• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
verysek1, ďakujem :slight_smile:
15. zář 2009 v 18:16  • Odpověz
bobovci1,tak to jsme stejně já byla včera na ET a na kontrolu jdu taky 29. :slight_smile:
15. zář 2009 v 18:23  • Odpověz
Andy a bobovci moc držím palečky ať se zakousnou a nepustí :slight_smile: :slight_smile: :sunglasses: :grinning:
15. zář 2009 v 18:25  • Odpověz
vysocanka, takisto ďakujem :slight_smile:

andy, a na ktorú hodinu si bola? možno sme sa minuli :slight_smile: a ako sa cítiš?
15. zář 2009 v 18:26  • Odpověz
Ahoj vysočanko díky.Uvidíme. :wink: Tobě to taky uteče a bude líp. :wink:
15. zář 2009 v 18:29  • Odpověz
bobovci,na 7.30 ale já chodím do Sanusu HK.Jinak o.k.jen podbřišek pobolívá. :wink:
15. zář 2009 v 18:32  • Odpověz
Ahoj sanusky, jdu Vás dočíst :wink:
15. zář 2009 v 18:33  • Odpověz
andy, a ja som si myslela, že sme sa možno minuli, to neva, inak držím prsty nech to výjde :slight_smile:
15. zář 2009 v 18:35  • Odpověz
bobovci,taktéž :slight_smile:
15. zář 2009 v 18:38  • Odpověz
no dalsia slovenka do party, odkial si? :grinning:
holky my uz spinkame... :sweat_smile: ode dvou radila a jsme se vykoupali, ani nedopila poradne a je tuha... :sweat_smile:
15. zář 2009 v 18:41  • Odpověz
soni, od Chrudimi :slight_smile:
15. zář 2009 v 18:44  • Odpověz
Sanu a Neli sekne Vám to spolu puičky pěkný :dizzy_face: :dizzy_face:
koukám Sarri jak to tu má zmapovaný :wink: :grinning: jen jaký foto mám hodit???břico žádný nemám, :confused: furt si říkám, že to musím dopsat do profilu páč tam mám IUI duben :sweat_smile:
Woblu Utz mi nedělal, že by tam stejně ještě nebylo nic vidět... do pondělka už to uteče :wink:
No a já měla dnes pernej den, Ejmi má stehy venku, byla hodná, držela ani nepípla :wink: Jen jsem měla problém zvednout 20kg těžkýho psa na stůl :sweat_smile: Tak jsem poprosila sestřičku naštěstí byla hodná :wink:
Jinak moje začátky těhu nic moc.Jednou mám zácpu pak zas srajdu. :sweat_smile: dnes jsem si pochutnala na čokoládovém pudinku a minutu na to jsem nevěděla kerou stranou ho vyhodím :sweat_smile: Břicho mě teda tahá parádně no nevím jestli lepší chodit nebo ležet???je toho dost :sweat_smile: jo holky a ty prsa jako jo mě už vyrostli manža už chválil :sweat_smile: :grinning: a jinak mě teda děsně bolej a to jsem v těhu nikdy neměla jen takový pálení v bradavkách.
Woblu a tobě je taky nějako blivno :confused: sím tě se říká, že těhu příznak je i něco jako chřipka...

zdravím novou sanusku :wink:
15. zář 2009 v 18:46  • Odpověz
sonica,tak to pořádně řádila až se z toho utahala vid.Neboj zase se bude hlásit na pití. :wink:
15. zář 2009 v 18:47  • Odpověz
Vysočanko a jak ty ????
15. zář 2009 v 18:47  • Odpověz
gaban, ďakujem a blahoželám ku krásnemu testíku :slight_smile:
15. zář 2009 v 18:49  • Odpověz
bobovci... tak držím pěsti ať se chytí :wink: :slight_smile: chodíš taky do Pce viď... :confused:
15. zář 2009 v 18:55  • Odpověz
Bobovci taky mačkám pěst.

Holky mě asi exploduje břicho, jsme se s Neluš musely projít po chodbě, jsem do sebe hodila výbornou véču a bylo mi a je taaaak těžko, bych si potřebovala hodit kolečko kolem celého areálu ne jen porodnice...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pak jsme si zase s Neluš natřásly břuchy a zase daduškáme.

A já na to přišla, napiju se bublinkaté vody a třeba si aspoň říhnuuuu :dizzy_face:
15. zář 2009 v 18:56  • Odpověz
bobo a na slovensku? kludne do IP :wink:
jj andu unavila, ja si myslim, se vzbudi kolem osme, dotaha zbytek a usne... :sweat_smile: to prepiskla... :sweat_smile:
15. zář 2009 v 18:58  • Odpověz
gaban, áno chodím do Pardubíc :slight_smile:

sanuska, ďakujem a nech Vám to tam čím skor ubehne :slight_smile:
15. zář 2009 v 19:04  • Odpověz
Ahojky,všechny vás zdravím :slight_smile:

Woblu,hezký výraz půl krákovství za růžový prášeček :sweat_smile:

Neli,Sanu vám to spolu tak sluší :wink:

Dani,Anežka je nádherná,soudě dle fotek hodně do tatínka ne? :slight_smile:
15. zář 2009 v 19:09  • Odpověz
Bob jo jo ono to utíká jako voda, už je úterý, tak tipuju max týden a jdem dom. Teda jako já. Ale s Neloušem to je tady prča, tak to fakt letí..... :dizzy_face:
15. zář 2009 v 19:10  • Odpověz
sanu, tak to verím, dvom je veselšie :slight_smile:
15. zář 2009 v 19:15  • Odpověz
Jsem vycvičená... taky mám naklepáno :grinning:

Gabi... tak po UZ začneš s fotogalerií :wink: ... záznam musí být :wink:

Koukám, máme tu další blondýnku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Bobo :wink:

Sanu... maká manža na pokojíčku?
15. zář 2009 v 19:31  • Odpověz
no skôr špinavý blond, na fotke mám melíry :slight_smile:
15. zář 2009 v 19:37  • Odpověz
Věru... postýlka je nachystaná :wink: ... Hračky taky... Joo, jsem koukala, jaký to máš udělátko na vanu :astonished: :astonished: :astonished:
Klaudinka může být klidná, bude se jí to líbit :wink: :wink: :wink:
15. zář 2009 v 19:59  • Odpověz
holky jdu na Ordinaci a zítra dám ten Hříšňák :frowning2: byl to můj idol...ach jo

Sarri jasan až to bude jistější tak fotka dodám, zatím mám jen tu čárku....

tak brou..
15. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
Věru to uděláto lehátko nad vanou je boží :wink: a Postýlka už jen čeká na Klaudinku :wink: hezká výmalba :wink:
15. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
verusko krasne vymalovany pokojicek, tam se bude klaudince krasne spinkat... :wink:
a to udelatko se mi taky teda libi
15. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak koukám jak jste rychlý. :wink: Než jsem stačila dát popisky,máte to zkouknutý. :grinning:
To "udělátko" na vanu jsem sháněla jako blázen po internetu a nakonec se podařilo. :dizzy_face: Něco takovýho jsem měla půjčené už tehdá na Terku a bylo to super.Už kvůli tomu,že rozpařený vykoupaný mimčo nemusím nosit do jiné místnosti strojit,ale udělám to pěkně hnedka ve vyhřáté koupelně.
A za výmalbu poděkuje hlavně taťka (děda),až mu to přetlumočím - navztekal se u toho jako šílený. :angry: :grinning:
15. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
no ale vyplatilo se verko, jen ho pochval bude rad... :wink: udelal to moc hezky... :wink:
15. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.