• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Šla jsem kolem, tak jsem hodila kukačku...

Táta Muchlů je nejlepší "táta přispěvovatel" v historii naší diskuse :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... Jůůů... tak holky už povýšily z inkuboše do lůžka :wink: :wink: :wink: . Za chvlíli je, holky, bude mít u sebe Muchla obě. Přes den a pak i přes noc :wink: ... Muchla je určo v pohodě... ještě týden, 14 dní bude :grinning: :grinning: :grinning: Jó a tu čepičku , co má Nilča, tak tu taky známe :grinning:

Když to tak čtu, tak holkám, Sanu a Nel snad začnu závidět... jak se tam mají dobře :grinning: :grinning: :grinning: ...

Věru... já ho budu pošťuchovat, ať na Vašich fotkách maká přednostně :wink: :wink: :wink: a vzkaz vyřídím :wink:

Soni... oni fotí i mimča :wink:
18. zář 2009 v 00:40  • Odpověz
Ještě něco... jsem zapomněla... Nikolka i Monička jsou krááááááááááááásnáááááááááááá miminka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. zář 2009 v 00:43  • Odpověz
no zase spravodaj muchlina... :grinning: no bozi prdelky... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
az mi prijde ze je to snad sto let, za jsme byly taky tak prtavy, teda ne az tak, ale prtavoucky... :sweat_smile:
sarii neboj uz mi to srotovalo v hlave :grinning: nejake hezke fotecky s malou, treba se ozvu... :wink: :grinning:
18. zář 2009 ve 04:52  • Odpověz
Dobré ránko,

dneska prgo :grinning: :grinning: :grinning:

Muchlíkovic holčinky jsou taky krásný :dizzy_face: a teda tatuldu musím taky pochválit za infošky :dizzy_face:

A my razíme za chvíli na plavčo :wink:

Hezký pátek
18. zář 2009 v 07:31  • Odpověz
Hezký den všem!

Taťka od malých muchlinek dostává 1* za zpravodajství. :wink: A samo za fotodokumentaci.Holčičky jsou překrásný a normálně jsem naměko a už chci i já tu moji prďulku mít taky u sebe. :dizzy_face:

Dnes ji alespoň uvidím na UZ. V 11h mám být u Provazníčka,tak se zase pokochám a doufám,že bude všechno v pořádku.Musí,protože hned potom odjíždím na víkendík do "kérkonoš" a už se nemůžu dočkat. :dizzy_face:

Sarii,tak jestli manžel fotí i miminka,hlásíme se do fronty hned za Soníkem. :wink: :grinning:

Zdravím nemocniční osazenstvo! Jak tak koukám (čtu),máte se tam celkem pohodově,tak to je mocinky fajn! :wink:
18. zář 2009 v 08:07  • Odpověz
Dobré ráno :wink:

Tatínkovi Muchlíků, díky za informace. Holčičky jsou krásný. A zpravodajství jako celek stojí za to (prý kdy Sanuska píše do diskuse :grinning: :grinning: .. ještě si vzpomínám, že v nemocnici je občas docela nuda - a to byly dvě vizity ženské, dvě vizity dětské, mezi tím jídlo, koupání, a stejně zbývala chvilka na pokec). Takže zdravím nemocniční osazenstvo a ani trochu nezávidím, doma je doma.

Dnes jdem na obídek s holkama, na zahrádku, snad to vyjde, snad mě Anežka nechá najíst. Odpoledne kouknu. A kdo odjíždí, užijte si víkend. Vypadá to na fajnové počasí :dizzy_face: :dizzy_face:
18. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
Hezký den všem :slight_smile:
já si dnes jedu pro klíče od bytu, tak se mocinky těším :slight_smile: a odpoledne tam máme s manžou rande až pojede z práce :sweat_smile:

Šári, tak řekni manžovi ať si toho moc neplánuje, páč myslím, že je rezervovaný do nekonečna, těhulek i maminek je tu víc a víc, tak to si může otevřít soukromě jen pro Sanusky :grinning:

Věrko, pokochej se Klaudinkou, užij si Krkonoše a dávej na vás pozor :wink:

Luci, hezké plavčo :wink:

Soni, vy jste pořád drobci, ale krásní :dizzy_face:
18. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
No joooo zase vypadám jak nenažranec :grinning: Ale cooo noo, jsem nanuka neměla od diagnozy cukrovnka, tak mi byl při prvním i druhém pohledu velice sympatický a Muchla si ho pokaždé tak vychutnávala, že by na něj člověk dostal chuť i kdyby nanuky nemusel.... :grinning:

Všechny zdravím při pátku!!!

Mluvila jsem s Rozi, tak držej se špuntama stále úspěšně pohromadě, snad v út bude UTZ, tak se uvidí dále, pak se ozve..........................

Muchla je stále pohodářka a myslím si, že bude dál, jinak mi to k ní ani nejde........ :sunglasses:

Nelouš je stále taky 2v1, a snad dál bude..... vypadá to tak zatím....

Já stále taky stejné. Sem tam břicho jak prkno (nemočniční výraz Novotné a Kokrdové) jinak nic. Takže u mě nějaké tvrdnutí nebude nic extra.... prostě to tak je..... Doklepnem 34tt a pomažu pak dom :slight_smile:
18. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
Sanu, my vám toho nanuka přejeme, jen mě pobavil příspěvek od taťky Muchlika :grinning: , musíte si to nějak zpestřit jinak by se člověk v takovém zařízení zbláznil, ale vy jste pohodářky anad věcí, že to bych tam přežila snad i já :grinning:

pozdravuj Nelču, Muchlu i ROzi-ta hlavně ať se drží, na UTZ budeme držet pěstičky
18. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
Dočítám a koukám, že všem se daří pěkně, jen tak dál :dizzy_face: hlavně na Rozi myslím, ale vy ji tam pohlídáte, že jo :wink:
Jednotlivě asi reagovat nezvládnu, já se snažím den prospat, po té šesté, když přijede manžel, se mi trochu uleví - večer jsem dala anglický rohlík a tortilu s masem a v pohodě, teď jsem dala 3 loky vody a šlo to ven :sweat_smile: takže logika v tom fakt není :grinning: když zrovna nezvracím, tak se mi hrozně motá hlava, takže na špacír po bytě se vydávám jen přležitostně :slight_smile:
madli držím palce na utz
18. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
Woblu, v tomto stavu fakt není logika a hlava se mi motá skoro pořád a teď mnohem víc než v začátcích, takže nechápu :grinning: špacíru ještě užiješ neboj nic, teď hodně odpočívej a spi :wink: , pak už se tolik nevyspíš :pensive:
18. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
Tak jsme doma...dneska to byla jedním slovem katastrofa :rolling_eyes: řev od začátku až do konce :rolling_eyes: na tohle teda nemám nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen jsme skončili, tak byla zase veselá, dětem mávala a pak si hrála v koutku :confused: Máme ještě 7 hodin, to nevím, jak vydržím :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Týjo, ted mi došlo, že přesně za měsíc jí budou 2 roky :astonished: a já mám pro ní jen ten batůžek :astonished: musím na tom zapracovat :sweat_smile:

Jsem zvědavá, jak madli na UZ :slight_smile:

Info z porodnice je dobrý..nikdo nerodí, tak super :dizzy_face: Jen Sanuska slintá nad Muchlou :grinning: :grinning: :grinning:

A venku je teda příjemně :dizzy_face:
18. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz
Ahojky,
tak jsem od paní doktorky dostala 1*.Sliznice prej nádherná,ovulace taky je,tak jsem hned nafasovala na večer Pregnyl a od pondělka Crinon a ve středu si jdu pro mimísky.V laborce jsme se domlouvali kdy si mám zavolat atd.A prej jestli mi budou stačit když rozmrazej jen dvě.Prý kdybych měla spešl přání a chtěl třeba tři,není problém.Ujistila jsem hu že dvě budou stačit.Při mým štěstí by se chytli třeba všechny tři a čtyři děti by byli až až.Byla u toho i dr. tak jsme se tam tlemili všichni tři.Akorát jsem trochu zmatená z toho Crinonu.Dr říkala že si ho mám zavádět snad ráno a v lékárně mi na škatuli napsala že večer.

Holčičky od Muchli jsou kooooouuuuuuzelný.

Luci,s tím plavčem vydrž.Malá si zase zvykne.Adu to měla taky že byla v pohodě a další hodinu řvala a vysela na mě jako klíště a bulela.No a další hodinu zase dobrý.
18. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz
Madli, tak to jsou super zprávy :slight_smile: Taky myslím, že 2 embryjka budou stačit :wink: :sweat_smile: A jak to zvládla Adélka??

jj, s plavčem vydržíme, ale dneska jsem fakt už byla na nervy :unamused: Uvidíme, co bude dál :confused: minulou hodinu byla zlatá, tak nevím, co se jí zas stalo :frowning2:
18. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
Byla s náma kámoška takže holky byli venku.Ani jsem moc dlouho nečekala.Půl hoďky než mě dr.vzala a vyřízená jsem byla taky docela brzo.Jen se mi zdá že to jde nějak bez problémů takže se radši nebu moc těšit.
18. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz
Very nestraš :sweat_smile: že to z vás leze až teď :sweat_smile: :grinning:
madli, no vidíš :dizzy_face: a s crinonem poradí Gabča :wink:
18. zář 2009 v 16:13  • Odpověz
Ahoj holky jsem ráda, že se vám všem daří dobře. Já když vidím vaše miminka tak mě přepadá trochu tíseň. Do konce roku je jěště daleko a chci začít až od února. Mám hrozný strach, že by se revize opakovala. Už bych to asi nezvládla.

Jinak já chodím z práce hrozně unavená.
18. zář 2009 v 16:37  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Muchlíkovic rodinko holčičky máte nádherný :dizzy_face: hezky přibývají na váze :wink: děkujem za info od tatínka opravdu je nejlepší :wink:

Madli já Crinon zaváděla na noc, aby tam do rána přebejval a mě teda vůbec nevyhovoval :angry: zůstával ve mě a za měsíc jsem se tím ucpala.Hrudkoval se ven nešel :unamused:

Dabli, určitě se ti vyplatí počkat aspoň 2-3 menstruace.Děloha nabere sílu a ty taky a miminko bude neboj :wink: Kukej na mě já si dycky myslela, že dítě nezvládnu a jedno jsem už dala.Tenkrát jsem si dala pauzu 9 měsíců a hned se povedlo a mám Dušánka.Teď jsem si počkala skoro dva roky no a uvidíme, musím to zmáknout :wink:
18. zář 2009 v 16:48  • Odpověz
Holky já si už připadám jak povaleč.Od tý doby co jsem našla na testu // tak jsem zaujmula polohu na gauči a ležím.Páč jen spím a mám strach, abych tu moji zlobivou dělohu nedráždila hned na začátku.Tak radši pro jistotu... no jsem plašan :sweat_smile:
18. zář 2009 v 16:51  • Odpověz
gabčo já vím. chce to jen čas. Myslím, že tak aspoň 14dní mě to bude trápit, ale po MS to bude lepší doufám
18. zář 2009 v 17:02  • Odpověz
Madli, bezva zprávy :dizzy_face: Jen tak dál :wink:

Luci, rozumím, s tím plaváním to musí být náročné. Ale co vím, všechny děti to někdy chtějí a příště ne, stejně prý jako jídlo, jednou jo, jednou ne. Ale Vy to zvládnete, jste holky šikovný :wink:
Chci vidět sebe, jak tohle budu zvládat... Jak něco "nezapadá do systému", lehce mě to vytáčí... a děti do systému nezapadají nikdy :grinning: :grinning:

Dabli, dočkáš se, určitě :wink:
18. zář 2009 v 18:19  • Odpověz
Ahojky,už su objednaná,připadám si teď jak velká holka,že jsem se konečně rozhoupala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Dabli,nesmutni třeba pod stromeček si nadělíte //. :slight_smile: a až pak budem zvracet tak dáme půl království /používám citát wobludky,strašně se mi líbil/ za to,aby bylo lépe.Dočkáme se všici,ty,já,Míša,Vysočanka,Beryk aj Culinka,doufám,že jsem nikoho nevynechala. :wink:
18. zář 2009 v 18:52  • Odpověz
tak, už jsem na značkách :grinning:
18. zář 2009 v 19:43  • Odpověz
Já dorazím o malilinko pozdějc...manža čučí na tenis a koupat půjdem až skončí :rolling_eyes: ale dorazím stopro :wink:

žofi, ty seš přesná :grinning:
18. zář 2009 v 19:45  • Odpověz
ok Luci :wink:
18. zář 2009 v 19:46  • Odpověz
luci pred chvilkou jsem na tebe myslela... :wink: chlebik s redkvickami byl mnamozni... :grinning:
18. zář 2009 v 19:50  • Odpověz
holky zítra jsou v HK Dožinky, asi se půjdu juknout.....

loni jsem v sobě na Dožinkách měla 2 embryjka a přemýšlela o jejich osudu a přesně za rok už mi hajá Vašík v postýlce :wink:
18. zář 2009 v 19:55  • Odpověz
Son i, ty jíš opravdu zdravě :slight_smile:
18. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
zofi spise pazrave... :grinning: podle chuti... :grinning: byly vazne mnam... :grinning: a hlavne kdyz se dostanu k jidlu, dnes jsem mela prvni az o pul treti... :sweat_smile:
18. zář 2009 v 19:59  • Odpověz
Zdar, jsem taky tu :wink: Jen jsem se zasekla u tenisu. Kolektivní sporty nemusím, ale na tenis koukat můžu. Tohle byla zkrátka bomba. Jdu ještěposlechnout rozhovor a hned jsem zpět :wink:
18. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.