• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
sanu je mi to jasný jen mi prostě před tím nedávaly rozum ty dny
2. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
Tak prachy bych dala :grinning: Ale kámoška měla taky tipa na 4.10 a dobrk jí psal císaře do papírů a ve špitále jí dávali vybrat..... že přes 4 kila ho dělaj :confused: :wink:

Dabli tak ok :wink:

Luci tak aspoň někdo, i když ty jako zdravotnice tím pádem ras, se docela divím :grinning:
2. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
sanus: já chtěla císaře od začátku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz
No jo ale když byl Tigr pidi, tak je jasný, že ti ho tady jen tak neudělaj... :unamused:
2. čer 2009 v 09:37  • Odpověz
sanuska: no mně už ho pak málem udělali, ale ne kvůli váze..ale páč se Tygr už dusil plodovkou, kdybych ho nevytlačila tak rychle, tak už bych ho měla..což bych teda byla nasraná, páč bych si to všechno odtrpěla a pak ještě Cr...já když pak viděla ty ženský po CR, tak bych ho nechtěla ani za mák...ale zas každej to snáší jinak :wink:
2. čer 2009 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz
V HK dávaj vybrat, když je váha vyšší a porodní cesty nevypadaj na porod :wink:

Každý má svý pro a proti..císař i normoš porod :wink:
2. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
no my nemohly sedět a ony zas chodit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale já měla porod v poho, takže tak..kdybych měla mít nějaký jatka, tak Cr fakt lepší teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 v 09:41  •  2 děti  • Odpověz
Jo jo přesně tak, každej to snáší jinak. Já když viděla ségru po klasickým porodu (i když rychlém), jak chodila a nemohla porádně sedět skoro měsíc a 14 dní chodila jak když má něco zaraženýho v zadku na záchod jen do vany no děs běs. Teď ta kámoška to samé :confounded: Ale všechno má svoje pro a proti a každej to má jinak.... :pensive:
Takže holky skororodičky nepanikařit a tlačit :grinning:
2. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
Sari takže vezmete jinou korbičku....??? Jsem si říkala, jestli to nezapomněli tenkrát obědnat..... a proto takové spoždění..... :unamused:
2. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
sanus: já byla teda taky rozlámaná jak prase dost dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz
Sanu - No jo, to víte, začátečnice :slight_smile:

Dabli - zkusím to zas zítra to bude12. den, tak uvidím :wink:

Agi, - myslim na Tebe a drž se, kočko.
2. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
sanu, jdeš na Peršt. noc??
2. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
jo sanu..jdeš? :grinning:
2. čer 2009 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz
autor
holky tak jsem si přitáhla tu horu do kuchyně a vůbec se mi do toho žehlení nechce.

Sanu- nesvrbí mě ruka :grinning: :grinning: :grinning:
Rozi- tak at čárka pořádně sílííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí. :wink: Kolik Ti zaváděli bojovníčků?????
2. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
Miso- to budeš naprosto úúúúúúúúúúúúžasná jestli mi pošleš pozdrav. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
agi, tak zítra testni :wink:

dneska mám taky v plánu žehlení až půjde Anetka spát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
Agi - dali mi dva, jo a na čárku jsem zítra zvědavá. A pak se rozjedu za segrou - dělá poslední státnici - v HK, mamka má chudák nervy s náma oběma. Zítra ráno Ti držim pěstičky - ať tam jsou //
Jinak já už žehlím asi 3 týdny - jsem strašnej lenoch a to se flákám doma a vůbec se mi do toho nechce seš dobrá, fakt. Já musím žehlit u nějakého filmu, tak si asi něco pustím.

Holky - jdete na Pernšt. noc? Já jen, kdybyste dělaly nějakej srazík, že bych Vás ráda poznala :slight_smile:
2. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
jak jako ve snidani s Novou??! To my musite vysvetlit, jsem z toho jelen :grinning:
2. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
Jo Pernštýnská hmmm :grinning: :grinning: A kdypak že to je? Já myslela na konce června, tak že by na začátku? :sweat_smile:

Agi teda jako myslím kvůli testování, aby si to tady někdo špatně nevyložil.... :grinning:
2. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
se nesmějte našim přestávkám :grinning:
je asi 10 minu, ale byla fronta v kuchyňce na kafe a čokoládku a pak došly hrnky :grinning: , takže asi tak :grinning:
jo a taky v celé čp mají pouze 4 bloky na psaní, ale prý brzy dojdou :grinning:
2. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
sanus: je to v pátek, kdyby mi to Lůca neřekla, tak to taky nevim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz
Agi ty už máš zítra testovat??? :confused: holka tak to ti držím pěstičky :dizzy_face:
2. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
Rozi a ty jdeš v pondělí na krev?
2. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
Rozi, já na ní jdu, stejně jako každý rok..s manžou a kamarádama :slight_smile: ale neboj sanu zase brzy zorganizuje srazík :grinning:

že jo, sanu :grinning:

Very, teda co vy to jste za firmu?? :grinning: hrnky nejsou, bloky nejsou :sweat_smile:

Very ty děláš v ČP, co sídlí v Grandu??
sanu, Perštýnská noc je každý rok stejně...první pátek v červnu :wink:
ne vedle ty nový budovy, nevím jestli to magnum či co??fakt netuším :sweat_smile:

hrnky jsou, ale málo, můžeš si donést svůj, ale sejdeš se s ním tak za půl roku, takže to je taky vtipný :grinning:
2. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
Luci no šla bych, ale manža by pak zůstal a mě by s...o, že musím domů, takže já radši nikam nelezu... :sweat_smile: Je to pro mě bezbolestnější :grinning:
Ale uvidíme.

Sraza zase někdo jinej neeee nebo mě to je fučik....

Já jsem ko, jsem vstávala o půl sedmé (v 7 jsem měla být na nehtech), ale spát jít nemůžu, protože o půl druhé musím být u zubáka a před tím na nákup kvůli práci.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pak ještě s trhačema :confounded: No jo asi jen nějaká krize.... to přejdu.
2. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
Very, jééé, tam znám jednu holčinu :wink: jmenuje se Kamila a je teda malinko při těle :sunglasses:
ahoj holky , tak koukám Vašík už je tu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a žofka to zvládla :wink: no Vašíček je teda pěknej, ale žofka je šikola jak to zvládla.Na snídani jsem nekoukala ach jo.

Jé na Perštýnskou noc bych hned šla , vloni jsem taky byla tak si to asi zopáknu. :wink:
very to jdeš fakt až za týden, to budeš mít rovnou se srdíčkem :wink:
No já jdu ještě na 6 iui, pže mi to IVF vychází na jejich dovolenou, takže na začátek srpna na to jdu. :wink:
very myslím, že tam pracuje moje sestřenka :wink: Simona
2. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.