• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Very, ale teda na to, že seš druhej den v práci, si už v pohodě koníkuješ :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
holky tady pracuje lidí, a je tu 7 pater :grinning:
třeba časem až budu znát aspoň svůj tým, zatím se spíše budeme školit, ale dnes jdeme na hodku do týmu na poslechy tak uvidíme :slight_smile:

Gabi, no já doufám, že budou v pondělí samé dobré zprávy :sweat_smile: :pensive: :dizzy_face:
A třeba ta 6IUI klapne, nikdy nemůžeš vědět :wink: a IVF bude jen jistota :wink: :slight_smile:
2. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
luci Verča je borka :grinning: to má na háku :wink:
máme přestávku Luci, jinak ani ránu neboj nic :grinning: :grinning:
Very na jaký poslechy, no a stejně tam moc dlouho nebudeš.... :grinning:
2. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
až bude realita a hoděj nás na linku tak ten humor přejde a možná se zmůžu večer na jeden příspěvek tak a je po přestávce :sweat_smile: :slight_smile:
2. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
já už byla v novým Sanusu a byla jsem druhá :sweat_smile: je to tam hezký a velký.
2. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
very, nojo, ono to tak je dost velký :sweat_smile: hele a ty přestávky máte jako ve škole?...zazvoní, vy vyběhnete na záchod nebo si zakouřit a pak zase zazvoní a je hodina??? :grinning: Ted máte velkou přestávku? :grinning:
Gab se třeba upneš na IVF a pak to půjde samo... :wink: ....IUI....

Tyjo já jsem grogy :unamused:
Veru a do kolika děláš??
2. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
Gabi, fakt? se tam musím jí taky mrknout :slight_smile: Držím pěsti na IUI a třeba na IVF nedojde :wink:

sanu, si dej kafčo :wink:
Gab a normoš tam zajedu? Já vím, že některou silnici opravovali...... střihnu to u Bily do prava a tam je silnice asi otevřená ne....
sanu, jj, dá se tam projet :wink:
2. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
No jsem zvědavá jak tam budu hledat zubáka, kluk se mi tam taky přestěhoval.... v kolikátým patře je Sanus?
2. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
sanu tak nějak si chci užít prázdniny s Dušánkem, dodělat ty terény a pak na to vletím , jo a budou nám vajíčko napichovat , pže jsou spermije nic moc povídal, no :unamused: takže prej 15000,-Prej jeďte na dovolenou tam si odpočinete a pak to jde hned líp.No houby budem doma a místo dovči šetřit na IVF a makat.

jo a celý dopoledne se zkoším dovolat Dobrkáče a bez úspěchu,buď jen vyzváním nebo je obsazeno :unamused:
2. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
sanu já to našla hned u Bily zatoč a je to oranžová budova po levé straně, parkovala jsem u mototechny, pře není kde je to tam narvaný,a je to až ve 4 patře a pěkně ohromný až si na to nemůžu zvyknout.
2. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
Jo jdu Veru, mám tam být mezi půl 8 až půl 9. Asi tam budu už v 7 :wink:

Jasný, Luci.
Na srazík se těším.
2. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
Gab vydrž, je to někdy o nerv, ale někdy se tam sejde mrtě ženskejch :unamused: Proto jsem zírala, že minule tam nebyla ani noha v čekárně!!!
Ale 10. jdu jako první na řadu, tak se těším :slight_smile:
2. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
luuci, se z tebe poseru, prej přestávku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. čer 2009 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz
Gab no to se divím, že neudělali nějaká parkoviště i pro lidi.... :unamused:
Já jdu taky do 4. patra :dizzy_face:
2. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
siss, no cooooo :sweat_smile: sem si to jen představila :grinning:
2. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
no parkuje se tam zatím na blátě... už sem se dovolala , tak já jdu v pátek
2. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
Veru, ty tam jdeš až na 10.?

V tom novým je to pěkný, nebyla jsem ještě v Sanusu, ale mám tam Endokrinol. Hlavně je tam spousta záchodů :grinning:
2. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
Gab to je rychlovka :confused: To jdeš na preventivku? :astonished:
2. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
no já jdu něco dělat a mám zas zánět nosohltanu :stuck_out_tongue_closed_eyes: se z toho picnu.Přemejšlím, že bych vypadla s manželem na cesty, kdyby měl Špaňelsko nebo Portugalsko tak hned jedu..
2. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
sanu jdu na lednovou cytologii :sweat_smile:
2. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
Gab hmm dobrá práce :grinning: :rolling_eyes:
2. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
no jo sanu ach ta moje nedochvilnost :sweat_smile: snad to bude OK

sanu na mě tam padá depka když tam jdu, jsou tam nějaký zóný a vždycky se tam před ním rozbrečím jak blb :sweat_smile:
se mi tam vůbec nechtělo no asi špatný vzpomíky...
2. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
ha jsem to zvládla meteleskum bleskum to žehlení. Co je to Perštýnská noc??????
Holky řeknu Vám ,že z toho testování mám pěkný vítr.

Rozi- a kde ty bydlíš???????
2. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
Agi - na Pernštýňáku jsou po celý den - hlavně večer stánky a různý folklor. soubory a ai něco na zámku, hlavně je tam papáníčko a bumbáníčko a staročesky je to vedené.
Jinak já do minulého roku bydlela 28let v Pardub. a tento poslední rok jsem v Sezemicích a ty?
Úplně ti rozumim, já byla jak na trní a strašně jsem se bála a teď se bojím taky, aby tam ty čárky byly pořád :frowning2:
2. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.