• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
já ještě nemám burčák Very....
18. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
Holky, já bych řekla, že jsem ještě ubulenější než v těhu :sweat_smile: prostě mě všechno dojme :sweat_smile: ikdyž udělá Anetka něco novýho, tak mám hned slzy v očích :pensive: se někdy za sebe fakt stydím :sweat_smile:
18. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
aha, takže z vás to taky leze až teď :grinning: , tak budeme bulet všechny :grinning:

holky vy jíte tak zdravě a lehce, já spásla špagety s mletým masem a rajčaty a teď už slintám na tu svíčkovou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
Tak čtu, že Lůci manžel kouká na tenis :wink: Už nekouká, už to skončilo. Náš to vyhrál :dizzy_face: :dizzy_face: fakt nádhera! Honili se tam necelých 6 hodin - nooo, zkrátka ve tři, když jsem kojila, potom po páté hodině a ještě pořát i v půl osmé. ... ani nevím, jak to byl důležitý zápas, ale tenis to byl fajnovej :wink:

A burčák je taky mňam :wink:
18. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
Nojo, Very, ale já před tím sežrala Anetce Kinder čokoládu :grinning:
Dani, byli to nervy, ten tenis :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pěknej pěknej :dizzy_face:
Luci je to 3+1, 74m2, ale fakt hezky uspořádaný, pěkné dvě chodby a i hezké pokoje, teda aspoň co jsem kde viděla, samozřejmě že jsou i hezčí byty, ale na ty zatím nemáme :wink:
18. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz
Very, to je super..úplně akorát :dizzy_face: a je novej nebo předělanej? nebo budete ještě předělávat?
18. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz
Žofi, už teď ti ten burčák závidímmmmmmmm :slight_smile:

Luci, kinder je taky zdravá, spousta mléka :grinning:
18. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
no luci chudak anetak... :angry: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
Luci, budeme předělávat, ale až dýl, teď jen oškrabat 2 místnosti, zbytek byl a vymalovat, jinak žádné velké úpravy až déle, podle peněz, protože je to zatím družstevní a v listopadu budeme převádět do OV a to bude kolem 80 tisíc, takže stavebko padne na to :unamused:
18. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
soni, ona to přežije, má jí plnou skřín :grinning:

A jak Karlička?? už spinká?
18. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
jinak okna nové, odpady taky, tak snad to bude good, ale zvykat si na ten ruch bude trochu krušný, jsme zvyklý na klid pohodičku :sweat_smile:
18. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
Very, aha..hlavně, at se vám tam dobře bydlí :dizzy_face:
18. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
Very, s tím bytem je to romantika :dizzy_face: :dizzy_face:
A burčák přeci můžeš, aspoň hlt určitě :wink:

Anežka spinká. V 8 jsme ji položili, od té doby jsme tam šli párkrát zastrčit dudlík, ale už je to na dobré cestě, počítám jednou tam ještě půjdu a je tuhá (... cestuje od středu do strany k mantinelu, když už je u něj, usne, teď je ve třech čtvrtinách cesty :grinning: )

Luci, rulanda je taky fajn :wink:
18. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz
jo a co mě trochu fascinuje je kamerový systém i ve výtahu, se nemůžu ani poškrábat na pr...delce :grinning:
18. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
luci tak to jo, odpusteno ti je... :grinning:
jj karli uz spinka, v sest koupel, v pul sedme uz mlicko v postylce a haji... :dizzy_face:
very no to je hezky, akorat... :wink: pak prijdu kolaudovat... :grinning:
18. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
Soni to určitě můžeš :wink:

Dančo, skleničku bych si fakt dala, jenže když já moc těm u těch silnic nevěřím :sweat_smile:
18. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
very tak to je hruza... :grinning: ale alespon ti tu prdelku hlidaj... aby se ji neco nestalo... :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
nemám zkušenost, ale tady nad Slatiňanama sedí pravidelně paní a pěkně mě štve a provokuje, i dnes když jsem jela kolem.............hmmm burčáček
18. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz
soni a jak spinká v noci?? spí celou noc?

very, tak to nehrozí, že byste si s manžou výtah stopli, co :wink: :grinning:
18. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz
jen jestli Soni hlídaj, aby nehlídali něco úplně jiného :grinning: , manža hned myslel na sprosťárničky, že ani to nemůžeme :grinning:
18. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz
very si pis, se prijdu na misacka podivat... :wink:
no a burcacek, no snad jeste na me zbyde... :sweat_smile:
18. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
Dani, Anežka je turistka už od mala, vid :wink: :grinning: pěkně si odkoulí svojí cestu a pak spinkat :dizzy_face: :grinning:
Very, od silnice ne :confused: :confused: Nejlíp někde z vinotéky a ideálně od znýmýho...

Žofi, vloni jsme se na ně těšily (myslím na naše dítky), pak byla v bříšku a teď už jsou s námi... taky vzpomínám, co jsem dělala vloni touhle dobou, když byla Anežka ještě "na houbách"... příští týden to bude rok od poslední konzultace u kinezioložky... tenkrát nám řekla, že to bude do Vánoc, že to bude holka a že bude raubíř po mě... no a tři neděle na to jsem otěhotněla... je to holka a možná je i po mě :grinning: :grinning:
Luci, jj, přesně tak :grinning:
18. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz
Od slinice bych so taky burčkák nekoupila :stuck_out_tongue_closed_eyes: u nás ho maj ve vinotéce..každý úterý čerstvej :dizzy_face: ale já radši tu rulandu :dizzy_face:

Dani, cože?? tohle vám všechno řekla kinezioložka? :astonished: jak to tam probíhá?
18. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
Luci, je cestovatelka - už to mám i nafocené, jak leží napříč v postýlce s nohama venku (ne v noci, přes den, jen tak z dlouhé chvíle :grinning: :grinning: )
18. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
Very, nojooo, ale budete mít novej byteček, tak na co používat výtah, že :grinning: :grinning:
18. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
Verysku,ať se hezky zabydlíte a dobře se vám spinká v novém. :wink:
Ostatním ať dětičky chrupkají ať se tu můžete rozjet to bude stránek :astonished:
18. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.