• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
u nás je už zase průtrž mračen :unamused:
29. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz
Gabčóóóóó, nenapínej jako já :grinning: a víš, že zítra máš testovat :wink: , ráno budu čekat :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz
si tady taky kecám sama pro sebe :grinning:
29. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz
teda žofi tak to byla teda akce s velkým A :confused:
óóó Gabi, tak jak to s tebou je? :sweat_smile:
týýýjo very mrcha ztíííííííííííím nikde, ale bolí mě břucháč jak hrom a píchá :stuck_out_tongue_closed_eyes: no dostat to mám ale až zítra
29. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz
Gabčo, já se po...jestli to vyšlo :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz
Gabule :slight_smile: ,to vypadá jako u mě :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz
kolikátý den bez utroše jsi?
29. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz
very myslíš, že bude tolik štěstí najednou???????????,, :sweat_smile:
teda my to nebudeme ani moc zapít, jedině dětské šáňo :grinning:
very v úterý jsem vysadila a dnes jsem 15 den od iui...
29. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz
autor
jo Gabule ,Gabule,jak se říká do třetice všeho dobrého. :sweat_smile: :sweat_smile:
Nejdřív Verysek pak Snaha a ted kdo!!!!!!!!!!!!!!!!!
29. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz
si piš, podívej na mě, práce, mimi, možná třikrát ťukám byteček :slight_smile: , ale já říkám, že štěstí je pomíjivé :pensive: , takže něco z toho asi nedopadne, ale člověk nemůže mít všechno hned :wink:
29. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
jááááááááááááááá, jááááá za měsíc :grinning: :grinning:

jedu nakoupit něco do lednice, at neumřeme hlady :grinning:
29. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz
agi taky je tu řada na tebe :wink: :wink:
holky uvidím zítra páč mě to břicho teda tahá bolí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz
Gabčo, to bude už na testu vidět, jestli vydržíš, tak testni až zítra, ale myslím, že by to vidělo krásně už dnes, ty moje // vyjely hned :wink:
29. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz
autor
Gabi- to štěstí musí být ted naše přece. :wink: :wink: :wink:
Jinak dnes šla na zavedení moje první spoluležící po mém prvním ETU loni v březnu tak na ní moc myslím. Má dnes druhý ET tak jsem na ní zvědavá. Stále jsme spolu v kontaktu tak jí držím moc palečky. Měla 12 vajíček a všechny se oplodnily.

Jinak vás zdravím , celé dopoledne si pouštím naše herecké výkony za 10 let a nemůžu se od toho nějak odtrhnout. Si říkám, že je to stejně super ,když se dá dohromady tak 15 lidí a 10 let vymýšlejí ptákoviny a lidi to pořád baví. Pořád tak nějak držíme při sobě. Mám z toho zkrátka strašnou radost no. :dizzy_face: :dizzy_face:
29. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz
autor
Miso- ted jáááááááááááááááááá, protože pak už teda nevím kdy a si až za rok.
29. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
Agi, tak ty si užíváš takhle dopoledne :slight_smile: , tak odpočívej, co chceš taky v tomhle počasí dělat :confounded:

Gabčo, já myslím, že ty naše 16 by to mohly dát :grinning:
29. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz
no já radši čekám na tu mrchu pže když udělám test a bude neg tak budu hned naprdnutá a celej zkaženej den. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nebo to zítra testnu když teda nedorazí...
29. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
Gabi, ok, nech to na zítra, naprosto tě chápu, byla jsem na tom úplně stejně, ale já bych ti tak přála ty // :dizzy_face:
29. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz
verýsku já vím :dizzy_face: :dizzy_face:
29. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
Míšo u tebe to příští měsíc jistí :wink: víš, že jsme ti to na srazu všechny říkaly a myslím, že u tebe to klapne v pohodě :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
tak my jsme spatky byly jsme se podivat na holky... :grinning:
gabco no mas vydrz jestli jsi jeste netestla... :sweat_smile: tak zitra at si je tam najdes jako very... :wink:
tady prave triskali kroupy a uz hned za nimi vylezlo slunicko, to je divne... ale porad je zamracene... :confused:
29. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
Ahoooj, tak jsme zpět,

Jdu dočíst
29. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz
:grinning: koukám nové téma a hned 116 příspěvků, to nemám šanci :grinning:
co Žofi, dala pravidelné hlášení?
Gabi, držím palce a zítra jsem jak na trní, koukej testnout, protože tu budu šmírovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: to by bylo aby nebylo :wink: já ze začátku testovala jak divá, ale jak ubíhaly měsíce, tak mě ty jasně negativní testy přestaly bavit :confounded: :slight_smile: ale zase měřím BT, jen rychlostně v puse, ale funguje to, mám přehled :slight_smile: jsem si kolikrát říkala, že vezmu fix a normálně tam tu druhou potvoru domaluju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Agi, ty jsi od KET tak týden? To víš, musím mít přehled :sunglasses:
tak kdepak máme beryka a andi... troolice asi ještě vejletuje co...
29. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz
Agi ani mi to o těch psech neříkej, to když vidím, tady maj psa za věc a nějakej asociál ho doma řeže, na veterině to viděj ošetřej ho a zase mu ho můžou spíš musej vrátit..... Já bych těm lidem dělala to samé co dělaj oni těm zvířatům :frowning2:

Dani já věším trička těsně v podpaží jakoby přes prsa, nespadne to - doma samo - a schne to v poho a nejsou vytahaný :wink:

No sporťák pak bude takovej kterej půjde otočit i na mě, jinej nechci a samozřejmě bude černej :grinning:

Very kočík jsme neviděli, protože jsme doma nechali navigaci a já zapomněla doma adresu ulici i název obchodu :grinning: Takže pešek, ne nadarmo se říká připraveným štěstí přeje :grinning: Tak příště :wink:

Míšo nám taky satelit nejde když hodně fučí, jak píšeš skočej kostičky a je to, to je pak doma ticho :grinning:

Gab teda jsem na tebe moc zvědavá!!!!! Držím pěsti!

Luci tak čekám kdy se ukážeš, jak jsi pochodila u staniční a Anet na plavču. Dneska jsem vlítla do Afi do toho krámku s botama naproti Baťovi, no tak jsem se rozhoupala a samo neměli číslo, mi asi moc vyrostla noha no :angry:

My dneska dali jen Ikeu, tak jsme něco trochu pokoupili a snad vybrali i skříň, aby se ten náš hadřinec dal konečně i zavřít ...... Uvidíme.
Jsem pěkně ko, ale nesmím zabrat, protože bych zase večer zírala do zdi jako včera :unamused:

Zofi a to nejlepší na konec :grinning: Holka zlatá 40tt, ty celá, doma akce, večer bouřka, dneska změna tlaku a Vašík poořád uvnitř, no jo prostě u maminky je nejlíp no :wink:

Jdu něco poslat do žaludku
29. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz
autor
sanu- ale ta má práce je i k něčemu takovýmu dobrá. Jak jezdím po vesnicích tak mám přehled. Je to asi 2 roky co jsem anonymně žalovala jedny lidi pro týrání zvířat. Jinak než anonymně to udělat nešlo. Protože z celý vesnice s nimi nikdo nemluví a nikdo by se za mě nepostavil. Starej lítá se sekerou a jsou fakt nebezpečný. Já se na toho jednoho pejska co ho zmrzačili nemohla už dívat. Oni ho nechali umírat v boudě bez vody a on tam ležel celý týden nehybně na jednom místě jen hlava a půl těla mu koukala ven. A to je na mně silný kafe. Když jsem volala kámošce na město co s tím tak mi navrhla at zavolám KVS. V takový věci se strašně těžko dokazuje týrání a vůbec zaplíst se s takovými nemá cenu. Jen vím, že pes najednou zmizel a jim šel pak dopis od KVS, tím hádám, že jim ho odebrali. já už tam teda nejezdím ,ale kdykoliv tu babu potkám dělám, že ji radši nevidim. Jsou to podivíni a fakt z nich jde strach.
29. kvě 2009 v 15:41  • Odpověz
autor
wobludko- ano dnes jsem týden po ketu. A co ty jak se máš????????

holky kdy, že bude v HK ta Ikea?????
29. kvě 2009 v 15:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.