• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Luci no super, tak v pátek v 8 jsem tu jak na koni :grinning: :slight_smile:

Tak jak to čtu, já se toho žrádýlka nezbavím, jsem strašná. Nevím proč mě to baví pořád rozebírat :angry: Ale když tady to je takovej velkej cíl dne....od snídaně k obědu od oběda k večeři.....

Sar jo jo, to je jasan, že se to dokoupí..... dneska mi ještě Nelča připomněla dubovou kůru.........

Very kolikátou to máš kombinézu???? Já mám jen jednu :confounded: :confused: Jinak mám spíš bundy.
16. zář 2009 v 18:36  • Odpověz
Woblud moc gratuluju kdypak máš jít na další kontrolu.

Tesince taky velká gratulace.

Jinak já si dnes koupila vložky do bot, protože mě strašně bolely nohy, asi mi padá klenba a je to mnohem lepší. Jinak jsem řádně vyflusaná z práce, ale zatím mě to baví.
16. zář 2009 v 18:43  • Odpověz
Tak v pátek na Koníkovi bohužel beze mě... :unamused: Jedeme na ten "Krkonošský" víkend. :slight_smile:

Sanu,já mám kombinézy 3. Jendu tu jak je v albíčku,protom takovou fleecovku a na mrazíky vyloženě kožuchovou. :wink:
16. zář 2009 v 18:43  • Odpověz
Sanusko, dubouvou kůru???? Nerozumím, nechápu. To zas bude nějaká finta :grinning: :grinning:

Věrko, na srazíku se nefotilo, vždyť nás znáte, byly jsme jen Lucka, Žofka a já, to jsou známé tváře.

V pátek snad nezapomenu :wink:
16. zář 2009 v 18:57  • Odpověz
verus tak to budes mit ale lepsi program, ne? :grinning:
ja mam teda kombinezky dve, jednu kdyz se uspini aby byla nahradni... :sweat_smile:
16. zář 2009 v 18:58  • Odpověz
Sanu... i kombošku dokoupíš, když ti bude chybět... nebo teta Very vypomůže, když jich už má tolika :grinning:

Proboha na co dubovou kůru???
16. zář 2009 v 19:00  • Odpověz
jsem si trochu schrupla, pak mi mamka přivezla zákusky a teď jsem fotila novou garderobu (protože i babička nakupovala :grinning:) , založím albíčko :wink:

Sanu, kombinézky budou 4 až dojdou (ale ta 1 je hodně malinkatá, kdoví jestli ji obleče, no jestli bude 4kiláček tak určitě néé :grinning: ) a ještě jednu plánuje, nebo spíš soupravu zimní uvidím :slight_smile:

jinak video od prof.Eliáše nebude, protože na youtube můžu dát jen 10minut(naše je 18 min) a má to nějak divně nahraný, protože to nejde převíst do jiného formátu a oříznout na těch povolených 10 minut :frowning2: , ale stejně to každá znáte :wink: , vždyť máte svoje sluníčka :dizzy_face:
16. zář 2009 v 19:01  • Odpověz
dubova kura je myslim na hemoroidy jestli se nepletu... :sweat_smile:
16. zář 2009 v 19:01  • Odpověz
srazík se povedl, aspoň jste pokecaly pořádně a máte fotečky???
16. zář 2009 v 19:03  • Odpověz
aha, fotečky nejsou, jsem to odeslala pozdě :grinning:
16. zář 2009 v 19:04  • Odpověz
Soni správně. Ono to vyznělo, jako bych ji šla loupat do lesa co :grinning: No je to na hemeroidy, mast.....jako tak preventivně..... to se třeba neztratí.......

Noooooooooooooooooooooooo tak kombiné teda ještě jednu koupím no. Mám jednu jinak bundy.......... uvidíme.
16. zář 2009 v 19:10  • Odpověz
sanu ale vzdyt klidne muzes, vem kudlu a vyraz... :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 19:13  • Odpověz
A co Žofík... byla s Vénou???
16. zář 2009 v 19:15  • Odpověz
Žofi byla bez Vašíka :wink: hlídala maminka :wink:

Sanu, kombinézku pak určitě dokoupíš :wink: teřba ti budou vyhovovat bundy a nebude potřeba
16. zář 2009 v 19:26  • Odpověz
Ahoj,potřebuju poradit.Chci udělat krémovou polívku ale nemám smetanu.Můžu ji nahradit mlíkem?
16. zář 2009 v 19:29  • Odpověz
madli, to teda nevím :confused:

Very, teda Mišák bude krasavec :dizzy_face: takovejch krásnejch věciček :dizzy_face: a pak, že maj hezký oblečky jen na holčičky
16. zář 2009 v 19:37  • Odpověz
madli muzes ale nebude to ono... :sweat_smile:
aaa koukam ze verysek se rozjel, to bude misanek model... :dizzy_face:
16. zář 2009 v 19:39  • Odpověz
Luci, ty jsi rychlík :grinning: , ale na ty komplety a kombi od Nextu ještě čekám :frowning2: , už bych je chtěla mít doma, abych si je mohla do nekonečna prohlížet :grinning:
16. zář 2009 v 19:40  • Odpověz
:grinning: very krasny :dizzy_face: :dizzy_face:
16. zář 2009 v 19:41  • Odpověz
Very, neboj, dočkáš se :wink: ale moc dobře tohle čekání znám :grinning:

Nám zítra po 2 měsících konečně přijde Anetce matrace do velký postele :angry: to je mazec některý internetový obchody :angry: :angry: :angry:
16. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
holky, moc děkuju :dizzy_face: na ty prťata je všechno hezký :slight_smile: , ale dnes jsme byli v Tescu (mají tam na to dětské slevy) a víc tam toho měli pro holčičky, ale i tak jsem koupila bundičku a overalky, ještě jsem si tam pokecala s paní a radila se s ní o velikosti, měla sebou 3 měsíčního chlapečka :slight_smile:
16. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
luci tohle znam, cekat na matraci skoro dva mesice... :angry: tenkrat jsem myslela ze driv porodim nez bude doma postylka s matraci... :angry:
ja se uz nemuzu dockat tech boticek... :dizzy_face:
16. zář 2009 v 19:46  • Odpověz
soni, to je fakt hrůza...ještě jsem je každej týden uháněla...to jejich chování :angry: jak s debilem :angry: fakt děs :angry: jasně jsem jim napsala, že dneska nebudem doma, at přivezou matraci až zítra..a ráno mi volala z PPL, že mi jí veze :angry: jsem myslela, že si dělaj srandu :angry: a to, že si o mě psali mejl a omylem mi ho poslali..o tom ani nemluvím :angry:
16. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
no luci ja se jim taky navolala a oni me, a k nicemu to nebylo... :angry: no nastesti to stihli... :angry:
16. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
čus Sanusky, ano matka Žofka dorazila na sraz bez Vašíka, hrozná to matka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale bylo to moc moc príma....

jo a musím říct, že Anežka je krásné mimi...taková vzorná holčinka, krásně hajá v načančaném kočárku a Danča je správná mamča s KPZ...
:wink:
16. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
žofi, já taky dorazila bez Anetky, tak to jsme dvě hrozný matky :grinning: aspon sis chvilku odpočinula :wink:

souhlasím s tím, že Anežka je krásná a hodná :dizzy_face: a Danča je super maminka :dizzy_face:
16. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
holky stejně ty holčinky jsou taky moc super, takový jakoby načančaný :grinning: to Váša se věčně chruje, vše v kočárku rozhazuje, kočár se celej klepe jak kope nožičkama, no prostě mazec :wink:
16. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz
zofi jak ktere, za nama uz chodi lidi a zbiraj na zemi hracky ktere prdelka vyhazuje z kocarku kdyz se nekoukam :grinning: :grinning: :grinning:
a vydrzet zakryta dekou??? no ani nahodou, nozky nahoru a sup deka je pryc... :grinning: :grinning: :grinning: taky s nimi cvici... :grinning:
16. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
žofi, haha..to jsi mě pobavila :grinning: možná tak mimi holčičky :wink: Anetka je ted věčně jak prase :grinning: celá zapatlaná, umazaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: kalhoty jí padaj, tričko má pod krkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: sponka jí padá, vlasy má rozcuchaný,...
16. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
Verysku,krásná výbavička. :wink: Jo,dneska se už i kluci dají oblíknout jako pořádní frajeři. :dizzy_face:
16. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.