• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Krásné dobré ráno... Čekám až se princeznička probudí :wink: ...

Věru, s těma dětičkama... přesně jak píšeš :pensive:

Tak dneska jde na řadu Madli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Možná bude očko proti Pneumokokům zadara :confused: ...
24. zář 2009 v 08:10  • Odpověz
ahojda kočky...

Sari a MAri vítejte...

jinak zdravím zbyteček...

včera jsme byli na vítání občánků, Vašík tam byl největší mimís, (ale to neva že) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: fotky snad budou...

jinak reakce po Synflorixu žádná, jen malá mrzutost, ale žádná horečka jako po hexe....

no a čekáme návštěvu, kolegyni z práce, tak to jdu trochu pofackovat, tak pa pá...

jinak na zítřejší večerní kecáníčko nebudu, omluva, ale razíme na chatu, pořádá se akce "Václav"...takže tak....
24. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
Dobré dopoledne :slight_smile:

Soni no vidíš jak jsi se vryla pod kůži :wink: Je to příjemný, když víš, že to s tebou takto prožívali :wink: Já ti to mám se svým doktorem taky tak.
Sarri výtejte zpět s Márinkou, zvládli jste to dobře :wink: s tím, že malá ještě něco nedělá si nelam hlavu.Já to sice taky řešila a nemá to cenu.Hlavně když segra měla kluka o 5 měsíců mladšího a ten dělal vše na stejno s Dušánkem.Točilo mě to hodně pořád poslouchat můj už leze a a sedí a mluví a to je mladší :unamused: Dokonce mu už narostly druhý zuby a padaj mu i horní a můj Důša nic, držej mu jak přibetonovaný :sweat_smile: Je z toho smutnej A segra to svýmu vysvětlila tak, že je Důša opožděnej a on, že je lepší a rychlejší.Fakt mě nas.ala.Si myslím, že je to genama.
Sarri Důša začal sedět na 8m, lezl 11m a chodil 13,5m a to se pořád kácel, hlavu měl pomlácenou, no hrůza a mluvit začal ve 3 letech.Mám s ním práci ještě teď.Včeara ho logopedka moc chválila tak mi udělal radost :slight_smile: A nenápadně mi naznačovala, že tam bude nějaká dis porucha.Ale co to je proti jinejm strarostem a dětem, vůbec nic.

Andi tak jsi to nevydržela :slight_smile: a čárka parádně ztloustla :wink:

Věru u nás taky řdí Angíny, hlavně ať je Terce líp :wink: a ty úkoly to je teda doháněčka...
24. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
Hoj :slight_smile:

Sar to se mi líbí jak pokaždé čekáš až se Mari vzbudí :grinning: Většinu co znám, tak chrněj dokud se špuntě nezačne skoro čílit, že se nic neděje....a ty čekáš, to je super. Snad budu mít taky toliko energie.... :wink:

Věru já to mám snad skoro za sebou, ale teda když jsem to měla v nejlepším rozjezdu, tak jsem si představovala jak bych v tom měla prodejchávat kontrakce..... :confused: Tak ať jste s Terkou co nejdřív fit!!! A s učením říkej si, stejně polovinu v životě stejně nevyužije..... :grinning:

Andy čárečka vypadá velice dobře, to už teď můžeš testovat každej den...... a lepší je stejnej test :wink:

Já nic, vše při sstarém, břicho sem tam tuhé, sexovala bych, a 5.10. jdu do špitálu do rizikovky a na UTZ. Dobbrk už mě nechce.....

Joooooooooooooooooooooooo a doma máme místo Polníčku čerstvý listový špenát, nevíte nějakej recept nebo co s ním.....????????????????????????????????????????????????????????? Dík
24. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

se mi smazal celý příspěvek :angry: :frowning2:

Madli, držím pěstičky na dnešek :dizzy_face:

Andy, čárečka je hezká :dizzy_face: , nakup testíky a rozjeď testovací mánii :wink:

Vašíček je ofico přivítanej,hezký, už se těšíme na fotečky :dizzy_face:

Sanu, tak to se s tebou dr. neprděl :grinning: , ale aspoň budeš pod odborným dohledem :wink: , už to máte za pár, letí vám to teda neskutečně :confused: :confused:

Věrka, Sanu s Neli...................... :slight_smile:

Copak dělá Woblu a Rozi, Nelča - žádné infošky???? A Muchlík???

Míšo, kde se ty se touláš???????????????????????
24. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
Holčičny,vy jste domluvily na zítra pokecáníčko? To mi nějak uniklo.Takže zase jako minulý pátek ve 20h ? :wink:
24. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
Nooo holky to se musím přiznat, jsem šílená. Já na to pokecáníčko minulej pátek dočista zapomněla, ale úúúúplně :pensive: Ale na zítra na to myslím...!!!!

Very no jo, sestřička říkala, že ty 3 nebo 4 týdny už nic neřešej, ať zůstanu tam, když mi to nabídli..... Dobrk toho má asi dost, tak jim to je fučík. A mě to taky neva, maj tam přece jen přesnější UTZ...... :slight_smile: Ale teda to nebude, že se objednám na desátou hodinu a v 10.10 budu venku...... ale nevadíííííííííííí skočím mezi tím za holkama na rizikovku......... :slight_smile:
24. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
A co budete vařit (dlouho tu tohle téma nebylo...) :sweat_smile: Já jelikož začíná prskat i manžíla, tak odpolko bude česnečka (klasika vodová) se šunkou sýrem majoránkou magi a oopečené kostičky a moooooc česneku (to bude odér) a citronové čajíky. A budem jen ležet a kurýrovat se. Mě to taky ještě nepustilo :rolling_eyes:
24. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
Jsem tu... Prolítla jsem městem...

Gabi... jsi mě potěšila :wink: . Jo, jo... každý děťátko je jiný... a popravdě, tu tvou ségru bych v tomhle "rejpání" nesnesla :angry:

Sanu... no, ráno umytá a nasnídaná čekám, až Mari otevře oko. A to si ještě tak 15 minut povídá, než je připravená vstát :wink: :wink: :wink:

Žofi... no joo, v pondělí je Váši :wink: :wink: :wink: ... Tak gratulíruju už teď :dizzy_face: . A jak vítání, jak to Vašinka zvládnul? Já se nahlásím příští týden. Ale jako nechci tam Hujerovi...babičky a dědy. Navíc budu muset vymyslet co na sebe :fearful: . Sobě i Mari.
24. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz
Sanu já mám hrachovku tak doufám, že po ní mít zácpu nebudu :sweat_smile: a k tomu ještě rýži a omajdu.

No Sarii to její srovnávání mě taky dost točí.a to kluci spolu budou chodit do školy.To teprv začne.
24. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
No jo holky z nemocnice se nám nehlásí :confused: Co tam není sanuska tak info vázne :wink:
24. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
Andi gratulka, další úspěšná Šilhanovka :slight_smile:

děvčátka jak vám z ní jméno Charlota Elizabeth Housková??? napište mi názor....včera to zaznělo na vítání občánků a nám to teda znělo v uších.....
24. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
jo a kdo bydlíte v baráčcích přitápíte mrňouskům? já teda jo, z rána a k večeru....
24. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
SAri nene žádní Hujerovi....
24. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
Ahojda všem,

Very netoulám, poctivě čtu, ale nepíšu

mám šíený nálady a neustále brečím, doufala jsem, že se mi to vyhne, ale Estrofem je evidentně sviňa, cloumá to se mnou hrozně, začínám se nemít ráda

Andi potichounku moooooooc gratuluji :wink:

u mě když to bude ok, tak cca za 14dní bych mohla jít na KET, tak snad, v úterý jdu na KO

Sari, myslela, jsem na vás, je dobře, že to Marinka zvládla

přeji všem krásný den
24. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
Ahoj holčiny. Tak jsem zpět doma. V Jaroměři Anežka předvedla celý svůj repertoár, od usměvavého miminka po šílený řev. Ale asi to tak má být. Manžílek odjel do práce, tak jsme samy. Poobědvala jsem a jdu dočíst. :wink:
24. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
ziju, jeste me nepustili, docitam ale nezvladam reagovat andi gratulace velika, no a ostatni, vsak vite no to jsem se ted vyzvejkla :grinning:
24. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
Míšo, no zdařbůh :wink: ... nedělej Dagmaru a piš sem, nee :wink: ... tě taky rádi vidíme :wink: ...

Žofi... já topím jen na koupání, když je chladněji :wink:
24. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
Madli, držím palce!

Sanusko - jak píšeš, že bys sexovala - užij si to, při kojení si sexování neužiješ (ne, že by nebyla chuť, ale hormonama je prý zajištěné, že to zkrátka nejde, myšleno po fyzické stránce, aspoň u mě to tak je).

Vášovi vše NEJ k svátku :wink:

Gabi, ségru bych asi zakousla....
Však ony to všechny ty děti doženou. Hlavně, že jsou zdravé a že je máme rádi :wink:

Míšo, drž se!

Žofi, Šarlota Elizabeth, to se mi vůbec nelíbí, ale každý, jak chce. Jedna spolupracovnice dala své dceři jméno Ella Elizabeth a to mi přijde zvrácené, je to jak stupňování jednoho jména...

My nepřitápíme. Občas tu je zima i mě, ale co už, Anežka je už asi zvyklá. (jen aby nám to nevrátila nějakou rýmou nebo zánětem ucha a tak...)
24. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz
Dani já myslela jak vám to zní vůdči tomu příjmení víš....
24. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
Wobludko, hurá, že je vše OK. Jen tak dál. Tedy, ono Ti asi moc dobře není, ale to zvládneš

A Neli chybí :confused:
24. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
Žofi, s tím příjmením Housková to zní hrozně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz
Jo a ta Housková... každý jak chce, ale ty dvě jména jsou na takové příjmení moc :wink: :slight_smile: :astonished: :grinning:

A když už to Danča nakousla :wink: ... tak jsem na tom stejně. Jóó v těhu, to byla jiná :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz
holky to já jsem zas na tom líp :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz
Žofi coo??? :astonished: :astonished: :astonished: Že by to bylo kojením???
24. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz
Zítra na vznikající tradici pátečních pokeců snad budu, snad nezapomenu :wink: ... vlastně určitě budu, manžel má odpolku, tak co bych dělala... krom úklidu, žehlední a jiných zbytečností :grinning: :grinning:

Jo a o víkendu bude bílá klobása s bramborem, minule byla sekaná, před tím rajská, no, nic inteligentnějšího mě nikdy nenapadne... :wink:
24. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz
Sari, stoprocentně je to kojením, hormonem prolaktinem, mě to vysvětloval doktor. Vysvětlím později, teď pádím krmit a tím si zhoršovat sexuální život :grinning: :grinning:
24. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
Dani... počkám si na vysvětlení a pak přetlumočím manžovi :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
jo jo Dani mi to vysvětlovala na minisrazíku, ale já si myslím, že special u mě má na to vliv, že mi tam vylezl čtyřkilovej Vašík, takže mě jen tak něco nezaskočí :grinning: já vím budete si klepat na čelo, ale já si to myslím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz
Tak se hlásím. Jsem asi neschopná, ale nestíhám. Dá se říct, že víc pracuju, než ležím. Předávám poslední věci.

Kromě bílkoviny v moči a oteklých nohou mám vše v pořádku. Na víkend bych měla jít mezi monitorama domů.

Sanu mi tady pořád moc chybí. Muchla běhá kolem dětiček a možná půjde začátkem příštího týdne domů.
Za Rozi se doufám dnes zastavím.
24. zář 2009 v 15:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.