• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Woblu, chudáku :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad to brzo přejde :wink:

Sanu, tak super..hlavně, že ten čípek je OK :slight_smile:

Holky, já mám dneska žravou :stuck_out_tongue_closed_eyes: sežrala jsem 6 bramboráků, maso se smetanovou omajdou, marlenku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a furt mám hlad :confused:
17. zář 2009 v 16:24  • Odpověz
Dobrý večer, tak hlásím naši novou váhu. Dnes jsme 34+1 a máme odhad 2517 gramů. Dnes mám první den od dubna bez infuzí, zatím je nález stejný, všichni předpovídají, že ještě dlouho vydržím, tak uvidíme.

Z Nikolky od Muchly jsem unešená, je to nádherná panenka, malinká.

Sanuska je správnej smíšek, se nedivím, že nám tvrdnou břicha, jsem tak nenasmála za celý těhu. :slight_smile:

Dnes jsem na okamžik jukla na Rozinku, leží teda statečně a hlavně se všichni tři skvěle držej. .
17. zář 2009 v 18:24  • Odpověz
tatinek informuje: kubík se má čile k světu. Hezky a často papá a uz umi i prdět! Maminka tešinka se snaží všechno naučit a moc jí to jde. Oba jsou v pořádku a tak to vypadá že je v sobotu budu mít oba doma. Do galerie nahraju nejaké fotečky tak se tam mrkněte.
17. zář 2009 v 18:31  • Odpověz
Ahoj, tak koukám, že už je Tesinka maminka tak moc GRATULUJI :dizzy_face: :dizzy_face:
Woblu a tobě samo taky :wink: ty nevolnosti teda nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: občas je mám tak ale belík není potřeba...

Neli a Sanu i Rozi se držej to je dobře :wink: jen tak dál :wink: neli já myslím, že vydržíš 38 tt :wink:
Luci bramborák bych si teda taky dala :wink: jdem si udělat hranolky, holky v těhu buličí oko asi radši ne co?
17. zář 2009 v 18:35  • Odpověz
teda Kubíček je kouzelnej a pěkňoučkej. :dizzy_face: :dizzy_face: Chlapák jak Vašík od Žofíka a další chlapák přijde od Verýska :wink: :grinning:
17. zář 2009 v 18:41  • Odpověz
Jééé, Kubík je krásnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a co má vlasů :dizzy_face: Fakt boží miminko, vůbec není po porodu pomačkanej :dizzy_face: Díky za info tatuldo :wink:

Neli, díky za info, seš šikula, jak to bez infuzí zvládáš :wink:

Gabi, buličí oko bych si v těhu asi nedala :confused:
17. zář 2009 v 18:50  • Odpověz
teda kubicek je krasny buclacek... :dizzy_face:
17. zář 2009 v 18:58  • Odpověz
Teda Kubíček je krásňoučkej :dizzy_face: :dizzy_face: , já už vám maminy závidím :dizzy_face: a tatínkovi děkujeme za infošky a mamince posíláme spousta pozdravů :wink:

Luci, já mám taky žravou, dneska už byl rohlík se salámem, krupičná kaše a teď by mohl být zase rohlík :grinning:

Nelčo je moc dobře, že tě Sanuska baví, aspoň vám to lépe utíká a pozitivní myšlení je půlka výhry :wink:
Pozdravujte Rozinku, že držím moc moc pěstičky ať se drží s mimískama :dizzy_face:

Gabi jak je tobě, těhulinko? :dizzy_face:
17. zář 2009 v 19:08  • Odpověz
Very, tak jestli je tohle žravá..tak já mán teda megažravou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jíš jako vrabec :wink:
17. zář 2009 v 19:11  • Odpověz
Veru tak všeljak, nejvíc mě teda tahá a bolí to břicho....a strááášná únava a nejhorší je to čůrání, vypadá to, že se odstěhuju na záchod :sweat_smile:
17. zář 2009 v 19:17  • Odpověz
teda holky ja rano na trhu koupila redvicky, tak byl chlebicek s maslickem a redkvickou mnam mnam... :dizzy_face:
17. zář 2009 v 19:25  • Odpověz
Info z nemocnic jsou kompletní :wink:

Tesinčin Kubík je krásnej :dizzy_face:

Gabi... vajíčko naměkko ne... Zrovna dneska o tom mluvily v Sama doma...

Woblud... ve světlých chvilkách písni, jak ti je :wink:
17. zář 2009 v 19:51  • Odpověz
soni, mňam :dizzy_face: taky jsem u nás viděla ředkvičky, ale říkala jsem si, že ted už to nebude ono :unamused: tak jsem je nekoupila :unamused:
17. zář 2009 v 19:51  • Odpověz
kuk...tak Vašík "naříká"v postýlce a já jsem zde :slight_smile:
17. zář 2009 v 19:54  • Odpověz
žofi, kdy se vrací manža?? a jak to včera zvládla mamka??
17. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
já ho fakt furt nemůžu nositt furt, je těžkej...

v sobotu Luci, ale za chvíli dorazí mamča, bude tu nocovat....teda jestli ji náš trhač pustí do domu...
17. zář 2009 v 19:57  • Odpověz
žofi, to víš, že ne :wink: bys za chvíli byla jak Rambo :grinning: To je super, že ti mamka pomůže :wink:
17. zář 2009 v 19:59  • Odpověz
luci no tyhle jsou vazne luxusni, krasne pikantni, maslove... no fakt mnamozni... :dizzy_face: koupila jsem si nastesti dva svazecky... :grinning:
17. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
soni, jsi mě teda navnadila a až je uvidím, tak si je taky koupím :wink: do jara je daleko :frowning2:
17. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
Tesinko, máte nádhernýho kulíška Kubíčka a je vidět, že se mu u tebe dařilo moc dobře. :dizzy_face:

Mě se daří bez infuzí nádherně, břicho je docela vklidu, v šest jsem spolkla poslední tabletu gynipralu a je konec . Mám volné ruce, bez kanyly, no to je pocit, moc si to užívám. Pokud nastoupí kontrakce, nechají už Kubíka narodit se, ničím to stavět nebudou, tak doufám, že my ale vydržíme. Jen ať se tam ještě dopeče. :dizzy_face:
17. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
teda holky nechte toho s těma ředkvema :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Soni asi přijedu na chleba :grinning:

Gabi, to je stav viď, to bříško bude táhnout ještě pěkně dlouho, jsem to chvílema už nesnášela :pensive:

Šári jaká vajíčka????

Žofi Vašík "naříká" :grinning: a ty nic, ale máš pravdu, ono to nejde pořád :sweat_smile:
17. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
mám hlad, takže si jdu něco dát :slight_smile:

Nelčo, užívej si tu svobodu a moc ti přeju ať se Kubíček ještě chvíli ohřeje u tebe v bříšku a ven nespěchá :wink: :dizzy_face:
17. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz
very prid jeste zbylo... :grinning: :grinning: :grinning:
luci no tyhle byly krasne cerstvy, fakt mnam
nelco tak at to dopadne podle vasich predstav :wink:
17. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
Nelčo, to musí být fajn pocit, bez kanyly :slight_smile: držím pěsti, at ještě vydržíte 2v1 :wink:

Týjo, já bych si dala chleba z Globusu :dizzy_face: Teda až já budu těhotná, tak asi sežeru lednici, jak jsem rozežraná :astonished: :sweat_smile:
17. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
tak jsem obměkla a šla ho ponosit, ale už zabral :wink:
17. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
dotaz-nevíte od kolika měsíců je hopsadlo?
17. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
žofi, jaký hopsadlo??
17. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
třebas tohle?http://www.chacha-hracky.cz/detail.php?zbozi=824554
17. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
JO jo,zítra jdu na UTZ Před KETem.Trochu se bojím že zase mám anovulační cyklus.Mám v plánu projít Afipalác ale s Adu nevím nevím.

Kubíček ječ kouzelný miminko.
17. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
žofi, tak do toho bych šla až tak v půl roce nejdřív :wink: a nemáte třeba takový to vibrující lehátko od Fisher Price, Anetka tam byla moc spokojená :wink:
17. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.