• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Žofi, viď, tebe neznají - jsme mohly být obohaceny :grinning:

Dabli, máš toho teda moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale aspoň budeš mít jiné myšlenky a pak to půjde samo a hlavně u vás to jde samo :wink: :dizzy_face:
14. zář 2009 v 18:25  • Odpověz
Tak jsem vložila vanu.
14. zář 2009 v 18:26  • Odpověz
no sanu pekne se vykulil pupicek... :dizzy_face:
14. zář 2009 v 18:26  • Odpověz
Sanu, krásný pupíček :dizzy_face: , už se to rýsuje :slight_smile:
14. zář 2009 v 18:29  • Odpověz
Ahojda,Rozi hlavně odpočívej to bude dobrý. :wink: Very supr no oni fakt ty starší lidi nepřemejšlej apak se diví. :wink: Gab kvasinky nevadí většinou je každej prodělá .Počkej to bude anorexie z jara.Já to znám u nás tady je to stejný kdy jdeš kam jdeš s kým jdeš apo.já už si z toho nic nedělám. :wink: Jinak mám ode dneška zavedený dvě a šest zamraženo.Tak uvidíme. :wink:
14. zář 2009 v 18:33  • Odpověz
No pupííček, je už pěknej pupas, teda nevím jak to bude vypadat ve 38tt například....... A už teda ani to místo není, si myslím, že od teď začnem pomalu pociťovat napínání kůže a počítám i s nějako strií, protože fakt mám někdy pocit, že mi to břicho praskne..... :fearful: :dizzy_face:
14. zář 2009 v 18:37  • Odpověz
hezký večer,
hlásím že jsem sobotní koncert Kabátů a celý víkend bez Adélky zvládla.
Snad budu mít čas zkouknout co se tu přez víken dělo ale navím nevím.Petr je v práci a Aďa tu pobíhá s foťákem a fotí všechno možný.Zvládla jsem zkouknout pupík od SANU.Moc krásnej a tiše závidím.Já chcíííííí taky .
14. zář 2009 v 18:38  • Odpověz
Sanu kráááááásnej pupíček :grinning:

Madli se taky dočkáš, my všechny :slight_smile:

Andi tak se šetři a nech se hýčkat :grinning:
14. zář 2009 v 18:49  • Odpověz
Tak jsem dočetla a teď, když chci napsat, tak abych to četla znovu...
My dnes byly na vážení... 4 690g, 56 cm... a to jsou Mari 4 měsíce!!! Zítra ještě na krev, 1.Hexa a Synflorix odložen...

Sanu... jsi focení nevynechala :grinning:, by mě zajímalo, jak jsi pózovala před spoluležícíma :grinning: :grinning: :grinning:

Gabi... jsem se pobavila s těma babama udrbanejma a pak i s těma kvasinkama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink: Z tebe čiší dobrá nálada :wink:

Luuc... bych taky nakupovala, se utěšuju, že až budeme mít po doktorech, tak že vyrazím :wink:

Andi, Bobo... nechť to klapne :wink:

Very... tak byteček je nadosah :wink:.

Soni... kde máš ručičku?
14. zář 2009 v 18:49  • Odpověz
Sanu... ještě jsi měla oměřit obvod pupajze :wink:

Madli... jaký byly Kabáti???
14. zář 2009 v 18:51  • Odpověz
Rozi hezky lež a držím pěstičky.

Gabi počkej jak budou ženský koukak na jaře :grinning:
14. zář 2009 v 18:54  • Odpověz
sarii nekoho asi moc irituje... tak mi ji opet smazli a poslali IPcko nad kterym jsem se fakt pobavila... :confounded:
no hlavne ze se nekdo bavi... :wink:
14. zář 2009 v 18:54  • Odpověz
Sar jsem bylla na návštěvě u Neluš na jednolůžáku.... :wink: A teda oměřit nevím čím, metr bohužel nemám....
14. zář 2009 v 18:57  • Odpověz
Soni... no jo, noo. Ale ty seš holka šikovná, vymyslíš nějakou novou fotku, kde budete obě... Taková fotka, po vzoru Sanu... :grinning: :wink: :slight_smile:
14. zář 2009 v 19:00  • Odpověz
Sanu pupík pěknej i s kapačkou :wink:

Jdu vyvenčit Ejmi pořád do mě strká tím trychtýrem.Zítra jedem na stehy a snad ji to sundaj.Holky po tý její operaci jsme žebráci :sweat_smile: Manžel byl na nákupu a místo másla koupil perlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: pže byla v akci za 19,- že se teď bude šetřit :sweat_smile: Prej ještě jeden kámen sežere a má to spočítaný :sweat_smile: a to už jsme jí další tahali z huby páč si nedá pokooj a chutnaj jí.Kotec to jístí :sweat_smile: manža už brousí pilu a v sobotu jde na to :wink: :grinning:
14. zář 2009 v 19:04  • Odpověz
sanu, týýýjo, to už je pěknej pupajz :slight_smile: :dizzy_face:
14. zář 2009 v 19:04  • Odpověz
Sanu... tě fotila Nelča??? A co to máš za kaťata???
14. zář 2009 v 19:07  • Odpověz
sanu, ty tvoje kaťata vypadaj zajímavě :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 19:11  • Odpověz
Andi, tak se držte i s mimískama a těch 6 zamražených, už ať ani nepotřebujete :wink:

Luci, to je botiček, týýýý brďo unosí to Anetka?? :sweat_smile: a kde Luci nakupuješ next v Praglu?
14. zář 2009 v 19:23  • Odpověz
Jaký kaťata to je podložka do postele :grinning: Jen jsem jako myslela, že jako to bude bílej hadr, no jako že to bude vypadat umělečtějc nooo, nezdařilo se nevadí :grinning:
Jo jo fotily jsme se s Nelčou :wink:
14. zář 2009 v 19:23  • Odpověz
jinak jsem nepochválila :sweat_smile: , ale jsou božský :dizzy_face: ty první jsou úplně luxusní, já jsem na ty sladký :grinning:
14. zář 2009 v 19:24  • Odpověz
Sarii,bylo to super.Teda aspoň pro toho kdo je poslouchá.Měli jsme i dobrý místo takže paráda.Jen tu dopravu nějak DP v Praze nezvládl.Ale dostali jsme se tam i zpátky docela v pohodě.I když jednu chvílu tu vypadalo že se nedostanem ani na ten Vypich kde se koncert konal.
14. zář 2009 v 19:28  • Odpověz
sari taky me to napadlo... :grinning: :grinning: :grinning:
holky a my ukoristili tohle...
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26149768&tab=1
jsem stastna ze se mi povedlo na tu jeji popelci nozicku... :sweat_smile: ¨
luci moc hezke... :wink:
14. zář 2009 v 19:30  • Odpověz
madli, a Kabáty jsem taky chtěla jít..ale pak jsem nějako zapomněla :sweat_smile: naposled jsem na nich byla jako těhotná a bylo to super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

very, byly jsme v Letňanech :wink: pže v pondělí jet přes Prahu, by byla sebevražda :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jinak je Next snad všude :wink: Botky myslím unosí :wink:
14. zář 2009 v 19:31  • Odpověz
soni, jééé, ty jsou boží :dizzy_face:
14. zář 2009 v 19:32  • Odpověz
Holky botičky jsou super.
14. zář 2009 v 19:38  • Odpověz
luci a hlavne malilinke, pro tu moji popelku... :sweat_smile: a na chozeni, :sweat_smile:
14. zář 2009 v 19:38  • Odpověz
jééé, holky maj společnou pupkatou fotku :dizzy_face: to je hezkýýýý :dizzy_face:
14. zář 2009 v 19:41  • Odpověz
Madli... tak paráda, že jste si je užili...

Sanu... jsem si to myslela :grinning: :grinning: :grinning: Vy jste teda módní návrhářky :grinning: :grinning: :grinning:

Luuc... a jsou ty boty pro děti zdravá obuv???
14. zář 2009 v 19:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.