• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
á společné foto, nice

:wink:

no já jdu hajat, mám pravděpodobně 4 hodinky spánku před sebou, tedy ve 2 budíček, tak dobrou :dizzy_face:
14. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz
Jééé, Jaji dorazí na sraz, to by bylo fajn - Jajíčka ještě osobně neznám. Jinak už jsem tu taková vykopávka, že znám snad všechny :grinning: :grinning:

Míšo, jen se vypiš, (taky) od toho tu jsme... :wink:

.... nepřirozená poloha ve vajíčku. Tak to znám. Asi dva lidi se mě ptali, zda ji tam mám správně, že je taková zalomená... a vajíčko podezřívám z toho, že celý den nekakala, ještě to v neděli ověřím. Jo, jsou to starosti - ale krásné starosti... :slight_smile:

Bobo, tak Ty si taky Sanuska? Tak nám písni pár info o sobě, ať Tě můžem dát do tabulky - ke komu chodíš, co máte za problém a co za sebou a tak :wink:

Gabi anorektička :grinning: :grinning: Inu co, ať se vesnice baví :slight_smile: Myslím, že to u Tebe bude dobré, kvasinky vyhubíš :wink:

Luci, mimi je lepší než práce :dizzy_face: :dizzy_face: Dnes jsem to několikrát v práci opakovala. A dokonce jsem hučela do mladých holek, ať to zabalí a jdou dom s dětma :grinning: :grinning: Firmě by to nevadilo, nevědí, co s lidma...

Very, 62 má Anežka teď, ve dvou měsících, a ještě jí chvíli vydrží, má 57 cm. Tak neboj, novorozenci bude sto pro. A ti důchodci... no co už, mají, co chtěli.. :grinning: :grinning:

Woblud, tlak je potvora, znám... ale... jak se zvětší bříško, zvýší se teplota, zvýší se tlak a bude dobře. A lepší nízký, než vysoký (já vím, teď se mi to kecá, ale vysvětlovat u doktora celé těhu 100/60 nebyla sranda). Ale mě nic nebylo, Tobě nebude taky - aspoň ne od tlaku, to se poddá. :wink:
14. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz
Andi, držím palce!!

Sanusko, hezkej pupíček :dizzy_face: A společná fotka s Nelčou je taky krásná :dizzy_face: :wink: )) Fakt. Při tom všem je vidět, že si to těhulení užíváte a tak to má být :slight_smile:

Sari, slušný míry a váhy :wink: To očkování - taky asi požádám o odklad. A Synflorix budem taky dávat, já trpěla na záněty stř. ucha tak vím, co toje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Botky hezký :wink:

Hm, já mám budíček někdy mezi druhou a pátou, tak jdu taky.

Zítra plus mínus budu. A taky zítra musím doma poinformovat o středečním srazu, dnes jsem neměla odvahu, když jsem přijela po páté :grinning: :grinning:

Tak dobrou :wink:
14. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz
... jsem Vás přestala zanedbávat a přidala jsem fotky naší dvouměsíční kočky. Jsem na to trochu kašlala, že... :wink:
14. zář 2009 ve 22:29  • Odpověz
dobrou, jsem ko a po hodinovým zápasu našeho miláčka jsem okopaná jako celé pole :grinning:
14. zář 2009 ve 22:32  • Odpověz
Tak jsem taky koukla na fotečky.
Ta sanusky a nelči je suprová! :dizzy_face: Holky,já vám snad začnu závidět,že jste v nemocnici.Z vás úplně čiší pohoda a spokojenost. :sunglasses: Tak to je fajn,když už tam musíte být... :wink:
14. zář 2009 ve 22:39  • Odpověz
Ahoj... pěkný den přeji... Počasí asi zase nic moc :angry:

Dani... Anežka má krásné modré oči :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Very... alespoň o mazlikovi víš, je to paráda, co???

Věru... jsem zvědavá, co v "hrabáku" vydrapneš dneska :wink: :wink: :wink:

No a chvilka ticha za Patricka :pensive: :pensive: :pensive:
15. zář 2009 v 07:23  • Odpověz
Dobré ránko,

Anetka ještě chrupčí..se nudím :sweat_smile: manža mě vzbudil, když odcházel do práce a už jsem nezabrala :unamused:

Dani, fotky jsou krásný :slight_smile: Anežka má fakt moc hezký kukadla :dizzy_face:

jůůů, jaji dorazí na sraz :slight_smile:
15. zář 2009 v 07:37  • Odpověz
ahojky
danco teda anezka roste taky jak z mlicka... je to uz krasna kukacka... :dizzy_face:
15. zář 2009 v 07:47  • Odpověz
ahojda
holky na sraz bych velice ráda dorazila a konečně vás poznala osobně ale my jdeme ve str na prohlídku a očkování k dr, holt mi štěstí nepřeje :unamused: :unamused: :unamused:
škoda že to není jiný den :frowning2: :frowning2:
těšila jsem se ..

žofi já tu sedačku nakonec nekupovala na sluněti ale v chiccu měli na nic akci a mám to kousek od domu :slight_smile:
verunce se s v ní líbí, já vajíčko neměnila protože mi jde nacvaknout do konstrukce kočárku a to bych s jiným asi neudělala ale ted už bude v té větší tak to bude pohodička..
jinak už jezdíme ve sportáku je to sranda :slight_smile:

holky mě verunka už zvedá zadeček do vzduchu asi už je to náznak že bude líst nevíte??
15. zář 2009 v 07:56  • Odpověz
Dobré ráno, to je zase nádherně chládeček. :wink:

Dani, Anežka je nádherná, má krásný kukadla a je to naprosto spokojené a rozesmáté miminko. :slight_smile:
15. zář 2009 v 08:04  • Odpověz
Hezký den!

Dani,ta je božííííí !!!! :dizzy_face:

Sarii,taky jsem na to zvědavá.Hlavně musím být přesně v 9.30h na "startovací čáře",jinak mi to tam ty kudlanky zase všechno vyberou. :grinning:

jaji - neporadím... Naše Terka šla ze sedu rovnou do stoje.Nějaké lezení asi brala za zbytečnou ztrátu času.Takže jsme v 10 měs.chodily po venku bez držení.

Jo,kdyby jí to takhle krásně šlo i ve škole. :unamused: Holky,představte si,že jsme se jak pitomý dřely tři dny s angličtinou a ona z ní včera dostala 4. Ach jo.Tak má to vůbec nějakou cenu ??? :unamused:
15. zář 2009 v 08:15  • Odpověz
Dobré ráno,
hlásím se v rychlosti, abych nedostala sprda, že nepodávám infošky, jedeme do nemocnice, asi mám postupný odtok plodové vody, tak aby se na mě podívali, zatím mě nic nebolí, jen jsem jak kdybych byla počůraná. :sweat_smile:
Manžel když tak nahlásí co a jak.
Mějte se.
15. zář 2009 v 08:21  • Odpověz
jaji, je to možný :wink: každý dítko je jiný :wink:
15. zář 2009 v 08:22  • Odpověz
díky za info, ještě se mi Verunka neposadila ale už moc chce a neví jak na to, no bude jí teprve půl roku tak má časík že ??
15. zář 2009 v 08:26  • Odpověz
Ahojky,

Tesi tak držíme pěsti at je všechno ok a už máš Kubíčka u sebe :grinning:

Dani Anežka je kouzelná a k nakousnutí :grinning:

holky v nemocnici držte se!!
15. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
Tesi, tak hoooodně štěstí. :dizzy_face:
15. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
Tesi,tak držíme co můžeme!!!!

Holkýýýý,vypadá to,že do večera tu máme další maminu!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. zář 2009 v 08:39  • Odpověz
tesíku drž se a hodně štěstíčka ... :wink: :wink:
15. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
Tesi, drž se :wink:
15. zář 2009 v 08:44  • Odpověz
holky jdu a verunkou ven, jdeme napoštu tak zatím pa pa..
15. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
Tesi tak tfuj tfuj tfuj, to když to teď píšu, tak už jsi určo o patro níž u dr.... :slight_smile:

Věru no ty mede, hele jseš na řadě :grinning: :wink:

No jo holky, je to s Nelušákem pohoda, na chvilku za sebou zaskočíme, tam naklepem břicha, pak ztvrdnem a zase se vracíme do těch našich nor. :grinning:

Sari Páťa umřel viiď :frowning2: CHjo, to je život. Jak budu doma tak si pusstím Hříšňák, mě to hned ráno hlásila sestřička když začala ječet pumpa někdy po páté, tak mi to hned říkala....

Luci tak doufám, že až bude špuntová na světě, tak že taky budu moct napsat, že se nudím :sweat_smile: :dizzy_face:
15. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahojda všem,

Dančo, ták jsi napravila velké mínus :grinning: , Anežka je krásná a pořád vysmátá, tomu se říká spokojené miminko :dizzy_face:

Tesinko, tak tfuj,tfuj,tfuj ať je průběh co nejhladší a večer ať tu máme infošky :wink:

Šári, o mazlikovi vím pořádně, ale co včera předvedl, jsem byla úplně hotová :grinning: , to bude asi těma písničkama co mu tatínek pouštěl, měl pak diskotéku ještě další třičtvrtě hodinu po tom, nepomohlo na uklidnění ani lehnutí si na bok, které normálně vždycky zabralo :grinning:

Věrko, hezké pořízení při nákupu a Terka si to opraví, se někdy tak stane, třeba se ve škole vystresovalo a pak to může umět sebelíp, prostě stres všechno vymaže :frowning2:

Sanu, Nelčo - zase hlašte pěkné zpravodajství z nemocnice
15. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
Dobré ráno, teda jestli v Pardubicích gynekologie nespadne, tak to bude zázrak :grinning: Tak se opatrujte :dizzy_face: a Tesi má dnes velký den, tak hodně sil! A taky na Rozi myslím, Sanu s Neli už to doklepou :slight_smile:

U mě hotovo, odrovnala mě má krční páteř - večer a noc hrůzy. Půl království za kousíček růžovýho prášečku :rolling_eyes: no mám co jsem chtěla že :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahoj holčiny.
Děkuju za pochvalu fotek, udělaly jste mi radost :dizzy_face: :dizzy_face: Jo, je to náš zlatej brouček modrookej :wink:

Tesi, držím palce!! A přeju, ať je to nejdýl do večera, jak tu psala Věrka.

Woblud, ach jo... a není něco na bolest pro těhotné?? Anebo masáž (nebo fyzioterapie)??

Jo, jo, taky myslím na Rozi, ono to bude dobré - však Neli taky ležela od 19. tt??

Jdem ven, odpol. kouknu. Dnes má Tesi velký den, tak čekáme zprávičky :wink:
15. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
Jsem zvědavá na Tesi :wink: :wink: :wink:

No a kdopak má teď mezery ve fotkách??? Very bříško, Věrka pokojíček, Soňa fotku do pasu... Evik a Artep, a Woblu s Gabi :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
15. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
Woblu... "na hlavu" :grinning: :grinning: :grinning: brala něco Nelča...
15. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
bré ranko všem, to zas byla noc.....

Dani a spol., zejtra to teda platí?
15. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
Šári, já až příští týden :wink:
15. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
sari tak to jedine ze me vyblejskes s rajtkama na hlave, sama to nezvladnu... :grinning: :grinning: :grinning:
holky venku je uuuuzasne, nesviti to oci, neni tam zima, neprsi... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: baaaaaaaaaaajo, ja v tricku no supr
15. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.