• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Woblu, Paralen můžeš.
15. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
Neli, zachránila jsi mi život :dizzy_face: teď už je to snad dobrý, ale příště si ho určitě vezmu.
Dani, Anežka je krásně vyloupnutá :dizzy_face: už je taková člověčí :slight_smile:
Jo a za chvíli jedu do Rychnova, ale jen na otočku, pro nějaký látky nebo co, mamka teď dělá patchwork s nějakýma paníma ze Solnice - ona jí pomáhá ségra, ale dneska má kurz přebalování nebo co :sweat_smile:
No s fotečkama to je těžký, ono nějak není co fotit :sweat_smile: já už jsem po krvi netestovala a zácpa povoluje, takže mi bříško pěkně splaskává :grinning: a můj dnešní vyčerpanej ksicht bych vám nepřála vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
žofi, jasan, platí..já s tím počítám :wink: na 11. tam budu :wink:

Mě taky přepadnul nějakej svědivec :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem si koupila v lékárně Canesten :wink: snad pomůže, aby se mi neposunula kvůli tomu IUI :unamused:
15. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ahoj vsem, hlasime se z chrudimi, jsme po monitoru a cekame na vysetreni, plodovka odteka a nejake kontrakce taky, snad se to rozhybe a zacneme brzy rodit, kvuli stopstavu nas ulozi asi na gyndu. Drzte palce.
15. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
Tesi, jééé, tak je to ono :slight_smile: tak super, držím pěsti :wink:
15. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
tesinko tak hladkej a bezproblemovej prubeh at si co nejdrive kubicka pomazlis... :wink:
15. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
Tesi, tak to tě mám za bukem :grinning: :wink: , držím pěstičky ať to jde co nejlíp, aspoň budu mít čerstvé infošky jak to tam chodí :wink: :slight_smile:

Luci, canesten hodně pomůže, já už se těším až se do toho dáte :wink: to tu bude těhulek :slight_smile:
15. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
very, no v lékárně mi dali nějakej krém na 3 dny..to mi přijde nějak málo :confused: máš s tím zkušenost?
15. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz
Jéééééé... tak Tesi už má nakročeno... 15.9. je taky hezké datum :wink: .

Woblud... žádné výmluvy!!! Zítra budeš fotit a basta!!! Na UZ ti spočítají, kolik budeš :wink: :wink: :wink:
15. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
Luci, já s tím zkušenost nemám vůbec žádnou, ale ségra jednou dostala i nějakej prášek jednorázově a měla klid :sweat_smile: tak to zkus za uvidíš, hlavně podej info :wink:
Jo to jsem se chtěla zeptat, Gabi, Tobě dr. nedělal rovnou UTZ, když jsi tam byla s těma kvasinkama :confused: neříkej, že jsi ho neukecala :astonished:
Teda nechápu, kde jsem vzala tu utkvělou představu, že těhotenství je báječný :sweat_smile: jsem jak když mám chřipku, ale klouby, svaly, ani nic takového mě nebolí, jen jsem totálně oblbnutá... a já blbka nechtěla žádný adoptovat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
15. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
woblu, to mi taky nabízeli..jen jednu tabletu, to se mi zdálo málo :sweat_smile: info podám :wink: zítra na chvíli teda dorazíš?

woblu, neboj..těhotenství je krásný :dizzy_face: ono to přijde :wink:
15. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
Tak Tesi držím taky pěsti :slight_smile:
15. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
Luci, jj, přesně tento na 3 dny + jsem si koupila klasickou mast canesten a bylo to hned pryč, pak jsem ještě vyplachovala rosalginem :wink:
15. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
Woblu, to přijde, ale taky mi je víc hůř než líp, pozitivní jsou na tom pouze 2 věci :grinning:

Andi, odpočíváš???
15. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
very, aha, dík :wink: tak snad fakt pomůže :slight_smile:

já poobědvala pangase a jdu žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
Very,jo dokonale v poledne jsem vstala zase lehla s utroušem a ted jsem chvíli na netu páč se nudím.Za hodku příjde manža pak děti tak bude po nudě.Akorát mě pořád pobolívá podbřišek ale to je asi normální. :wink:
15. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz
Holky,fotečky snad budou dneska večer.Taťka mi sem přijede dodělat ještě nějaké drobnosti (jako třeba přidělat hrazdičku pro nebesa) a hnedka to cvaknu. :wink:

V hrabáku jsem zase něco málo pokoupila - vše teda pro Terezku,ale jsem spokojená.Celkem 1 sukni,3 trika s dl.ruk. a svetr.No a platila jsem 179,-Kč. :slight_smile:
Mamka si koupila krásný flaušový sako na zimu za 88,-. :slight_smile: Takže spokojenost.

Myslím na Tesi a na to co psala Sanuska - že teď je řada na mě... :confused: :sweat_smile:
15. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz
Very, jaký 2 věci :sweat_smile: manžel říká, že mi to prý vynahradí ta agónie při porodu :grinning:
JJ, pokud se nic mimořádného nestane, tak na chvilku přijdu :slight_smile:
Andi, já myslím, že to je úplně normální, ale co Ti budu vykládat, ty už jsi zkušená opatrovatelka :slight_smile:
Jó Věrko, na každýho jednou dojde :sunglasses:
15. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
Andi, to je v pořádku, co bys taky chtěla dělat, pěkně se válej a hlaď bříško a říkej jim ať se pořádně zavrtají :wink: :dizzy_face:

Woblu, já našla 2+ : 1.) mi narostla prsa :grinning:
2.) mě všichni hrozně rozmazlují, nic moc nemusím dělat a dokonce tuhle jsem jela s mamkou na nákup a nemohla jsem odvést ani prázdný košík :grinning:

Věrko, takže nákupy super :slight_smile: a jj, jsi na řadě, ale ty už s tím počítáš, ještě hodíš fotečku nachystaného pokojíku a je to :wink: :sweat_smile:
15. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
Věru, super nákup :wink:

Very, tak to zvětšení prsou jsem si v těhu taky užívala..ještě lepší to bylo než mi narostlo břicho :dizzy_face: to bylo pohledů :grinning: pak už to chlapi tolik nebralo :sweat_smile:

Já mám dožehleno a dávám si Marlenku :dizzy_face:
15. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz
Luci, ty se máš, že už máš vyžehleno, já bych měla taky, ale mě se tak hrozně nehce :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , co půjde složit složím a zbytek asi až někdy :grinning:

no jo, taky si říkám, kdyby aspoň takový pěkný zůstaly a hlavně tak pevný :grinning:, jenže to asi fakt nevyjde :pensive:

hmmm, Marlenku, tak to já mám v lednici bramboru(z cukrárny), tak na ni asi taky vlítnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz
Very, nechci ti kazit náladu, ale ty prsa ti spíš nezůstanou :sweat_smile: teda neznám nikoho kolem mě, komu by zůstaly :pensive: mě sice zůstala velikost, ale bohužel pevnost je v tahu a mám z nich kokršpanělí uši :rolling_eyes: :rolling_eyes: no po dětech to plastika jistí :wink: Jestli budou po každým mimi klesat, tak po 3 dětech, si po nich budu šlapat :sweat_smile:
15. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz
Luci, já s tím právě počítám, manža říkal, že až po dětech, tak jsem na něho zvědavá až mu za pár let řeknu tak taťko vysázej na prkno tisíce jdu si pro prsa :grinning: , ale tomu tvýmu výrazu "kokršpanělí uši" se tlemím pořád
15. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz
Very, no manža je s tím smířenej :sweat_smile: pže s tímhle celej život chodit nehodlám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
15. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz
to máš dobrý, ten můj se vymlouvá, právě až po dětech, ale až třeba uvidí ty kokršpaněláky :grinning: , tak bude souhlasit :wink:
15. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz
Very, no uvidíme až to přijde, jestli se taky nebude vymlouvat :sweat_smile:

No nic, Anetka je vzhůru, tak jdem jíst a razíme k našim :slight_smile:
15. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz
15. zář 2009 v 17:37  • Odpověz
rychnov3, chodím do Sanusu do Pardubic k Dr. Provazníkovi, o mimčo sa snažíme cca 2 roky, začiatkom roku sme absolvovali 1.IVF s 2 embrijkami, ale nepodarilo sa. Ja som Ok, ale manžel mal azoospermii, po braní profertilu, macy, E, kotvičníku sa to zlepšilo aspoň tak, že nemusel na M/T. :slight_smile: po nepodarenom 1 pokuse som bola na laparoskopii a rozširovaní deložmího hrdla, lebo mali problém zaviesť embrijká.
Tento pondelok som bola na KETe, chceli sme zaviesť 2, ale po rozmrazení zostalo len 1, vraj dosť kvalitné, tak dúfam, že vydrží a už sa nepustí :slight_smile: na krv idem 29/9 :slight_smile:
Zostali nám ešte 3 mrazáčky :slight_smile:

tesi, držím prsty nech to dopadne bez problémov :slight_smile:
15. zář 2009 v 17:41  • Odpověz
Nikde nikdo :confused:

já si schrupla a teď půjdu na šneky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dančo a Luci, ten fusak od Emitexu combi exclusive, myslíte že se vejde do toho našeho kočárku???Luci se ptám, protože ho měla a Danča psala, že ho bude tchýňka kupovat.
15. zář 2009 v 18:02  • Odpověz
bobovci1, držím pěstičky ať se bojovníček chytí :wink:
15. zář 2009 v 18:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.