• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Andi tak to jsem něco prošvihla, tak na zítra držím všechno co mám a tfuj tfuj tfuj at to dobře dopadne

Jusi nejsem, ale mám po těch hormonech takovou divnou náladu, takovou naštvanou, ale zvláštní je, že ani neřvu a nevztekám se, co je u mě normální, když jsem naštvaná :grinning:

Jinak co dělají no, Estrofem beru vesele dal 3tbl denně a večer Crinone, at prý si sliznice zvyká bo co to tam MUDr. plácal, vychází to do pátku, to zvládnu

pak vysadit a čekat na MS, Dr. říkal, že bych to měla dostat v cuku letu páč se mi rapidně sníží hladina hormonů, takže počítám tak neděla či pondělí next week to jistí a od 2DC píchám Menopur, tak snad bude sliznice rozumná a nebude mě už dál točit :pensive:

Jusi a co ty?? jak to s tebou vypadá???
13. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
Jo a Gabi pálení třeba při čůrání jako při zánětu močáku je prý normální říkala švagrová - ono jak se to tam roztahuje, tak sem tam někde pobolívá nebo píchne :wink: Já tak jednou za den cítím trochu bolest jako při MS, jinak je břicho v pohodě, ale já mám dost povolené břišní svaly. Začíná mi být sem tam lehounce blivno, ale většinou když mám hlad, takže to spraví kus žvance :slight_smile: Zato bych spala od rána do večera...
Jusi, díky, však i na Tebe jednou dojde :slight_smile:
13. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz
Woblu, to je super že budou povidla, já je kupuju.. :slight_smile:. Jak se cítíš, těhulko?

Mišo teda pěkně tě dopujou.. Ale věř tomu že to brzo dopadne! Já beru Estrofem taky už 3 měsíc a už minule bylo vidět zlepšení. Prý si tělo musí zvyknout na určitou hladinu a pak by bylo aby nebylo.. A když ti k tomu ještě přidají i Menopur, tak to už je jasný. Přeci nejsi taková netykavka, ne :confused: !! A basta.
Já teď beru estroem taky 3 tbl. denně a v útrý to jsem 11DC jdu na ultrazvuk. A když bude peřina mimináně jako minulý měsíc, jdem do boje..
13. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz
Jusi tak super, držím pěst, to nás pak bude hodně moc a nebudem se bát vlka nic :grinning:

já i po tech 3tbl, jsem měla sliznici 3, 1mm den před ovulkou, takže palec dolů, ale tak dost už pesimismu, porád věřít, že to klapne a už bude všechno v porádku :grinning:

holky přeji brou noc a sladké sny
13. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
Woblu ještě jestli se to v tý slípce udrží.A jsem teda zvědavá na zítra kolik přesně bude zamraženo.A tobě hodně zdaru na značkách ve stř.v Sanusu. :wink: míšo dík já si to ted tak nějak nebudu připouštět bud to bude nebo nebude.Dančo taky dík at to zítra zvládnete ale určo jo. :wink: Jusi mě říkala v sobotu embryol.že kdyžtak v neděli zamrazí ty 4 když to půjde a ty kvalitní zítra ty dvě a dvě zavede.Tak uvidíme jak to dopadlo. :wink:
13. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
Miso, já měla první měsc po 3 tbl. den před ovulkou 4.7 mm, taky bída.. Snad se mi peřina konečně umoudřila, už je to čekání od dubna fakt dlouhý.. To klapne Mišo, příští měsíc jdeš do boje :slight_smile: :slight_smile:

Andi, držím pěsti na dvě a abys už mrazáčky nepotřebovala :dizzy_face:.

Jdem juknout na film, tak pa všici
13. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
To je krásný, číst o těhu příznacích u Wobludky. Už se těším, až budou něco podobného prožívat i další holky. :wink:

Tak už jsme na sraz čtyři :dizzy_face: :dizzy_face: A kdo dál??

A už jdu. Zítra se asi ozvu až večer. Tak se opatrujte!!
13. zář 2009 ve 22:44  • Odpověz
Aaaaa tak otevírám, přeju pěkné pondělí, dneska je příjemně.

Jdu dočíst, jestli je vůbec co.....
14. zář 2009 v 08:10  • Odpověz
Pěkné pondělní ráno, :slight_smile:

napravuji a konstatuji, že jsme pořád 2v1 :slight_smile:, měla jsem našvihaný víkend :slight_smile:
Páteční kafčo s kámoškou se nějak protáhlo :grinning: , v sobotu jsme byli venku s manžou a včera jsem se nechala hýčkat jak říká Sanu v Mamahotelu a bylo to super :grinning: :grinning: :grinning:
Ale teda, myslím, že už začínám poslíčkovat, skoro celou noc jsem nespala, všechno mě bolí, tlačí a tak, tak jsem zvědavá, každopádně dneska máme v 10.30 KO a zítra v 16.00 monitor, tak třeba bude už něco vidět :sweat_smile:
14. zář 2009 v 08:11  • Odpověz
Tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii taková nezodpovědnost, my tady jsme s Neloušem jak na jehlách a čekáme co bude. Jsme myslely, že jsi se už rozsypala.......................................... :grinning: Hele tak zkus na nás neprdět a dej každej den echo joooooooooooo, třeba jen "2v1" to bude stačit a my budeme vědět....... troššku Kelišky.... :grinning:

Míšo no myslím si, že někdy to moje tvrdnutí by mi mohl závidět kdejakej chlap :grinning: :grinning: Někdy to je fakt síla, ale většinou to jde.....
A to nasr..í jsem ti psala, že to chápu, taky bych byla. Já větššinou nebyla lítostivá ( i po nezdařených transferech, nebo zrušených ET), ale jak píšeš sr.l mě celej svět, ale to mě během dne přešlo a zase jsem jela dál.............. Tak v klidu, když potřebuješ, tak se takhle pěkně vypiš, jak píšu, chápu tě!!!

Sar no je náááááááááááááááádherně. My tady na to pořád čekáme. Spíme i v noci s dvouma otevřenejma oknama :grinning: Krásný bejt na pokoji se samejma těhulema - jako že jim je taky pořád hic :grinning:

Jusi čaveček, tak jak bylo???????????????????????????????????????? Vidíš, tak se zatím za tebou nedostanu :rolling_eyes: Škoda nooo, ale někdy určitě.......

Jak tady malujou nad náma, tak choděj po štaflích a to jsou ráááááááány :grinning: Jsem říkala, že by to mohli hodit aspoň do nějaké barvy, když už malujou, ale pochybuju............... Nevím proč maj pokoje bílé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 v 08:21  • Odpověz
Sanu, nj, se teda stydím a slibuju, že se budu hlásit pravidelně :wink: , no ale nebylo kdy, znáš to :grinning:, kdyby jsme nebyli 2v1, psal by už manža, má tady nastavenou naši stránku a bude informovat, dokonce se sám i nabídl, takže se namusíte bát, že byste o případné infošky přišly :wink: :grinning: .
14. zář 2009 v 08:36  • Odpověz
Dobré ráno,

tak se taky hlásím, abych neměla absenci :grinning:

Tesi, ty vogo...ted už se musíš hlásit :wink: :grinning:

Míšo, nas.anost taky chápu :pensive: klidně se tady z toho vypiš, nám to nevadí :wink:

Holky, v tu středu bych byla radši pro Santošku..mám to blíž ke kadeřnici a tím pádem, bych mohla vydržet až do 12:25 :grinning: ale samo, že se podřídím :wink:

Tak a my vyrážíme do Práglu na nákupy :dizzy_face: hezký den
14. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
Ahoj při pondělku...

Tesi... no to teda!!! Hlásit stav :wink: !!!

Sanu... jsem se zasmála :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
Dobré ráno,
teda Tesi, já už byla přesvědčená, že to máte za sebou :sweat_smile:
Andi, myslíme na Tebe :slight_smile: však víš, cesta k úspěchu je dlouhá, plná nástrah, ale říkej si, že se ty mrňata musí o to svoje místo na světě taky trochu kurnik poprat :wink: Což mi připomělo, že synovec chodí od září do školky a už přišel chudák s monoklem :sweat_smile: celej strejda (myšleno můj manžel - ten se pral v relativní dospělosti asi 3x a vždycky přišel zřízenej, poněvadž si ani nebouchl, si vždycky myslel, že to ukecá :grinning: )
14. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
Dobré ráno, tak se hlásím z nemocnice, kde od středy ležím po cerkláži. Byla jsem otebvřená na 2cm, žádnej čípek. Jsem lehce v prdeli, neboť prognoza je potrat :frowning2: :cry:
14. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
Ahojky Sanu a Neli, tak asi nejspíš ležím pod vámi na konzervativ. gyn.Jsme se tu pěkně sešly :confounded:
14. zář 2009 v 08:52  • Odpověz
Rozi ahooj, tak to jsi mě zaskočila. To mi je sstrašně líto :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
14. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
Rozi, to je tedy šok :pensive: ale nestahovat kalhoty, když brod je ještě daleko - ležet, ležet, ležet a poslouchat doktory!
14. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
no, sanu, mě taky Bylo to hodně rychlý ani jsem neměla žádný kontrakce nebo tvrdnutí :frowning2: furt nějak nevim proč :confounded: kultivace zatim v pořádku a krev taky, akorát nějaký CRP není v normě. Jsem na kapačkách s atibiotikama po 8h. Beru magnezko.
a jak je to s Vámi kočky, máte to už za pár, že?
14. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
díky Woblu, už je mi psych. lépe, nějk jsem už lehce vyrovnaná s tím, co by mohlo nastat :cry:
14. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
Zdravím po víkendu :slight_smile:

na Vysočině to bylo super, jen já nemohla mít :confounded: :pensive:, ale i tak to bylo fajn :wink:

moc jste toho nenapsaly, ale jak psala mysím Danča, ono se to rozjede :wink: :grinning:

Tesinko, já teda byla přesvědčená, že už máš Kubíčka u sebe a on fakt ještě odpočívá jak tu holky zmiňují "mamahotel" :grinning: , tak snad dneska dostaneš lepší zprávy :wink:

Andi, držím pěstičky, tfuj,tfuj,tfuj..............miminka ať se pěkně zakousnou :dizzy_face:

Sanuska a Nelča drží, to je moc dobře :dizzy_face:

Těhulkám je špatně, to je ten nejlepší příznak :wink: :dizzy_face: Gabi a Woblu, držte se těhulinky.
Přijdou horší stavy :grinning:, třeba mě včera rozbrečel popis jednoho porodu, přesto že byl napsán vtipně :grinning: a pak zprávy :grinning:, no musím se hodně držet dost často - chvála hormonům :grinning: :grinning:

Rozi :astonished: :confused: :astonished:, kočko co ty děláš v nemocnici?? :frowning2:, s těma kalhotama přesně tak :wink:, odpočívej a pravdu ležet,ležet - podívej na Nelču, to je tahoun, držte se s mimískama, držím vám pěstičky.

Miško, ty se klidně vypiš, nikdo se ti nemůže divit, s takovým problémem těžko radit :confounded:, ale vynadávat a vypsat se určo můžeš :wink: - přímo musíš, uleví se ti.
14. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
Luci, hezké nákupy :slight_smile:

srazík asi nedám, ale strašně bych ráda, ale asi ve středu se možná bude přepisovat byt a při nejlepším čase - máme v pátek klíče!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: , protože peníze jsou již doručeny :slight_smile: , takže s mazlikem už asi do svého :dizzy_face:
14. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
Ahojky všem!

Koukám,trošičku to tu přes víkend vázlo... No,vlastně i já jsem k tomu přispěla a nepsala. :sweat_smile:
Ale ono se to tu zase rozjede. :wink:

rozi,docela šok ta tvoje zprávička,ale jak už psaly holky - snaž se být v klidu,hlavně lež a věř že to bude dobrý! :wink:

tesi,taky jsem byla přesvědčená o tom že nepíšeš z úplně jiných důvodů... :wink:

Míšo,klidně piš! Od toho jsme tady a každá si tu vyleje ty svoje bolístky,když je potřeba. :wink:

sanu a neli setrvalý stav - tak hlavně že není hůř. :wink:
14. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
kuk....jsem doma sama, tak moc nemám časík na net...

no dneska to na zahrádku moc nevypadá, ale snad se to bude ok....

holky Santa může být, jediný co nevím jak akceptujou maminky s kočárkama, někde jsou dost něpříjemný a vadí jim to, že to tam blokuješ a oni nemůžou obsluhovat...
14. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
Rozi drž se...
14. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
Tak jdu podat hlášení po dnešní KO:
takže CS4, porod sice není možné odhadnout, ale nejspíš tento týden nebude. Jak se ve zprávě čípek zkrácen, poohutý, hrdlo pro prst, hlavička volně.
Pokud neporodím do neděle, mám se v pondělí pro jistotu i s věcma hlásit v rozikové poradně v nemocnici, jelikož už budeme po termínu.
Přesně, jak jste psaly, Kubík nechce opustit "Mamahotel" :confounded: .
Musím přiznat, že jsem čekala pozitivnější zprávy, z tohohle jsem trošku KO.

Rozi, drž se kočko, držím palečky, aby jsi to s mimískama zvládla. Buď v klidu, odpočívej a věř, že to dobře dopadne :wink:
14. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz
ahojda,

holky děkuju za podporu :wink: :slight_smile:

Rozi ježišmarjááááá, to snad neee, držím pěsti at to zvládnete a jinak jste zatím všichni tři vcelku, že jo
omlouvám se za blbej dotaz, ale jsem poslední dobou zpomalená a na těhudemenci to svést zatím nemůžu :pensive:
Držte se

Woblu, Gabi užívejte si těhu, tiše závidím
:wink:

Very tak paráda, s mrňouskem už do svého, to je super :grinning:
14. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz
zdravím při pondělku, asi bude srazík tady v hk to bych možná šla, kdypak se to koná a kde?
jinak u nás nic nového Verunka už je ve sportáku tak si zvyká a já taky. .
tesinko at to máš brzičko za sebou a vše proběhne hladce ju..

verýsku čtu že už budete ve svým bytečku to je prima smiminkem něco výhodného se naskytlo?

verunka mi už od 12 hod chupe najedla a padla za vlast je to asi tím počasím :frowning2:

tak já jdu na obídek pa pa..
14. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz
no jinak řešíme autosedačkau a asi to bude tahle mám ji zamluvenou v chiccu jen tu barvu na netu nemají je to totiž minulá kolekce :slight_smile:
http://www.slune-cz.cz/autosedacka-maxi-cosi-priori-xp-2009/
verunce už e to vajíčko skoro malé jak je veliká chudinka je tam jak ve svěrací kazajce :frowning2:
14. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
Rozi... holka, to snad nééé :frowning2: :frowning2: :frowning2: ... To je trápeníčko :cry: :cry: :cry: ... Ale :wink: známá, když čekala dvojčátka, tak byla taky na stehu, někdy v půlce těhu a krásně je donosila!!! Rozi, hlavu vzhůru! Myslím na tebe...
14. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.