• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Luci a Ty nepřihodíš fotečku jak je Anetka ostříhaná? :wink:
16. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
Věru, nějak ted to focení zanedbáváme :sweat_smile: ikdyž dneska jsem u našich fotila a natáčela..naučila se sama vylízt na klouzačku, sedla si, odrazila se a sklouzla se :dizzy_face: měla jsem z toho radost :dizzy_face: fotky dodám..musím stejně upravit alba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: ale nevím kdy :sweat_smile:
16. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
Tak aby neměla do té doby zase háro až do půl zad. :wink: :grinning:
16. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
No, Věru, podle toho, jak jí to rychle roste, tak je to dost možný :grinning:
16. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz
no jo holčinky tak holčička Anežka na mě tak působila :wink: takové něžné stvořeníčko...
16. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
Tak já jdu na Hříšňák.
Pá zítra. :wink:
16. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
Very, krásná výbavička :dizzy_face:

Sanusko, dubová kůra, aha, tak jasný... přeju, aťji nepotřebuješ :wink:

Luci, Žofi, děkuju za pochvalu. To se tak hezky poslouchá :grinning: :grinning: Zvlášť, když vím, že zrovna dnes mi ta bílá dečka spadla... a že tu zavinovačku jsem zničila savem - naštěstí chybí barva jen tam, kde to není vidět. :grinning: :grinning:
Ještě něco - hrozná matka jsem já - děti přece do hospody nepatří :wink:

Tak a jdu spát. Přeju všem krásnou dobrou noc :wink:
16. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz
děkuji vám všem za pochvalu

Luci, ráda bych viděla Anetku ostříhanou, tak se pokus ji blejsknout :wink:

dokouknu Hříšňák a taky valím na kutě :wink:

Dobrou noc
16. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz
Aaa takže zase já, dobré ráno vinšuju :slight_smile:
17. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
Já též. :wink:
17. zář 2009 v 08:54  • Odpověz
Very :astonished: :astonished: Ty toho už máš, copak už, ale co toho máš. Já mám doma jedno povlečení, brindák ani jeden........................ No tak až mě pustěj, tak tvrdnutí netvrdnutí, musím ještě vlítnout do města...... si přijdu jak břídil :fearful:

Nevíte kde maj velkej výběr látek??????????????? Jsem říkala, že koupím na povlečení....... teda když budou mít nějakou kloudnou......
17. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
Sanu,s těma látkama je to teď už horší.Všechny textilky pomalu zastavujou výrobu,takže se moc nevyráběj.Jediný co Ti poradím je na Třídě Míru U Macháčků a potom Vesna v Opatovicích (areál u elektrárny).Tam toho mají asi nejvíc.Ale navím,jak vyloženě dětský vzory... A bryndáčky? Ty jsem si já koupila u vietnamců v Polabinách 3ks froté za 18Kč. :slight_smile: :wink:
17. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
Věru máš taky brindáčky jo, hm sakryš. Já si říkala že do příkrmů vydržíme jen s plínkama........
No já ani dětské vzory nepotřebuju, teď máme taky z IKEA povlečení do dětské postýlky s barevnejma pruhama...... Jen mi musí padnout do oka.....
17. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
Tak já se jdu obrátit na bok.
17. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
Ahoj holčiny,

Sanusko, látky mají nejlepší ve Vesně. A protože ji máme tady na pěší zóně pár metrů, je tam tchyňka pečená vařená a kupuje a šije. Takže podle mě ten jejich velkosklad v Opatovicích je jistota :wink:
Bryndáky?? Na to je čas, přeci...

A obrať se na bok - budeš na to vzpomínat :grinning: :grinning:

Dnes přijde kámoška na návštěvu, pak tchyňka vozit a já ještě letím do města, něco asi uvařím... Odpol kouknu :wink:
17. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
A já si tady hraju zase s albumem... Nemůžu si pomoct,ale jak se ty fotky zmenšá,aby se tam uložily je pro mě prostě pořád španělská vesnice. :frowning2: :unamused: Už si připadám fakt jako naprostej exot. :confounded:
17. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
Ahojky,

Sanu, ničeho se neděs, to hlavně babička kam vleze tak něco málo koupí, aby to pak nebylo vechno naráz, konkrétně bryndáky už má koupené asi 2roky, protože si ji tenkrát prostě líbily :wink:, takže pohoda klid - ta plínka to jistí
jen tak pro srandu ti blejsknu věci používané :grinning: , do 3 let bych fakt nemusela nic koupit, kdybych nechtěla úplně nové věci některé a hlavně modré :grinning:

jj, ty Opatovice jistí všechno :slight_smile:

Dani, ty se snad vůbec nezastavila, pořád návštěvy, cesty - se z tebe picnu, doufám, že si píšeš návod jak to vše zvládnout a já se hlásím jako první o jeho vydání :wink: :grinning:

copak dělají ostatní sanusky???
17. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
Ahoj, už jsem prolítla ordinací dětské Dr., městem a zpět... Venku dusno, bude pršet a to jsem zrovna dneska prala :angry: ...

Sanu... na bryndoše je čas... ještě jsem je nepotřebovala :wink: :wink: :wink: A šít povlečení? To nee, raději koupím.

Věru... už jdu na věc :wink:
17. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
ahojky
sarii tak to jsi na tom jeste dobre, ja ztvrdla ve meste v obchode, protoze zaclo lejt a samo mala sice mela plastenku, ale ja destnik ne... :grinning: ale pak to preslo a ja stihla dojit domu, sice s par kapkama ale jinak v pohode... :sweat_smile:
17. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
Tak u nás ještě nekáplo :wink: :wink: :wink: ... Jo, když už jsme u toho deště... Soni... tobě přikryje pláštěnka i tašku na kočárku? Mně teda ne, tak nevím, jak to budu za deště nebo chumelenice praktikovat :confused: ...

Věru... ty už toho taky máš haba kuk... ta chlupatá komboška je moc pěkná... Jo, a tu první fotku už jsi měla zmenšenou... pokud jsi to zkoušela :wink:
17. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
haha si delas srandu? ja mam problem do ni vejit kocar, ne jeste tasku... :angry: ona tahle original je naprd, kdyz to vic leje a fouka, tak je vanicka zboku mokra, musim koupit jinou... :confounded: ale pry ve vydeku maj jenom za 180 a je pry suprova na tenhle kocarek, a hlavne meka, ne tenhle tvrdej igelit... :confounded: a ma i okynko...
no a za chumelenice by mi to zas tak nevadilo, horsi bude vetsi slejvak, no jeste skusim impregnacni sprej a kdyz tak se bude vozit pod kocarkem... my uz teda v zime budem ve sportaku... :sweat_smile:
17. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
Soni :grinning: :grinning: :grinning: jsi mě rozesmála :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 11:48  • Odpověz
Děkuju Sari.Za vložení i za pochvalu. :wink:

Tak holky,můžete juknout na naši zimní výbavu. :wink:
17. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
Věru, taky hezký, kabátek růžový je kouzelný :dizzy_face: a chlupatka taktéž :dizzy_face: , ty bryndáčky se mi taky moc líbí :wink:

tady už je snad po dešti, ale mě je to fuk, tak jako tak mě asi, ale určitě čeká žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
17. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
sarii no alespon neco... :sweat_smile:
verus krasne a ta koziskova kombinezka je bozi... :dizzy_face: a ty bryndaky jsou supr, ja bych taky potrebovala jeste nejake, mam tri a zjistuju ze je to malo... :sweat_smile:
17. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
Holky a to ty bryndáčky byly všechny tři za 18,-Kč! A ještě jsou dvojatý,takže by neměly tak rychle prosáknout. :slight_smile:
17. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
Věru ta cena je super :wink:

Holky s těma pláštěnkama to je věčný boj asi u všech kočárků :frowning2: , to mám teda radost, ještě že tady zase tolik nesněží, horší bude až budeme na Vysočině :confounded: , jízda pod kočárkem :grinning:
17. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz
zdravím všechny včera jsme byli na kontrole měříme 67 cm a vážíme 8100 g Verunka je zdravá a vývoj a čilostí je jak je 8měs. mimi, to je hrůza :slight_smile:)

šári mě taky na hlubokým kočíku nezakryla pláštěnka tašku ale ted na sedacče už ju tak jsem ráda a jinak už spím bez monitoru dechu a je to celkem ok, spím celou noc budím se pravidelně kolem 6 hod ráno a koukám na Verunku,ona už sebou pěkně v postýlce šije a někdy se probudím a vzhůru nohama :slight_smile:

jinak už můžeme 3x týdně i masíčko . ..
17. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz
Dobré poledne,

my se dneska mooc dobře vyspali..teda spíš přespaly :sweat_smile: Anetka vstávala až v 8 :sweat_smile:

Ted jsme uklidila a udělala bramboráky..měla jsem na ně děsnou chut :slight_smile: a ještě udělám Anetce masíčko k obědu

Věru, věcičky jsou krásný :dizzy_face: nejhezčí je ta chlupatá kombinézka :dizzy_face: Ta je boží :dizzy_face:

Sanu, jak to vypadá s tvým propuštěním z nemocky??
17. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
Jaji... příkrmy vaříš nebo kupuješ??? Holky na cvíču říkaly, že jim to "domácí" nechtějí... že to kupovaný je rozmixovaný úplně do hladka, což doma neuděláš... A taky přihoď nový fotky ze sporťáku :wink: ... Verunka je šikulka :dizzy_face:
17. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.