• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Tak čekám, co Tesi :confused: :confused: :confused:
15. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz
Věrko, pokojík je krásný :dizzy_face: a to na tu vanu je bomba to ti teda povím, pěkně vysoké, žádné ohýbání :wink: super :dizzy_face:

no jo Tesinka, jsem zvědavá kdy manža napíše :sweat_smile: , doufám že brzy :slight_smile:
15. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
Dobrý večer. Nějak jsem se sem nedostala, byli jsme na výletě v Potštejně, ušli jsme asi 6 km, Anežka spala... tedy, po tom odpoledním vyvádění byla tak vysílená, že spala a už spí zas. No co, není to vyvádění často, tak se to dá přežít. Příčina neznámá....

Zítra na srazík jedu, moc se těším. Takže v Santošce v 11. Budu tam (snad) všas...

Koukám, že Tesi nic :confused: :confused: a zprávy od Rozi? Na první pohled nejsou vidět, musím podrobněji..

Very, fusak přijde příští týden, hned vyzkouším a poinformuji :wink:

Jdu dočítat (anebo později, až půjde drahý do práce).
15. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
Holčiny, na to svědění - gynopevaryl - jsou to tři bobule a mast. Mě to zabíralo spolehlivě.

Věrko, si na řadě, tyjo, letí to.... A vybavení krásný, to pak bude pohodové koupání :wink:

Bobovci, díky za info a přeju hodně štěstí!!! Chce se mi říct "standardní případ". Tak to se určitě brzy zadaří. Sanusko - máš tu infošky do tabulky - vedeš ještě tabulku??? :confused: Nebo nám zmizela??

Tak a je dočteno, šlo to rychle. Zítra se těším na srazík. Ráno asi ještě kouknu.
Přeju krásnou dobrou :wink:
15. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz
Též přeji dobrou a klidnou noc :wink:
15. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz
Koukám,tady už nikdo. :confused:
Tak já půjdu taky spát.Dneska mám za sebou opět jeden z náročnějších dní,tak se docela těším,jak sebou praštím do peřin. :pensive:
Tak pá a dobrou!

PS: Vzhledem k tomu co jsem dnes musela absolvovat jsem se rozhodla zítra pro změnu pro odpočinek,takže se srazíkem nevím,nevím... :confused: A na víkend se chystám "naposledy vcelku" zase s tou naší partou do Krkonoš,tak abych načerpala síly. :wink:
15. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz
Ale Věrko, přijď, to zvládneš :wink:
A jestli někdo další nemá daleko do HK, stavte se taky :wink:

A jdu konečně taky spát, jsem se nějak zasekla u práce....
15. zář 2009 ve 22:54  • Odpověz
vcera 15.9.2009 se nam ve 23:25 narodil syn Jakoubek. Je to cvalik vazici 4kg dlouhy 51cm. Maminka i tatinek jsou v poradku.
16. zář 2009 v 00:15  • Odpověz
Tesi, obrovská gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
Jsi dobrá, Kubíček je teda pěkně veliký miminko. Jsem ráda, že jste v pořádku. Přeju Vám hodně zdraví a štěstí.
16. zář 2009 ve 02:12  • Odpověz
Procházím kolem a říkám, že hodím kukačku...

Tesi...........................................................................................
Já to říkala, 15.9. je taky krááááááásné datum :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . G R A T U L A C E . Máme dalšího 4kiláčka :wink: . Prej maminka i TATÍNEK jsou v pořádku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 ve 03:57  • Odpověz
no krasa, poradny chlapak, dalsi do party... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tesi gratulujem :dizzy_face:
16. zář 2009 ve 04:18  • Odpověz
Holky, moc mě to mrzí, ale dnes nedorazím - včera se mi přitížilo, už se mi motá hlava ikdyž sedím a ležím :sweat_smile: a ptorože se přidala sem tam lehká zimnice, tak mám podezření, že tohle je i na těhotnou extrém a bude to asi nějaká virózička. Jednak bych asi nevydržela sedět a jednak vás pochopitelně nechci nakazit, jestli se to dnes potvrdí :pensive:

Tesinko, veliká gratulace :dizzy_face:
16. zář 2009 v 08:08  • Odpověz
Tak to je krásná zpráva hned po ránu!!! Já to včera říkala,že do večera tu máme další maminku. :dizzy_face: Taky to stihli o fous... :grinning:
Takže TESI - gratuluju moc,moc,moc!!! :wink:
16. zář 2009 v 08:15  • Odpověz
Tesi, moc gratuluju!! :wink:

Woblud, ach jo... :frowning2: Ale nedá se nic dělat. Hlavně, ať se vyležíš a je Ti líp. A přeju hodně štěstí na UTZ, pak určitě nahlas výsledek :wink:

Tak a já jedu. Nějak jsme dnes dříve vstaly, takže se stavíme ještě u babičky v domově a pak do HK. Zatím ahoj :wink:
16. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
Dobré ránko,

Tesi, moooc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tatínkovi děkujeme za info :dizzy_face:

Já se jdu pomalinku taky chystat :wink:
16. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
Tesi gratulka!!!!! By mě zajímalo jak se "tlačil" další čtyřkiláček......

Sar taky jsem se smála, maminka i tatínek jsou v pořádku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a pokojíček, no tak dělá se i dalších 100 věcí okolo, ale ten základ je................. jen pak doma musím rozházet kam plíny krémy potřeby pro mě.................... mamka mi vyžehlí (chudák) no a pak už jen dodělávky.
No a říkali jsme, že asi až budu v porodnici, že si přizvem paní na úklid, protože manža teda o smeták nebrkne a já budu mít zátrh......................... a mamka se mi otravovat nechce, je sama na celej barák........

Věru super!!!!! My jsme to vyřešili, že vanička bude buď na sušičce nebo na dřevěným přebalováku co máme z Ikea momentálně jako regál........
Taky jsem to chtěla mít vysoko.....

Užijte si sraza!!!!!
16. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
Tesi, moc gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
:slight_smile: Ahojda,tak Tesi gratulka :slight_smile: Woblu tak at je líp jo oni ted virozy řáděj mi to říkala ta embryoložka pak na pokoji po et.A nízkej tlak mám ted taky jak jsem přestala pít kafe.No včera večer se mi trochu zvednul tlak přijel syn a ráno jezdí školním busem a večer mi s klidem řekne,že ráno do nich naboural nákladák.Ještě že neseděl vzadu. :wink: A holky si užívaj srazík. :slight_smile:
16. zář 2009 v 11:42  • Odpověz
Já hlásím,že jsem zde.Musela jsem jít nakonec do města a teď jsem ráda,že se chvíli natáhnu než přijde Terka ze školy.To pak už bude po klidu - budeme dělat úkoly a učit se násobilku a vyjm.slova. Je strašný,jak se jí přes prázdniny všechno vykouřilo z hlavy... :unamused: :rolling_eyes:
Doufám,že ze srazíku budou alespoň pořádné zprávičky a fotodokumentace. :wink:
16. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz
Nic se neděje, holky srazujou, tak jdu hodit bok a okulit oko, abych měla sílu večer na Hříšňák :slight_smile:
16. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
Sanu... tak ty už máš taky všechno připraveno na příchod špuntové :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:... Po Věrce jste na řadě vy... ty a Neli :wink: :wink: :wink:

Věru... přes prázdniny to zapomene většina dětí :wink:. Takže nezbývá nic jiného než se učit, se učit, se učit :wink: A koukej odpočívat, ať jsi na focení svěží :wink:
16. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
Tak máme 1 mrně, prý je vše ok, spočítal mi to na 5+4, srdíčko ještě nebylo, že je brzo. Že je mi blbě rád slyšel, že to je známka toho, že je vše ok :sweat_smile:
16. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz
Jůůůůůůů, Woblud, tak paráda!!! Opatruj bříško :wink:
16. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz
Woblu tak super!!! Kdypak pomažeš zase na další KO? :slight_smile:

Sar jo jo, jen myslím odsávačka na nos např. chybí no jen takové drobnosti, to základní mysllím mám...... A jsem ráda, že jsem takhle lítala a nenechala to vyloženě na poslední chvíly...... :wink:
16. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz
ahojdaaaa :slight_smile:

velká Gratulaceeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!Tesinko, to je super a mě teda na 40tt přijde akoráde 4kg :wink: , je to chlap, takže je to good, moc se těším na infošky z Chrudimi. Tatínkovi děkujeme a také mě pobavil jeho příspěvek :grinning:

holky, ale my víme prd co se tam dělo, že jo :grinning: :grinning:

užijte si srazík sanusky :dizzy_face:

my dnes byli s manžou na nákupech, tak jsme pokoupila něco málo Mišáčkovi, včera jsem byla úspěšná na aukci s kombinézkou a ještě jednu jsem objednala přes MMB je nová s cedulkou :dizzy_face: , tak to pomalu začnu hromadit - to mě totiž baví :sweat_smile: :grinning:

Woblu, tak paráda, já říkala jeden mimísek :dizzy_face: :dizzy_face: , hlavně se opatrujte, odpočívejte a ta lepší část přijde :wink:
16. zář 2009 ve 14:48  • Odpověz
Všechny zdravim, stále v kuse
Tesi- gratulka, je to kus mužskýho
Woblu- super, opatruj se a ty Gab taky

Sanu a Nelča tu jsou se mnou a přijdou mě o víkendu navštívit. Z Nelči vytahuju všechny rozumy a se Sanuškou řešíme ppapání a filmy :grinning:
16. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz
Sanu... to hlavní máš a to ostatní se koupí vždycky...

Very... správně, pomalu to všechno schraňuj :wink: ...

Taky myslím na Muchlu... jak holky přibírají, jestli jsou ještě v inkuboši a tak... snad se brzo ozvou, nebo nám to Muchla vzkáže po naší zpravodajce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. zář 2009 v 15:07  • Odpověz
Sari,neboj,odpočívám. :wink: A zítra jsem na to teda zvědavá.Vůbec nevím,jak tam budu "pózovat". :sweat_smile: Tak doufám,že mě fotografové trošku "nakopnou". :grinning:
16. zář 2009 v 15:23  • Odpověz
Tak jsem doma po minisrazíku. Pěkně jsme s holkama popovídaly :wink:

Wobludko, moc gratuluju!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Rozi, drž se dál!

Dočtu později, teď jdem ještě ven užívat pěkného počasí :wink:
16. zář 2009 v 15:38  • Odpověz
Ahoj holky,

tak my už jsme doma..minisrazík byl moc fajn :dizzy_face: Bylo teplo, tak jsme poseděly na zahrádce...Anežka byla moc hodná :dizzy_face: Je krásňoučká :dizzy_face:

Woblu, gratulejšn :dizzy_face:

Sanu, jsem přečetla..místo jdu hodit bok..jdu hodit bobek :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Very, ááá, pomalinku rozjíždíš nákupy :wink: to je dobře, aspon to nebude všechno najednou

Jinak jsme se dohodly s holkama, že v pátek sraz ve 20 hodin tady :wink: jako na Koníkovi :grinning:
16. zář 2009 v 16:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.