• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Luuci,Soni -to je krása. :slight_smile: Verysek,no uvidíme ale jsem radši že jsou minule nebyli. :wink: Gab no jo štěně vid.My se ted taky ještě prohnem za narkozu u zajucha ten abces chce ven.A doufám,že už to skončí ted jsme se pěkně prohli při ivf. :wink: Míšo jo snažím se ale rozhodně ted celých 14 dní ležet nebudu jak minule. :wink:
14. zář 2009 v 19:46  • Odpověz
sarii, myslím, že úplně zdravotní ne :wink: ale nějakou tu ortopedickou vložku tam maj :wink:
14. zář 2009 v 19:52  • Odpověz
holky dik, ja jsem z nich unesena, uz se tesim az dorazi... :dizzy_face:
14. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
Andi to jsem ani nemyslela, spíš tak jako zlehka všechno a nenamáhat se, já po minulým ET neležela vůbec, chodila jsem do práce a nějak si nepřipouštěla, že se může něco stát a tahala jsem i těžký věci, ted mě ani nehne :grinning:

Jsme na Kabáty měli jet taky kamoš měl lupeny navíc, jsme to s drahoušem vzdali na jednu stranu dobře na druhou jsme zaváhali :dizzy_face:
14. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
soni, ty botky máš ia pěknou cenu :dizzy_face:
14. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
Zdarec :slight_smile: ,
jsem ještě přišla hodit oko :slight_smile:

Sanu, máš pěknej pupík :grinning: :wink:

Very, super, že máte nový byteček :slight_smile:
14. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
Jéééééééé, Neluš a Sanuska mají společnou pupajzníkovou fotku, hezkýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :slight_smile:
14. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz
Holky, už víte to jméno Maruščiný holčičky??? :confused: :confused: :confused:
14. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
no prave taky si rikam ze i cena je slusna... ale jsem proste stasnta za nej velikost a ze je to i k svetu... :dizzy_face:
holky pupickove, moc vam to sekne... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jeste jste tam mohli vzit do party i muchlina s holkama... :grinning: ale holky jeste asi nemuzou...
14. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz
No jo, Muchlíci se dlouho neozvali :confused: ...
14. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
Dobrý večer :wink:
Tak jsme zpět z výletu, vyrazily jsme v 8 a přijely v 5. Bylo to moc fajn, Anežka předváděla, jaké je hodné miminko, cestu zvládla dobře, zkrátka pohoda. Jen... celý den nekakala, takže večer měla parádně nafouknuté bříško a plakala a plakala... tak snad se v noci zadaří, teď už spí.

Dočtu za chviličku, manžílek jde do práce, takže chvíli si odpočinu u PC a pak půjdu taky spát.

Přeju krásnou dobrou, jestli tu už nebudete :wink:
14. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz
nakukuju...

no krásný botičky,jen co je pravda :wink:
14. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz
tak jsem napsala našim maminkám dvojkám ojhledně srazíku a

Evík mi napsal, že jsem ji pobavila :grinning:

a Artep, že si na to netroufá...takže tak :wink:
14. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
žofi, tak aspon, že jsi Evču pobavila :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ahojky, děkujeme za pochvalu. Se Sanu je legrace, hned se mi v nemocnici moc líbí.
Muchla je v poho, dnes holčičky vzorně jedly, přibírají, tak byla spokojená.
Rozi taky drží, teď večer jsem s ní mluvila.
My máme velký den ve čtvrtek, ukončujeme infuze po dvou a půl měsících, jen jeden tablety a pak už budeme ponecháni osudu. Všichni předpovídají pohodové pokračování těhu dál a dál, tak uvidíme.
14. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
tesinka, sarii, moc ďakujem :slight_smile:
sarii blahoželám ku krásnej holčičke a tesinke ku krásnemu Kubíčkovi, ja vám tak závidím :slight_smile:
14. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
... něco jsem dočetla. Sanusko, Ty si srandista :grinning: :grinning: s tím tvrdnutím

Tesi se ozvala, fajn :wink:

Rozi!!!! :confused: :confused: Prosím Tě, opatruj se!!
14. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
Neluš, tak to jsou super zprávy, určitě ještě vydržíte, já možná rozšířím řady našich sanusek v nemocnici už v pondělí :slight_smile:
14. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
no, musím konstatovat, že mě taky ranní hláška Sanusky s tvrdnutím velice pobavila :slight_smile:

Dani, super, že jste si dnešní výlet užili :slight_smile:
14. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
Neli, díky za informační servis.
A ať Ti ten velký den vyjde a jde všechno dál i bez infuzí :wink:

Hm, na dvojčatovky jsem myslela (ohledně srazu), ale je to jasný, že to ještě nejde...
14. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
Tesi, budeme tě hlídat. Stav se za námi, i kdyby tě ještě poslal domů. Jsme na rizikovce, pokoj 13 já a Sanu na 14.
14. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
Nelčo, teda ty to tam máš pod palcem :grinning: dobrý info :wink:
14. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz
Neluš, stavila bych se, ale manža půjde se mnou, asi by tu drbárnu nerozdejchal :grinning: , ale určo dám vědět, ale podle výrazu doktorky si myslím, že mě rovnou ubytují :wink: Ale uvidíme.
Jinak super, že podáváš takový info. Rozi, držíme moc palečky.
14. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz
Jasně Tesi, tak ti držíme palečky, třeba tu poradnu ani nebudete potřebovat a už budeš mít Kubíčka v postýlce. :slight_smile:
14. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
Neli, bylo by to super, uvidíme, třeba se Kubík vyvolání lekne a vyleze dobrovolně v neděli večer :grinning:
14. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz
hele holky a proc nejste spolu na pokoji? :grinning:
14. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz
jsem po večeři, tak jsem dočetla

Soni, ty tvoje botky jsou taky božancký :dizzy_face: a ta cena rozhodně taky :wink:

Sanu a Neli, fotečka krásná :dizzy_face: moc vám to sluší a je vidět, že vám tam spolu je moc dobře :slight_smile:
Neli, díky za infošky, jen tak dál - za chvíli tu porodnici a gynekologii ovládnou sanusky :grinning:

Dani, Anežka je přeci hodný miminko :wink: :slight_smile:
14. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
Šári, ještě jsen negratulovala k vážení, stejně je to drobek, vy ty holčičky máte takový drobínky :dizzy_face:
14. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
Soni, já jsem už několik měsíců zabydlená na jednolůžáku a dvoulůžák je obsazený. Škoda, by jsme asi zbouraly porodnici smíchy. :slight_smile:
14. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
no prave neli ja si myslim... :grinning: se divim ze jste jeste nevymysleli jak tu sanuscinu postel dotlacit k tobe na pokoj... :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.