• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dobrý večer. Bylo mrtvoučko, koukám.

Hlavně mě zajímalo, zda Neli a Sanuska jsou v pořádku a zda Tesi neporodila. Koukám, že žádné novinky, je to dobře :wink: ... u dvou prvně jmenovaných, u Tesinky je to možná výpadek systému anebo se o miminku dozvíme se zpožděním, má na někoho Tesinka mobil??

Přeju krásný večer. Dnes jsem si vymyslela, že se budu dívat na TV na atletiku, před chvílí začala. A u toho cvičit. A pak brzy spát. Zítra jedem do Babičina údolí, se těším :slight_smile: A viděly jste počasí, holčiny? V úterý do 26 a ve středu do 25 stupňů. To by bylo fajn. Sanusko, to nebude vedro, to bude takové příjemné podzimní teplíčko (možná).

Tak, dobrou :slight_smile:
12. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
Máme rekord :grinning: :grinning: 15 příspěvků za den, to se nám ještě nepovedlo :grinning: :grinning: Ale co, až přijde UTZ u Gab a Wobludky a až tu budou další testovatelky, zas se to rozjede... Tak dobrou a krásnou neděli... kdybych ráno nekoukla :wink:
12. zář 2009 ve 22:41  • Odpověz
Woblud jojo dělám s hendikepovanými dětmi. Je to mazec a náročné, ale baví mě to.
Včera sraz po 10 letech od základky. Bylo nás jedenáct takže žádná sláva. Měli jsme tam i třídní na vozíčku s roztroušenou sklerózou. Život je nespravedlivý
Jinak teď odjel ten známý z německa a je mi najednou smutno, že ho uvidím až za rok.
13. zář 2009 v 07:49  • Odpověz
bré ranko všem.... :wink:
13. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
Sari přeji ti ať to s Marinkou zvládnete :dizzy_face:
13. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
Krásnou neděli...
My už jsme po výletě, byli jsme na Kůně :wink:
Zvyšuji počet dnešních příspěvků :wink:

Sanu... krabička s proviantem dorazila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
Taktéž zvyšuju počet příspěvků (i když, byly časy, kdy mě těšilo, že nikdo nepíše, protože jsem nestihala dočítat....) ale to už je pryč.

Kacířská otázka: co takhle srazík v Hradci, v úterý nebo ve středu? Má být snad ještě slušně, takže na oběd na zahrádce. Kolik by nás bylo - Žofík a já nebo víc???

Přeju krásnou neděli a kdo by mohl do HK, ozvěte se (mám v týdnu auto, tak si ho chci užít :grinning: :grinning: )
13. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
Ahoj, kokám jak se máte :slight_smile: opravdu není toho moc co dočítat.
Jinak holky zítra asi budu muset volat do Sanusu, páč mě přepadl jakýsi svědivec, určitě je to z těch všech léků a intimky pořád no tak doufám, že to nic nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nebo je to normoš???Jo a jak mě pořád pálilo v podbřišku tak to přestalo :confused: no a teď zas nevím jestli je to dobře nebo špatně :sweat_smile:
13. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
Ahoj holky,

koukám, že se tady toho moc neděje :slight_smile: Těhulky v nemocnici držej, to je dobře :dizzy_face: Tesi se neozývá, tak už má třeba Kubíka u sebe :dizzy_face:

Nám odjel taťulda do Prahy, dneska maj hokej :unamused: a my, až se Anetka vychrupne, tak pojedem k našim :wink: Zítra chcem jet s mamkou do Prahy na nákupy :dizzy_face: Tak se těším :dizzy_face:

Dani, to je super nápad s tím srazíkem :dizzy_face: Mě by se hodila středa..jdu teda na 12:30 ke kadeřnici, ale kdyby byl od 11., tak bych na hodinku dorazila :wink: v úterý teda nemůžu :unamused:

Sarii, držte se s Marinkou :wink: Jste holky šikovný, tak to zvládnete :slight_smile:

Gabi, snad to nic nebude, ale radši si zavolej :wink:
13. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Sar co dorazillo? Jakej baliíček??? To víš rozsolovatej mozek.......

Jsem zničen jdu se hodit na bok, měla jsem tu mamku, tak mě to nějak znavilo......

Gab klid, vše bude ok, jen to svědění no je to možný, že z tho zavádění tě to bude trápit. Proto já to i polykala, aby si ctěný spodek i odpočinul...... ale teda já z toho na štěstí záněty neměla......

No jinak mě už dali na prášky včera večer, no tvrdla jsem, tak mám zase paní kapačku, ale zase snad ne na dlouho.......

Jdu odpočívat. Zatím pa :slight_smile:
13. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
Sanu tak je po obídku, to je nejlepší to zalomit :wink:
Sanu no já teda radši měla ráda utroš, páč jsem ho radši polykala :wink: A ten crinon mě fakt točí :angry:
Sanu ty myslíš, že tě do porodu pustěj domů??
13. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz
Áááá... tady se bude srazíkovat...

Sanu... jako, že cukrovíčko ze svatby dorazilo :wink: . No a dle těch infuzí... tě jen tak nepustěj :confused: . Začínala jsi tam, tak i konec těhu tam odbudeš...
13. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz
Gabi... to tě budou chtět vidět, ne?
13. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz
Gab jo ahaaa, ty nemáš Utrouše tak to jsem mimo. No jo tak to asi polykat nemůžeš nooo :grinning: Ale cinkla bych jim kvůli tomu to jo....

Sar jo taaaak jasný :grinning: Bych si taky asi něco zobla nějaký cukrovíčko, ale jaký, já mám a nemám chuť.....

Aaaa no určitě mě pustěj do porodu dom, to je přece jasan. Čipas mám jak z betonu a tvrdnutí se uklidní no tak co by tady se mnou dělali no................. Samo když mě tady nechaj trochu dýl, tak se nepo....... Tady máme aspoň action s Nelušáčkem :grinning: :wink:
13. zář 2009 v 15:41  • Odpověz
kuk...může být, středa 11 hodin....
13. zář 2009 v 15:59  • Odpověz
ahojda při neděli,

Woblu hezky jsi tu moji sliznici nazvala, já bych to řekla hůř, ale to už bych byla sprostá :wink:

diskuzi jsem přečetla milion, ale jak už řekla Danča, nikdo nemá tak mizernou nebo lépe řečeno vůbec žádnou reakci na léky, kdybych je nebrala tak to bude mít stejný efekt

ted tak akorát zadržuju vodu a pelichám jak králik :angry: jsem oteklá, ospalá a nas***á

Gabi určo volej, můžeš mít nějakej zánět jestli máš svědění, já s ním bojovala ted v srpnu 14 dní
13. zář 2009 v 17:39  • Odpověz
Ahojda,Gab určo zavolej a taky jdeš ted stejně někdy na KO ne? :wink: Sarii v Motole jsou odborníci a je lepší ted než kdyby byla větší.Já byla se synem taky na operaci když mu byly 4měs.s achil.patama a do roka měl sádry.A nedovedu si představit kdyby šel někdy třeba ve 12.To zvládnete jste holky šikulky :wink: Rychnov byly jste v Bab.udolí?Náš táta tam dneska byl a říkal pěkný akorát zima :wink: Míšo to jsi teda vystihla a pelichám jako králík to teda musí bejt já když vidím jak Ti naši dva králíci ted pelichaj :wink: Hele a co mateří kašička jsem to taky někde četla na netu by mohla pomoct :wink:
13. zář 2009 v 18:15  • Odpověz
Týýýýýýýýýýýýýý vogane, tak tady to žije.

Míšo no přímo ta tvoje nas....st číší z tvých příspěvků, naprosto to chápu a pěkně se vypiš, třeba se ti uleví......

Noo jinak nic, jednou tvrdnu jednou ne, sestřička mi to ještě zvela, že jsem byla zase tak trošku tvrdší... no tak uvidíme co na to zítra naše "oddílová" mudra :grinning:

Tak se zatím mějte paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
13. zář 2009 v 19:20  • Odpověz
Ahooooj. Tak výlet do Babiččina údolí byl fajn. Je tam hezky, ale jak psala Andi, zima... Kontrolní otázka - Adélka, Barunka, Babička, Sultán a Tyrl, ale nevím, jak se jmenovali ti kluci, víte někdo???

Anežka byla hodná a teď už spí. Zítra nebudu - jedu se pochlubit do práce, do Jaroměře, to bude na celý den, tak doufám, že to brouček dobře zvládne :wink:

Gabi, Tantum Rosalgin, může se i v těhotenství - aspoň mě ho doktor doporučil, výplach jsem si dělala asi do 15. tt jednou týdně preventivně. Ale to možná až vyléčíš ten začínající problém. Zítra určitě volej!

Sanusko, Neli, je dobře, že je u Vás dobře :wink:

Hm, tak ve středu v 11 v HK? :wink: Tak jo, budu s tím počítat. Budem tři (a možná víc, Wobludko??)
Navrhněte místo, prosím, neznám to tam... Santoška? Nebo na hlavní třídě na tom betonovém náměstí, co je nová fontána, tam na rohu vaří a mají předzahrádku? - a nesmějte se, jo? Fakt to tam neznám :grinning: :grinning:

Přeju krásnou dobrou!
13. zář 2009 v 19:55  • Odpověz
ahojky, vedel by mi prosím Vás niekto poradiť? Zajtra mám ísť na KET, dnes som volala do laborky a z 2 embrií je jedno Ok a to druhé iba na 50%. Čo znamená prosím Vás tých 50%, má to vobec cenu vkládať? :frowning2:
Takisto mi hovorili, že ak do zajtra tieto 2 nevydržia, tak v utorok začnú rozmrazovať ďalšie 2. Je to v poriadku keď je to v jednom cykle, nie je to už moc dlhá doba?
Je to docela hodne otázok, ale mám docela strach či niečo nie je špatne. Moc ďakujem. :slight_smile:
13. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
Dančo myslím,že Vilém a Jan :wink:
13. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz
Andi... tý jo :fearful: , a co měl synek s Achillovkama, že to bylo k OP?

Jo, holky... už bývá chladno!!! To tu furt někdo chtěl :angry: ...
13. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
Sanu se omlouvám, ale jsem vytočená asi po těch hormonech a i proto, že to nikam nevede :confounded:

No do pátku to vydržím a pak snad bude líp a třeba přestanu pelichat...

Andi no právě, králici pelichají hodně a já taky, fakt jen otočím hlavu a na zemi chuchvalec vlasů :unamused:
a kdy jdeš na OPU, ses ani nepochlubila

mimo jiné i to je důvod proč sem moc nelezu, nechci vás otravovat svymi problémy, každý má svých dost

Sanu držte se a moc netvrdněte :grinning:

Bobovci není, když z těch dvou bude jedno dobré, tak ti ho zavedou, když ne, tak rozmrazí další a budou čekat co udělají
13. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
misa.77, dík za odpoveď :slight_smile: , a nevieš prosím ťa čo znamená tých 50% :slight_smile:
13. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
bobovci to může znamenat, že se špatně vyvíjí, je pomalejší, špatně se dělí atd.
13. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
míšo já už mám po OPU ve čtvrtek.Jsem byla trošku jak bledule ale dobrý.Vajíček bylo teda 8 což mě udivilo,že tak málo.Ale to není prý podstatný.Oplodnili všechny a 4 jsou supr kvality a 4 méně.Takže bude i na zamražení což minule nebylo.Ted jen aby se jim u mě líbilo.Na ET jdu zítra nechali to až na 4den kultivace páč je tento cyklus lepší než ten minulý.No uvidíme. :wink: Sarii -prodlužovali mu achilovky takhle se tenkrát narodili rovnou 4děti během měsíce.Takže od 3týdnů měl nožičky v sádře a pak operace.Dneska si to nepamatuje vid má to v pořádku akorát jsme docházely na kontroly a chodíme doted a to mu bylo včera 17.Neboj bude to dobrý. :wink:
13. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
Hóóój holky :wink: ,
jsem vás přišla pozdravit a tady je mrtvoučko.. Kdepak všichni jste? Venku už je kosa na vysedávání na zahádkách ..

Míšo, nebuď smutná.. Všecko má svůj čas a brzo se dočkáš :wink:!!! Co s těbou teď dělají, když estrofem nezabral?

Sanu, co zase děláš v nemocnici :astonished: ? Že se ti líbí, jak se tam o tebe starají, viď! Jinak si to už neumím vysvětlit :sweat_smile:

Jo jinak!!! Jsem postřehla, že ETy byly úspěšný u Gab i Wobludky, takže móóóóóó veliká gratulace holky, jste šikulky :dizzy_face: :dizzy_face:
13. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz
Andi, díky :wink: Vilém a Jan (já myslela, že jeden byl Vašík, nevím proč. Jsem tele :grinning: )
Andi, držím palce na ET!!! A pěkný počet vajíček, dobrý, že je i ke zmražení, to je fajn!

Bobi, někdy se chytnou i miminka zavedená 18. nebo 20. den cyklu, takže nezoufej. V Sanusu se "50%" nepoužívá, ale zkrátka to asi znamená to, že není 100% (podle tabulek a předpokladů), ale právě taková embrya se potom v děloze můžou krásně zabydlet :wink:
13. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
Ahoj Dani a Anežko, sleduju fotečky a mrkám jak rostete :slight_smile:

Andi držím pěsti aby ET byl konečně úspěšný a jak píšou holky, kolikrát se chytnou i embrya co se netváří 100%.. Zatím neházej flintu do žita :wink:

Bobo a do jakého CARu chodíš?
13. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
Jenom prolítávám, manžel vaří povidla a já se děsím jít do kuchyně :sweat_smile:
Ta středa by se mi docela hodila, jsem na tom jako Lůca - ve 12:15 mám stát na značkách v Sanusu, takže na chvíli bych zaběhla.
Andi, já si zrovna říkala, jestli už to máš za sebou - no vidíš, jaká jsi kvalitní ,,slípka". Tak na zítra hodně zdaru :dizzy_face:
Gabi, já mám Utroš a v příbalovém letáku píšou, že v těhotenství se má pouze zavádět vaginálně - ale pár holek ho tu polyká i v těhotenství, tak já nevím... no příjemné to rozhodně není, ale nějak mě to neucpává.... svědění můžře být zapaříno z intimky, já je proto moc nenosím, to si radši 3x denně vyměním prádlo, pračka si s tím poradí.
Jdu mrknout jak bojujou Sanu s Nelčou a Muchla, jak zvládáte ty kapačky - já měla poprvé v životě tu kanylu nebo co to je při OPU a bylo mi to docela nepříjemný, jsem byla ráda, když mi to vyndali...
13. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.