• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
ahoj Jaji, srazík středa Santa Maria v 11 hodin....ale nevím nevím....holčinky už malinko změnily předpověď a nemá bejt zas tak teplo...možná dorazím bez Vašíka, budu tu mít mamču...

Jaji já musela Vašíkovi koupit i nový vajíčko, pač to první mu vůbec nesedlo, mělo takovou podle mě nepřirozenou polohu, takže jsem vybrala takovou víc do lehu...ale vidím to jen nakrátko, je v ní taky jak obřík a už jsem mu taky koupila tu od 9 kg a já vybrala Britax ROmer a kupovala jsem též ve slůněti....
14. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz
řval v něm jak tur ve vajíčku jsem chtěla napsat a když přitom má člověk řídit a soustředit se na provoz....no síla
14. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz
rychnov3, ďakujem, ja som mala len strach, pretože dnes to bude 19 deň cyklu a keby embrijka nevydržali tak to by bolo už docela dosť, keby som mala ďalšie 2 dni čakať, ale 1 embrijko, a vraj i hodne kvalitné, vydržalo :slight_smile:
dnes som bola na KET, tak nech sa len udrží :slight_smile:

jusinka, chodím takisto do Sanusu, preto som dávala dotaz práve v tejto diskusii :slight_smile:
14. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
bobo, držím palce, aby jsi o pár dní našla // :slight_smile: :wink:
14. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
holky těhulky všechny se držte :slight_smile:
14. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz
Ahoj da kočky,

jsme doma z nákupůůůůů :dizzy_face: Samozřejmě toho má nejvíc Anetka, ale ani já na tom nejsem špatně :sweat_smile: Teda takový botky, co jsme koupily Anetce, bych brala taky :dizzy_face: To jsou ted věci pro ty prťata :dizzy_face: :dizzy_face:

Rozi, drž se :wink: Každopádně to už ted nebude na žádnu vyskakování :unamused:

Tak holky srazilky..ve středu v 11. v Santošce? nebo jinde?? Mě je to jedno :wink:
14. zář 2009 v 15:55  • Odpověz
Luci,já dorazím...

chtěla jsem napsat Evíkovi a Artep, ale to je asi blbost co?
14. zář 2009 v 16:21  • Odpověz
žofi, tak zkusit jim napsat, můžeš :wink: Taky bych je ráda viděla :slight_smile:
14. zář 2009 v 16:39  • Odpověz
Ahoj holky tak se hlásím ani se neptejte mám kvasinky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: jsem z toho v šoku.No moc dobře jsem to těhotenství nezačala :frowning2: Dostala jsem bobule na zavádění a mastičku myslím, že mi od rána už pomohla :unamused:
Jinak si spíš myslím, že to nejsou kvasinky, ale ten crinon, jsem tím parádně ucpaná nešla mi ta tyčka už ani nacpat do vnitř a dr to ze mě vylovil :sweat_smile: normálně jsem se v pr..eli viděla :sweat_smile: Co to vylovil tak mi přijde, že mi už nic není.
Jinak měl radost, že Hcg bylo potvzreno tak uvidím za týden na Utz ..Doufám, že ty kvasinky těhotenstí neublížej nebo nezrujnujou :frowning2:

Rozi, prosím, tě hlavně se drž, lepší to odležet.Moc moc držím pěsti ať jste v pořádku a je ti líp :wink:
14. zář 2009 v 16:45  • Odpověz
Gab nejsem sice dr. , ale kvasinku jsem též měla v těhotenství a dobrý, si myslím, že by to nemělo vadit...
14. zář 2009 v 16:50  • Odpověz
Jinak koukám Sanu a Neli se držej hokly :wink:
Very moc kratuluji k bytečku ať se Vám hezky bydlí :wink: bezva, že to klaplo i přes ty trable :wink: :dizzy_face:
Woblu crinon mi dr. vysadil ač nerad, že crinon je lepší.Slupla jsem dva utroše a hned je mi líp, taky jsem si říkala, že to mám z tý intimky. :sweat_smile:
Jo a další novinka naše vesnice zaznamenala, že nejsem vidět, dosti pobledlou mě zahlédla místní drbna a hned vykládá, že vypadám nezdravě, a že jsem zřejmně vážně nemocná, diagnóza zní anorexie...baba mě namíchla :angry:
14. zář 2009 v 16:54  • Odpověz
Žofi jsi mě uklidnila :sweat_smile: :wink: prý to mám z nadmíry hormonů...
14. zář 2009 v 16:55  • Odpověz
Gabi, neboj..kvasinky těhu neuškoděj :wink: dobře, že jsi tam zašla :wink: kdy jdeš na UZ??
14. zář 2009 v 16:55  • Odpověz
hele Gab, ty jsi z tý samý vesnice jako V viď?
14. zář 2009 v 16:56  • Odpověz
Luci přesně za týden 21.9. už to utíká....

no Luci dr. mi říkal jednu ráno a lékárnice zas psala dvakrát tak nevím a hlavně jsem zas poslouchala jedním uchem a nevím jak dlouho to mám užívat jestli 6 dnů jak píšou v letáku nebo dokud to nezmizí.Dr říkal, že do tří dnů to bude pryč...

Zítra si koupím test a pro klid testnu :sweat_smile:
14. zář 2009 v 16:59  • Odpověz
Gabi, teda ty drbny :grinning: co všechno nezjistěj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty budou koukat až ti začne růst pupík, viď :wink:
14. zář 2009 v 17:00  • Odpověz
Holky myslím teda moc na tu Rozinku.......... se tam holky nějak scházej......
14. zář 2009 v 17:05  • Odpověz
Tesince se tam nějako nechce :sweat_smile: nebo spíš Kubíčkovi???
14. zář 2009 v 17:06  • Odpověz
Gabi, jsme to minulý týden Sanusce psala, že se tam holky začínaj scházet :frowning2:

Jinak jsem od října měla nastoupit do práce a včera jsem to musela zrušit :frowning2: kvůli těm IUI by se to špatně kombinovalo :unamused: ale co, mimi je pro nás důležitější a ještě se napracuju až až :sweat_smile: Ale docela jsem se těšila :dizzy_face:
14. zář 2009 v 17:22  • Odpověz
hoj takhle v podvečer :slight_smile:

Luci vy jste ty nákupy měi nějaké rychlé :wink: , ale je fajn, že jsi pořídila, blejskni nákupy a hoď do albíka :slight_smile:
mě by měl v týdnu přijít balíček pro mazlika tak se taky už moc těším :dizzy_face:, jen je to velikost 62 a tchýňka se mě ptala jestli jsem si jistá, že mu to jako bude??? no tak snad 62 mu musí být né?? :pensive:ona dělá jako by jsme měli mít malé sumo :confounded:

já chci taky na srazzzzzzzz :grinning: , ale určo ho nedám, protože přepis je domluvený na středu a manža má dovču, takže to je jasná věc, že jsem doma

Gabčo teda čeho si u vás nevšimnou?? :confused: :astonished: , to budou teda čubrnět až to na jaře vyvalíš, bych je chtěla vidět :grinning: , teď se to schová pod bundu a kabát, ale počkej na jaro, jim vypadnou oči z důlků :grinning: :grinning:
jinak jsem si myslela, že s těma kvasinkama taky pomažu, zdálo se mi to taky nějaký divný, ale už zase dobrý, takže to snad nic nebylo :wink:
14. zář 2009 v 17:29  • Odpověz
Luci jasan mimi je přednější :wink: To bylo dneska hrozný co tam bylo lidu, zdá se mi, že snad čím dál víc.....
14. zář 2009 v 17:32  • Odpověz
Very, večer kdyžtak hodím sem odkazy botek :wink: alba musím předělat, už tam nemám místečko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nákupy jsem měly rychlý..ono to s Anetkou ani jinak nejde :wink: v Praze jsme byly v 10 a ve 12 jsme fičely zpátky :grinning:

Velikost 62 bude prckovi stopro :wink: Anetka byla z těch větších miminek a měla jí do 3 měsíců :wink: Takže bud v klidu :wink:

Holkyyy, já jak tam viděla ty pidimimi věcičky, tak bych hned na nějaký malý mimčo nakupovala :dizzy_face:
14. zář 2009 v 17:33  • Odpověz
jinak pro pobavení, těm starším lidem co od nich budeme kupovat ten byt, dnes manža ráno volal - jestli peníze dorazili atd. a paní na to, jj, už jsem je vyzvedla a jedu s nima do Ústí :grinning: :sweat_smile: , chápe to to, ona vyzvedne dost nemalou částku a v klidu si to jede a to beztak jela busem nebo vlakem, mě by z těch starých lidí švihlo :pensive: babča odvaha co???
14. zář 2009 v 17:33  • Odpověz
Gabi, já jak tam byla minulý týden, tak tam bylo teda taky narváno :astonished: jsem Novotný říkala, že jí nechci zdržovat a ona mi řekla, že jsou tam od toho :grinning: To mě pobavilo :sweat_smile:

Very, nojo, tyhle starší lidi nepřemýšlej a pak se divěj, dkyž jim to někdo ukradne :pensive:
14. zář 2009 v 17:34  • Odpověz
Luci, tak jo, se budu těšit, ty vždycky hezky nakupuješ :dizzy_face: a díky za uklidnění, chudák náš malej - tchýňka z něj udělá tlusťocha ani ještě není na světě :frowning2:

já jdu mlsat zákusky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 v 17:35  • Odpověz
Gabi neboj, kvasinky má v těhotenství každá druhá :wink: ty naše anorektičko :grinning:
já jsem ko, po 2 hodinách ležení s nohama nahoře tlak 98/65, do toho mě zase bolí hlava od krční páteře, jenže tentokrát to ibalginem nevyřeším :frowning2: no mám co jsem chtěla :slight_smile:
14. zář 2009 v 17:39  • Odpověz
Hezký večer... :wink:

Já jsem dneska dala 2x město a zpět a jsem úplně grogy. :rolling_eyes:
A taky jsem nakupovala! Ale rozhodně ne jako Luci. :sweat_smile: Byla jsem v Domě techniky,kde je teď 3 dny nějaký pojízdný sekáč z Nov.Bydžova. Celý velký sál zaplněný stojany s ošacením,těsně před otevřením fronta nedočkavých nákupčích... Když otevřeli,baby tam vlítly jako smršť a než jsem se já stačila rozkoukat kde co vůbec mají,měly všechny v ohromných taškách,nebo hozené přes rameno ohromné hromady věcí,které "urvaly". Normálně jsem nechápala! K tomu musí být buď velký talent,v tom množství věcí ned kápnout na něco pěkného,nebo prostě jen dlouholetou praxi,kterou já jaksi postrádám. :grinning:
No,ale s prázdnou jsem taky nešla.Koupila jsem Terce mikinu za 45,- a rolák (podotýkám že f.Zara) za 41,- a na malou tričko s dl.rukávem za 32,- a manžestrové bordó šatičky za 24,-. :grinning:
Jdu se tam podívat ještě zítra - povolala jsem i mamku,to bude doplněné další zboží a ještě 30% sleby. No,nekup to!!!!! :grinning:
14. zář 2009 v 17:48  • Odpověz
VEry měla si vyzjistit přesný spoj, bychom na ně počkali... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 v 17:54  • Odpověz
Ahoj holky tak dnes jsem začala odpoledne chodit dokroužků, takže jsem od osmi do dvanácti ve školce pak letím domů venčit Maxíka a pak zase zpátky ke školce vzít děti a svozem jet do kroužků. Docela mazec se chci vidět v zimě.

Jinak jsem stále nachřapaná a aby toho nebylo málo tak dnes začali mít děti průjem. No prostě mazec.
14. zář 2009 v 17:59  • Odpověz
Gab tak to mě teda tvoje diagnoza anorexie od "místní Kelišové" pobavila :grinning: :grinning: To jsou drbny :grinning:

Very tak super s bytečkem!!!!!
14. zář 2009 v 18:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.