• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
sarii tak ja mam teda opacnej problem, kupovane a ni nahodou a jednou co to ochutnala tak se mi poradne osypala... :angry: :angry: :angry: takze doma uvarime rozmixujeme, a kdyz to neni ani uplne do hladoucka tak to zas tak nevadi... spise naopak a alespon neni zvykla mit tu hladkou kasi a sni i kdyz tam jsou nejake hrudky... :wink:
17. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
Tak já mám teda taky zkušenost,že Terka mi to moje domácí patlání naprosto odmítala.To kupovaný jedla přece jenom trošku líp.Ale taky žádná sláva... :sweat_smile: Ona byla spíš na to mlíko a občas trochu ovoce.Ale tomu taky kdoví jak moc nedala... :confounded: :sweat_smile:
17. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
Noo, jsem na to zvědavá... ale ještě mám čas :dizzy_face:
17. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
no ja ji do toho ze zacatku pridavala sunar a ted uz ji krasne zeleninku bez toho, i polivku s kurecim masicek, i rybicku uz jsme meli a v pohode... :sweat_smile:
spise u ovoce kdyz ji dam banan, treba i namichanej s jabkem podotykam sladkym nebo nektarinkou tak se tvari ze ji davam pytel citronu... :grinning:
uz jsem ji nechala si i liznout jogurtu teda fakt jenom asi lzycku... :sweat_smile:
17. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
Tak Anetka vůbec domácí nechtěla..tak do roka a půl jedla jenom skleničky a ted už si dá jídlo s náma, tak 1x týdně má skleničku :wink: ale ona tomu jídlu moc nedá i tak :unamused:
17. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
Very, ted koukám na ten UZ mazlíka, jak tam vyfocenej pindík..to je pořádnej chlap :grinning:
17. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
Holky jen takový dotaz, včera jste tu psaly o těch matracích, jaké jste měly do postýlky??? je jich tolik druhů, že nevím kterou??? :confused:

Luci :grinning: :grinning: , že by mu manža měl začít závidět :grinning:
17. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
jdu na to žehlení :angry: , ať to mám z krku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
Veyr, my máme myslím kokosovou :wink: ted tu velkou jsme koupili ortopedickou :wink: přeci jen už to bude mít na dýl :wink:
17. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
Luci, díky, já jsem právě někde četla o tom kokosu a ještě pohance a někde je i mix, tak jsem nevěděla která je dobrá :wink:
17. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
Sari neeee, sis snad nemyslela, že bych to šila já, to bych nechala ušít u paní co bydlí kousek od mamky.... :wink:

A viděla jsem malou Nikolku Muchlovou :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Je nááádherná, malinká má 2.030g, tak jsem si představila tu moji špuntovou co má odhad teď tak 2.200g :dizzy_face: :grinning: No je to neuvěřitelný jakýho mám už člověka v břiše...

Nelušák, tam zase natřásá břicho, se řehtaj na celé oddělení. To je asi ten šok, bez kapačky..... :grinning:

Very my vzali nějakou z Ikey, až bude pak špuntová těžší, že ta matrace i zaregistruje, že je na ní něco položené, tak koupíme nějakou kvalitní....
17. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz
Nebo má malá Muchla 2.003 sakra teď nevím :sweat_smile:
17. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
teda holky, tak to my koupime zeleninku na trhu od pani ktera ji pestuje, uvarime, zamrazime a jenom pak vytahujeme... :sweat_smile: a fakt teda papa to krasne... :sweat_smile:
very ja mam molitanovou, ja mam ale i jiny rozmer postylky, ale ma takovy ten lepsi, vystuzeny
17. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
soni, ale ne každý dítě to domácí chce :wink: u nás to jídlo byl a pořád docela je, boj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
sanu, tak kdy pofičíš domů??
17. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz
hmmmm, tady spadlo pár kapek. Ale ven se mi nechtělo, takže Anežka spí na balkoně, snad poprvé tam opravdu spí.

A s tou pláštěnkou, co nepřikryje tašku na kočáru, to jsem na tom stejně. Co s tím?? Přes rameno a pod deštník :confused: ... asi ji nechám moknout, nebo nevím...

Jdu dočíst.
17. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz
holky, já si dávala tu tašku bud pod kočárek, do košíku nebo prostě pod pláštěnku, jakoby na nožičky
17. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
no vzdyt ja to beru, u nas je to prave obracene, nastesti... :sweat_smile: a navic kdyz se mi z te sklenicky osypala, tak to nechci ani videt... :confounded:
17. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz
soni, tak to bude jedině ráda, že to tak je :wink:
17. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
Sanu... jsem si tě představila u šicího stroje :grinning: :grinning: :grinning: ... A Nikolka má určo 2030g... páč ta váha váží po 5g :wink:...
17. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
to vis ze jsem, ty kupovane jsou pekne drahe :confounded: a chutnaj hnusne :grinning:
17. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
No a to už teda Muchlový holky nejsou v inkuboši??? Tak ještě týden a mohly by razit cestičkou k domovu :wink:
17. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
Věrko, pěkná výbava :wink:

Sari, hlavně v těch kupovaných příkrmech je glutaman sodný (v nějaké podobě) a ten je návykový, takže pak děti chtějí jen to kupované a nechtějí domácí. Nevím, to jsem vyslechla, zatím nezkoušela. A prý některé dítě jde oblbnout tím, že domácí dáš do skleničky od koupeného, některé děti neobne ani to... Se chci vidět, až budem přikrmovat :confused:

Very, máme kokos-pohanka a jsme spokojení. Je sice 9 cm tlustá, ale monitor funguje i přes ní. Navíc ta pohanka se prý přizpůsobí tělu. No, nám se to líbí. A ještě něco pro Tebe - teď jsem měla na konstrukci kočárku přidělanou autosedačku, přes ty redukce. Je to fajn. Lehké na manipulaci, rychlé, pohoda. takže další plusové body pro Implast :wink:

Muchlí holky musej bejt malinký.... :confused: Ale krásný :wink:

A jdu něco dělat. Odpol kouknu.
17. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
hurá, já mám dožehleno :slight_smile:

Dančo, no právě o té kombinaci jsem četla a mamka se včera ptala a měli jen kokos a nebo jen pohanku a prý ta pohanka hrozně šustila :sweat_smile: , tak netuším, ale to je ještě čas, ještě nemáme ani postýlku :grinning: , já jen tak předběžně.
No to je jasný, že Implast je 1 :grinning: , né teď to holky ostatní neberte prosím špatně :sweat_smile: , ale Dančo děkuji za průběžné infošky ohledně kočíku, stále vede a ikdyž mě každý nutí něco jiného, čím víc mi to cpou tím víc chci tento :grinning:

Jéé, Muchlíkovic Nikolku jsi Sanu viděla, se máš :dizzy_face: , musí to být žížalka, to jsou mi muší váhy :slight_smile: , no já jsem zvědavá co mě čeká, včera jak jsem se radila s jednou náhodnou paní ohledně té bundičky, tak sebou měla 3měsíce chlapečka, který jaksi tak normám 3 měsíce neodpovídal a když skoukla manžu, tak povídá, vemte větší :grinning: :grinning:
17. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz
Ahojda,
co se týká tých příkrmů.Já dávala Adélce ze začátku kupovaný.Když jsme pak zkoušeli vařit doma,zdlábla i to.Takže jusme vařili doma a skleničky měli jen na cestování.Teď jí normoš s náma ale občas ji přepadne chuť a žadoní že chce skleničku.Takže doma tak 2-3 máme v záloze.Hodím ji do toho bramboru,rejži,nebo těstoviny aby toho bylo víc.Ještě jsem ale nepřišla na nic co by ta naše kyselina nejedla. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .

nejedete zítra dopolko některá do Sanusu v Pardubkách?
17. zář 2009 v 15:33  • Odpověz
jo, ted jsem si vzpomněla, že ses Very ptala na Emitex, vid :sweat_smile: jsem to nějako zazdila :sweat_smile: Tak já byla spokojené :wink:

Madli, už jdeš na UZ před KETem?? Já čekám až to dostanu :wink:
17. zář 2009 v 16:08  • Odpověz
ahoj, jen hlásím, že se teď nebudu moc hlásit - je mi zle, z postele vstávám jen na zvracení a jiné podobné úkony :sweat_smile:
17. zář 2009 v 16:09  • Odpověz
Woblu, to jsou ale nepříjemné-příjemné starosti viď :grinning: , tak ať ti je brzy lépe :wink:

Luci, já do toho Emitexu půjdu asi určitě, jen čekám jak se Danče vejde do Implastu ten velký, popř. bych vzala ten menší :wink:
17. zář 2009 v 16:17  • Odpověz
Luci dom ještě nevím, ale tipuju to tak po nebo út. Dr to chce doklepnout do konce 34tt a to budu v neděli, tak si myslím, že mě skouknou UTZ a jelikož je už teď jasný, že nález bude stále stejnej (betonovej čípas), tak pomažu dom. Už to nějak ani neberu vážně to moje tvdrnutí, prostě to tak u mě bude no.....

Sar Monča Muchlovic má myslím kolem 1900g, tak ještě asi dadušká v inkuboši. Jsme se s Neluš byli podívat na Nikču ještě a teda je to taková žížalka a kdyby jste viděly to stehno :grinning: :dizzy_face: No je to nádhera. Bych na ni mohla koukat třeba hodinu v kuse.
17. zář 2009 v 16:17  • Odpověz
Woblu si tam dej belík ne, aspoň ušetříš třeba jednu cestu.... a pokaždé to aspoň stihneš... :sweat_smile:

Aspoň tohle se mi úplně vyhlo.....
17. zář 2009 v 16:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.