• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
žofi a jak jste včera s mamčou hlídaly Vašíka??
18. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
Dančo, no navnadila jsi mě natolik, že se porozhlédnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: , ale kde je tady nějaká vinotéka???
když já to tady už vůbec neznám, jo na Vysočině to jo, ale tady :confused:

holky to vzpomínání je hezké, to já si zase říkám, že tohle jsou naše poslední vánoce co jsme jako jen my dva a příští už to bude veselejší :dizzy_face:
18. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
Very, ty jsi z Vysočiny?? :confused: já myslela, že jsi původem z Chrudimi :confused:

Taky vzpomínám, co bylo před rokem a i před 2 :dizzy_face: to už jsem funěla jak lokomotiva a odpočítávala dny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
no manča mi pomůže, ponosit atd...ale v noci se jí do toho moc nechce....ale i tak jsem jí vděčná....a taky mi uvařila a vyžehlila...
luci no budi se kolem ctvrte pate vysosne lahvicku a haja jeste do sedmi pul osme... :dizzy_face:
very no tak by jste to meli i se zaznamem, spominky na mladi... :grinning: :grinning: :grinning:
dani takovou fotecku mam taky jak ji trci nozicky mezi spruslickama... :grinning:
Veyr víš co si vzpomínám já, jak jsem do tebe hustila v Santě u baru ať jdeš na IVF :dizzy_face:
18. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz
žofi, ale i taková pomoc je dobrá, vid :wink: já teda žehlení nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bych radši chodila zmačkaná :stuck_out_tongue_closed_eyes:

soni, to je Karlička šikulka :wink:
18. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz
no mě když není změna Vašík jí v 7, usne v 8 a pak jí tak ve 2 a pak o půl 6, ale pak už nespí...normálně mu vždy kručí v břiše v postýlce to je nářez....a když hamá, tak u toho tak strašně mlaská a uiní a dejchá, jak když 14 dní nejedl...násoska jeden to je :wink:
18. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
Luci, já jsem původně z Krkonoš, pak jsme chvíli bydleli v Pardubicích, asi 3roky, pak jsme se stěhovali sem a já pak jako mladá na Vysočinu a teď zase z Vysočiny sem :grinning: , jsem holt taková cestovatelka

už jsem vytáhla z mamky kde je vinotéka, takže se v pondělí asi vyrazím zeptat na burčáček :grinning:

Soni, to by teda bylo kino
jo v tomhle je fakt poklad, sice to par krat skusila, ale nepovollila jsem proste vykoupat, mlicko a haji... a vyplatilo se mi to zatim, snad ji to vydrzi... :sweat_smile:
funí
no jo Karlička spí líp :slight_smile:
18. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz
Žofi, taky na to vzpomínám a byla jsem i rozhodnutá a pak to teda nějak přišlo zacož jsem fakt vděčná :dizzy_face:

Soni, ségra tohle taky zavedla a vyplatilo se, malej byl fakt poklad na tohle ikdyž byl už větší
18. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
žofi, týjo, budíček v půl šestý :rolling_eyes: :confused: ale i to známe :stuck_out_tongue_closed_eyes: někdy i v 5 :rolling_eyes: za to dneska jsem jí musela budit na plavání, ještě v 8 měla půlnoc :sweat_smile:

Very, to seš teda cestovatelka :wink: já jsem z HK...to jsem dojížděla do Pce do školy a pak sjsem s epřestěhovala do Pce a dojížděla do HK do práce :sweat_smile:
18. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
Žofi, mamky jsou k nezaplacení (občas) a u mě i tchyňka je super (většinou) :wink:

Luci, kineziologie:
http://www.prazakova.wz.cz/kontakt.php

No, jak bych to popsala, já ve všem hledám logiku, takže jsem to chápala asi tak: aby člověk fungoval dobře (chlap i ženská), musí být vnitřně vyrovnaný. Myslí se tím pravá a levá hemisféra, ne moc logiky, ne moc umění. Když vyrovnaný není, může to být způsobeno minulostí. Hledá se, co způsobilo tu nevyrovnanost - třeba setkání se zlým strýčkem v deseti letech - to máš v podvědomí. Ta zlá energie se dá "přes médium" odvést. Taky se probírají minulé životy, zda nezanechaly negativní stopy a zas se to špatné odvede pryč. A současnost se řeší tak, že "přijmeš" všechny možné varianty a tím se s nimi jakoby ten mozek vyrovná. Rozhodně je to zajímavé. Podpůrné jsou kameny a kapičky (Bachovy kapičky). Nevím, jak to funguje, ale funguje to. Dokonce i můj logicky založený manžel přiznal, že mu to hodně pomohlo. No a kinezioložka (jako to médium) cítí tu duši, která tam kolem nás lítala, na tom poslením sezení jsme byli oba spolu, takže tohle jsme se dozvěděli :wink:
18. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
My jsme v tomhle byli taky tvrdý..v 7 koupání, mlíko a spát :wink: vyplácí se nám to..oni ty prcci potřebujou mantinely
18. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
very hlavne aby vam to vypalili na CDcko... :grinning:
zofi vasik taky bude... :wink:
very no jo, par krat to bylo o nervy, to skousela ze se chce nosit a usinat na rukou, ale jediny kdy jsem to povolila bylo po tom ockovani, to bylo hrozny... :frowning2: to je jak hadrova panenka... :frowning2: ale fakt se mi to vyplatilo... proste uz mame tenhle rezim a funguje nam to... :sweat_smile:
18. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
Luci, tak ty sis to teda vybrala :sweat_smile: , přesně jako ten můj manža, teď když se odsud budeme stěhovat, tak tu má manža nastoupit do jedné firmy, tak aspoň až budeme jezdit k babičce tak navštívíme i tatínka :slight_smile:
18. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
Dani, aha, to zní zajímavě :wink: hlavně, že to pomáhá :slight_smile: znám holčinu, co tam byla s malou kvůli atopickýmu ekzému
18. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
jo a ještě jsem 4roky byla na škole v Chocni u Ústí :wink: :grinning: , každá strana republiky chvíli
18. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
Ta Sanuska snad rodí, že tady není, neee :astonished: a nebo maj s Nelčou mejdan :grinning:
18. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz
Soni, zkusím se zeptat :grinning:
a co se týče toho očkování, to je jasný, nebo když jsou marodní tak to jsou trochu jiné podmínky :wink:

jj Sanu a Neli = soukromá párty???
18. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
Very, to máš pravdu, že to je jiná situace..ale oni to mršky moc dobře vycítěj a i pak to zkoušej, když už jim je líp :wink: Takhle jsme polevili Anetce, když jí rostly zuby a pak to na nás zase zkoušela :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale teda cítím, že teprve ted začíná pořádná výchova..někdy to jsou slušný nervy :rolling_eyes:
18. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
LUci víš jak jsme se bavili o miminkách, kámoška mi včeraříkala že půjde do druhýho jedině když se narodí a bude mu už rok :grinning:
18. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz
Luci, no já mám z tohohle hrůzu, to já jako poučovat umím, ale jestli dokážu být i já tak tvrdá - nebo spíše vytrvalá???to nevím :sweat_smile: , snad jo, moc si neumím tu kombinaci výchovy u nás doma představit (páč manža úplně jiná povaha), jsem zvědavá kdo u nás bude za kruťáka???
18. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz
žofi, :grinning: :grinning: :grinning: to sedí :wink: ale ono je fakt, že každý období má svoje :wink: Ted je to sice větší sranda, ale i větší nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ta výchova :rolling_eyes: nědky si fakt nejsem jistá, jestli to dělám správně :unamused:
18. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
Vašík chce taky večer nosit, to ho naučil manža jak měl ty koliky...jenže když není doma, tak se to vyžaduje na mě a já jsem z celýho dne kaput, že na to nemám moc sil...
sanu a neli aby nemeli soukromou party spolu na porodnim sale... :sweat_smile:
luci no prave, ona to pak skousela i kdyz se ji ulevilo, tak dva tri vecery to bylo o nervy, ale pak se to zas srovnalo... :sweat_smile:
Very, u nás jsem za krutáka já :unamused: manža Anetce dovolí mnohem víc..ale zas když se naštve, tak hned Anetka seká latinu :wink:

soni, jéžiš nestraš :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz
No Luci, to bude asi i náš případ :unamused:

Holky určo budou rodit i spolu, jsou už od začátku tak nějak spjatý, ale teď ať ještě vydrží, ještě není jejich čas
18. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.