• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Luci já ti zejtra chlebík přivezu.Napiš jakej a máš ho zítra doma.
17. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
já mám tu houpačku Luci,jaký myslíš?
17. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz
Madli, ty jedeš do Sanusu s Adélkou? Taky mě napadlo, že někdy třeba budu muset vzít Anetku s sebou, ale moc si to nedovedu představit :sweat_smile: díky za nabídku na chleba :wink: já si zajedu, seš hodná :wink: Globus máme kousek :sweat_smile:
17. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz
Jo jo,jedu s Adu.Nemám hlídání.Pak dám vědět ak to probíhalo..Myslím že s dr.Novotnou nebude problém.

Luci a kdy tam jedeš? Že basme mohli dát někde kávu.
17. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
Adu vám musí napsat.
-jujgkkfkgggktrorkeůgglgggbkfrr,,,oihhjhhhlgjfffjfkifd b gvhiunmmbbvvbbbbbbbbbbbbbbhhhhhhhhhhhhhhhfffrdsdedfrrtggvujhhhb0fcvbvttm
17. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz
Luci už tu asi není :astonished:
17. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
žofi, myslím tohle http://www.hrackanek.cz/baby-a-miminka/podle-znacek/fisher-price/sedatko-od-miminka-po-batole---lehatko-od-fisher-price-g5914.html :wink:

madli, čekám na MS..měla by dorazit příští pátek a pak se mám objednat na 11.DC :wink: určitě problém se Šári nebude, jen já tam minule čekala skoro hodinu...to by Anetka nevydržela :unamused:
17. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
aha, tak jestli to mám objednat....přemýšlím...
17. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
žofi, já vždycky zapla vibraci, Anetka za chvíli usla a byl klid..krásně se tam i vykakala :wink: můžu ti ho půjčit máme ho doma a kdyby se v něm Vašíkovi líbio, tak ho pak třeba koupíš :wink:
17. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
Luci hodná, já to risknu, přinejhorším ho pošleme dál....já mám toto a Vašíka to vůbec, ale vůbec nebere...http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16555725&tab=4
17. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz
žofi, tak jak chceš :wink: snad se bude Vašíkovi líbit víc :slight_smile:
17. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz
jsme osiřely..nikdo nikde :confused:
17. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
žofi, se všechny těšej asi na zítra večer :grinning:

By mě zajímalo, co Evča :wink:
17. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
no jo Evíku, jakpak se máš?
17. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
žofi, máš tam mamču??
17. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz
jo jo už jo... :wink:
17. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz
žofi, tak se dneska vyspíš? v noci bude vstávat k Vašíkovi mamka??
17. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
Hezký večer holčičky!
Tak hlásím,že mám za sebou dnešní focení s pupíkem a Terkou. :slight_smile: Hrála jsem si na "modelku" skoro 3 hodiny a normálně jsem utahaná jako kotě. :sweat_smile: Všechno probíhalo naprosto v klidu a v pohodičce a už se moc těším na výsledek. :dizzy_face:
17. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz
zofi to hopsadlo je uzasne... :dizzy_face:
verus a kdy budou fotecky? :dizzy_face: a kde jste fotili nakonec? a teda docela dlouho holky... :sweat_smile:
17. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
Dobrý večer. Trochu jsem nestihala...

Wobludko, si mě pobavila... ale ono to asi není moc k smíchu, myslím to zvracení a jiné podobné úkony :confused:

Sanusko, to věřím, že Tě pustí domů. :wink: A Muchliny holky musí být kouzelné... Muchla je pořád tak v pohodě, jako byla vždycky??

Neli, Ty se držíš pěkně, jen tak dál :wink: Hele, ale nepřeháněj to, ať nemusíš rodit čtyřkiláčka :confused: Myslím, že takový 38. tt by Ti stačil, po tom všem, viď?

Rozi je v pořádku, to je dobře, na tu moc myslím....

Taťkovi od Tesi děkujeme. Kubíček je krásnej :dizzy_face: :dizzy_face: ... a co má vlasů! Anežka tolik nemá ve dvou měsících...

Madli, ať UTZ dobře dopadne :wink:

Gab, konečně ses objevila... Hele, já vajec snědla... ale prý se to nemá, no tak ne, tak dobře, tak radši ne :wink:

Věrko, si šikula :wink: A na výsledek se taky těšíme :slight_smile:

Tak, asi jdu spát. Anežka v noci vstávala už v jednu, to už se dlouho nestalo, tak ať jsem nachystaná (myslím vyspalá, mlíko snad bude :grinning: :grinning: ).
Přeju krásnou dobrou.
17. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz
Soni,nabídla se mi sarii,že si mě vezme "do parády" její manžel. A fotili jsme u jeho kamarádky v bytě - taky fotografka. Na výsledek jsem taky moc zvědavá - pár záběrů jsem viděla a byla jsem nadšená. :dizzy_face: Akorát to nebude hned,ale tak za tři týdny.Mají toho moc. :wink:
17. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz
verus to jsem si myslela... :slight_smile: on je fotograf? skoda ze jsem to nevedela driv, bych si ho taky zamluvila... :grinning:
no a treba to budes mit akorat kdyz se narodi... :dizzy_face:
17. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz
No jo,měla to Šari nadhodit dřív.To by měl zakázek! :grinning:
17. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz
Holky jdu do postele.Zítra dám vědět.Už teď se klepu jak ratlíi.
Jé teď tu čtu,on Sari, manža fotí? by se mi líbilo ňáký album pro Petra k vánocům.
17. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz
haha verus tak ted nevim jestli nebude nadavat... :grinning:
no jo, chudak nestiha asi i bez toho jak koukam a s nama by to bylo jeste horsi... :grinning: :grinning: :grinning:
nic, ja jdu haji, zitra mam toho nejak moc... :sweat_smile: snad to vse klapne... :zipper_mouth:
17. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
áhoj,,,vypadl mi net,....
17. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz
nene vstávat budu já...
17. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz
hele Sari bude mít zakázek....
17. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz
Zdravím všechny Sanusky,
Sanu nabo Neli sem občas něco napíše, tak to jen doplním - i když by mě zajímalo, kdy vlastně Sanu píše příspěvky do diskuse, protože vždycky když přijdu do nemocnice tak se coura po chodbě sem a tam a klábosí se sestrama :grinning:
Holky už mají 2 kila - Nikča skutečně 2030 g a Monča lehce pod 2000 g (přesně to nevím - jsem ostuda rodiny). Od včerejška (tj. 16 den po porodu) už jsou holky z inku, Monča měla ještě takovou vyhřívanou podušku, ale dnes (17. den po P) už jenom byla v nějakých izolačních kuličkách. Ale stále jsou obě na JIPce přes noc. Nikču si Muchla už přes den ale může brát k sobě.
Ob jedno jídlo se holky zkouší přisosnout k mámě a se střídavými úspěchy se jim to daří - Monča je nějaká méně aktivní, přece jen je menší a asi ji to tahání hodně unavuje a tak musí být více dokrmovaná stříkačkou.
Muchla má mléka zatím dost, takže dnes už jsem první podíl odnesl domů a zamrazil - človeku je fakt líto, když vidí, že sestry řeknou mámě, která se s tím dře a odsává jak o život ... "vylejte to, holky mají dost". Takže kromě jiných věcí nám asi začnou v mrazáku přibývat očíslované kelímky s mlíkem.
Holkám včera dělali všelijaké testy a trochu nás vyděsilo, že Monča měla vyšší glykemii (protože já mám bohužel cukrovku na inzulínu), ale dnes už to bylo OK a doktorka nás uklidňovala, že to není nic neobvyklého. UF UF ...
Pokud půjde vše dobře tak asi po víkendu už by mohla mít Muchla holky u sebe a po dalším víkendu by možná mohly jít domů všechny tři. To bude fajn :grinning:
Do alba jsem přihodil nějaké fotky.
Mějte se fajn. Manža

PS: Vždycky Muchle přinesu do nemocnice nanuka a Sanu (možná i Neli - to nevim jistě) na něj děsně slintají :grinning:. Tak jim možná zítra taky přinesu ... :grinning: :grinning:
17. zář 2009 ve 22:43  • Odpověz
Taťko od Muchlíka děkujeme za infošky a fotečky, holky jsou krásný :dizzy_face: , hned bych si to pomazlila a ani se nedivím, že se od Nikči holky nemohly odtrhnout :slight_smile:

Nemocniční ženy styďte se, tomuto říkám infošky :grinning: , lepší než kdejaká detektivní služba.A ještě s takovým servisem, že dostanou nanuka :grinning:....ještě, že tam těch sanusek neleží víc :grinning:, ale nanuk si určo zaslouží aspoň nějaká dobrota :slight_smile:

Mlíčko se hodí i do zásoby, hlavně že je :wink: pozdravuj Muchlika a držím pěstičky na brzké propuštění :wink: :dizzy_face:

Všem ostatním dobrou noc
17. zář 2009 ve 23:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.