• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
autor
ahoj
Sarii- proč jste byli v Motole???? :confused: :confused:

Sýrová kolečka

60 dkg poloh. mouky
1 hera
1 lžíce cukru krystal
1 prášek do pečiva
2 dcl mléka

vypracujeme těsto a uděláme z něho 4 stejné díly.
Uděláme si nádivku
20 dkg nivy
20 dkg cihly a 1 máslo

Nádivku rozetřeme na rozválený plát a uděláme roládu.Dáme do lednice ztuhnout na půl dne až 24 hod.Po té krájíme na plátky , potřeme vajíčkem a posypeme mákem, kmínem a sezamem. Nezapomenout posolit.

Jsou opravdu výborné,vždy jedna dávka nestačí.
11. zář 2009 v 19:11  • Odpověz
autor
teď jdu pro změnu žehlit horu prádla :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:.

Holky máte některá zkušenosti z kosmetikou Mary Kay??????????????
Kámoška ji dělá a já mám od ní už asi čtvrtý pudr a jsem nadmíru spokojená.A jiný přípravky jsem nezkoušela.
11. zář 2009 v 19:14  • Odpověz
Sarri hlavně ať to zvládnete...bude to asi náročný, hlavní je, že jsou svaly v pořádku. segra byla taky s malou na vyšetření s narkozou, malá to zvládla, ale tři dny se z toho dostávala.......
11. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
Agi... Mari má na paži hemangiom... a páč hodně roste, tak nás poslali do Prahy. No a za hospitalizace se udělá nukleární magnetická rezonance... to ukáže žilní a cévní zásobení. Pak ještě cévní a neurologické konzilko. Holky, už vím, co je to se bát o dítě :cry: Ten recept si píšu, vypadá dobře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mary Kay neznám...
Co mi pomohlo na mou pleť bylo těhotenství, teď jsem zase jak odrostlej puberťák :angry: :angry: :angry:

Jdu hledat text na blahopřání k svatbě, zítra jdu juknout na kamarádku :wink:
11. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
Jo, my to zvládnem, jsme holky šikovný :wink:

Gabi... ještě testuješ jestli tam ty // jsou :wink: ???

Tý joo, kde jsou všichni???
11. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
Pěkný páteční večer přeju :slight_smile:

Prý dávají na dvojce planetu Zemi a prý je to hezké - píše manžel z hospody :grinning: :grinning: Ale já radši dočtu a pak půjdu něco dělat.

Sari, tak aspoň, že tak, první část za Vámi. To další vyšetření zní hrozně, to bych se bála taky. Ale věřím, že to zvládnete a že to bude dobré!!

Ráda vidím Míšu, po delší době. Míšo, ono to pude, musí!!

Tesinka fakt chybí... Že by??

Tak a jdu. Zítra kouknu :wink:
11. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
Sari tak at všechno dobře dopadne

na ksichtík radím Vichy, ale záleží jakou máš pleť, já používám Normaderm denní i noční a paráda, ale já nikdy na žádný pupínky netrpěla, nedělají se mi ani při MS.

Mary Kay taky není špatná mám od nich celou čistící řadu a je po ní hezkej obličej, nemyslím hned, ale časem

je poněkud dražší a musíš zkoušet co ti sedí, ale mají cool make-up, není na obličeji ani vidět, to u Vichy nic dalšího na tvář nic nedáš páč konzistence těch krému to nedovolí, okamžitě to zhrudkovatí
11. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
Dani věřím, že půjde, ale už nejsem tak free, na každou KO jdu s hrůzou a staženým žaludkem, to na jaře nebylo, byla jsem ze všeho hrozně nadšená

no ale, naděje umírá poslední, takže budeme bojovat :wink:
11. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
Bry večer, tak jen jukám,

Sar tak tfuj tfuj tfuj, ať to Mari zvládne na jedničku a ty taky...... ach jo to je trápeníčko :pensive:

Tesi musela porodit, jinak to není možný................... :wink:
Takže Věru je řada na tobě :grinning:

Dneska to bylo tady pěkně mrtvoučké....... aspoň tolik nemusíme dočítat...

Very Colu můžu nemůžu, mám tu dietu tak ne víš....... ale v neděli mi přivezou.... :wink:

A dneska mám den hodněkrát poprvé: První kopanec pod žebro, pak vyloženě boule (jestli pata nebo ruka nevím), každopádně tam kde by měla mít zadeček mi jela boule, no takže asi pata co :grinning:
A dneska jede fakt na sílu holčička jedna naaše. Ale říkala jsem jí, že jako takhle na mamku ne e :sunglasses:

Tak jdu dál koukat na Novu.

Zítra paaaaa
11. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
Sanu... né že ti tu Colu přivezou, ale propašujou :grinning: :grinning: :grinning: Jinak se mně líbí, jak si tu dopisujete s Nel :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ahojky!

Sarii,tak už jsme se domluvili na 17.9. :wink: Termínek byl ještě 23.9.,ale to už bych si moc neriskla,vzhledem k tomu,jak se tu tak nějak vesměs rodí před termínkama... :confused: :sweat_smile:
Budu teda asi pořádně nervózní,ale snad to nějak zvládnu.Naposledy jsem se takhle fotila před 10ti lety... :grinning:

S tou ručičkou je to teda trápeníčko,ale přeju vám ať to obě hravě zmáknete. :wink:
11. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz
sanu ale to muze byt prave zadecek... na me ho taky krasne vystrkovala... :grinning: :grinning: :grinning:
sarii no zni to hrozne, ale hlavne aby prisli na to co s tim a pomohli... :wink:
11. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz
Věru... tak jsem zvědavá na výsledek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
Já taky,Sarii. :wink:

Sarii a to má Mari na té ručičce už od narození,nebo se jí to udělalo později. :confused:
11. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
Věru, od narození, ale to tam měla jen pidi flíček...

Jdu do hajan, holky spokojeně oddychují... jedna v pelíšku, druhá v postýlce :wink: ...
11. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
Sarii, to máš trápeníčko. Tak na Vás myslím holčinky, ať to dobře dopadne a zvládnete to v pohodě. :wink:

Já jsem dnes chodila po návštěvách, aby se Kubíček naučil navazovat sociální kontakty. :grinning: Musím to na něj svézt, aby mě manžel tolik nenadával, že neležím. :wink:
11. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz
Neli, Ty si srandista :grinning: :grinning: A opravdu, jak si píšete z pokoje do pokoje, to je hezké :grinning: :grinning:

Taky jdu, ať něco naspím... teď už se dvě noci krmilo po druhé hodině, tak uvidíme dnes :wink:
11. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz
Hezké ránko!
Tady se ještě chrupká...

Mě dneska Teruša vzbudila před 7 hodinou. :confused: Ona je šílený nespavec a vlastně i ta 7 h je na ni poměrně dlouho... :sweat_smile: No,ale udělala bezva snídani a když jsem šla potom vytírat,vytrhla mi z ruky mop s tím,že vytře.Takže dítko tady šůruje a já si datlíkuju. :sunglasses: :grinning:
12. zář 2009 v 07:53  • Odpověz
Ahoj holky

Dani Anežka je fakt kouzelná. Jinak já jsem krásně nastydlá. První týden s dětmi a už je to
12. zář 2009 v 08:01  • Odpověz
Ahoooj... Já taky nespím :wink: ...

Věru... ta je hooodná :dizzy_face: Počkej, jak ti bude pomáhat s Klaudinkou :dizzy_face:

Dabli... jsme ti říkaly, ať nechvátáš do práce!!! Ale ty nééé... :wink:
12. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
sari já vím, ale mám to teď složitý s prací. Musela jsem jít abych si ke 4h v práci jěště něco sehnala.
12. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
Dobré ráno, no spíš dopoledne :sweat_smile:
Ahoj Péťo, jsem ráda, že jste spokojená rodinka :slight_smile:
Sarii, ony to děti zvládají líp, než dospělí :wink: jsou tak nějak naprogramované se rychle oklepat :slight_smile: držím palce, ať je to jen povrchové a snadno se toho zbavíte :slight_smile:
Míšo, ta Tvoje sliznice je ale fuchtle :angry: ale nenech se zdeptat :slight_smile: Však ona ta mrcha povyroste. Zkus projít nějaký diskuse - co jsem tak slýchávala v čekárně, tak to je docela častý problém...
Madli, Luci, držím palce, ať to jde jako po másle :slight_smile: U nás v nadvěcovkách šly ty druhé dětičky pěkně, tělo už ví, co se po něm chce, tak ať se to tu hemží pěknými zprávami.
Dani, pobavila jsi mě s tchýní :grinning:
Dabli, ty pracuješ s dětmi?
12. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
Ahoooj

Tak Tes nic, hm hm hm, no jsou dvě možnosti no, buď je někde na rajzu nebo jela rodit rovnou někam pyryč jo a třetí, že jim nejde net... Tak to jsem zvědavá.

Soni ne ne jsou to nožičky a ručičky, jsou to pidi boule ale pořádné...... no a ráno to dokázalo, že měla zádíčka na druhé straně, tak ta Tsunami co mi předvedla včera, tak se převracela na druhej bok.... :wink:

Věru to jsem zvědavá na fotečky!!!!! :slight_smile:

Sar jasan, že se cola bude pašovat, předevčírem mi Nelča posílala Margotku (velice luxusní) v igelitce plný časáků, po sestřičce :grinning:

Jdu hodit boka, abych odpočinula břuchu.

Zatím pa

Jo a dneska je krááááááááááááááááááááááááááááááááááásně :dizzy_face: Ještě by mohlo lejt jak z konve :wink:
12. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
Dobré dopoledne.

Holčiny, to je s Váma zábava - pašování Margotky v časopisech a tak.

Věrko, Terinka je šikula :wink:

Dabli, díky za pochvalu a přeju brzké uzdravení.

Manžílkova babička má 75 a moje mamka má svátek, takže jedem a večer kouknu :slight_smile: Užijte si sobotu :slight_smile:
12. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
Holky :grinning: Taková odbojová činnost :grinning: ale věřím, že pašovaná chutná nejvíc :dizzy_face:
Koukám samé oslavy, my dnes jdeme gratulírovat švagrovi :slight_smile:
Věrko, zaregistrovala jsem, že řešíte výživné. Já mám informaci, že soudy nevědí, jak ho určovat, proto vycházejí z příjmu partnera. Dochází tak k absurdním situacím, kdy jsem viděla i rozsudek vyměřující 500,- Kč měsíčně :astonished: Podle mě by ale měl vycházet z minimálních potřeb dítěte a až druhotně zohlednit příjem rodiče - dítě přece nemůže nechat umřít hlady a že na to nemá, není argument - lidé si běžně berou úvěr na dům, na auto, na studium, dokonce i na televizi, ale na dítě to kupodivu nikoho nenapadlo :sweat_smile: Zkus to probrat s advokátkou, třeba vám to pomůže :wink:
12. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
Jsem zpět ze svatby... moooc pěkný... Hlavně, aby jim to vydrželo, věřím, že jo.

Spala bych... to to počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
12. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
Tak jukám a vidím, že všechny užíváte někde na cestách nebo oslavičkách.....

Sar a co Mari ta svatbu prospala co :slight_smile: A měla jsi něco dobrého??? :grinning:

Já jsem usnula, na jak dlouho netuším, pak mě vzbudil manža.... a donesl mi sedláckou šunku z Globu a na večer k tv přírodní oříšky... :dizzy_face:

Tvrdnutí nooooo je ok, když nestojím, nepochoduju (což samozřejmě dělám jen velmi zřídka... :grinning: )

Jdu pročíst program, abych něco vybrala.... na zabití časika.

Tessi pořád nikde...

Zatím pa
12. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
Tady mrtvo... :confused:

Sanu... já byla jen na obřad, bylo to venku, tak to bylo něco jinýho :dizzy_face: ... Manža fotí, tak uvidíme, zda něco přiveze :wink:
12. zář 2009 v 17:47  • Odpověz
Tady mrtvo....

Sar jo taaak, takže bez jídla, tak to jooo, bych si dala nějakou ňamku na svatbě... :sweat_smile: Ale tak manža určo něco doveze....
Ti to píšu, jako by ti to bylo líto, že jsi tam nejedla :grinning: :grinning:
Kdy frčíte do toho Motola???

Mě dneska daj pryč kapačku, tak jsem ráda. A věřím, že to bude ok, protože mi to ztvrdne když hodně pochoduju nebo se melu a to je ok.
Takže počítám s brzkým návratem dom :wink:

Pak nějak juknuu.
12. zář 2009 v 18:14  • Odpověz
Sanu... nastupujeme za týden v neděli... A jak muž, pohnul s pokojíkem??? Jo a zítra máš fotit :astonished: :astonished: :astonished: !!!

Jsem po večeři a ještě bych si dala něco...
12. zář 2009 v 18:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.