dneska už to asi nedám......

Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Nelušáčku, kdyby jsi se pak ráno nabourala, tak mi můžeš cinknout :grinning:
10. zář 2009 v 17:49  • Odpověz
jj, chlapec potvrzen :dizzy_face: a mamka se dá do nákupů, už mám zamluvený ty dva klučičí oblečky a dneska ještě přijdou té paní kombinézky, tak mi psala ať v noci juknu, takže začnou nákupy :grinning: , dnes jen 2 bodynka :sweat_smile:
a babička už si koupila fusak pro sebe a zavinovačku, aby měla doma :grinning:
10. zář 2009 v 17:56  • Odpověz
Very, tak super :slight_smile: taky se těším na video :dizzy_face: a hurá do nákupů :wink:
10. zář 2009 v 18:30  • Odpověz
Very... tak černý na bílým, že je to kluk??? A co srdíčko, pustil Vám???

Neli... první fotka bříška ala vertikal :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!
10. zář 2009 v 18:36  • Odpověz
Šári srdíčko pustil, bylo to moc hezký, fakt jsem z něho nadšená :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jo a jsme prý skoro o 2 týdny starší a od pondělí 37g, to budou včera ty celý polomáčený :grinning:
10. zář 2009 v 18:53  • Odpověz
Tak jsem se vrátila z prochajdy s Amálkou.Terezka lítala po venku s kamarádkou,tak jsme se šly taky provětrat.Bylo nádherné odpoledne. :dizzy_face:

SARII - MOC děkuju za nabídku! Zájem samozřejmě mám!!! :wink: Jen se chci zeptat... Byly by to klasické fotky ? Ne třeba na CDčku a tak... Mě by se líbilo pár černo-bílých i s Terinkou,jestli by to šlo.A do IP mi kdyžtak písni kam máme přijet,nebo co a jak. :wink:
10. zář 2009 v 18:55  • Odpověz
Very gratuluji ti k chlapečkovi!!!!
U dr. Elijáše je to opravdu vyjímečný zážitek. Nadšeně vykřikoval nad krásným mozkem, ručičkama, atd. Přesně jak píšeš, byla jsem taky pyšná jako páv. Tak si ten krásnej pocit vychutnej. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. zář 2009 v 19:32  • Odpověz
Ahoj všem, zběžně jsem dočetla, všechny se zdát být ok, to je fajn :dizzy_face:
Mně dnes bylo první den lehce blivno, tak snad to je dobré znamení... Tak jsem lenošila :slight_smile: Gabi, co ty?
10. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
Věru... IP :wink:

Holky, jdu skočit do kanafasu... ráno mám budíček v 4:45 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.