• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
ale Sanu vedeš vedeš vůbec tu tabulku????????
18. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
Very, ono to tak je většinou..pže ty prcci se těšej na tatínka až přijde z práce..ty seš s ním celej den, ty ho tím pádem víc vychováváš :wink: prostě to tak je, ale v dospělosti se to většinou otočí a ty děti spíš přijdou za mámou :wink:
18. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
No sanuska tabulku malinko zanedbává :wink: nechci nějak machrovat, ale já jí teda vedla líp :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz
Luci to tak je :wink:

s tou tabulko máš RECHT :grinning: :grinning: sanu tě musíme nějak vyvolat, upravila se vůbec, když se narodil Kubíček Tesi??? :confused:
18. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
very no uvidis, :wink:
luci no snad se ozvou... :sweat_smile:
18. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
... s porodem nestrašte... mají čas, obě :wink:

U nás budu kruťák já, to jsem si jistá :wink: .... to je ta moje logika a systémy a pravidla. Co se řekne, to platí.... hm, mi to Anežka pěkně vrátí. Já jsem do toho dorůstala 25 let, do té doby jsem byla nezvladatelný raubíř... chjo, mám se na co těšit :grinning: :grinning:
18. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz
Tak snad na nás jen zapomněly a kecaj se spolupacoškama :wink:
18. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz
určitě si natřásaj pupky, jak vždycky píšou :grinning:

kdo se bude chtít pobavit, teda nemusíte mít samo všichni stejný humor, říkám že jsou to hormony, ale fakt mě to pobavilo:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=421823&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D140%26vOrderBy%3D1
18. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
jdu na tu svíčkovou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
Very, jj, Alčátko je pověstná svýma příběhama :wink: :grinning: měla by vydat knížku, je fakt dobrá :dizzy_face: píše do Dubnovek 2007 :wink: Se vždycky natlemím, co vyplodí :grinning:
18. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
Luci, já včera brečela tak, že jsem tomanžovi četla po kouskách s kapesníkem v ruce, kdyby mě někdo viděl, tak si myslí že jsem cvok :grinning: a už fakt mizím

zatím ahojky
18. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
hele Very víš co je zajímavý, když mě vyhodily z příjmu v porodnici a já jim tvrdila, že mě to bolí jako prostě na bobek, tak doktor tvrdil, že to není možný :astonished: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
žofi, jak není možný?? :confused:
18. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
no že v týhle fázi , jako na začátku to musí tlačit jinak...do třísel do zad...atd...ale prost ěmě to tlačilo na konečník, tím jsem si 100 % jistá...no byl to nějakej mladík, asi začátečník :sweat_smile: :confused: :grinning:
18. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
Mě tuhle psala bývalá spolužačka, že naše bývalá třídní má dvojčata z IVF a ted čeká další dvojčata z IVF :astonished: to je trochu mazec :astonished:

Very, dobrou chut
18. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
žofi, hahaaaa, ten dr asi rodil, co? když to takhle dobře ví :grinning: podle mě to každýho může bolet jinak
18. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
neke Luci, to je mazec teda, teda spíš teprve bude :wink:
18. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
už jsem mu odpustila Luci, ale neměl pravdu :slight_smile:
18. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
nene, žofi, chlapi mají vždycky pravdu :wink: :grinning: :grinning: tak hlavně, že to dobře dopadlo
18. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
teda tak jsem to prolouskala, fakt supr napsano... :grinning:
luci to je mazec... :sweat_smile:
zofi my ti to rikali... :grinning: hlavne ze to dopadlo nakonec dobre a vasicek je poradnej zdravej klucina... :grinning:
18. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz
jj, žofi, nám to bylo hned jasný, že rodíš :wink: nějakej dr ví prd :wink: :grinning:
18. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz
jj si pamatuju i diskusi v noci s dancou i pavlou jak jsme ji obe tvrdili ze rodi a ona si dala kapky na bolest... :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz
cožeeeeeeee?? to nevím :grinning: :grinning: :grinning: jsem byla asi na dovče nebo co :grinning: to je dobrýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz
Taky jsem to přelouskala. Krásně napsaný, taky jsem si málem zaplakala. A co mě těší - že ani druhorodička nepoznala porod od poslíčků, stejně jako já. :wink:
Soni, s odstupem času - byla to krásná noc a krásná diskuse s Pavlou a s Tebou :grinning: :grinning:

Mizím. Chtěla jsem kouknout na 13. komnatu a taky na Krause. Tak asi neee.
Zítra se stavím. Užijte si večer a přeju dobrou noc :wink:
18. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz
Já už jdu taky, se mi nějak klížej oči :pensive:

Ale byl to fajn pokec :dizzy_face: :grinning:

Tak dobrou, zítra juknu než pojedem do Práglu :wink:
18. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
Luci, můj porod začíná na str. 183 a pak hlavně na str. 184. ... s odstupem času docela zábava :wink:
18. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz
a Dani pak zvracela ne, dala si kaši ne?

přesně doktoři věděj prd :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz
dani jj taky na to spominam v dobrem... :grinning: byla to bzunda... :grinning:
jj zofi danca je proste original az do konce... :grinning:
18. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz
ale je dobrá, vykřičela si i císaře místo přirozeného porodu konce pánevního :dizzy_face:
18. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz
jj zofi pres ni vlak nejede... :grinning:
proste zvladla vse s prehledem... :grinning:
loucim se jdu upadnout nez budem mit hlad... :grinning:
pa zitra
18. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.