• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
tak co dětičky, už vám hajaj?
18. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
Už jsem taky tady..museli jsme dokoukat tenis..Anetka fandila jak divá :grinning:

soni, nedělej chutě s ředkvičkama :grinning: já na ně dneska nenatrefila :frowning2:

žofi, co jsou ty Dožínky??

My zítra jedem do Práglu do divadla Na Vinohrady a pak po barech :dizzy_face: se těším :dizzy_face:
18. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz
My jsme dali Aetku do velký postele a zas tady lítala jak pominutá :sweat_smile: tak šla do malý..to by bylo ještě na hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Vašík už spinká?
18. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
poslu ti luci, mam jeste jeden svazecek... :grinning:
18. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
ahojda
hlásím se jen na nějakou chvíli.

Klíče od bytu předány, hurá,hurá,hurá :slight_smile: , manža nás přenesl přes práh a popřál nám hezké bydlení :dizzy_face: , tak snad ano :wink:

trochu mi pokazila náladu banka, protože někde zašantočili můj příkaz k úhradě z minulého pátku, tak si na balíček z nextu budu muset ještě přes týden počkat :frowning2: , příště už fakt všechno jen přes internetové bankovnictví, páč tohle mě teda vytočilo maximálně, chudák ten někdo kdo bude v pondělí sedět v bance za přepážkou :angry: :sweat_smile:

teď máme v troubě svíčkovou a už se těším až se dodělá, to bude na noc bříško narvaný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
soni, máš nějaký expres dodání? že bych si je dala ještě k véče?? Jdu se mrknout do lednice, co tady máme :confused:
18. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
mailem? :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
Very a kde máte byteček??

Já má mna zítra nachystanou vinnou klobásku, udělám bram. kaši :dizzy_face: mňam už ted se mi sbíhaj sliny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
soni, tak joooo :grinning: :grinning: :grinning: sem s nima :wink: :dizzy_face:
very no parada, takze ted se vrhnete na zarizovani? :dizzy_face:
18. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz
jo jo Váša už je zastlanej...

Dožinky jsou v Šimkáčích, je to oslava konce zemědělsé sezony myslím...maj tam různý dobrůtky a výbornej burčák,.....a pro děti tam maj domácí zvířátka atd...a stánky a kupa lidí taky...
18. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
žofi, jéééé, to zní dobře :dizzy_face: škoda, že jedem pryč :unamused: bych se tam mrkla..příští rok to ohlídáme :wink: Takže to už budou Vašíkovi 2. dožínky :dizzy_face:
18. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
Madli, tak to jsou super zprávy :wink:

Woblu, no neleze to z nás až teď :grinning: , prostě je to jiný stav :dizzy_face: , na to si za pár dní zvykneš, že je prostě všechno jinak a fakt ti nepřeju tu velkou hormonální explozi co prožívám já teď :grinning: , rozbrečí mě kde co a někdy úplná blbina až si sama říkám, proč vlastně bulím (chudák manža, aby našlapoval po špičkách) a nebo bulím smíchy, třeba včera jsem tu našla popis porodu jedné holčiny a to jsem fakt brečela smíchy :grinning: :grinning:

ještě bude těhulka Hopi a vy všichni co jste už byly jmenováné :wink: :slight_smile:
18. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
je to každej rok Luci....maj tam i ovečky a naháněj je tam ovčácký psi atd....a samo tam jsou i kolotočáři...
18. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz
Very, nejhorší je, že to brečení ti už zůstane..mě dojímá i reklama :grinning: a když se něco děje v seriálu..i sebevětší blbina, tak řvu jak blbec :sweat_smile: Ted jsem třeba brečela, jak v Růžovce umřel pejsek nebo jim sebrali Vojtšíka,.. :pensive:
18. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz
žofi, aha, díky..příští rok se tam mrknem :wink:
18. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
Luci v Chrudimi, adresu radši do IP :wink: :grinning:

Soni si piš, už aby to bylo, protože ono to taky chvíli dá a já už toho ke konci asi moc nepodělám :pensive: , sice rekonstrukci koupelny necháme na později, ale i tak už se těším :wink: a kuchyň je nová, sice ne dle mých představ, ale nějaký pátek s ní vydržím a až přijde na řadu ta koupelna tak to spácháme naráz při jednom bordelu.
luci jako bys je tam uz mela... :grinning:
Tak kde máme sanusku :confused:
Luci cos našla v lednici?
18. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
soni, hmmmm, dobroučký :dizzy_face: ještě jestli máš prosím tě čerstvej chleba, tak mi taky pošli :wink:
18. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
žofi, jogurtovou lučinu a cherry rajčata :dizzy_face: k tomu celozrnnou housku :dizzy_face: jako dobrý, ale ty ředkve bych si dala víc :sweat_smile:
18. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
Luci, to myslíš vážně???? to nééé, chudák moji nejbližší to mě asi brzy začnou považovat za hysterku :sweat_smile:
18. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
tak a ještě nalít burčák a jsem tu :wink:
18. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
Veyr, no fakt :wink: mě dojme, ikdyž mi kamarádka řekne, že její známá porodila mimčo :sweat_smile: a to tu holku třeba ani neznám :sweat_smile: Nějak se mnou ty hormony cloumaj :grinning: ale to už bude asi pořád :wink: :sweat_smile:
18. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
Teda Žofka a Danča jste se domluvily či co????? :angry:
Dani, hmm, burčáček bych si taky dala :dizzy_face: já piju rulandský šedý :dizzy_face:
já mám takovou dobu chuť na burčák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: , "to půl království...." už tu bylo :grinning:
18. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
very to ti verim, to jsou hezky starosti... :wink: ja si ted taky neco vybrala... :sweat_smile:
luci chlebik jen vcerejsi, ale mekouckej... :dizzy_face: zitra rano budou na trhu urco zas... :grinning:
very me to taky zustalo, pridavam se k luci, sice je to lepsi nez v tehu, ale tohle presne znam... luci jsme na tom stejne... :sweat_smile:
Very a jak velkej byt budete mít?
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.