• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sarii - IP :wink: Díky!!!
10. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz
Wobludce je blivno :dizzy_face: :dizzy_face: Však ses načekala....

Very, takže chlapeček :slight_smile: bomba :dizzy_face: Vrhni se na nákupy, ať si ho pak můžeš pěkně strojit :wink:

.... jak to cítím já: myslela jsem si, že mi to bude jedno a že malou budu strojit kvůli babičkám a lidem, co koukají do kočárku. Kdepak! Jak já si ty oblečky užívám!!! Nikdy bych to do sebe neřekla :grinning:

Jak popisujete Eliáše - u příštího miminka, doufám, že nějaké bude - tam taky zajedu, určitě to stojí za to :slight_smile:

Jdu ještě něco dělat. Manžel má šestnáctku, ale s tím vším, co jsem stihla, mi ani nepřijde, že už jen hodina a něco a je doma. Anežka spinká, doufám, že zabrala líp než na dnešek... :wink: Přeju všem krásnou dobrou noc.

Joooo, Míša chybí, Gabi chybí.... holkýýý, hlaste se! A Maruš, dlužíš nám to IP. I když, chápu, pár dní po porodu... :wink:
10. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
... a ještě něco. Tchyňka poprvé přebalovala látkovky :grinning: A bez řečí! Byla na pávení s Anežkou - přiznávám, užívá si to, tak proč jí to nedopřát :grinning: :grinning: - šáhla tam, že prý je mokrá, ale neměla s sebou papírovku (já ji pro jistotu v tašce vozím, ale holky byly bez tašky), jen v košíku byla přebalovací sada látkovek. Tak co jí zbývalo :grinning: :grinning: No a bez řečí. Tak jsem ráda (další malé vítězství) :grinning: :grinning:
10. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
dani jsi stejne borec, jen by me zajimalo v cem mela lukase... :grinning: :grinning: :grinning: kdyz je tak proti latkovkam a za nas nic jineho nebylo... :grinning: :grinning:
10. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz
Krásné ráno kočky, všem přeji pohodový pátek :sunglasses: ,letím do rachoty :wink:
11. zář 2009 v 06:07  • Odpověz
Jejda,tady se ještě spinká???? :confused:
11. zář 2009 v 08:26  • Odpověz
Ahojda holčinky,
Věruš kdepak spinká, ten můj malý aktivista mě před 7 vytáhl z postele, Amy od 5 ještě chrupe :grinning:
Jak je ti po těle?? Už se ti to blíží, viď??
11. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
Mám já to peška ... konečně mám chviličku a nikde nikdo :frowning2:
Jak válčí Nelča a Sanu v nemo?? A jak Muchla a porod?? ZKoušela jsem trošku něco počíst ale fakt to nemá cenu, takových stránek na to fakt nemám čas :confounded:
Gratuluji těhulinkám :slight_smile:
11. zář 2009 v 08:39  • Odpověz
Sari a ke kojení ... už skoro jen kojím, max. 1 denně dokrmím sunarem ale jinak kojím :grinning: :grinning: :grinning: takže to přikládání co hodinu a pití litrů vody se fakt asi vyplatilo :grinning:
11. zář 2009 v 08:40  • Odpověz
Ahoj artep!
No,je to už docela náročný.Ale Tobě jako matce "dvojčekatelce" to nemusím vykládat... Každý rychlejší pohyb mě zadýchá,v noci nemůžu spát,jak mi pajdoch všude překáží.O čůrání 3x za noc se ani nezmiňuju... :sweat_smile:

Nelča se Sanu jsou naprosto v pohodě.Sanu si dokonce libuje,jak se jí tam krásně spí a že si možná na při balení domů přibalí i tu jejich postel. :sunglasses:
Muchlík to dala přirozeně.Je to šikulka a má super informátora manžu. :wink:
11. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
Věruš to ti věřím , už se nemůžeš dočkat, viď??
Sanu se nedivím, mně se tam taky spalo bájo, fakt jsem si tam libovala a jako těhu jsem se tam za celé těhu nejlíp vyspala.
A jak velké holčinky měla Muchla?? Má holčičky, ne??
11. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahoj holčiny.
Jen nakukuju než vyrazím na poslední masáž a pak na kafe.

Artep, šikula s tím kojením. Jinak Muchla je na str. 352 dole :slight_smile: zpráva od manžílka.

Užijte si pátek a pracujícím ať to utíká!!! :wink:
11. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
Dani ahojda,
díky za info o Muchli, holky vážily téměř jako moje dětičky :grinning: jen Miki měl o 90 g víc :slight_smile:
Holky jsou krásné :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
Tak Amy se budí, takže všem přeji krásný den a zase někdy páček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
autor
Ahojky po ránu, všem krásný slunečný den :slight_smile: :slight_smile:

Dani- díky za IP!!

Já jdu dělat sýrová kolečka, zítra má švagr střílení tak jim taky nějakou mńamku připravím. Oni nám za to dnes přivezou svatební koláčky. :sweat_smile: :sweat_smile:
11. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahoj,jdu vás aspoň pozdravit než zase odjedem.Vyrážíme brzo po obědě do Kolína do bazénu,pak děda naloží Adélku ,synovce a jedou domů.no a my s Petrem jedem ke švároj a zítra do Prahy na Kabáty.A v neděli domů.jen začínám bejt trochu nervozní.Z toho jak děda zvládne cestu autem s Adél a dvouma klukama.Jedem je ve druhý třídě a druhej ve čtvrtý.A to chtějí zítra babi s dědou vzít všechny děti do aquacentra.No ne že bych jim nevěřila ale budu mít strach aby se něco nestalo.Jeden nikdy neví.jsem asi přecitlivělá nebo hysterická matka :confused: .A v příští pátek jedeu do Sanusu na utz před KETem.Ale to je ještě za dlouho.
11. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
hezké dopoledne,

nějak nestíhám, video nemůžu nějak na youtube dostat :angry: , to od z pondělí v pohodě, ale to od Eliáše ne, pěkně jsem od večera naprdnutá, takový krásný UTZ :confounded:

Dančo, tak to se tchýňka překonala :grinning: , ještě ji naučíš moderně látkovat :wink: , jinak při druhém mimi určitě Eliáše využij, protože v čekárně je napsaný nezapomenutelný zážitek a mě to přišlo trochu s nadsázkou, ale bylo to fakt krásný, manža byl úplně nadšenej :dizzy_face:

jedu do města, kouknu později :wink:
11. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
Hezké dopoledne Sanusky :slight_smile:

Verysku gratuluji k chlapečkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Neli bříško máš teda pěkný :wink: a už se ženete do finále :wink:
Koukám taky Luci už to rozjíždí, tak držím pěsti ať se zadaří tak rychle jako Anetka :wink:

No a já jsem na tom tak, že celé dopoledne spím :sweat_smile: chodím na malou a jím :sweat_smile: Akorát už mě teda nebaví strkat do sebe ten crinon už jsem z toho vzteklá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
Koukám že se s Lucou budem přdhánět která dřív. :wink:
11. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
hojda při pátku,

Neli krásný pupíček, už to máš za pár :slight_smile:

Sanu ty máš ještě čas, tak se držte hoky :wink:

Very gratulace k chlapečkovi, tech není nikdy dost :grinning:

madli na mě jste zapomněli, já mám též před KETem a taky nevím přesně kdy, snad tak do měsíce

gabi lepší Crinone než Utrogestan a nejsi sama, já ho taky zavádím páč potřebuju nadopovat hormonama a nastartovat tu vyblblou sliznici, příští víkend bych to měla dostat, tak začnu píchat ten Menopur a pak se uvidí

jinak všechny zdravím a mějte se hezky
11. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
Mišo,moc moc se omlouvám.že by se tu rozjela těhu vlnka?
11. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
Madli v pohodě, doufejme, že se rozjela, Woblu s Gabi už v tom jedou a my se doufám přidáme :grinning:
11. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
Míšo aspoň, že to tak utíká..... hele a zůstává v tobě ten crinon ???mě přijde, že jsem jím už ucpaná :sweat_smile:

hokly jasný, že se přidáte :wink:
11. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz
Ahoooooooooooj

Jdu dočíst.

Nelušáčku, tak nám teď začala hodina H, teda jeden pohyb ještě od ššpuntové neznám a teda v oblasti žaludku se mi přemlela ohromná boule až jsem oči vyvalila, víš jak je to v těch pohádkách....... :grinning: :dizzy_face:
Jinak šedesátka je optimální, ztuhlo to jen 2x, to je pohoda....... :slight_smile: :slight_smile:
A co bylo k o??? Já měla čevábo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Docela to šlo.

Tak a jdu dočíst.
11. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
No tak to Eliáš u nás nic nevykřikoval, jen nám zvětššoval bílou tečku na srdíčku, že ji maj Downi :grinning: :sweat_smile: Ale jiné indicie k tomu nenašel, tak to snad bude ok, když nám vylšy i jiné výsledky v pořádku i UTZ ve 13tt........

No na spaní už došlo, dneska byla noc docela děsivá, pořád nám tady ječely pumpy, pak měla jedna kontrakce, pak chytly 2 kontrakce mě z toho ta druhá teda pořádná a od 5 jsem teda už nezabrala.......

Kde je Tesi????????????????????????????????????????????????????????

A hlásím první podžebrák od špuntice, jako pořádnej podžebrák, takový miminečko a má takovou sílu.....

Gab kdy je UTZ?

Woblu vidíííš super, už ti je zle :grinning:

Já bych si dala tak dvojku Coly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz
jsem doma z města, ale ještě mě čeká banka, půjdu zaplatit našemu mladýmu hadříky :grinning: shopping mania začala :grinning: , jen tak zlehka samo :wink:

Sanusko, to je teda pech se nevyspat už ani v nemocnici :grinning: hlavně, že tam si odpočineš :grinning:
gratulka k prvnímu podžebrákovi, ikdyž ti asi do smíchu nebylo :sweat_smile:
Sanu, 2dc coly nemůžeš???

Gabi, to jsou super příznaky viď???, pěkně si je vychutnej :slight_smile:

Artep, ráda tě tu vidím :slight_smile:

Míšo, to je dost, že se hlásíš, jsem si říkala kde jsi :wink: , to si teda piš, že ty seš na řadě ta těhu vlna co tu holky rozpoutaly tě musí spláchnout :wink: :slight_smile:
11. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
Gabi jo jo zůstává, zavádím ho večer těsně před spaním, ale pak během dne zhrudkovatí a po kouskách jde ven.
Ucpaná určo nejsi, spíš je to jen pocit :wink: :wink:

MUDr. mi chtěl dát utroš, ale jsem mu řekla, že jestli utroš, tak i nemocenskou páč hodně řídím a po utroši jsem totálně mimo, tak jsem si vydupala Crinone, pro mě je to pohodlnější

já mám břicho jak balón a tlak jako na ms a po tom Estrofemu mám rozhašenej žaludek a vlasy padají čím dál víc, fuj hnus

Very snad ano, nějak už nemám sílu na ten velkej optimismus co na jaře, bojím se té sliznice, to je zlo :unamused:
11. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
já mám zaplacené nákupy a teď se jen budu těšit na balíček :wink: :dizzy_face:

jinak my dnes odjíždíme na víkend na Vysočinu, takže tu asi moc nebudu :wink:

doufám jen, že nám holky neporodí, myslím Sanu a Nelču :wink: :grinning: , ještě vydržte

Tesince samo přeju ať už porodí, pokud už není Kubík na světě :dizzy_face: , když ji tu dnes nevidíme

a všem vám přeju hezký a hlavně pohodový víkend
11. zář 2009 v 15:46  • Odpověz
Ahooooj... tak sláva nazdar výletu. V Motole jsme to zmákli. UZ dopadl dobře, svaly ani kosti nejsou zasaženy. Ovšem příští neděli si tam jedeme lehnout :frowning2: , Mari bude čekat vyšetření pod narkozou :frowning2:

A co tady?

Artep... no sláva, jsi dobrá, ukojit takový jedlíky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Agi... hoď recept na sýráky :wink:
11. zář 2009 v 18:13  • Odpověz
sarii kvui te rucicce? :confused: a co ji budou jeste zjistovat? no hlavne at to dobre dopadne :wink:
11. zář 2009 v 18:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.