• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sanusko, doma je doma :slight_smile:

Ahojko, já brala Aktiferrin compositum - je to listovka se železem a nezpůsobuje zácpu. Nejvíc listovky je v přípravu Acidofolan, navíc je to česká výroba a je levný. Taky je se železem, nenadýmá a nezpůsobuje zácpu. Takové ty normální listovky samostatně, mě hrozně nafukovaly. A těhotenské vitamíny s listovkou prý zas způsobují velké děti, tak jsem to nebrala (možná jsem měla :grinning: :grinning: ).

Evčo, díky za radu. Jo, asi je to sport... anebo špatný den, jak psala Žofi.

Evi, díky za info od Tebe, kdybys věděla, jak často na Tebe myslím!!! A jsem ráda, že to zvládáš, že ten příspěvek není takový ten smutný a vyřízený... no, obdivuju Tě :wink: a s úklidem to nepřeháněj!!!!

Žofi, taky budem dávat Synflorix, ale chci jen ty tři dávky, až po půl roce, až bude větší...

Něco mi tu mlaská z postýlky ("žere" si ruku, občas jí to natáhne.... ale jinak je v pohodě, no tak ať si dá :grinning: :grinning: dudlík nechce...).

Užijte si počasíčko, kdo může ven, třeba na pivko nebo na kafe, vyrazte, a na té zahrádce, kde budete popíjet, si vzpomeňte na nás, kdo nemůžem :wink:
22. zář 2009 v 17:55  • Odpověz
A ještě něco: potkala jsem Agi. Vypadala dobře a spokojeně. Byla u léčitele a teď během 14 dnů se chystá na IUI. Taky byli na dovče v maďarských lázních a teď jde na svatbu, pak má divadlo, tak trochu nestihá. Moc Vás všechny pozdravuje :wink:
22. zář 2009 v 17:56  • Odpověz
se hlásím, dnes opět nákupy :grinning: a pak jsem byla v novém bytečku, měnili nám plynoměr
jinak nám dnes dorazil další balíček s kombinézkou, ale všechny jsou 62 a zdají se mi velké :sweat_smile: :confused: , tak nevím jestli mám pořídit ještě 56??? holky co mají větší děti mě zrazují ať 56 vůbec nekupuju tak teď babo raď :confounded:

vy tady kromě Vašíčka máte všichni takové drobínky, počkám na Tesinku, jak malej poroste a ještě Anetka Luci byla větší, ale to je zase holčička a tam to je asi taky jiný, ach jooo :grinning:

Wobludko, drž se holka, pěkně odpočívej a snad se ti brzy udělá lépe :wink:

Evík nás navštívila, holky krásně přibejvají a to je super, mamka má jeden den konečně klid a vrhne se na úklid :sweat_smile: :sweat_smile: , ale chápu samozřejmě ikdyž si představuju, že po té 3měsíční šichtě bys zasloužila celodenní lázně-masáže-relax-hýčkání atd :dizzy_face: :pensive:

Sanu, vítej doma :slight_smile:

S očkováním jsem mimo mísu, to se budu ptát za čas já vás, jak jste to měly
22. zář 2009 v 18:14  • Odpověz
Dani, díky za info o Agi :wink:

A taky by nám mohla podat infošky Míša, Maruška, Tesinka, Hopi a spol. jak se mají.................
22. zář 2009 v 18:16  • Odpověz
Ahojda,tak doufám,že dnes nebudu mít překlepy jako včera :wink: Teda Woblu ty si to užíváš ale hlavně,že jste v pořádku :wink: Very já testla dnes ráno nějak mi to nedalo je mi nějak jinak než u toho 1ivf i když je to 8den od Et ale zároven 31dc a druhá se mi objevila testík je v albu tak uvidíme pozítří zkusím znova. :wink: Sanu tak na pár týdnů doma :wink:
22. zář 2009 v 18:46  • Odpověz
andi super :wink: čárku vidím :dizzy_face:
22. zář 2009 v 19:05  • Odpověz
Gab ted jenom aby sílila a už zůstala.Je mi prostě jinak než u 1ivf.Tak uvidíme. :wink:
22. zář 2009 v 19:14  • Odpověz
Andi, no tak to vypadá nadějně :dizzy_face: ,tfuj,tfuj,tfuj ať sílí :slight_smile: moc bych ti to přála :wink: , Sanuska taky testovala 8den, můžeš ji mrknout do alba, nejlepší je testovat každý druhý den, ale kdo to vydrží??? :sweat_smile:
22. zář 2009 v 19:34  • Odpověz
Very dík jo testnu zase až pozítří radši tu nemám žádný test.Tenhle byl z minula když jsem ho nestihla použít.Jo Sanu taky 8den jsem jukla.Tak uvidíme moc nad tím nepřemýšlím páč jsem už v pracovním procesu a možná je to lepší. :wink:
22. zář 2009 v 19:42  • Odpověz
Andi,hlásím že čárku taky vidím.
22. zář 2009 v 19:46  • Odpověz
Andi nádhera jen tak dál.

Jinak já holky nestíhám. Dnes jsem vzdala poklízení, vzala Maxíka a jela ke kamarádce. Pokecali jsme a domluvili na sobotu nákupy v Hk. Jinak moje váha, přes všechen stres a honičku a dietku se vůbec nepohne. Mně přijde, že nabírám jěště víc. Ach jo
22. zář 2009 v 19:57  • Odpověz
Andi, a Ty to řekneš jen tak mimochodem :confused: To je bomba!!! Jen tak dál, ať nezmizí a sílí!! :wink:

Dabli, na pořádku svět nestojí, je občas potřeba si vyrazit :wink:

Sari, chybíš tu. A nejen na to otvírání, noční návštěvy a tak.... Je tu bez Tebe smutněji. Kdypak se asi vrátíte domů, holky?... hlavně, aby Marinka byla zdravá, my klidně ještě počkáme....

Přeju krásnou dobrou :wink:
22. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
Andi obr tichá gratulace!!!! :slight_smile: Držím pěst, aby sílila!!! :wink:

Jinak teda jsem doma a je mi opět mega hic. Si asi domluvím přespávání ve špitále :grinning: To je děs, to zase zítra budu jak mátoha :rolling_eyes:

Mějte se a brou
22. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz
... trochu jsem se začetla do plínkové problematiky a zjistila jsem, že Popoliny má v Pardubicích speciálku:

http://www.plinky.cz/index.php?action=sortiment&akce_id=917
22. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz
A H Ó Ó Ó Ó Ó Ó Ó Ó Ó Ó J..............................................................

Tak aby Vám nebylo smutno, už jsem tady... Přišněrovali jsme si to včera skoro večer. Dočetla jsem teď...

Je toho moc, ale:

Moc se mi líbil příspěvek o pračkách... :grinning: :grinning: :grinning:

No Gabi, SUPER!!! Jedno je u tebe ideálí stav :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!

Andi... taky gratulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!

Woblu... to je dobře, zalijou tě a bude líp :wink: :wink: :wink: ...

A co dááál??

Jo, Soni, ti musím pochválit toho kořena na fotce, jak dvě hrdličky tam jste :wink: :dizzy_face: :slight_smile:

Very... jen nakupuj, mazlik bude frája... A teď ještě byteček, to se ti to bude zařizovat... Určo hoď nějaký foto, když už je ruka v rukávu!!!

Dani, zvládla jsi to, jinak jsem to ani nečekala :grinning: :grinning: :grinning: ... A ten obchod v Pcích... Bio Miminka... od té paní mám celou látkovou výbavu včetně pracích prostředků... doporučuju, je to moc příjemná paní :wink: Dani, až budeš v Pcích, tak se tam zastav, ti dá určo nějaké materiály k přednášce :wink: :wink: :wink: http://www.opravdoveplinky.cz/index.php

Sanu... tak doma... paráda, budeš tu s námi častějc :wink: :wink: :wink:

Evik nakoukla... panečku, den pro sebe... počkej, že ti bude smutno :wink: A manžu obdivuju, že si na to troufne, ale jasně, holky se musejí babičce a dědovi vokázat naživo :wink: :wink: :wink: Že by se tchánovci báli, že holky koušou :confused: :unamused: :fearful: ???

Jo, Věruš... budou fotečky z Kérkonoš???

Dabli... pátá hodina brrrrrrr... ale neboj, ještě půl roku a zapíchneš to tam :wink: :wink: :wink:

Ještě pozdrav Neli a Rozi... Rozi, až budeš mít čas, tak napiš :wink:... ať na Vás můžeme soustředěně myslit :wink:

No, snad je to ve zkratce vše... A jak my??? Dík za podporu :wink: . Mari je šikulka, zvládla to na 1. Bylo mi jí líto, když ji uspávali... Vysledky ještě nejsou :pensive: ... Na závěry je ještě brzy, ale cesty, jak to léčit jsou... ikdyž kortikoidy nebo Beta-blokátory by se mi zase až tak nepáčily... uvidí se. Rehabilitační Dr. doporučila cvičit Vojtovku... Všichni se děsně divili, jak je Mari pozadu :fearful: , že na 4měsíční dítě nevyzerá, tak jsem musela opakovat, že je rozená v 34 tt., tak to pak už brali... No, je ve skluzu :fearful: . Kdeže je to Anežčino cestování po postýlce. Kam Mari položím, tam je a děsně jí to vyhovuje, pohodářka jedna... Spaní celou noc se nerozhodilo, tak good :wink: Ležely jsme na odd. dětské onkologie. Holky, ty nemocný děti... jako fakt nemocný... budu mít před očima ještě doluho :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:

Kdepak je Hopi, Lady, Maruška, Tesinka a jak holky Muchlovic???

Jdu pokračovat ve spaní... jsem sem musela :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2009 v 01:07  • Odpověz
Hola, hola... už je ráno bílý den...
23. zář 2009 v 07:42  • Odpověz
zdravím

ted jsem četla na seznamu ten baliček vlády, jestli projde tak se jdu picnout, to ten rodičák bude almužna, mám z toho zkažený den :angry: :angry: je to bordel v tomto státě..

jinak půjdeme ven tady svití sluníčko tak co doma že..

šári ptala jsi se mě na ty příkrmy, dělám je sama doma občas Verunce dám i koupený pokud někam jedeme nebo podobně :slight_smile:)
23. zář 2009 v 08:14  • Odpověz
ho a Verunku už začala říkat mamam a hamam je to sranda..
23. zář 2009 v 08:15  • Odpověz
Hezké ráno,
to zase byla noc.Adél se v noci vzbudila s šéleným brekem.Vlezla jsem si k ní do postele a hořela jek pětník.Šoupla jsem ji teploměr a měla 38,3.Dostala Nurofen ,trochu se sklidnila a usnula.Ráno měla jen 37,8 a zvracela.Sice jen jednou tak uvidíme co se z toho vyklube.Snad nic,zítra si ji má vzít moje mamka a bude u ni do pátka.Teď chudák malá leží u televize,kouká na pohádku a ani nedutá.Zato já po probdělí noci vypadám jak přízrak.
23. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
hezký den všem :dizzy_face:

jupíííí, návrat Šári a Mari :dizzy_face: , tak to je strašně pozitivní zpráva, ikdyž výsledky nevíte, ale budu moc věřit, že dopadnou co nejlépe a dokážou přijít na něco mnohem lepšího než kortikoidy :confounded: , ona se mari ještě rozdivočí neboj, a konec konců všechny děti prostě nejsou stejný, každé je svůj originál, tak ať ti do toho nikdo nekecá :wink: :slight_smile:

Jáji, jj, taky jsem to četla, ale my s tím nic nenaděláme :angry: :frowning2: , sobě si platy nesníží, co jsou z jejich statisícových platů 2tisíce - směšné zanedbání :pensive: , kdežto my všichni pocítíme každou korunu :frowning2:
Verunka je šikulka, že už začíná breptat :wink: užijte si procházku

Madli, to je jak naschvál, když má Adélku hlídat někdo jiný tak se vyvrbí nějaká viroza :unamused: , snad se brzy udělá lépe a ty se moc nestresuj, pohoda klííííííd, čekájí tě hezké chvíle :wink:

já jdu vařit, odpolko zase nakupovat, přijede tchán se švagrem, tak budu vařit a péct, aby měli pracanti co jíst :wink:
23. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
Dobré ráno :wink:

Sari se vrátila :slight_smile: A s dobrými zprávami, to je moc fajn :wink: Však si tu chyběla. A jsi poctivka, takhle dočíst a všechno okomentovat. Díky za odkaz k plínkám, hodí se :wink:
Přeju, ať je Mari brzy fit!! A ještě něco, kámoška rodila v 34+ něco a mimi mělo 3,5 kg. To se teprve těžko vysvětlovalo, že tenhle cvalík je ne úplně donošený, takže je normální, že nedělá to a tohle. Mari bude v pohodě, je to krásná zdravá holčička :wink:

Madli, přeju, ať je líp!

My jedem na výlet, pak na oběd s kámoškama a odpol. kouknu. Užijte si (prý poslední) sluníčkový den :wink:
23. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
dneska přišel balíček s tygříkovským kompletem pro malýho, ten je úžasný :dizzy_face: se z toho asi pominu :grinning: , já jsem normálně blázen :sweat_smile:

Dančo, užijte si výlet a i obídek s kámoškama :slight_smile:

no dneska poslední sluníčkový :angry: :confounded: , to je jasný, když mi chceme začít malovat, že bude ošklivo :confounded: , ale co si nakreslím sluníčko v pokojíčku :grinning: a budu mít hezky každý den :grinning: , to byl vtípek, žlutá tam sice bude, ale rozhodně bych si netroufla malovat nějaké sluníčko :grinning:
23. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
Ahoja, tak se konečně hlásím, nějak zatím nestíháme, ale máme se dobře.
Všem děkujeme za držení palečků a gratulky k narození našeho pokladu :slight_smile:
23. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
Tesi dodatečně gratulujeme ke Kubíčkovi.

Holky tak zítra v 11:30 mám nástup na KETík.jsem nervozní jako by to bylo poprvé.Už aby těch dlouhejch 14 dní bylo za mnou.Jinak embrijka jsou dvě a prý moc hezký.
23. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
Pěkné odpoledne... je krásně, jen co je pravda...

Jaji... Verunka je šikulka :dizzy_face: . A ty taky... se chci vidět jak budu tvořit ty příkrmy :fearful:

Tesi... pěkný fotečky, Kubík je kouzelnej :dizzy_face:

Madli... budeme na tebe myslet :wink: Hlavně abys nic nechytla od Ádi :confused: ...

Very... ty na bytečku nepracuj, jen to diriguj :wink: ... co, kam a jak...

Holky... kde jste???
23. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
Madli, moc děkuju, zítra ti budeme určitě držet palečky :wink:

Sarii, díky, manžel se snažil a sám vytvořil albíčko i s popiskama, já bych asi jen tak album neudělala :sweat_smile:
23. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
Děkuju a hned jak dorazím dom,dám vědět.

Tesi Kubíček je nááááááááááááádhernej.

Jo doufám že v Pardubicích dělaj kluky.Z HK máme Adélku tak teď bych brala kluka.Ale ani holka nebude špatná. :sunglasses:
23. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz
mizím na nákup....

ale musím pozdravit Tesinku a přivítat Kubíčka, ahojky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tesi udělej si někdy čas a chci podrobný popis porodu v Chrudimi, personál atd.atd.atd. :grinning: ať vím co mě čeká, jsi taková moje předvoj :grinning: :sweat_smile: :slight_smile:
23. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz
Madli... netroškař, třeba budou kluci rovnou dva :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz
Tesi, Kubík je krásnej :dizzy_face:

Madli, držím palce na KET :wink: Kluk nebo dva nebo páreček :wink:
23. zář 2009 v 15:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.